Whehe lijkt wel south park ofzo.quote:Op donderdag 16 februari 2012 10:47 schreef dadgad het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
te droog
Zou je denken?quote:Op donderdag 16 februari 2012 12:21 schreef Lavenderr het volgende:
En dat terwijl die koeien natuurlijk gewoon door een stel cowboy's met een lasso gepikt zijn
Dat sowiesoquote:Op donderdag 16 februari 2012 13:29 schreef HyperViper het volgende:
Ik denk eerder dat het de schuld van Israël is.
Maar toch, geniaal gemaakt. Ik heb er hartelijk om gelachen.quote:Op donderdag 16 februari 2012 13:31 schreef dadgad het volgende:
mwah, de website is hoogstwaarschijnlijk een fake, das wel jammer.
me tooquote:Op donderdag 16 februari 2012 17:41 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Maar toch, geniaal gemaakt. Ik heb er hartelijk om gelachen.
http://www.wired.com/wiredscience/2012/02/high-speed-trading/quote:"Wanneer in high-frequency trading er trades worden voorbereid in 0,000000074 seconden, en er voor 300 million dollar een kabel onder de Atlantische oceaan wordt gelegd om transactietijden te verminderen met 0,006 seconden, dan spreken we over een fundamentele verandering van de marktwerking."
Laten we beginnen bij, wat deed Friso.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 16:22 schreef Hoppahoppa het volgende:
Wat wist Friso? Waarom moest juist hij onder een lawine komen?
U leest het snel, op BNW.....
Goldman Sachs, Urenco...quote:Friso financieel directeur bij Urenco en hebben wij even naar zijn C.V. gekeken :
Maart 2004 is prins Friso mededirecteur bij TNO Space in Delft. Daarnaast werkt hij als managing director voor Wolfensohn & Company in Londen, een investeringsmaatschappij van oud-Wereldbankdirecteur Wolfensohn.
Meneer Friso is ook medeoprichter en aandeelhouder van MRI Centrum, een commerciële medische instelling met meerdere locaties die zich focust op het maken van scans. Friso is ook aandeelhouder en commissaris van de Oost-Europese ”low cost”-luchtvaartmaatschappij Wizzair en commissaris bij het Belgische Telenet
U ziet, Friso is een druk baasje en zal ongetwijfeld binnenkort wel eens zelf een Bilderberg weekend boeken.
http://www.geennieuws.com(...)slaap-lekker-verder/
Ik hou van panorama, thanks voor de link!quote:Op vrijdag 17 februari 2012 15:16 schreef dadgad het volgende:
Een vrije nare BBC reportage over de armoede in de VS. The great depression resurrected als je het mij vraagt.
Hmm.. en ruimtevaart. WIlde hij uit de school klappen over al die aliëns die volgens Ticker om onze aarde vliegen?quote:Op vrijdag 17 februari 2012 16:39 schreef Resonancer het volgende:
[..]
Laten we beginnen bij, wat deed Friso.
[..]
Goldman Sachs, Urenco...![]()
![]()
![]()
![]()
Het lijkt er meer op dat Moeder natuur wraak neemt.
No problem. Dus, jij zit nu in de VS. Zie je iets van de besproken armoede in de reportage? 50 miljoen mensen die onder armoede grens leven?quote:Op vrijdag 17 februari 2012 16:43 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Ik hou van panorama, thanks voor de link!
Denkt het niet, want oompa gaat met de rijke elite om. Die merken niets van die armoede.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 19:51 schreef dadgad het volgende:
[..]
No problem. Dus, jij zit nu in de VS. Zie je iets van de besproken armoede in de reportage? 50 miljoen mensen die onder armoede grens leven?
quote:Op vrijdag 17 februari 2012 19:56 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Denkt het niet, want oompa gaat met de rijke elite om. Die merken niets van die armoede.
tja.. die lui zijn ook maar useful idiots.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 19:56 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Denkt het niet, want oompa gaat met de rijke elite om. Die merken niets van die armoede.
quote:Op vrijdag 17 februari 2012 20:08 schreef dadgad het volgende:
[..]
tja.. die lui zijn ook maar useful idiots.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |