Lol jij slaagt er weer in om het om te keren. Ik vind het behoorlijk schamel dat de Nederlandse leider zelfs nog een stadion van 17000 niet vult voor een 1/8ste finale.quote:Op donderdag 16 februari 2012 18:52 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Hieruit blijkt dus ook weer dat niemand in Nederland op de beneliga zit te wachten.
Tegen Heracles en VVV krijgt AZ wel het stadion vol. Blijkbaar spreken die clubs de AZ-supporters meer aan.quote:Op donderdag 16 februari 2012 18:58 schreef BramKVO het volgende:
[..]
Lol jij slaagt er weer in om het om te keren. Ik vind het behoorlijk schamel dat de Nederlandse leider zelfs nog een stadion van 17000 niet vult voor een 1/8ste finale.
Trouwens, waar haal jij in godsnaam weer dat alle Belgen zeggen dat AZ wordt ingemaakt ... Anderlecht zou moeten ingemaakt worden vermits de Nederlandse topploegen superieur zijn aan de Belgische.
Hoezo PAOK?quote:Op donderdag 16 februari 2012 19:48 schreef TLC het volgende:
AZ - PAOK Saloniki in de volgende ronde
Die komen verder na 2 duels tegen Udinese, Italiaanse clubs domineerden de UEFA cup in de jaren 90 maar tegenwoordig is het Europees gezien niks meer.quote:
Ik vind het wel leuk commentaar van de Belgen op zichquote:Op donderdag 16 februari 2012 20:27 schreef Paul-89 het volgende:
Die Belgische commentator is sinds vanavond Maher fan.
Ik ook.quote:Op donderdag 16 februari 2012 20:28 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Ik vind het wel leuk commentaar van de Belgen op zich
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |