Krijg je er een vriendinnetje bijquote:Op donderdag 26 januari 2012 23:13 schreef Pauper_Penispijper het volgende:
TS wordt zwaar geplayed en zit over twee maanden achter een raam.
Ik ben een vrijgevochten vrouw.quote:Op donderdag 26 januari 2012 23:16 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Krijg je er een vriendinnetje bij
Ah, goed bezig. Wanneer ga je je weer binden?quote:Op donderdag 26 januari 2012 23:18 schreef Pauper_Penispijper het volgende:
[..]
Ik ben een vrijgevochten vrouw.
Ja vanwege die andere jongen inderdaad. Voel me enerzijds een verraadster, omdat ik dus 'opeens' verliefd word op een ander, gewoon zomaar terwijl we met elkaar 'bezig' waren en dit echt uit het niets kwam voor hem. Anderzijds kan ik er gewoon weinig aan doen. Ik heb mijn gevoel gevolgd in deze.quote:Op donderdag 26 januari 2012 23:05 schreef twi het volgende:
[..]
Vanwege die andere knul? Daar kan jij toch weinig aan doen. Komt 'ie ook wel weer overheen. En anders prijs je 'm aan bij je vriendinnen, heeft 'ie ook gelijk afleiding.
quote:Op donderdag 26 januari 2012 23:13 schreef Pauper_Penispijper het volgende:
TS wordt zwaar geplayed en zit over twee maanden achter een raam.
quote:Op donderdag 26 januari 2012 23:16 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Krijg je er een vriendinnetje bij
Laatste keer dat ik mijn gevoel volgde hierin heb ik er een relatie van drie jaar aan overgehouden, alle keren dat mijn gevoel riep wegwezen heb ik mezelf een hoop gezeik bespaard. Hoop dat gevoel deze keer weer goed zit, so far so good.quote:
Tis alleen jammer dat er krampachtig aan vastgehouden wordt.. Goed dat je op je gevoel ingaat, maar geef het dan wel een vrije loop en zet het niet vastquote:Op donderdag 26 januari 2012 23:29 schreef Phantomesse het volgende:
[..]
Laatste keer dat ik mijn gevoel volgde hierin heb ik er een relatie van drie jaar aan overgehouden, alle keren dat mijn gevoel riep wegwezen heb ik mezelf een hoop gezeik bespaard. Hoop dat gevoel deze keer weer goed zit, so far so good.
Intuitie is geniaal, nadenken is voor mensen die jong kaal worden.
Ja, ga ik doen, al heb ik wel een onderbuikgevoel over die andere jongen. Vind het gewoon ontzettend kut haat het om mensen te kwetsen.quote:Op donderdag 26 januari 2012 23:32 schreef jcdragon het volgende:
Geniet er gewoon van zolang het kan. Verliefd zijn![]()
Wat het kan ook zomaar over zijn.
quote:Op donderdag 26 januari 2012 23:34 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Tis alleen jammer dat er krampachtig aan vastgehouden wordt.. Goed dat je op je gevoel ingaat, maar geef het dan wel een vrije loop en zet het niet vast
Ik snap je punt, ik ga er ook niet krampachtig aan vasthouden vanwege een eerste indruk ofzo, het is nog prilletjes allemaal. Zie wel waar het schip strandt uiteindelijkquote:Op donderdag 26 januari 2012 23:23 schreef Phantomesse het volgende:
Doordat ik merkte dat ik het niet erg vond terwijl ik dat normaal wel doe ben ik maar met de flow mee gaan varen om te kijken waar het naartoe zou leiden.
[..]
Nu ik nogquote:Op donderdag 26 januari 2012 23:38 schreef Phantomesse het volgende:
[..]
[..]
Ik snap je punt, ik ga er ook niet krampachtig aan vasthouden vanwege een eerste indruk ofzo, het is nog prilletjes allemaal. Zie wel waar het schip strandt uiteindelijkIk hoop nergens op, verwacht niets en zie wel gewoon hoe het loopt.
Ik denk niet dat je iemand kwetst, maar juist eerlijk tegenover die persoon bent.quote:Op donderdag 26 januari 2012 23:35 schreef Phantomesse het volgende:
[..]
Ja, ga ik doen, al heb ik wel een onderbuikgevoel over die andere jongen. Vind het gewoon ontzettend kut haat het om mensen te kwetsen.
Tsja, je kunt niet veel anders doen dus waarom zou je je een verraadster voelen? Doorgaan met die andere kerel terwijl je van die lievequote:Op donderdag 26 januari 2012 23:23 schreef Phantomesse het volgende:
Ja vanwege die andere jongen inderdaad. Voel me enerzijds een verraadster, omdat ik dus 'opeens' verliefd word op een ander, gewoon zomaar terwijl we met elkaar 'bezig' waren en dit echt uit het niets kwam voor hem. Anderzijds kan ik er gewoon weinig aan doen. Ik heb mijn gevoel gevolgd in deze.
Doorgaans ga ik niet in op pogingen van gasten tijdens het uitgaan en is mijn instinct: 'Wegwezen.' (tenzij ik xtc op heb want dan vind ik iedereen aardig en lief en zie ik niets negatiefs in personen) maar nu had ik dat totaal niet. Vond het niet vervelend en ongemakkelijk dat hij een arm om me heen sloeg, normaal gesproken ben ik dan direct klaar met je echter deze keer vond ik het niet erg. Doordat ik merkte dat ik het niet erg vond terwijl ik dat normaal wel doe ben ik maar met de flow mee gaan varen om te kijken waar het naartoe zou leiden. Geen spijt van nee.
Ik kende hem hiervoor trouwens al wel enkele jaren, maar dan gewoon oppervlakkig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 26 januari 2012 23:44 schreef Phantomesse het volgende:
En tóch is het kut.
Maar ik ga even douchen en wat eten want hij komt straks een kusje halen voor hij zijn bed in gaat.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dus
Zeikwijf!
Ja, dat moest ik er bij editten
Hahahaha. Ja oké misschien is dit een luxe probleem, maar ik ben al die liefdadigheid echt niet gewend.quote:Op donderdag 26 januari 2012 23:45 schreef twi het volgende:
[..]
Dus
Zeikwijf!
Ja, dat moest ik er bij editten
quote:Op donderdag 26 januari 2012 23:46 schreef Phantomesse het volgende:
[..]
Hahahaha. Ja oké misschien is dit een luxe probleem, maar ik ben al die liefdadigheid echt niet gewend.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 26 januari 2012 23:49 schreef twi het volgende:
[..]Oké, nu maak je me wel bang. Dergelijke edelmetalen wil ik nog lang niet zien.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De vriendin van zijn broer is zwanger, toen vroeg hij heel droog: "Waarom maken wij geen baby?" Mijn hart viel direct als een baksteen op mijn tenen en ik trok een moeilijk gezicht. Gelukkig zei hij: "Grapje! Hahaha je hoofd was onbetaalbaar."
![]()
quote:Op donderdag 26 januari 2012 23:53 schreef Phantomesse het volgende:
[..]
Oké, nu maak je me wel bang. Dergelijke edelmetalen wil ik nog lang niet zien.
De vriendin van zijn broer is zwanger, toen vroeg hij heel droog: "Waarom maken wij geen baby?" Mijn hart viel direct als een baksteen op mijn tenen en ik trok een moeilijk gezicht. Gelukkig zei hij: "Grapje! Hahaha je hoofd was onbetaalbaar."
quote:Op donderdag 26 januari 2012 23:53 schreef Phantomesse het volgende:
[..]
Oké, nu maak je me wel bang. Dergelijke edelmetalen wil ik nog lang niet zien.
De vriendin van zijn broer is zwanger, toen vroeg hij heel droog: "Waarom maken wij geen baby?" Mijn hart viel direct als een baksteen op mijn tenen en ik trok een moeilijk gezicht. Gelukkig zei hij: "Grapje! Hahaha je hoofd was onbetaalbaar."
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |