quote:Op zondag 22 januari 2012 19:03 schreef Cavalinho het volgende:
Je bedoelt dat je niet tegengesproken wenst te worden. Want ik reageerde expleciet op een on-topic uitspraak van jou.
Dit heen en weer geklets is dat trouwens weer niet. Dus ik vraag je om inhoudelijk te reageren om de eerdere post over fatsoen. Of gewoon niet te reageren.
Naar aanleiding van:quote:Als je werkelijk alleen van ongewenste intimitiet kunt spreken als iemand geen grenzen respecteert die worden aangegeven, betekent dat dan dat iedereen die niet grenzen aangeeft (denk aan gehandicapten, dronken mensen, verlegen mensen) maar aangerand mag worden?
Dat ik lees als " wanneer er geen grenzen zijn aangegeven is het geen ongewenste intimitiet".quote:Als je je grenzen aangeeft en die ander respecteert die grenzen niet, dan spreek je m.i. over ongewenste intimiteit.
Je hebt een op dit topic geïnspireerde uitspraak verdraaid, en op een overdreven manier tot algemene stelregel gebombardeerd. Dat is geen leuke manier om een discussie te starten, maar een zuigerige manier om mensen in een discussie te trekken.quote:Op zondag 22 januari 2012 20:32 schreef Cavalinho het volgende:
Het ging even om een antwoord op:
[..]
Naar aanleiding van:
[..]
Dat ik lees als " wanneer er geen grenzen zijn aangegeven is het geen ongewenste intimitiet".
Kijk, dat had je dus meteen kunnen zeggen toen ik om opheldering vroeg. Nu staat er gewoon eeen zooi onnodige ruis tussen.quote:Op zondag 22 januari 2012 20:42 schreef Lienekien het volgende:
Dat ik het geen ongewenste intimiteit zou noemen wil niet zeggen dat ik het dus maar goedkeur.
Sommige grenzen zijn heel duidelijk, andere grenzen niet en dan maken mensen (mannen en vrouwen) wel eens de fout dat ze over andermans grens heengaan. Als ze die grens dan maar respecteren zodra diegene die aangeeft.
Prima, neem dan ook nog ter harte war drijfhout hierboven zegt.quote:Op zondag 22 januari 2012 20:46 schreef Cavalinho het volgende:
[..]
Kijk, dat had je dus meteen kunnen zeggen toen ik om opheldering vroeg. Nu staat er gewoon eeen zooi onnodige ruis tussen.
Bedankt dat je alsnog even antwoord geeft.
Nee, ik laat het gewoon voor wat het is.quote:Op zondag 22 januari 2012 10:42 schreef Cue_ het volgende:
Vraag me sowieso af of ze uit zichzelf nog wat laat horen. Wie weet wacht ze wel op een berichtje van jou (die je niet stuurt) en ziet ze dat dan als teken dat je niet geintresseerd bent. Probleem opgelost
Ik had het niet zover moeten laten komen. Dat wil ermee zeggen.quote:
Had niet het idee dat ze helemaal beneveld was door de alcohol. Maar had het excuses zeker aanvaard.quote:Op zondag 22 januari 2012 15:37 schreef Frag_adder het volgende:
Je bent toch een man, zeg gewoon dat je er geen zin in hebtMaar je had inderdaad gewoon die avond al tegen haar moeten zeggen dat het niet geeft maar je zo niet aan haar denkt. Dan was je er zo vanaf geweest en had zij de alcohol als excuus kunnen gebruiken.
Je vat het verkeerd op. Als het om vrouwen gaat klap ik vaak dicht. Verder ben ik bijna nooit op mijn mondje gevallen. Maar houd wel veel rekening met mensen in mijn omgeving. Misschien iets meer pit krijgen en van mijzelf afbijten.quote:Op zondag 22 januari 2012 17:05 schreef Copycat het volgende:
[..]
TS is zakelijk in de ultrasofte sector.
Als ik iemand niet leuk vind, hoe kan het dan met haar doen.quote:Op zondag 22 januari 2012 18:44 schreef
El_Liberaliste het volgende:
Een chick wil TS doen maar TS wilt niet.
Het is ook nooit goed...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |