Minder man, beterschap in ieder geval hoop dat je er zaterdag bij kan zijn!quote:Op woensdag 15 februari 2012 16:19 schreef 16meter het volgende:
Ben aardig ziek, dus HC staat een beetje op losse schroeven.
Komende twee dagen rustig uitzieken en hopelijk zaterdag weer de oude! Hardclassics is er nou net eentje die ik echt niet wil missen.
Baleng.quote:Op woensdag 15 februari 2012 16:19 schreef 16meter het volgende:
Ben aardig ziek, dus HC staat een beetje op losse schroeven.
Komende twee dagen rustig uitzieken en hopelijk zaterdag weer de oude! Hardclassics is er nou net eentje die ik echt niet wil missen.
Je gaat als MC Flo?quote:Op woensdag 15 februari 2012 16:36 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Baleng.![]()
Ik heb iig nu wel een enigszins geschikte outfit geregeld.
Arome Remixquote:Op woensdag 15 februari 2012 00:39 schreef T-Force het volgende:
Scot Project, een ultieme superheld!
Goed verhaal? The Pitcher vind ik ook niks overigens. Meer tracks als Strange Love en dergelijke aub.quote:Draait die sukkel een re-amp van I Just Can't Stop, ik had 3 verdiepingen aan kippenvel door die melodie en wat komt er....AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!!!!!!!!!!!!
Er kwam dus weer zo'n irritante kak anti-climax na die magistrale melodiequote:Op woensdag 15 februari 2012 21:58 schreef Just_Shut_Up het volgende:
[..]
Goed verhaal? The Pitcher vind ik ook niks overigens. Meer tracks als Strange Love en dergelijke aub.
Je bent één van mijn helden...quote:Op woensdag 15 februari 2012 21:55 schreef 16meter het volgende:
pitcher draaide anders wel going hard as a motherfucker en ain't nobody remux dus weetniej?
ik weet wel zeker dat ik daar een gruwelijke avond zou hebbenquote:Op woensdag 15 februari 2012 20:12 schreef Deeltjesversneller het volgende:
Niet naar HardClassics ReMcOrE? Klinkt alsof je je wel zou vermaken
Zal best, maar wel heel onprofessioneel omdat op Facebook te gaan zeggen. Van alle elementen in een hardstyle track lijken kicks wel het snelst op elkaar. Beetje zielig om daarover publiekelijk te gaan huilen. Bioweapon taferelenquote:Op woensdag 15 februari 2012 22:59 schreef em-dee-em-aa het volgende:
Tsja zeker van upcoming producers mag je toch wel verwachten dat ze wat nieuws proberen om hoger op te komen, als die kick inderdaad is gestolen snap ik Code Black zijn comment prima
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |