quote:
Ik ging twee weken geleden op t station onderuitquote:Op woensdag 1 februari 2012 18:27 schreef Perruche het volgende:
[..]de liefde!
Ja ik schaamde me kapot! Echt zo stom! Echt maar eens snel platte schoenen vinden voor werkgerelateerde uitstapjes. Maar verder wel prima, alleen die enkel begint nu meer pijn te doen, kweenie of ik nu moet gaan sporten! Nog 10 minuten om het te bedenken
Ja haha, holland in de bocht! In het noorden (baltics enzo, zweden), dragen de jonge deernes gewoon minirokjes hoor mt uitgaan, met een dunne panty! Ookal is het -25. Maar wij zijn van suiker, smelten bij + 30 en bevriezen bij -10quote:Op woensdag 1 februari 2012 18:29 schreef XcUZ_Me het volgende:
En ik erger(de) me net enorm aan 2Vandaag. We moeten mutsen op, tig lagen aan, gevoerde schoenen (
), gemberthee gaan drinken, want anders gaan we eraaaaaan!
Loop nog gewoon rond met mn laarzen met hak, panty en jurkje. Heb alleen een sjaal om nu en als ik moet fietsen handschoenen aan. Dunne.
Ja zeg, de enige reden dat ik niet ga pumpen is omdat het niet mag van jullie! Ik vind KT wel leuk, aurum doet het ook. Alleen om het "zelf" te doen heb ik te weinig motivatie, moet echt een compagnon hebben of een groepsles.quote:Op woensdag 1 februari 2012 18:31 schreef the85mc het volgende:
Perruche: wow klinkt niet alsof het soepel gaat. Hopelijk valt het mee! En beter voorkom je een lange blessure. Beter 1 keer niet dan een maand niet kunnen sporten..
Om nog even terug te komen op krachttraining: blijkbaar is het niks voor jullie. Maar ik denk dat dat hele 'ik word veel te snel te breed' vooral tussen de oren zit.. Ik ken maar 1 meisje die ik te breed vind. Maar die heeft dan ook waterpolo gedaan.
Veel van ons doen ook wel krachttraining hoor, ik doe het sowieso 1x in de week, naast mijn andere sporten!quote:Op woensdag 1 februari 2012 18:31 schreef the85mc het volgende:
Perruche: wow klinkt niet alsof het soepel gaat. Hopelijk valt het mee! En beter voorkom je een lange blessure. Beter 1 keer niet dan een maand niet kunnen sporten..
Om nog even terug te komen op krachttraining: blijkbaar is het niks voor jullie. Maar ik denk dat dat hele 'ik word veel te snel te breed' vooral tussen de oren zit.. Ik ken maar 1 meisje die ik te breed vind. Maar die heeft dan ook waterpolo gedaan.
quote:
En jij ziet er ook niet uit als anabolen annie toch? Want dat is volgens mij het schrikbeeld wat hier heerst over KT..quote:Op woensdag 1 februari 2012 18:32 schreef Nallie het volgende:
[..]
Veel van ons doen ook wel krachttraining hoor, ik doe het sowieso 1x in de week, naast mijn andere sporten!
Haha nee hoorquote:Op woensdag 1 februari 2012 18:34 schreef the85mc het volgende:
[..]
En jij ziet er ook niet uit als annebolen annie toch? Want dat is volgens mij het schrikbeeld wat hier heerst over KT..
Boksen lijkt me zo kick! Doe jij dat in amsterdam? Zo ja, doe eens wat meer infoquote:Op woensdag 1 februari 2012 18:35 schreef Nallie het volgende:
[..]
Haha nee hoormaar ik doe ook aan boksen, merk wel dat ik daar gespierde armen/schouders/rug van heb, dus richt me met KT meer op de andere spiergroepen!
In Amsterdam yes, al drie jaar! Ik PM je ff!quote:Op woensdag 1 februari 2012 18:36 schreef Perruche het volgende:
[..]
Boksen lijkt me zo kick! Doe jij dat in amsterdam? Zo ja, doe eens wat meer info
Paarse pluim! Wat ik ook wel een aardige optie vond was gerookte vis laten thuisbezorgen: http://www.pluimen.nl/bel(...)-volendam/?O=PBI0118quote:Op dinsdag 31 januari 2012 22:58 schreef Laureline het volgende:
Hee sigme, welke kleur pluim had jij? Ik heb er hier nog 2 liggen, vind het vreselijke dingen, want alles wat ik wil doen (lekker eten!) kan helemaal niet in de buurt hier, dan moet je naar Wageningen ofzoVerder zit ik niet te wachten op ervaringen, belevingen of creatieve spirituele workshops
En toen ik eens een hotel in België nodig had mocht dat van de pluim weer net niet/wel in het weekeinde. Handig!
quote:Wat krijg je met de Paarse Pluim
Ontvang 2 maanden lang eens per maand een luxe geschenkverpakking met daarin 500 gram ambachtelijk gerookte Noorse zalmfilet, 100 gram ambachtelijk gerookte IJsselmeerpalingfilet, 100 gram ambachtelijk gerookte heilbotfilet, 125 - 140 gram makreelfilet bruschetta en 100 gram ambachtelijk gerookte forelfilet.
Of zo'n band voor om je oren, die heb ikquote:Op woensdag 1 februari 2012 18:34 schreef Mini. het volgende:
Hier ook alleen een dikke jas en handschoenen op de fiets. Vandaag twijfelde ik of ik niet toch een muts moet kopen, da's het verste dat ik ooit gekomen ben qua inpakneigingen.
quote:Op woensdag 1 februari 2012 16:57 schreef Ewelina het volgende:
O: boterham worst, yoghurt
T: boterham worst, banaan
L: soep, 2 boterhammen worst
D: boerenkoolstamppot met gebakken ui en kippenpootjes
T: paar cherrytomaatjes
T: banaan of peer (mits ze rijp zijn)
quote:Op woensdag 1 februari 2012 18:02 schreef the85mc het volgende:
Weissman is BBer. Of eigenlijk: hij post veel in het BB topic.
De manier waarop hij hier binnenkomt rammen is niet echt handig te noemen.. Toch heeft hij wel een punt. Van krachttraining word je echt niet snel breed, zeker vrouwen niet. Door een laag testosteron niveau bij vrouwen is het onmogelijk om een gespierd uiterlijk te krijgen. Je wordt er wel veel strakker van![]()
Daarnaast wordt je rustverbranding hoger, dus het is makkelijker om af te vallen of slank te blijven.
En echt waar, je wordt als vrouw geen hulk, genetisch is dat vrijwel onmogelijk. Ik heb jarenlang krachttraining gedaan en ik moet mijn spieren echt aanspannen wil je ze zien. En aangezien vrouwen een hoger vetpercentage hebben ga je echt geen spierdefinitie zien..
Is nog onbekendquote:Op woensdag 1 februari 2012 19:08 schreef Perruche het volgende:
Ja ewelina, is het nou een banaan of peer geworden?
Who cares, er staat geen hagelslag op de lijst.quote:Op woensdag 1 februari 2012 19:08 schreef Perruche het volgende:
Ja ewelina, is het nou een banaan of peer geworden?
Ja.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
quote:Op woensdag 1 februari 2012 19:22 schreef sigme het volgende:
Morgen streef ik naar geen koekjes en geen gebakjes!
waar is dat slechte tussendoortje?quote:Op woensdag 1 februari 2012 19:03 schreef Principessa het volgende:
Ik had mijn eerste werkdag vandaag en alles was leuk en gezellig zelfs toen ik erachter kwam dat ik mijn deo was vergeten zo halverwege de dag![]()
Het werk verzorgt lunch en de niet zo slanke tussendoortjes, daar had ik wel redelijk op geanticipeerd, maar toch kwam ik met de tussendoortjes een beetje in de problemen. Wel mezelf goed ingehouden en niets uit de gezamelijke snoeppot genomen!![]()
Mijn lijstje:
O: 200 gr. kwark, mineola, 50 gr. amandelen
B: 15 min. lopen
L: 2 speltboterhammen met wasabihumus met kaas, 1 speltboterham met truffelmayonaise en kaas
T: drie trostomaten![]()
T: half bolletje mozzarella
D: gebakken aardappels in schil, vega-unit, appelmoes (er was geen groente meer)
T: esspresso, scholiertje
Wat heel fijn is, is dat de man eerder thuis is gekomen om voor mij te koken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |