Oh naar. Welke richting moet je op?quote:Op vrijdag 3 februari 2012 17:00 schreef enpe het volgende:
Ik sta vast op utrecht cs, wat een faalzooi weer.
Hoe durf je te klagen over 10 min:p? Ik sta al 2uur op Almere centrum.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 18:09 schreef joppie_saus het volgende:
Ik word een beetje moe van de NS. Zodra er ook maar iets uit de lucht komt vallen kunnen ze opeens niet meer fatsoenlijk volgens dienstregeling rijden. De trein van Assen naar Groningen heeft ook weer 10 min vertraging.
Ja, waardeloos. En een trein over een spoortje sturen lijkt me toch redelijk simpel werk.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 18:19 schreef BAC92 het volgende:
[..]
Hoe durf je te klagen over 10 min:p? Ik sta al 2uur op Almere centrum.
[/quo[quote]Op vrijdag 3 februari 2012 18:09 schreef joppie_saus het volgende:
Ik word een beetje moe van de NS. Zodra er ook maar iets uit de lucht komt vallen kunnen ze opeens niet meer fatsoenlijk volgens dienstregeling rijden. De trein van Assen naar Groningen heeft ook weer 10 min vertraging.
20 jaar en 2,5 jaar B-rijbewijs? Ben je Belg?quote:Op vrijdag 3 februari 2012 18:34 schreef nero7 het volgende:
Eindelijk het topic gevonden
Wordt er naar hikers/prive-chauffeurs gezocht bij een van jullie werkgevers?
20 jaar, 2,5 jaar B, enig kans?Omg. A'dam of H'lem
Closequote:Op vrijdag 3 februari 2012 18:42 schreef S-RS het volgende:
Wat dacht je er van dat die bijv morgen 21 kan worden?
Is ook een optie inderdaad.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 18:42 schreef S-RS het volgende:
Wat dacht je er van dat die bijv morgen 21 kan worden?
In geval van hiker:quote:Op vrijdag 3 februari 2012 18:55 schreef nero7 het volgende:
Dat moest sowieso gebeuren. Maar ik hoopte dat jullie een kleinigheidje konden doen om te voorkomen dat het 4 tot 6 weken zal duren, zoals in 2009.
Hoe zijn jullie werkomstandigheden? Uurloon vind ik wel op de site, maar bijv. tijden waarop jullie van huis gaan, hoe laat jullie terug zijn, en wat je verantwoordelijkheden zijn in praktijk.
Hoe zit het als mijn school ineens besluit me die vrije doordeweekse dag te ontnemen en daardoor niet meer kan werken? En vakantiedagen? a.s. zomer zal ik 1 weekend en 2 weken weg zijn.
Dus in geval dat school tegenzit wordt ik weggestuurd... Maar ze willen ook dat je 6 maanden beschikbaar bent. Zit je daar echt 6 maanden vast?quote:Op vrijdag 3 februari 2012 18:57 schreef joppie_saus het volgende:
[..]
In geval van hiker:
Begintijd verschillend, maar meestal rond 9 uur ophalen. Dus de tijd dat je van huis is vroeg genoeg om om 9 uur op je ophaal adres te zijn. En je MOET één dag per week beschikbaar zijn, anders gooien ze je eruit. Vakantie is geen probleem.
quote:Op vrijdag 3 februari 2012 18:23 schreef BetweenTheRays het volgende:
Veel succes allemaal! Zag alle berichten over de sneeuw en dacht meteen aan alle collega's die erin moeten werken... Er is iig gratis koffie hoorde ik
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |