Ah, vandaar dat ik het niet kon vinden. Dank.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 17:24 schreef Arneah het volgende:
Je krijg eens per week een email.
Trouwens, hidden secret: In de link die je krijg zie je op het eind "week=4",
probeer eens week=3 en week=2... En vanaf vrijdag week=5...
Tuurlijk!quote:Op dinsdag 14 februari 2012 18:28 schreef Aliana het volgende:
Maar denken jullie dat als je nu nog een smaak instuurt je nog enige kans maakt?
ja!quote:Op dinsdag 14 februari 2012 18:49 schreef Fopje het volgende:
Alle smaken zouden toch even vaak een battle doen?
Ik zie ook veel met chocolade..quote:Op dinsdag 14 februari 2012 19:12 schreef Paxcon het volgende:
Niet normaal hoeveel spicy/knoflook/chicken dingen er zijn ingestuurd
Sour creme, whraps.. etc.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 19:22 schreef Paxcon het volgende:
Haha ja ongelooflijk hoeveel spelfouten er gemaakt worden, of slordigheidsfoutenJe kan het toch even overkijken voor je het instuurt?
Alleen al de verschillende spellingsvormen van kebab en piccalillyquote:Op dinsdag 14 februari 2012 19:22 schreef Paxcon het volgende:
Haha ja ongelooflijk hoeveel spelfouten er gemaakt worden, of slordigheidsfoutenJe kan het toch even overkijken voor je het instuurt?
Wat ben jij goed joh!quote:Op dinsdag 14 februari 2012 19:55 schreef Gitank2 het volgende:
Ik heb er nog wat toegevoegd, waarvan er eentje wellicht de illustere 0% van de stemmen gaat scoren.
Tja, ik heb sprinkhaansmaak ingezonden, met de motivatie dat het naar (wal)noot smaakt en "hopelijk" Nederland klaar voor deze chips isquote:
Wat ben jij goed joh!quote:Op dinsdag 14 februari 2012 20:01 schreef Gitank2 het volgende:
[..]
Tja, ik heb sprinkhaansmaak ingezonden, met de motivatie dat het naar (wal)noot smaakt en "hopelijk" Nederland klaar voor deze chips is
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |