Als je daar behoeft aan hebt dan moet je dat gewoon doenquote:Op vrijdag 20 januari 2012 16:54 schreef Moofasah het volgende:
Is het triest als iemand zich laat masseren door een escort, of valt dat gewoon onder de categorie fysiotherapie?
Share your opinion
Maar het is niet triest om eens geknuffeld te willen worden.quote:Op maandag 23 januari 2012 19:43 schreef Moofasah het volgende:
[..]
En een knuffel van iemand willen is ook psygisch?
Ik denk ook niet echt dat ik het wil. Hoe zielig is het om iemand te betalen om je te knuffelen. Ik heb officieel een nieuw dieptepunt bereikt. Hoe haalde ik het überhaupt in mijn hoofd
Nee oke, maar om daarvoor naar een escort te stappen maakt het wel triest. Kortom kan ik geen leuk persoon vinden dat mij wil knuffelen en moet ik ervoor betalen om geknuffeld te worden. Ik kan net zo goed ''Loser'' op mijn voorhoofd laten tatoeëren.quote:Op maandag 23 januari 2012 20:01 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Maar het is niet triest om eens geknuffeld te willen worden.
ik zal in dat geval m'n polsen doorsnijden.quote:Op maandag 23 januari 2012 20:06 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Nee oke, maar om daarvoor naar een escort te stappen maakt het wel triest. Kortom kan ik geen leuk persoon vinden dat mij wil knuffelen en moet ik ervoor betalen om geknuffeld te worden. Ik kan net zo goed ''Loser'' op mijn voorhoofd laten tatoeëren.
Jij maakt je echt al zolang ik je ken zorgen over wat anderen over jou of jequote:Op maandag 23 januari 2012 20:06 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Nee oke, maar om daarvoor naar een escort te stappen maakt het wel triest. Kortom kan ik geen leuk persoon vinden dat mij wil knuffelen en moet ik ervoor betalen om geknuffeld te worden. Ik kan net zo goed ''Loser'' op mijn voorhoofd laten tatoeëren.
Ik wist niet dat jij mij kent. Maar ik kan mijn behoefte ook niet betaald krijgen. Als ik erover nadenk is die behoefte namelijk niet alleen maar fysiek. Daarbij vind ik het gewoon helemaal niets om iemand te betalen voor fysiek contact, al is het maar voor iets onschuldigs als een massage (zonder happy endings, nog even voor de duidelijkheid).quote:Op donderdag 26 januari 2012 22:07 schreef StevenTerpstra het volgende:
[..]
Jij maakt je echt al zolang ik je ken zorgen over wat anderen over jou of je
sexuele voorkeuren/handelingen vindenDoe gewoon waar je zin in hebt! En als je jouw
wensen niet onbetaald kan krijgen en je hebt het geld ervoor: dan betaal je er toch gewoon
voor??
Tja...........als je het niks vind..............moejehetniedoenquote:Op donderdag 26 januari 2012 22:12 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Daarbij vind ik het gewoon helemaal niets om iemand te betalen voor fysiek contact, al is het maar voor iets onschuldigs als een massage
Ligt aan de situatie. Als iemand in die business zit uit ellende vind ik het verkeerd om dat in stand te houden, maar als iemand het doet omdat hij/zij een seksliefhebber is vind ik het weer iets anders.quote:Op donderdag 26 januari 2012 22:20 schreef StevenTerpstra het volgende:
[..]
Tja...........als je het niks vind..............moejehetniedoen![]()
![]()
Wat is er mis mee om iemand te betalen die zijn 'diensten' aanbied aan jou
met wederzijdse goedkeuring?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |