Het proces van onboard naar videokaart hoort toch automatisch te gaan?quote:Op zaterdag 11 februari 2012 18:27 schreef Bill_E het volgende:
In de bios de onboard kaart uitschakelen?
Vooral dit..quote:Op zaterdag 11 februari 2012 18:55 schreef MaGNeT het volgende:
Wat je sowieso nog kan testen:
- cmos reset uitvoeren
Een ander PCI slot mocht niet helpen, ik zal een cmos reset wagen dan, bedanktquote:Op zaterdag 11 februari 2012 18:55 schreef MaGNeT het volgende:
Wat je sowieso nog kan testen:
- cmos reset uitvoeren
- ander PCIe slot proberen
- bios update (met de onboard videokaart)
De gewone reset met jumper gedaan, met batterij gedan..quote:Op zaterdag 11 februari 2012 19:10 schreef ZodiaX het volgende:
[..]
Vooral dit..
Vooral als je van ATi naar nvidia gaat of andersom.
De cmos houd de oude instellingen vaak vast zodat het lekker snel opstart, maar moet dus gereset worden als er andere hardware in komt.
Niet zo heel groot maar groot genoeg voor jou om pech te hebben. Geen mogelijkheid de kaart te testen in een ander systeem?quote:Op zaterdag 11 februari 2012 20:06 schreef rumiii het volgende:
[..]
De gewone reset met jumper gedaan, met batterij gedan..
Helaas, ik ben nog steeds 'no signal' niet voorbij. Maar hoe meer ik test, hoe meer het er op gaat lijken dat de videokaart het niet doet.
Hoe groot is de kans dat de leverancier een niet-werkend videokaart meegeeft?
Asus inderdaadquote:Op zaterdag 11 februari 2012 22:39 schreef bladerdeegroller het volgende:
Toevallig een Asus moederbord? Ik had met een van hun moederborden met die rode ledjes die tijdens het booten gaan knipperen ook dat de VGA led bleef branden, bleek uiteindelijk na testen door de leverancier dat alle PCI sloten helemaal niets deden.
Nice, gelukkig nog een kaart liggen hier. Heb je een redelijke case?quote:Op zaterdag 11 februari 2012 22:48 schreef MaGNeT het volgende:
De vorige defecte videokaart kan in theorie ook je PCIe sloten slopen.
Kaart proberen in andere PC of andere kaart in deze PC.
Heb hier altijd hardware genoeg liggen om uit te wisselen
zitten de exta voedings stekkers er wel goed in?quote:Op zaterdag 11 februari 2012 22:57 schreef rumiii het volgende:
[..]
Nice, gelukkig nog een kaart liggen hier. Heb je een redelijke case?
In de OP geeft TS aan een OCZ voeding van 850W te hebben, dat is meer dan zatquote:Op zondag 12 februari 2012 14:58 schreef soklos het volgende:
Gewoon andere kaart proberen. Anders cmos ffkes. Had ook een keertje een 550 watt voeding. Bleek een beetje te weinig te zijn.
Ahh. Niet gelezen.quote:Op zondag 12 februari 2012 17:05 schreef LompeHork het volgende:
[..]
In de OP geeft TS aan een OCZ voeding van 850W te hebben, dat is meer dan zat
En verder wat FredvZ zegt.
Wel geluid van je mobo en/of knipperende lampjes.quote:Op zondag 12 februari 2012 14:52 schreef Henno het volgende:
[..]
Was ik idd een keer vergeten, dat levert best weinig beeld op
550Watt is genoeg om een PC te laten booten.quote:Op zondag 12 februari 2012 14:58 schreef soklos het volgende:
Gewoon andere kaart proberen. Anders cmos ffkes. Had ook een keertje een 550 watt voeding. Bleek een beetje te weinig te zijn.
Hoewel dat waar is, bij het opstarten zal de PC kort vol vermogen trekken.quote:Op zondag 12 februari 2012 18:22 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
550Watt is genoeg om een PC te laten booten.
Zelfs een PC met een dikke SLI opstelling en een zwaar overklokte CPU trekt bij het opstarten hooguit 200Watt.
Als je gaat gamen heb je natuurlijk wel een dikke voeding nodig; het verbruik kan dan zo boven de 600Watt schieten bij SLI en overklokte CPU.
Ik zie hier nog geen antwoord op? Mijn VidCard trekt ook uit 3 punten voeding. 1 vergeten = geen beeld.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:33 schreef Matty___ het volgende:
[..]
zitten de exta voedings stekkers er wel goed in?
Dacht ik ook aan ja. Probeer eens een ander goedkoop kutkaartje uit ofzo, eentje uit een oude pc bijvoorbeeld. Werkt die wel? Dan ligt het in ieder geval niet aan je mobo.quote:Op zondag 12 februari 2012 17:03 schreef FredvZ het volgende:
Of je videokaart was helemaal niet stuk en blijkt nu de PCI-E poort van je moederbord juist defect te zijn...
Voeding was goed aangesloten, als je een stukje vergeet gaat de kaart dan ook schreeuwen.. Maar ik wil de kaart nog wel in een ander systeem proberen mocht het aan de voeding kunnen liggen. Ik moet hem sowieso nog testen in een ander pc voordat ik hem als defect opstuurquote:Op maandag 13 februari 2012 02:16 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Ik zie hier nog geen antwoord op? Mijn VidCard trekt ook uit 3 punten voeding. 1 vergeten = geen beeld.
Met zo een oude kaartje ging het wel goed inderdaad, vandaar dat ik denk dat het probleem bij de videokaart ligt, maar het zou dus blijkbaar ook aan de voeding kunnen liggen.quote:Op maandag 13 februari 2012 07:54 schreef Bart het volgende:
[..]
Dacht ik ook aan ja. Probeer eens een ander goedkoop kutkaartje uit ofzo, eentje uit een oude pc bijvoorbeeld. Werkt die wel? Dan ligt het in ieder geval niet aan je mobo.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |