http://www.radiofreak.nl/(...)voor-Evers-Staat-Op/quote:'Evers Staat Op' heeft dit jaar de Zilveren Reissmicrofoon gewonnen, een juryprijs voor het beste radioprogramma. Naast de ochtendshow van 538 waren ook 'Open Radio met Timur en Rámon' (3FM) en 'De Hoorspelfabriek' (Radio 1) genomineerd.
"Evers is in veel huiskamers, auto’s en kantoortuinen een klinkende naam, inmiddels misschien bekender dan veel van de B-sterren die hij zo vakkundig persifleert. Maar Evers Staat Op mag dan wel appelleren aan het ouderwetse Dik Voormekaar-gevoel, het 538-programma is een radiofonische allround-productie. Elke aflevering is een kleine sociale gebeurtenis", aldus de jury.
"De uitgebalanceerde rolverdeling tussen de verschillende sidekicks en andere aanschuivers, van rechts-kritisch tot links-poëtisch, maakt dat Edwin zonder enige pretentie of sterallure de drager kan zijn van de centrale rol. Evers Staat Op is hierdoor misschien wel het meest Nederlandse radioprogramma."
Een maand geleden werd al bekend dat Clairy Polak dit jaar de Ere Reissmicrofoon ontvangt.
quote:Vader Edwin Evers overleden Als trouwe luisteraar heb je de afgelopen dagen misschien al gehoord dat Edwin afwezig was wegens familieomstandigheden. Edwin: 'Mijn vader heeft vorige week dinsdag een zware hersenbloeding gehad. De situatie is steeds zorgelijk geweest. Gisteren ben ik gaan werken vanuit huis om dichtbij hem te kunnen zijn, gisterenavond werd zijn toestand kritiek. Vanmorgen is mijn vader in het bijzijn van mijn twee broers, mijn moeder en mij overleden.' Vanuit Radio 538 wensen we Edwin en zijn familie veel sterkte toe. Deze week zal Tim Klijn Edwin vervangen tijdens Evers Staat Op.
twitter:ruuddewild twitterde op donderdag 10-07-2014 om 18:57:30Zo, dat was ‘m. De komende weken hoor je Ruuddewild.nl met @FrankDane! #radio538 reageer retweet
Ja godverdomme ik dacht Viggo Waas maar die is al gezegdquote:Op vrijdag 29 augustus 2014 08:28 schreef So_Surreal het volgende:
Wie zal de 4e stem zijn?
Er zijn er nu steeds 3 goed: Peter R. de Vries, Pink & Froukje de Both.
Zit het terug te luisteren, aan de kwaliteit te horen wel. Ook de eerste TOTH is in ieder geval niet in gepraat.quote:Op vrijdag 5 september 2014 07:41 schreef Evertjan het volgende:
ik kijk nu mee op de webcam maar ik zie geen Edwin Evers maar hoor wel zijn stem?? Zou hij presenteren vanuit zijn studio in Hardenberg?
Hee, dat deed Adam Curry ook ooit eens bij de ochtendshow van Arrow Classic Rock.quote:Op vrijdag 5 september 2014 07:41 schreef Evertjan het volgende:
ik kijk nu mee op de webcam maar ik zie geen Edwin Evers maar hoor wel zijn stem?? Zou hij presenteren vanuit zijn studio in Hardenberg?
http://instagram.com/p/sjlbLolqvq/ hier het bewijsquote:Op zaterdag 6 september 2014 15:33 schreef Holenmens het volgende:
[..]
Zit het terug te luisteren, aan de kwaliteit te horen wel. Ook de eerste TOTH is in ieder geval niet in gepraat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |