Dus, welke Neato kan ik dan het beste kopen? De 700-serie?quote:Op zaterdag 28 april 2012 12:36 schreef AnkeV het volgende:
als ex roomba 555 bezitster kan ik gemakkelijk zeggen dat een neato over mijn vloerkleed en drempels rijdt van 2cm hoog/dik en de roomba er gewoon tegenaan botste.
De nieuwe 700 serie is gewoon cosmetisch veranderd, mijn vriendin heeft immers een 770 gekocht. Ze heeft hier zwaar spijt van wanneer ze de mijne als test gebruik heeft.
Ik ben nog steeds zeer tevreden wanneer ik zie dat de zuigkracht veel hoger ligt, het ding heel mijn huis rijdt en ik niet dat vervelende onderhoud (vuil in de borstels) heb, hetgeen ik wel had met een roomba.
Van mij zou de Roomba best wel iets zachter mogen rijden.quote:Op zaterdag 28 april 2012 07:49 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik heb voor mijn Roomba geen behoefte aan een software update
Nee? Ik juist wel.quote:Op zaterdag 28 april 2012 14:26 schreef junkiexp het volgende:
Wij hebben boven hoogpolige vloerbedekking en hier doet de Roomba het prima op.
Ik heb de Roomba al eens een uur zitten volgen, ik kan er ook geen logica achter vinden hoe ze een programma uitvoert.
Ik kende de Neato niet. Ik weet dat de Roomba van mij eigenlijk niet zuigt, maar borstelt. Het is inderdaad veel werk om schoon te maken, maar hier wen je snel genoeg aan en dan is het binnen een paar minuutjes gebeurd.quote:Op zaterdag 28 april 2012 21:41 schreef TigerXtrm het volgende:
Hoop Neato voorstanders ineens. Ik weet dus wat ik ga kopen
Ja en ankev t is duidelijk waar jij voorstander van bent ;-)quote:
Arm tapijtjequote:Op zondag 29 april 2012 01:17 schreef junkiexp het volgende:
Dit is een wat oudere versie, die denk wel na en rijdt eigenlijk nergens tegenaan, wel knap.
Wel lekker aan het kutten met die badmat, Roomba is wel heel erg sterk wat dat betreft.
En jouw normale stofzuiger is fluister stil wil je zeggen?quote:Op zondag 29 april 2012 01:23 schreef junkiexp het volgende:
Die neato maakt trouwens wel onwijs veel herrie, dat zou echt geen opties zijn in mijn huidige woning.
Nee, maar mijn Roomba is wel erg stil tov een normale stofzuiger.quote:Op zondag 29 april 2012 12:30 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
[..]
En jouw normale stofzuiger is fluister stil wil je zeggen?
Sukkelquote:Op zaterdag 28 april 2012 19:16 schreef junkiexp het volgende:
Ik dacht even dat de Roomba kapot was toen ik thuis kwam, stond onder de bank niets te doen.
Toen ik hem aanzetten hoorde ik een klikkend geluid.
De grote borstel paste ook niet helemaal en leek langer te zijn geworden en helemaal lekker in de sparingen te passen.
Blijkt dus dat die lagers helemaal vol zaten met haren, ik wist niet eens dat die gemonteerd konden worden
De Neato is niet modulair opgebouwd, hou daar rekening mee.quote:Op zaterdag 28 april 2012 21:41 schreef TigerXtrm het volgende:
Hoop Neato voorstanders ineens. Ik weet dus wat ik ga kopen
En toch pakt ie aan het einde alles mee.quote:Op zondag 29 april 2012 13:28 schreef AnkeV het volgende:
Zet zonder lighthouses maar eens de deuren open met een roomba 581, 770 of 780. De roomba heeft geen notie van oppervlakte. Maw, het is good luck (random) dat het toestel zonder de kastjes door de deur rijdt.
He, daar schrijf je weer "tijdsgebaseerd", ik kan niks "tijdsgebaseerds" ontdekken aan de lighthouses. Ze gaan aan zodra de Roomba aan gaat, ze gaan uit als de Roomba uitgaat. Je kan ze instellen als Wall of als Lighthouse, heeft niets met tijd te maken.quote:Op zondag 29 april 2012 14:23 schreef AnkeV het volgende:
Die lighthoiuses zorgen ervoor dat de roomba BINNEN de kamer blijft en daar mag blijven rondrijden.Tijdsgebaseerd gaat de "deur" open en mag hij de keuken in. Hij mag dan de keuken niet uit zolang de deur weer "op slot staat" via de lighthouse.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |