SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat spuisels over de relletjes met cruijff en coSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.AFC AJAX
Ja ok, behalve Lorenzoquote:Op vrijdag 20 januari 2012 17:31 schreef Ajacied422 het volgende:
Ebecilio sowieso gratis af te halen. Maar die neemt niemand natuurlijk.
Ze investeren daar niet in zolang Steven ten Have de macht nog heeft . (VU , Cees Vervoorn enzo)quote:Op vrijdag 20 januari 2012 17:33 schreef Pedroso het volgende:
Dat vd Wiel last van z'n lies had was toch al van voor de winterstop ?
Wat lopen er toch voor kneuzen rond bij de medische staf bij Ajax, investeer daar eerst maar in voordat je aan spelers gaat denken.
Koop desnoods Yomanda, zelfs die krijgt de spelers eerder fit.
van Basten kwam het toernooi erop geen steek verder hoorquote:Op vrijdag 20 januari 2012 17:37 schreef Littlerabbit het volgende:
Dit is gewoon een opbouw seizoen zoals het WK 2006 voor Marco van Basten was. Volgend jaar worden "we" ongeslagen kampioen en wordt de EL cup in eigen huis binnengehaald. (derde in de CL poule, pittige loting)
alsof we ons dit jaar voor de CL kwalificerenquote:Op vrijdag 20 januari 2012 17:37 schreef Littlerabbit het volgende:
Dit is gewoon een opbouw seizoen zoals het WK 2006 voor Marco van Basten was. Volgend jaar worden "we" ongeslagen kampioen en wordt de EL cup in eigen huis binnengehaald. (derde in de CL poule, pittige loting)
Niet met deze instelling nee.. en de club rommelt ook veel te erg.. maar je maakt wel degelijk kans hoor, Twente is ook maar afwachten hoe dat nu verder gaat met de nieuwe trainer, AZ verwacht ik nog steeds dat die gaan morsen (misschien zondag al), laatste wedstrijden hebben die veel punten laten liggen.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 17:48 schreef muzas het volgende:
[..]
alsof we ons dit jaar voor de CL kwalificeren
Transferwindow is nog open en ik hoop echt dat Holman en Poulsen zullen vertrekken in deze window. Dan kan je AZ iig wel afschrijven voor de titel. Ik snap alleen niet waarom wij ons niet gaan versterken deze window. Het mag wel duidelijk zijn dat wij geen waardig kampioenselftal hebben staan. Haal op ze minst een verdediger of een spits erbij.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 17:51 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Niet met deze instelling nee.. en de club rommelt ook veel te erg.. maar je maakt wel degelijk kans hoor, Twente is ook maar afwachten hoe dat nu verder gaat met de nieuwe trainer, AZ verwacht ik nog steeds dat die gaan morsen (misschien zondag al), laatste wedstrijden hebben die veel punten laten liggen.
En PSV tja, kan ook alle kanten op, waarschijnlijk weer langzaam aan berg afwaarts zoals afgelopen 2 seizoenen na de winter.
Dus de spelers moeten eens laten zien hoe graag ze iets willen winnen, mentaliteit laten zien, Ajax doet nog volop mee.
Hoop ik niet. Daarbij is het seizoen sowieso verloren als je zelfs niet boven Az weet te eindigen.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 18:46 schreef J2T het volgende:
[..]
Transferwindow is nog open en ik hoop echt dat Holman en Poulsen zullen vertrekken in deze window. Dan kan je AZ iig wel afschrijven voor de titel. Ik snap alleen niet waarom wij ons niet gaan versterken deze window. Het mag wel duidelijk zijn dat wij geen waardig kampioenselftal hebben staan. Haal op ze minst een verdediger of een spits erbij.
Hoop je niet dat Ajax zich gaat versterken of hoop je niet dat Poulsen en Holman weggaan?quote:Op vrijdag 20 januari 2012 18:49 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Hoop ik niet. Daarbij is het seizoen sowieso verloren als je zelfs niet boven Az weet te eindigen.
Gereageerd? Wat moet hij zeggen ..quote:Op vrijdag 20 januari 2012 18:58 schreef Buitendam het volgende:
Heeft Aissati eigenlijk al gereageerd over de kansen die hij van de Boer nu krijgt?
quote:Op vrijdag 20 januari 2012 18:58 schreef Buitendam het volgende:
Heeft Aissati eigenlijk al gereageerd over de kansen die hij van de Boer nu krijgt?
quote:'El Hamdaoui superblij voor me'
„Dankzij Gery Vink, John Bosman en Mounir El Hamdaoui kon ik het opbrengen elke dag naar Amsterdam te komen", vertelt Ajacied Ismail Aissati over de periode waarin hij geen deel uitmaakte van de eerste selectie van Ajax. "Hoe gek het ook klinkt, dankzij hen heb ik een fantastische tijd gehad. Als ik de bal aan mijn voeten had, tenminste. Dan fleurde ik op. Mounir vindt het prachtig dat ik weer bij het eerste zit; hij was superblij voor me.”
Aissati heeft een aflopend contract, maar praat niet met anderen. „Dat vind ik respectloos naar Ajax toe. Bovendien ben ik veel te blij dat ik weer kan laten zien wat ik kan. Misschien teken ik binnenkort wel bij”, lacht Aissati.
quote:Aissati: Door diepe dalen gegaan
Na het gesprek met Frank de Boer wilde Ismaïl Aissati een vreugdekreet slaken. Nadat hij weer in genade was aangenomen, besloot de Ajacied echter naar zijn auto te rennen. Ik wilde zo snel mogelijk naar huis om het goede nieuws te vertellen, zei de kleine Utrechter, die morgen tegen NEC deel uitmaakt van de Ajax-selectie en dat tot het einde van het seizoen blijft. Alleen mijn moeder weet hoe moeilijk ik het de afgelopen maanden heb gehad. Ik ben door diepe dalen gegaan. Dit is de ultieme beloning voor mezelf.
Aissati, die vorig jaar augustus tegen Vitesse (4-2) zijn laatste wedstrijd voor Ajax 1 speelde, bleek volgens De Boer veel karakter in zijn donder te hebben. ,,Hij zei te weten hoe verschrikkelijk moeilijk het is als je wordt teruggezet naar het tweede, zei Aissati.
Ismaïl heeft bij Jong Ajax getraind, gespeeld en een uitstekende indruk achtergelaten, voegde De Boer toe. Ook tijdens onderlinge partijen en als we eens een man tekort hadden, liet hij zien het niveau aan te kunnen. Aissati: Als je in Jong Ajax speelt, kun je twee dingen doen: de moed verliezen of keihard knokken. Ik heb voor de laatste weg gekozen; het ongelijk van de trainer bewijzen.
Van eind november.quote:Aissati: Was te emotioneel
Hoewel Mounir El Hamdaoui en Ismaïl Aissati vaak als duo werden gezien, was de situatie van de laatste anders. De Boer: Ik had niet meer op Ismaïl gerekend. Aissati: Ik dacht zelf ook naar Vitesse te gaan, maar de transfer ketste af. De Boer: Door omstandigheden kwam hij een week later bij de selectie en heb besloten dat hij bij Jong Ajax moest trainen. Het enige dat ik de trainer verwijt, is dat ik het liever van hem zelf had gehoord, blikte Aissati terug op het open gesprek dat eergisteren plaats had.
Mijnheer De Boer vroeg me waarom ik nooit zelf op hem ben afgestapt. Maar daar was ik te emotioneel voor. Mijn ambitie was Ajax 1. Ik zag mijn droom in duigen vallen.Met pijn in zijn hart, maar een glimlach op zijn gezicht meldde de oud-speler van PSV, FC Twente en Vitesse zich elke dag op sportpark De Toekomst. Ik wilde niet dat de mensen zagen dat ik leed. Hij zei drie mensen ongelooflijk dankbaar te zijn.
Grappig maar wel aardig dat een aanhanger van een andere club dit zegt, je hebt wel gelijk, het ligt nog helemaal open.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 17:51 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Niet met deze instelling nee.. en de club rommelt ook veel te erg.. maar je maakt wel degelijk kans hoor, Twente is ook maar afwachten hoe dat nu verder gaat met de nieuwe trainer, AZ verwacht ik nog steeds dat die gaan morsen (misschien zondag al), laatste wedstrijden hebben die veel punten laten liggen.
En PSV tja, kan ook alle kanten op, waarschijnlijk weer langzaam aan berg afwaarts zoals afgelopen 2 seizoenen na de winter.
Dus de spelers moeten eens laten zien hoe graag ze iets willen winnen, mentaliteit laten zien, Ajax doet nog volop mee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |