Groenblauwig zou ik doen, best een unieke kleur volgens mij!quote:Op zondag 19 februari 2012 16:21 schreef Snowbells het volgende:
Twijfel alleen of ik hem in het groenblauwig moet nemen, of lichtblauw ..
Seafoam green!quote:Op zondag 19 februari 2012 16:21 schreef Snowbells het volgende:
Twijfel alleen of ik hem in het groenblauwig moet nemen, of lichtblauw ..
Ja, hier doet de post maandags ook geen zakquote:Op zondag 19 februari 2012 16:17 schreef ElmoFan het volgende:
[..]
Geeft niet, volgens mij worden er geen pakketten op maandag bezorgd dus ik neem aan dat ie er dinsdag is, ik meld het wel als ik hem ontvangen heb
Hoi,quote:Op zondag 19 februari 2012 17:20 schreef The_Dean het volgende:
Yo NIMBY!!
Idee, het scheelt je volgens mij anderhalf uur rijden, als je naar Breda moet ipv Damwoude.
Stel, KaMo vind het goed dat ik de top even bij hem dump, kan jij het daar ophalen.
Dat scheelt jou, en het scheelt mij ook een dik uur als ik via KaMo niet nog langs jou hoef.
okquote:Op zondag 19 februari 2012 17:47 schreef The_Dean het volgende:
Heb KaMo al even bericht via Facebook. Moet wel iets te regelen zijn. Zo niet, dan rij ik alsnog gewoon via jou.
Dan heb ik vandeweek ook een basgitaar
Laten we het even alleen per PM doenquote:Op zondag 19 februari 2012 18:01 schreef The_Dean het volgende:
Ben je doordeweek op een avond thuis dan?
stomme vraagquote:Op zondag 19 februari 2012 15:37 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Ik heb nog twee Hughes&Kettner tops staan. Een Vortex en een Warp7. Beide 100 watt transistor.
150 p/s.
Whats it like to work in a music storequote:Op zondag 19 februari 2012 20:14 schreef Braddie het volgende:
Rob Chappers (Van Andertons) heeft leuke filmpjes, zit nu een kerst special van 3 uur te kijken over gitarenheerlijk
Dat is schakelbaar, net als je cabinet waarschijnlijkquote:Op zondag 19 februari 2012 20:00 schreef Jimbo het volgende:
[..]
stomme vraagmaar welke zijn 4ohm ? dat schijn ik nodig te hebben
en welke zou je zelf aan raden voor een beetje poppunk achtige muziek e.d. ?
Dat weet ik niet uit mijn hoofd, moet ik maandag even checken [ze staan in de oefenruimte].quote:Op zondag 19 februari 2012 20:00 schreef Jimbo het volgende:
[..]
stomme vraagmaar welke zijn 4ohm ? dat schijn ik nodig te hebben
en welke zou je zelf aan raden voor een beetje poppunk achtige muziek e.d. ?
Houd me maar even up to date aubquote:Op zondag 19 februari 2012 20:55 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Dat weet ik niet uit mijn hoofd, moet ik maandag even checken [ze staan in de oefenruimte].
Uh tsja... ze hebben beide clean en scheur... Heb er een footswitch bij, wel zo makkelijk.
Past op beide, dus je krijgt hem bij diegene die je dan eventueel koopt.
Dat is iets wat ik niet zou doen. Daar komt niet echt hetzelfde signaal af. Of wil jij graag 100watt op je hoofdtelefoonquote:Op zondag 19 februari 2012 21:21 schreef SnowLeopard het volgende:
Je kan toch ook gewoon een gitaarkabel tussen de amp (uitgang vd hoofdtelefoon) en de speaker cabinet zetten? Of bedoel je wat anders?
de cabinet is 4ohm.quote:Op zondag 19 februari 2012 21:18 schreef The_Dean het volgende:
Als dat cabinet ook 4 ohm is kan het. Hoeveel watt is die cab?
Je link is dood trouwens...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |