Mijn vriendin is ongesteld geweest en op de zesde dag van haar ongesteldheid hadden we het over neuken..
Ok gedaan dus.. niks aan het handje.
De dag daarna niks gedaan..
De dag daarna net voor het slapengaan komt mijn vriendin van de toilet af, ze had geplast.
Ze zei dat ze iets raars had bij de urine.
Het was transparant, en het had de vorm en afmeting van een embryo... Ik heb het niet gezien. Maar ze zei het tegen mij..
Ik loop hier mee rond.. Wat kan dit zijn ???
Best eng eigenlijk...
serieuze reacties graag.
Wat het dan wel geweest is weet ik niet. Misschien is ze iets beschadigd geweest van binnen en komt er nu wat afscheiding naar buiten.
dat kan nog wel eens lang blijven zwemmen
man, je bent 24, en je weet het nog niet? vast niet goed opgelet tijdens biologie vroeger.
ps, nee geen flame intended, en ja, dit was een serieuze reactie.
quote:Ik heb het zelf niet gezien, dus ik vel er geen oordeel over. Ik wou alleen weten of mischien iemand ideeën had.
Op vrijdag 19 juli 2002 13:40 schreef Cat-Active het volgende:
na 2/3 dagen is het technisch gezien nog niet eens een embryo.
het is te klein om het met het blote oog te zien (en helemaal terwijl je aan het plassen bent), laat staan dat het uberhaupt ergens op lijkt.
man, je bent 24, en je weet het nog niet? vast niet goed opgelet tijdens biologie vroeger.
ps, nee geen flame intended, en ja, dit was een serieuze reactie.
En ik weet ook wel dat het geen embryo kon zijn, ze was net ongesteld geweest ( goed gelezen??), maar ik zou toch wel willen weten wat het dan WEL was.
Dankje voor je pittige opmerking.
quote:pardon
Op vrijdag 19 juli 2002 13:44 schreef SpikeAlike het volgende:[..]
Ik heb het zelf niet gezien, dus ik vel er geen oordeel over. Ik wou alleen weten of mischien iemand ideeën had.
En ik weet ook wel dat het geen embryo kon zijn, ze was net ongesteld geweest ( goed gelezen??), maar ik zou toch wel willen weten wat het dan WEL was.
Dankje voor je pittige opmerking.
wat het wel was?
tja
heeft ze pijn?
nee?
lijkt me dan nix aan de hand
wel pijn?
ff langs de huisarts
succes
quote:3 1/2 cm lang en 1 cm breed
Op vrijdag 19 juli 2002 13:18 schreef Byte_Me het volgende:
En wat is dan de afmeting van een embryo volgens jou? die dingen groeien namelijk van cel tot baby.
Het verschilt idd enorm.
Maar dit is de afmeting die mijn vriendin aangaf..
[Dit bericht is gewijzigd door SpikeAlike op 19-07-2002 13:52]
quote:Nope geen pijn... Maar ze reageerde zo raar daarna... anyway wazig verhaal dit.. Ik vind het gewoon helemaal niet logisch allemaal en dat is een beetje spooky...
Op vrijdag 19 juli 2002 13:47 schreef Cat-Active het volgende:[..]
pardon
(ik blijk vandaag anders over te komen dan ik bedoel)wat het wel was?
tja
heeft ze pijn?
nee?
lijkt me dan nix aan de hand
wel pijn?
ff langs de huisartssucces
quote:ok, tis dus geen embryo
Op vrijdag 19 juli 2002 13:49 schreef SpikeAlike het volgende:[..]
3 1/2 cm lang en 1 cm breed
Het verschilt idd enorm.
Maar dit is de afmeting die mijn vriendin aangaf..
quote:Thanks, maar het blijft raar...
Op vrijdag 19 juli 2002 13:56 schreef Cat-Active het volgende:[..]
ok, tis dus geen embryo
uiteraard komt een embryo op een gegeven moment tot die lengte, maar echt niet na 3 dagen.
Ik denk dat we nooit zullen weten wat het nu was.
Een embryo was het ZEKER niet!
quote:Hier had ik zelf ook al over nagedacht, en het klinkt idd aannemelijk.
Op vrijdag 19 juli 2002 13:53 schreef WheeleE het volgende:
Aangezien de urine niet uit hetzelfde gaatje komt als waarin je je lading loost toch...? Zal het wel niets zien van een embryo of iets dergelijks. Waarschijnlijk is het een stukje slijm(vlies).
Kan je beter ff bij de huis dokter checken.
- Een dingetje wat toevallig al in de wc zat voordat je vriendin ging plassen?
- Een hoopje afscheiding?
- Samengeklonterde baarmoederslijmvlies ('restje' van d'r ongesteldheid)?
- Zaad?
- Vaag gevormde nier/blaassteen?
- Wc-monster?
- Of misschien WEL een embryo, dat samen met d'r ongesteldheid is losgekomen... (sommige vrouwen worden gewoon ongesteld als ze zwanger zijn, vaag maar waar) Dus dan zou ze in principe een miskraam hebben gehad
quote:
Op vrijdag 19 juli 2002 17:12 schreef The_Lizard_Queen het volgende:
- Of misschien WEL een embryo, dat samen met d'r ongesteldheid is losgekomen... (sommige vrouwen worden gewoon ongesteld als ze zwanger zijn, vaag maar waar) Dus dan zou ze in principe een miskraam hebben gehad
quote:
Wat je kunt waarnemen als je een miskraam krijg hangt af van de aard van de miskraam en de zwangerschapsduur. Bloedverlies, weefselverlies en buikkrampen zijn de meest voorkomende symptomen.(..)
Meestal gebeurt dat in de eerste of tweede maand (ofwel al voor de innesteling, dan krijg je een gewone menstruatie en wist je niet eens dat je zwanger was; ofwel in de weken die daarop volgen). De meeste van deze miskramen gaan fout vóór de achtste week.
quote:Oh denk je dat? nou ik probeer heus niet interessant te doen hoor, maar geloof wat je wilt geloven. Ik weet wat ik "gezien"heb!
Op vrijdag 19 juli 2002 13:29 schreef Marble het volgende:
Na 8 dagen is het volgens mij nog veels te klein om er een vorm in te kunnen ontdekken, laat staan de vrij karakteristieke vorm van een embryo... Ik denk dat ze gewoon interessant probeert te doen.
Kijk maar, na zo weinig dagen kan he tnooit al op een embryo'tje lijken
Als ze nog een beetje ongesteld was kan het gewoon een stukje weefsel zijn dat toevallig zo'n vorm had.
quote:Bloedverlies, weefselverlies en buikkrampen zijn de meest voorkomende symptomen. (miskraam)
Op vrijdag 19 juli 2002 17:17 schreef Merel het volgende:
http://members.rott.chello.nl/hsebus/fotobaby.htmKijk maar, na zo weinig dagen kan he tnooit al op een embryo'tje lijken
Als ze nog een beetje ongesteld was kan het gewoon een stukje weefsel zijn dat toevallig zo'n vorm had.
quote:Er komt ook gewoon een beetje weefsel mee als je gewoon ongesteld bent hoor. En buikkrampen kun je dan ook hebben. Dit kunnen misschien wel symptomen van een miskraam zijn, maar ook gewoon van een gewone ongesteldheid.
Op vrijdag 19 juli 2002 17:18 schreef sefer het volgende:[..]
Bloedverlies, weefselverlies en buikkrampen zijn de meest voorkomende symptomen. (miskraam)
Het lijkt me niet de bedoeling dat mensen nu gaan denken dat ze een miskraam hebben gehad, als er net zo goed niks mis hoeft te zijn!
quote:ik zeg ook niet dat het een embryo was, het had alleen de vorm ervan, ik weet ook niet hoe ik het anders kon omschrijven. Nee, ik was niet ongesteld meer
Op vrijdag 19 juli 2002 17:17 schreef Merel het volgende:
http://members.rott.chello.nl/hsebus/fotobaby.htmKijk maar, na zo weinig dagen kan he tnooit al op een embryo'tje lijken
Als ze nog een beetje ongesteld was kan het gewoon een stukje weefsel zijn dat toevallig zo'n vorm had.
quote:Ach, is het belangrijk wat het was? Als jij vindt van wel, of ergens last van hebt, kun je altijd even de dokter bellen om te vragen of hij er iets van weet.
Op vrijdag 19 juli 2002 17:22 schreef sweaty het volgende:[..]
ik zeg ook niet dat het een embryo was, het had alleen de vorm ervan, ik weet ook niet hoe ik het anders kon omschrijven. Nee, ik was niet ongesteld meer
Maargoed, als je verder geen lichamelijke klachten hebt zou ik niks doen. Dan is het ws iets geweest dat geen kwaad kon.
Als je wel ergens last van hebt (kramp, brnaderig gevoel bij plassen, of wat dan ook), ga dan gewoon langs de dokter. Die kan beter bepalen wat er is dan wij dat hier kunnen.
quote:nee, ik vind het niet echt nodig om te weten wat het is/was, het is meer mijn vriend die daar geinteresserd in is. Ik heb geen pijn e.d.dus een bezoek aan de huisarts vind ik niet echt nodig, maar bedankt.
Op vrijdag 19 juli 2002 17:23 schreef Merel het volgende:[..]
Ach, is het belangrijk wat het was? Als jij vindt van wel, of ergens last van hebt, kun je altijd even de dokter bellen om te vragen of hij er iets van weet.
quote:tuurlijk is dat belangrijk, het lijkt me toch wel handig om te weten of het echt een miskraam was of iets anders. Misschien heeft ze wel een afwijking aan de baarmoederhals. Dat zou ik toch wel willen weten voordat ik aan een zwangerschap begon.
Op vrijdag 19 juli 2002 17:23 schreef Merel het volgende:[..]
Ach, is het belangrijk wat het was? Als jij vindt van wel, of ergens last van hebt, kun je altijd even de dokter bellen om te vragen of hij er iets van weet.
quote:Het kan best zijn dat ze al langer zwanger was (als er uberhaupt sprake is van een miskraam), de bevruchting heeft dan niet de laatste keer dat ze seks hebben gehad plaatsgevonden. Kan best zijn dat ze al een week of wat zwanger was.
Op vrijdag 19 juli 2002 17:17 schreef Merel het volgende:Kijk maar, na zo weinig dagen kan he tnooit al op een embryo'tje lijken
quote:Pffff misschien heeft iemand een keer de WC niet goed schoongemaakt en lag er nog zooi in ofzo.
Op vrijdag 19 juli 2002 17:42 schreef sefer het volgende:[..]
tuurlijk is dat belangrijk, het lijkt me toch wel handig om te weten of het echt een miskraam was of iets anders. Misschien heeft ze wel een afwijking aan de baarmoederhals. Dat zou ik toch wel willen weten voordat ik aan een zwangerschap begon.
Het lijkt me onnodig om mensen paniekerig te maken door ze meteen miskramen en afwijkingen aan de baarmoederhals aan te praten, als er verder niets is wat daarop duidt.
Ik denk dat het gewoon wat slijmvlies was.
Nogmaals bedankt !
Een embryootje van een week of 7 is nog geen centimeter groot (en aangezien 't nog in een vruchtzakje zit met daaraan een dooierzakje is de uiterlijke vorm niet direct 'kind-achtig'). Na heftige buikkrampen welke gepaard gaan met kort en hevig bloedverlies wordt na een paar uur het vruchtje afgestoten.
Natuurlijk is het bij iedereen verschillend en geen vrouw is hetzelfde. Maar ik denk echt dat hierboven echt van alles kan zijn maar ik denk niet aan een miskraam.
quote:Welgemeende condolaties..
Op vrijdag 19 juli 2002 21:04 schreef E.T. het volgende:
Ok, ik heb dus een week geleden WEL een miskraam gehad na ong. 7 weken.
Alles wat ik hierboven lees lijkt dus absoluut niet op hoe 't echt gaat en er uit ziet.Een embryootje van een week of 7 is nog geen centimeter groot (en aangezien 't nog in een vruchtzakje zit met daaraan een dooierzakje is de uiterlijke vorm niet direct 'kind-achtig'). Na heftige buikkrampen welke gepaard gaan met kort en hevig bloedverlies wordt na een paar uur het vruchtje afgestoten.
Natuurlijk is het bij iedereen verschillend en geen vrouw is hetzelfde. Maar ik denk echt dat hierboven echt van alles kan zijn maar ik denk niet aan een miskraam.
Dankje voor de reactie, ik weet inmiddels dat het helemaal niks voorstelde.
quote:Kom nou toch zeg, wat wéten jullie toch weinig! Allemaal grote muilen over neuken en beffen en pijpen, maar als je vriendin TWEE DAGEN na het neuken komt melden dat ze een EMBRYO heeft uitgepist, geloof jij dat.
Op vrijdag 19 juli 2002 13:16 schreef SpikeAlike het volgende:
Ok het volgende :Mijn vriendin is ongesteld geweest en op de zesde dag van haar ongesteldheid hadden we het over neuken..
Ok gedaan dus.. niks aan het handje.
De dag daarna niks gedaan..De dag daarna net voor het slapengaan komt mijn vriendin van de toilet af, ze had geplast.
Ze zei dat ze iets raars had bij de urine.
Het was transparant, en het had de vorm en afmeting van een embryo... Ik heb het niet gezien. Maar ze zei het tegen mij..Ik loop hier mee rond.. Wat kan dit zijn ???
Best eng eigenlijk...serieuze reacties graag.
Alleen het "UITPLASSEN" vind ik al zo'n giller. Weet je wat jij moet doen? Eens fijn aan mama gaan vragen hoe dat nou zit, met die bloemetjes en die bijtjes.
Vraag dan meteen even wat het verschil is tussen een blaas en een baarmoeder, wanneer er wel of geen eitjes vrijkomen, en wat het verband is tussen eitjes en menstruaties. Als je dénkt dat je dat allemaal snapt, kom je nog maar eens verder praten. Misschien begrijp je de rest dan ook, maar eerder doe ik geen moeite.
quote:Dat kan alleen via een vieze toiletbril of een tweedehandsbroek, of waren dat nu de SOA's?
Op maandag 22 juli 2002 14:17 schreef extreme het volgende:
ik heb gezoend met een jongen uit 2B, ben ik nu zwanger?
Maar je zou zeggen dat mensen tegenwoordig wel beter weten. Echter het schijnt nog steeds voor te komen (in Nederland) dat mensen van een jaar of 17, 18 zo denken.
quote:Ik heb beroepshalve nogal eens met 15, 16 en 17-jarigen te maken, en ik denk dat je nog heel erg zou schrikken als ik je vertelde wat die groep allemaal nog voor "waar" aanneemt... (Want als een meisje niet klaarkomt, wordt ze niet zwanger!)
Op maandag 22 juli 2002 14:29 schreef Lucille het volgende:[..]
Dat kan alleen via een vieze toiletbril of een tweedehandsbroek, of waren dat nu de SOA's?
Maar je zou zeggen dat mensen tegenwoordig wel beter weten. Echter het schijnt nog steeds voor te komen (in Nederland) dat mensen van een jaar of 17, 18 zo denken.
quote:He smartass kan jij je eisprong voelen?Ik wel en ook de bevruchting bleef niet onopgemerkt!
Op maandag 22 juli 2002 14:29 schreef Lucille het volgende:[..]
Dat kan alleen via een vieze toiletbril of een tweedehandsbroek, of waren dat nu de SOA's?
Maar je zou zeggen dat mensen tegenwoordig wel beter weten. Echter het schijnt nog steeds voor te komen (in Nederland) dat mensen van een jaar of 17, 18 zo denken.
quote:Nou, geweldig joh, bel Ivo Niehe, misschien mag je in zijn programma. Verder nog iets?
Op maandag 22 juli 2002 14:34 schreef fatima het volgende:[..]
He smartass kan jij je eisprong voelen?Ik wel en ook de bevruchting bleef niet onopgemerkt!
So don't worry!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |