Er zijn vaak trainingen bij de brandweer bij dat grote nepvliegtuig. Die zitten ook pal aan het platform. Dan zetten ze dat ding ook echt in lichterlaaien. Vet om te zien.quote:Op maandag 13 februari 2012 13:30 schreef RacerDKB het volgende:
Bus 176 naar Amsterdam op de a9 en ik zag net fik, middelgroot. Niks op t nieuws daar over?
176, de Zware Jongens hadden toch altijd dat nummer? De bommelding was dus gewoon een afleidingsmanoeuvrequote:Op maandag 13 februari 2012 13:30 schreef RacerDKB het volgende:
Bus 176 naar Amsterdam op de a9 en ik zag net fik, middelgroot. Niks op t nieuws daar over?
NOSquote:De marechaussee heeft op Schiphol een verdachte aangehouden na de bommelding. Zijn identiteit is nog niet bekend. Het is niet duidelijk of er een bom is gevonden.
De vertrekhallen 1 en 2 zijn nog niet vrijgegeven omdat de marechaussee nog onderzoek doet.
Ooggetuigen vertellen aan verslaggever Edwin van den Berg dat het zou gaan om een man die wat had gegeten op het panoramaterras. De man weigerde te betalen en zou zichzelf daarna hebben opgesloten in de wc.
Passagiers kunnen Schiphol bereiken via terminal 3. Reizigers die tijdens de bommelding in terminal 1 of 2 waren, worden ook in de derde terminal opgevangen. Veel vluchten zijn vertraagd.
Zie het vorige topicquote:Op maandag 13 februari 2012 13:35 schreef sonnyspek het volgende:
is er nou iets met dat vuur dan? :S
Ja er is een grote brand. Racer had gelijk. Dacht eerst dat hij aan het trollen was. Maar het wordt nu bevestigd.quote:Op maandag 13 februari 2012 13:35 schreef sonnyspek het volgende:
is er nou iets met dat vuur dan? :S
En tercht ook.quote:Op maandag 13 februari 2012 13:36 schreef Frutsel het volgende:
Volgens mij wordt dat een hele dure rekening van het etentje op het panoramaterras
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |