Snap ik, maar er zijn veel mensen die geen Facebook hebben. Ik probeer te voorkomen dat er dadelijk mensen buiten de boot vallen. Er kan dadelijk een meet per provincie komen, maar zoals ik al noem, ook een voor mensen uit verschillende provincies. Het wordt anders druk en overzichtelijk, en zoals je zelf zegt, wordt de groep enorm.quote:Op donderdag 23 februari 2012 19:56 schreef LookAtMe het volgende:
Meh. Ik vond het eerste idee leuk, maar toen het idee kwam van een hele grote groep op facebook vond ik het al iets minder en nu zonder facebook helemaal niet.
De facebook groep gaf juist wat meer gezelligheid dacht ik.
Ok, leuk! Ik zet je erbij!quote:Op vrijdag 24 februari 2012 17:57 schreef AlexanderC het volgende:
Ik meld me aan voor de tweede meet
Dat is jammer jah. Maar we weten niet waarom hequote:Op vrijdag 24 februari 2012 22:15 schreef Piles het volgende:
Beetje jammer dat TS niet meer reageert op pm's. Om nou weer opnieuw te gaan verzamelen is ook een beetje dubbel natuurlijk.
Ik weet wel dat ie nogal druk is...quote:Op vrijdag 24 februari 2012 22:15 schreef Piles het volgende:
Beetje jammer dat TS niet meer reageert op pm's. Om nou weer opnieuw te gaan verzamelen is ook een beetje dubbel natuurlijk.
Is het niet mogelijk om meerdere beheerders bij een Facebookgroep te maken? Niks tegen TS, maar iedereen is nu wel erg afhankelijk van hem.quote:Op zaterdag 25 februari 2012 00:28 schreef AlexanderC het volgende:
[..]
Ik weet wel dat ie nogal druk is...
Je bent natuurlijk altijd welkom!quote:Op zaterdag 25 februari 2012 09:22 schreef Speedfight het volgende:
Veel plezier met de meet van vandaag! Wel even laten horen hoe t ging en hoe t was he!
Ik ben momenteel mank, maar mocht tegen de tijd dat k mobiel ben er weer een meet zijn dan doe ik absoluut mee!
Ah kom gewoon mee, is gezelligquote:Op zaterdag 25 februari 2012 00:35 schreef LookAtMe het volgende:
Toch iemand voor Gelderland. Nu twijfel ik toch, bij de eerste stond er geen niemand uit Gelderland bij.
Ik vind het wel fijn dat ik nu mijn privacy nog een beetje kan beschermen tot ik de mensen ook daadwerkelijk ontmoet eerlijk gezegd.quote:Op zaterdag 25 februari 2012 18:42 schreef Gatenkaas het volgende:
Ik kan helaas niet mee met de huidige groep wegens ziekte, dus wil opzich wel mee met de 2e groep. Maar waarom wordt daar geen FB-groep voor aangemaakt? Dat breekt het ijs van te voren al een beetje.
Dat vind ik dus ook, het kan ook niet verplicht zijn. En per provincie misschien?quote:Op zaterdag 25 februari 2012 18:42 schreef Gatenkaas het volgende:
Ik kan helaas niet mee met de huidige groep wegens ziekte, dus wil opzich wel mee met de 2e groep. Maar waarom wordt daar geen FB-groep voor aangemaakt? Dat breekt het ijs van te voren al een beetje.
Het ontbreken van de FB-groep heeft verschillende redenen. Sommige mensen hebben geen Facebook, en om daar nu speciaal een voor aan te gaan maken... Het topic is overzichtelijk voor mij om bij te houden, en bovendien bereikbaar voor iedereen. Alle updates zijn meteen voor iedereen zichtbaar zeg maar.quote:Op zaterdag 25 februari 2012 18:42 schreef Gatenkaas het volgende:
Ik kan helaas niet mee met de huidige groep wegens ziekte, dus wil opzich wel mee met de 2e groep. Maar waarom wordt daar geen FB-groep voor aangemaakt? Dat breekt het ijs van te voren al een beetje.
Wat leuk, we hebben dezelfde studie!quote:Op zaterdag 25 februari 2012 20:24 schreef Lot88 het volgende:
Mag ik ook mee praten en meeten?
Waar woon je?
achterhoek
Hoe oud ben je?
23 (v)
Studeert?
MBO juridisch medewerker
Beschrijf jezelf?
ik ben vrij spontaan kan makkelijk contact leggen maar niet onderhouden.
Wat ik te bieden heb:
Zou graag nieuwe contacten op doen, ben wel een sociaal diertje.
Waar heb je geen zin in:
heel ver reizen met het openbaar vervoer
Wanneer kan je?
vaak alleen weinig alleen reis motivatie en ik woon voor in the middle of nowhere..
Ook juridisch medewerker?quote:Op zaterdag 25 februari 2012 21:10 schreef Blijdoener het volgende:
[..]
Dan doe ik dezelfde opleiding als jou, en heb ik je vast wel eens rond zien lopen...
Ja ook ja.quote:Op zaterdag 25 februari 2012 21:12 schreef Nyan het volgende:
[..]
Ook juridisch medewerker?Wat veel juridisch medewerkers hier dan !
Ik ben bijna klaar, nog één stage zeg maar (en een beetje schoolwerkquote:Op zaterdag 25 februari 2012 21:13 schreef Lot88 het volgende:
Nyan ben je al klaar met de opleiding? en waar volg jij hem?
Openbaar Bestuur/Zakelijke Dienstverleningquote:Op zaterdag 25 februari 2012 21:15 schreef Lot88 het volgende:
Blijdoener en Nyan hoeveelste jaar zit je welke richting? al stage gedaan? enz enz
Daar heb je gelijk inquote:Op zaterdag 25 februari 2012 21:16 schreef Piles het volgende:
Zeg, bewaren we nog wat gespreksstof voor bij de meet
Goed bezig zeg!quote:Op zaterdag 25 februari 2012 21:16 schreef Lot88 het volgende:
Ik ben ook bijna klaar zit in mijn laatste 2 maand.. Dan nog eindpresentatie en assesment en dan ben ik klaar
oke zelfde richting als mij! Dan ga je een leuke tijd tegemoet met RSRquote:Op zaterdag 25 februari 2012 21:17 schreef Blijdoener het volgende:
[..]
Openbaar Bestuur/Zakelijke Dienstverlening
Tweede jaar
Nog geen stage
Hihi goed punt Piles!quote:Op zaterdag 25 februari 2012 21:16 schreef Piles het volgende:
Zeg, bewaren we nog wat gespreksstof voor bij de meet
Daarom geef ik ook geen informatie prijs.quote:Op zaterdag 25 februari 2012 21:16 schreef Piles het volgende:
Zeg, bewaren we nog wat gespreksstof voor bij de meet
quote:Op zaterdag 25 februari 2012 21:18 schreef heloef het volgende:
Oh je moet zo'n lijstje invullen, ik ben weer scherp.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daarom geef ik ook geen informatie prijs.
Zo kan ik volop over mezelf praten straks.Haha alleen als je dat wilt natuurlijk haha
Anders mag je álles ook op de meet eruitspuien natuurlijk
Buy what you like because you love it and you are going to wear the shit out of it, then leave the rest for someone else to buy and love the shit out of. In other words, don't be an asshole.
Ja, ik heb al wel een stageplek gelukkig.quote:Op zaterdag 25 februari 2012 21:18 schreef Lot88 het volgende:
[..]
oke zelfde richting als mij! Dan ga je een leuke tijd tegemoet met RSRMaar jullie moeten toch rond pasen starten met stage? Wij stoppen namelijk voor die tijd en ik weet dat we bij de rechtbank al 3 stagiares op sollicitatie gehad hebben
ja ik zie ook op tegen de eindpresentatie hoor.. Ik heb een tijdje mhbo gedaan ( 1 dag in de week hbo) maar al snel kwam ik er achter dat ik het wel heb gehad met het fulltime in de schoolbanken zitten. Ik ga kijken of ik eerst een jaar of 2 kan werken om vervolgens alsnog hbo te gaan doen. Nog geen idee wat. Heb inmiddels een spw studie gedaan, beveiliging en nu dus juridisch.. alles afgesloten enz maar nog steeds geen benul wat ik nu wil de rest van mijn levenquote:Op zaterdag 25 februari 2012 21:17 schreef Nyan het volgende:
[..]
Goed bezig zeg!Ga je hierna nog doorstuderen?
Oei ja, de eindpresentatie... haha daar zie ik tegenop. Op mijn stage was het zo'n melige boel, dat als ik de eindpresentatie moet gaan geven (en dat moet bij ons op de stageplek zelf) ik bang ben om daar alleen maar te gaan staan lachen
Ik heb zelf uitstroom Sociale zekerheidquote:Op zaterdag 25 februari 2012 21:20 schreef Blijdoener het volgende:
[..]
Ja, ik heb al wel een stageplek gelukkig.
Bij een notariskantoor.
Ja leuk!quote:Op zaterdag 25 februari 2012 21:18 schreef Nyan het volgende:
[..]
Hihi goed punt Piles!
Heeft iemand al een leuk idee/ suggestie waar we naartoe kunnen gaan?
Zelf zit ik wel aan een leuk café of iets dergelijks te denken..
Dat is ook moeilijk om te beslissen... Ik twijfel zelf ook nog altijd enorm, kan goed leren dus dat is mazzel hebben... Maar ik ben geen type om in een kantoor opgesloten te zitten. Beetje moeilijk om dan een leuke baan te vinden waar je zo even 40 jaar gaat blijvenquote:Op zaterdag 25 februari 2012 21:20 schreef Lot88 het volgende:
[..]
ja ik zie ook op tegen de eindpresentatie hoor.. Ik heb een tijdje mhbo gedaan ( 1 dag in de week hbo) maar al snel kwam ik er achter dat ik het wel heb gehad met het fulltime in de schoolbanken zitten. Ik ga kijken of ik eerst een jaar of 2 kan werken om vervolgens alsnog hbo te gaan doen. Nog geen idee wat. Heb inmiddels een spw studie gedaan, beveiliging en nu dus juridisch.. alles afgesloten enz maar nog steeds geen benul wat ik nu wil de rest van mijn leven
quote:Op zaterdag 25 februari 2012 21:21 schreef Blijdoener het volgende:
[..]
Ja leuk!
Maar het lijkt me ook leuk om daarnaast ook iets leuks te dóen.
Ik jou ook Lot!quote:Op zaterdag 25 februari 2012 21:24 schreef kingtoppie het volgende:
En ik had jou een DM gestuurd lott!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |