SPOILER: bronOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
als reële opties voor mijn nog niet bestaande kinderen zie ik wel
(jongen)
Abel
Joep
Jan
Diede (O+ 's tweede naam)
Lex
(meisje)
Martje
Myrthe
Niene
Lynn
Fay
Annabel
Ik merk dat ik sinds ik voor de klas sta vaak namen associeer met (vervelende) leerlingen. Niet handig. Gelukkig nog geen babies in de planning...Kwak
Volgens mij is dat streekgebonden. Toen ik nog in Twente woonde noemde iedereen mij (gewoon) Eline. Hier in Arnhem zijn er best veel die er Elien van maken.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 23:11 schreef Quarant het volgende:
Q uirine , associatie met urine ook wel 's gelezen hier.Als j'm uitspreekt zoals je Ariane uitspreekt, 'Ariaan', valt dat wel mee. Is dat trouwens sjiek, namen die op 'ine' uitspreken als 'ien'?
Ik vind bijna al jouw namen leukquote:Op donderdag 16 februari 2012 09:18 schreef klumsy het volgende:
Elindie staat ook op mijn lijstje
Abel - Anne
Bas, Bram – Bente
- Cato
Daan -Daphne
.. - Elin
Finn, Floris - .. Fleur
Gijs -
.. – Isa, Isis
Jelte, Jesse - Juna, Julia
Luc, Lars – Lola, Lotte, Lisa, Lara, Lise, Liv, Lila
Mees – Milou, Maud
.. – Nova, Noor
Olav -..
Pim - ..
Roan, Ruben -..
Sven, Sem – Senna, Sofie, Selin
Thijs - ..
zijn overigens niet allemaal kanshebbers, maar probeer zoveel mogelijk namen die ik tegenkom en leuk vind op te schrijven, dan heb ik vast een lijstje voor als ik weer zwanger mag worden
Zo zie je maar: in Twente zijn ze een stuk slimmer dan in de rest van het landquote:Op donderdag 16 februari 2012 08:04 schreef Kleurdoos het volgende:
zo noemen ze Elin in het osten gewoon Elin en hier in Noord Holland maken ze er allemaal Elien van
Ik 'ken' ook een j ula, zo'n schattig meisjequote:Op donderdag 16 februari 2012 12:26 schreef SacreCoeur het volgende:
hier op turnen zit een Juula, ik vind het zo leuk he.
verder allemaal sophie's, emma's en sanne's (ook leuk hoor daar niet van, maar niet veel variatie fzo)
Meertens instituutquote:Op donderdag 16 februari 2012 12:50 schreef SacreCoeur het volgende:
is er een site waar je eigenlijk namen kunt zoeken en gelijk ziet welke namen daar vanaf komen?
dus jamie = van jacob
zoals lot van charlotte komt en lisa van elisabeth etc
dan ben ik scheel want ik kan t nergens vindenquote:
Ik vind Kirsten als 2e naam wel leuk voor bij jouw meisjesnaamquote:Op donderdag 16 februari 2012 12:33 schreef Sonnetje85 het volgende:
[..]
Ik 'ken' ook een j ula, zo'n schattig meisje![]()
Dr zus heet s ienna, beetje jammer![]()
Ben benieuwd of k na mag gaan denken over een naam...
Meisjesnaam staat hier wel soort van vast. Misschien 2e naam nog aanpassen, eigenlijk twijfel k of.k überhaupt een 2e naam wil dit.keervorige.keer heb k m niet eens gezegd in t ziekenhuis
![]()
Klumsy hoop leuke namen! Vooral de ene jongensnaam bij de F
Spreek je dat dan als Jula uit? of als Joela?quote:Op donderdag 16 februari 2012 12:26 schreef SacreCoeur het volgende:
hier op turnen zit een Juula, ik vind het zo leuk he.
verder allemaal sophie's, emma's en sanne's (ook leuk hoor daar niet van, maar niet veel variatie fzo)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |