Tijdsverschil is 8 uur. In Calgary is het dus 8 uur vroeger.quote:De Wereldkampioenschappen schaatsen op de sprintafstanden in 2012 worden op 28 en 29 januari 2012 in het Olympic Oval te Calgary gehouden. Het is de 43ste editie van dit toernooi en voor 5de keer in Canada gehouden en voor de 4de keer in Calgary. De titelverdedigers zijn de Wereldkampioenen van 2011, gehouden in Heerenveen in Nederland, Christine Nesbitt bij de dames en Kyou-Hyuk Lee bij de heren.
Ja, dat klopt, maar zo 'gewoon' is dat na gisteren niet meer.quote:Op zondag 29 januari 2012 10:10 schreef Evertjan het volgende:
maar als Sjoerd de Vries in de top 16 eindigt hebben we toch gewoon 4 startplekken voor volgend jaar?
Klopt, alleen na gisteren lijkt dat best onwaarschijnlijkquote:Op zondag 29 januari 2012 10:10 schreef Evertjan het volgende:
maar als Sjoerd de Vries in de top 16 eindigt hebben we toch gewoon 4 startplekken voor volgend jaar?
Verschillen zijn nog klein, dus het is niet geheel onmogelijk bij een betere dag.quote:Op zondag 29 januari 2012 12:00 schreef roos85 het volgende:
[..]
Klopt, alleen na gisteren lijkt dat best onwaarschijnlijk
wat een achterlijk systeem.... raar dat er dus 6 ritten geschrapt wordenquote:Op zondag 29 januari 2012 12:24 schreef Montov het volgende:
En hij moet zorgen dat hij de laatste 1000m wel mag rijden, hoewel dat vooruitzicht wel beter lijkt.
Edit, nee, ook op dat vlak wordt het lastig. Zelfs voor Schipper wordt dat lastig, door alle vreemde regels, zie:
http://schaatsforum.nl/vi(...)74f45475b3db#p146807
Inderdaad, ik begrijp hier de achterliggende bedoeling ook niet...dat je op een allround toernooi geen 12 10km's wilt, is te billijken, maar dit levert al bij al 10 minuutjes tijdswinst op.quote:Op zondag 29 januari 2012 13:19 schreef roos85 het volgende:
[..]
wat een achterlijk systeem.... raar dat er dus 6 ritten geschrapt worden
Helemaal mee eens, een 10 km is toch heel wat anders dan de 1000m, en die 10 minuten tijdswinst zijn eigenlijk te verwaarlozen..quote:Op zondag 29 januari 2012 13:26 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Inderdaad, ik begrijp hier de achterliggende bedoeling ook niet...dat je op een allround toernooi geen 12 10km's wilt, is te billijken, maar dit levert al bij al 10 minuutjes tijdswinst op.
quote:World Sprint Championships
6. Subject to paragraph 3 of this Rule, the entry quotas for the World Sprint
Speed Skating Championships will be determined according to the results in the
preceding Championship as follows:
Members without Skaters among the 28 best: 1 Competitor;
Members with at least 1 Skater among the 28 best: 2 Competitors;
Members with at least 2 Skaters among the 22 best: 3 Competitors;
Members with at least 3 Skaters among the 16 best: 4 Competitors.
The maximum number of Competitors from one ISU Member is four (4).
Each Member may enter substitutes corresponding with the number of ordinary
entries.
dat sowieso!quote:Op zondag 29 januari 2012 20:00 schreef Van_Poppel het volgende:
Toch moet één van beide nog wel ff top 16 rijden
quote:Even dit in het achterhoofd houden straks ivm de rare ISU regels:
Schipper moeten hopen op flinke missers van de klassementsmannen die ook in de buitenbocht rijden op de laatste 1000 m: Ouardi (8), Kato (9), Gregg(10), Krech (12). Als een van deze vier uit de beste 14 van het klassement zakt is Schipper gered. Iedereen duimen voor Was, Kuznetsov en Yesin.
De Vries moet maar 0.01 goedmaken op Ioriatti maar moet vrezen voor m.n. Haga die maar 0.09 achter hem staat in het klassement. Haga mag niet naar plek 25 stijgen.
Dat NR op de 500m wordt vandaag dus verbrokenquote:Op zondag 29 januari 2012 20:08 schreef franklop het volgende:
ze gaan allemaal een stuk sneller dan gisteren
Nesbitt dan maar meteen onder 1.12quote:Op zondag 29 januari 2012 20:08 schreef franklop het volgende:
ze gaan allemaal een stuk sneller dan gisteren
mocht ook eens tijd worden zeg.quote:Op zondag 29 januari 2012 20:09 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Dat NR op de 500m wordt vandaag dus verbroken
quote:
van het schaatsforumquote:Luchtdruk is nu 875 mbar. Gisteren 888 aan het eind van de wedstrijddag. Op naar een NR voor Oenema. Het is nu of nooit.
Iedereen is een paar tiende sneller en gisteren reed Wolf 37.3. Ook Lee zal een poging wagen en aangezien haar klassement al is verneukt, zal ze alle risico's nemen...quote:
ik denk het niet.quote:Op zondag 29 januari 2012 20:09 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Dat NR op de 500m wordt vandaag dus verbroken
Op de klapschaats schijnt het lastig te zijn om stil te staan. Als je per ongeluk over de lijn glijdt, dan start je dus vals...quote:Op zondag 29 januari 2012 20:17 schreef DennisDeBengel het volgende:
Misschien een rare vraag, maar waarom staan best veel schaats(t)ers een heel stuk van de rode lijn af bij de start? Daarnet stond iemand zo goed als tegen de rode lijn, terwijl de andere er 15 cm achter stond en dus eigenlijk al een paar honderdsten achter ligt.
Thanks, dacht al zoiets jaquote:Op zondag 29 januari 2012 20:19 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Op de klapschaats schijnt het lastig te zijn om stil te staan. Als je per ongeluk over de lijn glijdt, dan start je dus vals...
Dat dacht ik ook.quote:Op zondag 29 januari 2012 20:25 schreef DennisDeBengel het volgende:
Het leek eerder alsof Leenstra gewoon laat was.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |