Da's niet lief, dan sluit je de helft alweer buiten.quote:Op woensdag 15 februari 2012 23:39 schreef Cosmo2.0 het volgende:
Hier verder over de leuke dingen in het leven.
Je kan het nog wel over mij hebben.quote:Op woensdag 15 februari 2012 23:43 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Da's niet lief, dan sluit je de helft alweer buiten.
quote:
Indien nog niet, dan misschien zo?quote:
Ja! Ik heb m ook.quote:Op donderdag 16 februari 2012 12:39 schreef Ang3l het volgende:
Erik, had je t nou over DREI voor onze film avond?
Want die heb ik net gekocht
Daar zit 1 scène in waar ik nachtmerries van heb (niet door de film zelf, ervoor al).quote:Op donderdag 16 februari 2012 12:39 schreef Ang3l het volgende:
Erik, had je t nou over DREI voor onze film avond?
Want die heb ik net gekocht
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Atb is lief, groetjes Peri."
SPOILER: Uitleg droomOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jeetje, ik heb issues blijkbaar..
"Atb is lief, groetjes Peri."
quote:Op donderdag 16 februari 2012 15:57 schreef Steve het volgende:
Als je in de overgang blijkt te zijn wel ja!SPOILER: Uitleg droomOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jeetje, ik heb issues blijkbaar..
L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.
Been there, stelt niks voorquote:Op donderdag 16 februari 2012 16:21 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Als je in de overgang blijkt te zijn wel ja!
Ik heb 747 films... ik gok dat ik ook nog wel andere kan kijkenquote:Op donderdag 16 februari 2012 16:26 schreef Tha_Erik het volgende:
Ang3l als je Drei al wil kijken, gewoon doen hoor. Je hoeft van mij niet te wachten tot we weer ooit een filmavond hebben.
Have funquote:Op donderdag 16 februari 2012 14:37 schreef MisterO het volgende:
Jeeej vanavond naar Ajax - ManU, zin in
Je hebt films over boeings?quote:Op donderdag 16 februari 2012 16:34 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik heb 747 films... ik gok dat ik ook nog wel andere kan kijken
Wordt er nog iets gevierd en zo ja op welke manier?quote:Op donderdag 16 februari 2012 20:07 schreef De_Directeur het volgende:
Nog negen dagen tot het tienjarig bestaan van deze reeks!
Doe eens niet zo raar!quote:
WAXXER!quote:Op donderdag 16 februari 2012 21:43 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Doe eens niet zo raar!Toen was jij postbode en kwam je in de Expreszo in een fotostripje en had je nog een slaapkamertje met een kantelraampje en een dekbedovertrek met ruitjesmotief en dronk je Earl Grey T.
Niet echt iets om geintjes over te maken IMO...quote:
Ow...quote:Op donderdag 16 februari 2012 21:48 schreef Vlarp het volgende:
[..]
WAXXER!
Dat kantelraam heb ik nooit gehad.
Het was niet zo slecht bedoeld...quote:Op donderdag 16 februari 2012 21:52 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Niet echt iets om geintjes over te maken IMO...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |