mwa.. 2 weken verzendtijd ofzo?quote:Op zondag 4 maart 2012 12:59 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ik denk dat je vanuit de US sneller bent.
Hier hetzelfdequote:Op zondag 4 maart 2012 23:26 schreef remlof het volgende:
Toekomstig iPad-bezitter meldt zich.
Even woensdag afwachten
19.00 volgens mij. Waar weet ik niet, kijk altijd met collega's op mijn werk.quote:Op maandag 5 maart 2012 18:55 schreef Funkel het volgende:
Waar is de persconferentie woensdag te volgen? En hoelaat Ned tijd?
Echt slecht dat ze geen livestreams doen, het is fucking 2012. Anders kopen ze maar wat extra servers, met die fucking 100 miljardquote:Op maandag 5 maart 2012 18:58 schreef __Saviour__ het volgende:
Dacht niet dat er een openbare livestream was aangekondigd toch?
Maar de grote Apple sites houden wel weer een constant updatend blog bij
Misschien vanwege ongebruikelijke activiteit op je Store account? Ineens ingelogd op een vreemd apparaat in een ver land.quote:Op maandag 5 maart 2012 20:12 schreef boem-dikkie het volgende:
Jep. Ik denk niet dat het komt doordat ze het technisch niet kunnen trekken.
Trouwens gemaild naar support en kreeg vanochtend een mail terug dat mijn account het weer zou moeten doen, en ja, hij doet het weer.
Waarom hij nou geblokkeerd was is een beetje gek.
Denk dat het aan de mate van 'grootheid' ligt. Het iPhone 4s event werd ook niet gestreamed.quote:Op maandag 5 maart 2012 20:18 schreef drbarisart het volgende:
Ze hebben in 2010 wel 2 events ofzo gestreamed. Waarom toen wel en nu niet meer?
http://www.engadget.com/2012/03/07/apple-ipad-3-liveblog/quote:Op woensdag 7 maart 2012 19:03 schreef So_Surreal het volgende:
Iemand een link van een livefeed van de presentatie?
Jij begint steeds enger te worden manquote:Op maandag 5 maart 2012 20:07 schreef __Saviour__ het volgende:
Stukje exclusiviteit denk ik is het. Apple wil de bezoekers in de zaal het gevoel geven dat zij als enigen in de wereld live meemaken waar miljoenen naar verlangen.
4g schijn je in Nederland nog niet te kunnen gebruiken.quote:Op woensdag 7 maart 2012 20:56 schreef alexmeijer het volgende:
Yup, voor mij een nieuwe iPad met 4G ivm GPS die mist in de normale
Klopt.. het gaat om de missende GPS in de Wi-Fi versiequote:Op woensdag 7 maart 2012 21:43 schreef Lienekien het volgende:
[..]
4g schijn je in Nederland nog niet te kunnen gebruiken.
nopequote:Op woensdag 7 maart 2012 22:51 schreef boem-dikkie het volgende:
Wat zou Siri nou toevoegen aan een ipad?
misschien geen vraag naar, of in latere updatequote:Op woensdag 7 maart 2012 22:50 schreef AlphaBravoCharlie het volgende:
Geweldig dat ze die prijs zo laag hebben kunnen houden (wat ook noodzakelijk is), nieuwe display, quad core, verbeterde batterijen en de camera om maar wat voorbeelden te noemen.
Ik snap alleen niet waarom er geen siri is op de ipad. Willen ze dat introduceren in iOS 6 als extratje ofzo?
Zit er geen GPS in de WiFi versie van de iPadquote:Op woensdag 7 maart 2012 20:56 schreef alexmeijer het volgende:
Yup, voor mij een nieuwe iPad met 4G ivm GPS die mist in de normale
heeft er nooit ingezeten, nee.quote:Op donderdag 8 maart 2012 11:34 schreef So_Surreal het volgende:
[..]
Zit er geen GPS in de WiFi versie van de iPad?
Dat had ik met m'n iPhone 4 ookquote:Op woensdag 7 maart 2012 22:53 schreef __Saviour__ het volgende:
Zo, updaten gelukt over the air.
Werd wel even wat zenuwachtig toen de iPad herstartte en het Apple logo verscheen met daaronder een laadbalk die minutenlang niks deed
quadcore GPU ja.quote:Op woensdag 7 maart 2012 22:50 schreef AlphaBravoCharlie het volgende:
Geweldig dat ze die prijs zo laag hebben kunnen houden (wat ook noodzakelijk is), nieuwe display, quad core, verbeterde batterijen en de camera om maar wat voorbeelden te noemen.
Ik snap alleen niet waarom er geen siri is op de ipad. Willen ze dat introduceren in iOS 6 als extratje ofzo?
Was toch altijd al 479 in NL?quote:Op donderdag 8 maart 2012 11:47 schreef remlof het volgende:
Hey, is de nieuwe iPad nu 20 euro goedkoper in Duitsland?
[ afbeelding ]
oke, maar het aantal foto's daar gelaten, hoe makkelijk is het om die foto's van m'n ipad af te krijgen, en dus ook uit itunes..? want kan me herinneren dat als ik nummers uit itunes sleep dat ze dan niet helemaal de 'oude' zijn..quote:Op donderdag 8 maart 2012 12:08 schreef boem-dikkie het volgende:
Ik heb er vrij weinig verstand van maar het klinkt alsof de iPad niet perse de handigste manier is om dit te doen. De extra stap door met iTunes te werken e.d. maakt het al wat lastiger als back-up device en als je gemiddeld 1000 RAW foto's per week wil backuppen denk ik dat je met het 16GB model niet uit de voeten kunt.
omdat ie lichter, sneller en handzamer is dan een laptop.. maar dan vraag ik me dus af of die ipad daar geschikt voor is of dat ik naar een android versie moet kijken.. of misschien de 64gb playbook.. maar dat is wel weer klein schermpjequote:Op donderdag 8 maart 2012 12:10 schreef Splackavellie02 het volgende:
Waarom zou je een iPad als backup willen gebruiken? Van alle dingen die de iPad goed doet, is dit er niet eentje, en het geheugen is behoorlijk beperkt.
Vrij (flash) geheugen?quote:Op donderdag 8 maart 2012 11:48 schreef boem-dikkie het volgende:
OTA update ging weer vlekkeloos. Helaas wel wat minder bij mijn iPhone, die zeurt opeens dat hij 1GB nodig heeft. Wut?
Een jaar gok ik, vergelijkbaar met de 3GS.quote:Op donderdag 8 maart 2012 12:29 schreef electronique het volgende:
hoelang zou de ipad 2 nog te koop zijn via apple?
Aangezien het amper 100 euro scheelt, lijkt de keuze mij behoorlijk makkelijk.quote:Op donderdag 8 maart 2012 12:34 schreef electronique het volgende:
dan heb ik nog even bedenktijd of ik een 2 of 3 wil
Nee dit is geen soort iPad2s. Dit is gewoon de next-gen.quote:Op donderdag 8 maart 2012 12:34 schreef opgebaarde het volgende:
Langer aangezien dit een soort van de ipad 2s is?
Kijk evt. naar een gereviseerde:quote:Op donderdag 8 maart 2012 13:17 schreef electronique het volgende:
het scheelt 80 euro ja, maar ik vind de toegevoegde waarde niet heel veel, en ik ben een arme student
Verzendklaar: Niet beschikbaarquote:Op donderdag 8 maart 2012 13:20 schreef Aether het volgende:
[..]
Kijk evt. naar een gereviseerde:
http://store.apple.com/nl-edu/product/FC769
Apart, de 16GB was net wel beschikbaar.quote:Op donderdag 8 maart 2012 13:22 schreef remlof het volgende:
[..]
Verzendklaar: Niet beschikbaar
Wat is er gereviseerd aan trouwens?
Ik ben ook een student en alleen het scherm heeft al genoeg meerwaarde over de iPad 2. Tel daar nog de verbeterde snelheid, beter graphics en een camera die minstens even goed is als die in de iPhone 4, en de keuze is voor mij snel gemaakt.quote:Op donderdag 8 maart 2012 13:17 schreef electronique het volgende:
het scheelt 80 euro ja, maar ik vind de toegevoegde waarde niet heel veel, en ik ben een arme student
Ah, het zijn tweedehandsjes.quote:Op donderdag 8 maart 2012 13:24 schreef Aether het volgende:
[..]
Apart, de 16GB was net wel beschikbaar.
Zie: http://store.apple.com/nl(...)eals/refurbfaq_popup
Say what?!quote:Op donderdag 8 maart 2012 13:25 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Ik ben ook een student en alleen het scherm heeft al genoeg meerwaarde over de iPad 2. Tel daar nog de verbeterde snelheid, beter graphics en een camera die minstens even goed is als die in de iPhone 4, en de keuze is voor mij snel gemaakt.
quote:De woensdag geīntroduceerde Apple iPad 3 voelt trager aan dan zijn voorganger. Dit zegt Tweakers.net in een hands-on review over de tablet. Apple beweerde eerder het tegenovergestelde. De tablet zou juist een sneller moeten werken dankzij een nieuwe zogeheten 'quad core grafische processor'.
Dat laatste valt dus tegen, zegt Tweakers.net: "Jammer genoeg voelt hij niet sneller aan in gebruik en is er zelfs vertraging merkbaar in sommige delen van de interface." Alleen de betere camera en het hogere resolutie-scherm zijn noemenswaardige pluspunten van de iPad 3.
Veel andere dingen vallen dan ook tegen: "Maar in sommige andere opzichten ga je er ten opzichte van de iPad 2 eigenlijk een beetje op achteruit. En dat is iets dat we niet gewend zijn van Apple, die producten elk jaar op sommige punten gelijk laat en op andere punten verbetert, maar er altijd voor zorgt dat het op geen enkel punt minder goed is dan de voorganger."
"Dat de nieuwe iPad dikker, zwaarder en wellicht minder vloeiend blijkt te zijn dan de voorganger, zal iets zijn waar veel mensen niet op gerekend zullen hebben", besluit de technologiesite.
Say waardeloze tweakershands-on http://gathering.tweakers(...)ge/37815576#37815576quote:
quote:[message=37815576,noline]arnoudwokke schreef op donderdag 08 maart 2012 @ 01:39[/message]:
Ik heb een paar dingen gedaan om te kijken of de nieuwe iPad snel bleef. Vervolgens heb ik die handelingen, waar mogelijk, herhaald op een iPad 2. Dit zijn ongeveer:
- Snel scrollen door veel foto's, onder meer in iPhoto <- de nieuwe iPad kon dit gewoon niet bijbenen. Thumbnails verschenen pas seconden later op het scherm en het scrollen ging schokkerig. Ik heb dit op drie iPads gereproduceerd. Een Apple-medewerker die ik het heb verteld, bevestigde het. 'It cannot catch up when you do that'
- Een grafische zware game starten en vervolgens op de Home-knop rammen <- na het drukken op de Home-knop sloot hij in ongeveer de helft van de gevallen niet direct af. Ook stotterde afsluitanimatie (je weet wel, dat het venster naar het midden van het homescreen toe verdwijnt. Ik heb heel wat afgespeeld op de iPad 2, maar dat had ik nog nooit gezien.
- Snel op een foto inzoomen en uitzoomen, vervolgens volgende foto oproepen <- ook hierbij ging het niet altijd feilloos. Omdat het hierbij ging om fullsize-foto's, vond ik dat enigszins logisch.
- Snel apps opstarten en afsluiten <- geen lag, bleef vlekkeloos gaan
- Snel scrollen in de browser <- geen lag, bleef vlekkeloos gaan
In alle tijd dat ik een iPad 2 in gebruik heb gehad, heb ik nooit lag gezien. Daar komt bij dat Apple veelal een functie of feature pas toepast als het vlekkeloos werkt. Dit heb ik dus nog nooit gezien op een Apple-product bij de aankondiging (wel bij veel andere producten trouwens - bijna geeneen werkt bij de aankondiging zonder vertragingen). Omdat het een Apple-product is en de release snel is, vind ik dat ik de lat hoger mag leggen.
We mochten onze cameraman niet meenemen, anders hadden we hier een schitterende video gemaakt. Geen enkel Nederlands medium mocht dat trouwens. Mijn cameraskills behoren tot de beroerdste op de redactie. Mijn foto's zijn veelal al nauwelijks acceptabel, ik waag me daarom niet aan video
Tot ze je serial controleren of vragen een Nederlandse aankoopbon te overhandigenquote:Op donderdag 8 maart 2012 13:18 schreef Catch22- het volgende:
[..]
.....dan zou je geen troubles bij de douane moeten krijgen. Doos wel even weggooien natuurlijk.
Zit geen verbeterde snelheid in, wat een fout wat mensen steeds maken. Er zit geen snellere CPU in de nieuwe iPad......Tevens is het zo dat dat de GPU dubbel zo krachtig is ivm de Ipad 2, maar er moeten wel 4 keer zoveel pixels aangestuurd worden. Dus sneller zal die nooit zijn, hoogstens even snel. Iets wat ook op tweakers staat omschreven op de hands-on ( ik citeer):quote:Op donderdag 8 maart 2012 13:25 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Ik ben ook een student en alleen het scherm heeft al genoeg meerwaarde over de iPad 2. Tel daar nog de verbeterde snelheid, beter graphics en een camera die minstens even goed is als die in de iPhone 4, en de keuze is voor mij snel gemaakt.
Overal is die nu al 399 euro. Ook bij de lokale Apple premium resellerquote:Op vrijdag 9 maart 2012 18:15 schreef automatic_ het volgende:
Bij de Makro is de iPad 2 (ook) al in prijs verlaagd:
¤398,65 incl. btw (¤335 zonder)
quote:Op vrijdag 9 maart 2012 20:15 schreef wolfrolf het volgende:
@ConanOBrien: I found the iPad 3 announcement especially disappointing because I’m still standing in line for my iPad 2.
Ik vind dat de levensduur toch minstens een jaar of drie/vier moet zijn, dat haalt m'n laptop ook. Dus ik wacht op de iPad5quote:Op zaterdag 10 maart 2012 05:17 schreef NoCigar het volgende:
Mijn Ipad 1 is niet heel stabiel meer, zeker niet sinds de laatste grote update vorig jaar.. Heb een 2 gekregen via mijn werk, maar die moet ik professioneel inzetten en gebruik ik dus niet zo vaak. Maar die klapt tot nu toe nooit uit aps. Dat zal Apple met de volgende update wel weer weten te herstellen ben ik bang.
Ik heb weinig klachten over het scherm van de 1, maar in combinatie met zo'n mooi retina-scherm en verbeterde stabiliteit zit ik er wel aan te denken om eens de '3' te kopen. Hopelijk blijft het bij denken en koop ik de 4.
Als ik andere handson reviews lees (de meeste zelfs inclusief filmpjes, iets wat tweakers niet heeft), dan wordt nergens iets over een slechtere of een mindere performance geschreven. Sterker nog, je leest enkel dat er geen lag zichtbaar is (slashgear.com):quote:Op vrijdag 9 maart 2012 18:32 schreef alwaysonhold het volgende:
[..]
Zit geen verbeterde snelheid in, wat een fout wat mensen steeds maken. Er zit geen snellere CPU in de nieuwe iPad......Tevens is het zo dat dat de GPU dubbel zo krachtig is ivm de Ipad 2, maar er moeten wel 4 keer zoveel pixels aangestuurd worden. Dus sneller zal die nooit zijn, hoogstens even snel. Iets wat ook op tweakers staat omschreven op de hands-on ( ik citeer):
Een behoorlijke tegenvaller bleek dat iOS geen spat sneller lijkt te draaien dan op de iPad 2. De opgepoetste gpu moet kennelijk hard zijn best doen om alle pixels aan te sturen, want er is geen snelheidswinst geboekt.
Sterker nog, op sommige onderdelen lijkt de nieuwe iPad ronduit langzamer. Bij het uitvoeren van zaken die veel van zowel de processor als het werkgeheugen vergen, zoals het scrollen door foto-thumbnails, heeft de nieuwe iPad moeite de gebruiker bij te houden. Ook als een grafisch zware applicatie afgesloten wordt, is een vertraging zichtbaar en schokte zelfs af en toe de animatie, waarbij de app in het homescreen verdwijnt. Dat was niet een issue van een enkel exemplaar: op drie verschillende iPads hebben we dit effect waargenomen op dezelfde punten in de interface. We zullen moeten wachten op een reviewexemplaar, voordat we defintief iets kunnen zeggen over de snelheid. We hopen dat het iets is dat bij release verholpen wordt, maar aangezien het apparaat over een week al uitkomt, lijkt dat onwaarschijnlijk.
http://gathering.tweakers(...)ge/37818038#37818038quote:Ik was trouwens niet de enige die het heeft gezien, ik heb het zoals gezegd gecheckt met een van de meer technische Apple-medewerkers die er was en die bevestigde mijn bevindingen. Tot zijn eigen verbazing overigens.
http://gathering.tweakers(...)ge/37815576#37815576quote:Ik heb dit op drie iPads gereproduceerd. Een Apple-medewerker die ik het heb verteld, bevestigde het. 'It cannot catch up when you do that'
Serial bekijken ze echt niet en bonnetjes heeft niemnd mee. Als jij gewoon zorgt dat hij al gebruikt is (eventueel een backup van een ander iOs apparaat terugzetten) dan komt t wel goed. Ik kom begin mei terug dus dan is hij in nl ook uit. Scheelt toch 130 e ofzoquote:Op vrijdag 9 maart 2012 18:21 schreef Bowny het volgende:
[..]
Tot ze je serial controleren of vragen een Nederlandse aankoopbon te overhandigenKans is natuurlijk nihil, maar toch....
Ik ga in juni naar NY. Dan ga ik ook de 3 kopen. Ik heb gewoon wifi in het hotel dus ik neem mijn laptop ook mee (zodat ik mijn camera elke dag kan backuppen op mijn laptop) als ik dan mijn ipad gewoon al vul met wat films, apps enz. En de doos achter laat dan is er toch niks aan de hand. En ik moet voor mijn ouders een 16 GB meenemen. Maar die mag je qua waarde invoeren toch?quote:Op zaterdag 10 maart 2012 10:37 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Serial bekijken ze echt niet en bonnetjes heeft niemnd mee. Als jij gewoon zorgt dat hij al gebruikt is (eventueel een backup van een ander iOs apparaat terugzetten) dan komt t wel goed. Ik kom begin mei terug dus dan is hij in nl ook uit. Scheelt toch 130 e ofzo
Het is een prima upgrade voor mijn iPad 1. Jij kan beter wachten op de iPad 4.quote:Op zaterdag 10 maart 2012 17:34 schreef kikoooooo het volgende:
Ik zie echt geen reden om mijn 2 3g te verkopen voor een 3
Retina!quote:Op zaterdag 10 maart 2012 17:34 schreef kikoooooo het volgende:
Ik zie echt geen reden om mijn 2 3g te verkopen voor een 3
Dan koop je hem niet.quote:Op zaterdag 10 maart 2012 17:34 schreef kikoooooo het volgende:
Ik zie echt geen reden om mijn 2 3g te verkopen voor een 3
Staan allemaal en nieuw woord gelegd en geen bericht-/ geluidje...quote:Op zaterdag 10 maart 2012 17:59 schreef __Saviour__ het volgende:
In de Instellingen van de iPad zelf (eerste scherm) naar Berichtgeving gaan en aanzetten dat de App meldingen mag geven.
I know en I did.quote:Op zaterdag 10 maart 2012 18:14 schreef ColtZ40 het volgende:
Verzet je schakelaar naast de volumeregelaar.
Hoe the fuck maak je dan een verschil tussen welke versie je hebt?quote:Op zaterdag 10 maart 2012 17:42 schreef __Saviour__ het volgende:
En het is trouwens geen iPad 3 en noch zal de opvolger iPad 4 gaan heten.
Gewoon 'iPad' vanaf nu.
Ipad van 2012 ..quote:Op zaterdag 10 maart 2012 18:54 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Hoe the fuck maak je dan een verschil tussen welke versie je hebt?.
Gewoon iPad3 of iPad 3e generatie. Fuck Apple en hun hipsterbenamingen
quote:Op zaterdag 10 maart 2012 17:42 schreef __Saviour__ het volgende:
En het is trouwens geen iPad 3 en noch zal de opvolger iPad 4 gaan heten.
Gewoon 'iPad' vanaf nu.
iPad is gewoon iPad en als je onderscheid wil maken, kun je bijvoorbeeld het jaar erbij noemen. Het is een toekomstbestendige naamgeving. Anders hebben we straks de iPad 10. Klinkt gewoon niet lekker.quote:Op zaterdag 10 maart 2012 18:54 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Hoe the fuck maak je dan een verschil tussen welke versie je hebt?.
Gewoon iPad3 of iPad 3e generatie. Fuck Apple en hun hipsterbenamingen
iPad 3. Je krijgt de rambam maar, eng opvolgertje van retardbrapi.quote:Op zaterdag 10 maart 2012 19:13 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
iPad is gewoon iPad en als je onderscheid wil maken, kun je bijvoorbeeld het jaar erbij noemen. Het is een toekomstbestendige naamgeving. Anders hebben we straks de iPad 10. Klinkt gewoon niet lekker.
Deze naamgeving zonder generatie erbij werkt ook prima voor de Macbooks.
quote:Op zaterdag 10 maart 2012 19:21 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
iPad 3. Je krijgt de rambam maar, eng opvolgertje van retardbrapi.
Is er nog hulp in de zaal?quote:Op zaterdag 10 maart 2012 17:53 schreef AnneX het volgende:
Wie weet voor mij de oplossing?
Op de aaipet speel ik mee met de WF fok - competitie.
Sinds de laatste update zijn de berichtjes en geluidjes verdwenen dat een
tegenspeler een nieuw woord heeft gelegd.
Hoe los ik dat op?
Ik dacht opnieuw te dwnloaden en dat gaat niet![]()
/ gebruiker en geen nerd!
Heb je hem al een soft reset gegeven? Even home + power ingedrukt houden tot je t appeltje zietquote:
En dat een keer of 3 doen zodat je cache goed leeg is. Daarna even uit en aan zetten.quote:Op zaterdag 10 maart 2012 21:41 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Heb je hem al een soft reset gegeven? Even home + power ingedrukt houden tot je t appeltje ziet
Kikooo en wolfrolfquote:Op zaterdag 10 maart 2012 21:46 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
En dat een keer of 3 doen zodat je cache goed leeg is. Daarna even uit en aan zetten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |