Wat een achternaamquote:Op woensdag 15 februari 2012 21:32 schreef Wrijfhout het volgende:
Wenger kan beter weer Keown, Adams, Dixon en Nigel Winterburn opstellen in de verdediging, die spelen geheid beter dat het zooitje wat nu achterin loopt.
Ach dat zeiden ze ook van Cruijf, Figo, etc.!quote:
Die verdedigingquote:Op woensdag 15 februari 2012 21:32 schreef Wrijfhout het volgende:
Wenger kan beter weer Keown, Adams, Dixon en Nigel Winterburn opstellen in de verdediging, die spelen geheid beter dat het zooitje wat nu achterin loopt.
Cruijff deed het om Ajax te tarten, en Figo is een rat.quote:Op woensdag 15 februari 2012 21:32 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Ach dat zeiden ze ook van Cruijf, Figo, etc.!
Ajax beter dan Arsenal dus?quote:
Luis Enrique.quote:Op woensdag 15 februari 2012 21:32 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Ach dat zeiden ze ook van Cruijf, Figo, etc.!
quote:Op woensdag 15 februari 2012 21:33 schreef Ethanolic het volgende:
Die Boateng schiet zo achtelijk hard.
Wil je dat graag horen? Ja. Ja. Ja.quote:Op woensdag 15 februari 2012 21:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ajax beter dan Arsenal dus?
Dus zeg nooit nooitquote:Op woensdag 15 februari 2012 21:33 schreef GGMM het volgende:
[..]
Cruijff deed het om Ajax te tarten, en Figo is een rat.
ditquote:
Ja, zodat Milan de tweede helft er nog een beetje zin in heeft en er nog 2 in knalt. Arsenal is echt helemaal nergens.quote:Op woensdag 15 februari 2012 21:30 schreef Jojoortje het volgende:
Even snel de 2-1 voor de rust please
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Milan gaat de tweede helft niets meer doen natuurlijk.quote:Op woensdag 15 februari 2012 21:35 schreef psychosomatic het volgende:
[..]
Ja, zodat Milan de tweede helft er nog een beetje zin in heeft en er nog 2 in knalt. Arsenal is echt helemaal nergens.
Ha uit dat gedeelte van mijn geheugen is het ook zo ongeveer gevist waarschijnlijkquote:Op woensdag 15 februari 2012 21:32 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Die verdedigingArsenal op Fifa 99
Met Bergkamp, Petit, Parlour en Overmars
Hij doet dat ècht niet. Ook Italië is geen optie voor de Pers. Ik denk alleen Barça, Real zie ik hem ook niet naartoe gaan.quote:Op woensdag 15 februari 2012 21:32 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Ach dat zeiden ze ook van Cruijf, Figo, etc.!
quote:Op woensdag 15 februari 2012 21:35 schreef YazooW het volgende:
Szszsz like a bossSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een Fokker Tijdens Oud & Nieuw: http://nl.tinypic.com/m/jsyaom/4
Een Fokker Tijdens Een Meteoroïd: http://nl.tinypic.com/m/fy3nth/4
Een Fokker Tijdens Het Warme Weer: http://nl.tinypic.com/m/ioiw5e/4
quote:Op woensdag 15 februari 2012 21:35 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik vond het helemaal niet veel te hard.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |