Begrijp ik het goed dat je haar toevallig tegen het lijf loopt en ze je dan vertelt dat ze het opnieuw wil proberen?quote:Op woensdag 18 januari 2012 16:17 schreef Mavado het volgende:
Eind vorig jaar kwam ik haar weer tegen naar mijn verbazing, want ik dacht dat ze nog in Amerika was. Komt ze me vertellen dat ze et overnieuw wilt proberen met mij,
Jaajah, lekker cliche, maar mannen uiten het 'moeilijker' dan vrouwen.quote:Op woensdag 18 januari 2012 16:24 schreef Mavado het volgende:
@zuipuzuipu ahahaha grappig maar iedereen heeft emoties.
Kun je a.u.b. wat beter je best doen op je taalgebruik? Het hoeft niet geweldig te zijn maar dit is eigenlijk onleesbaarquote:Op woensdag 18 januari 2012 16:26 schreef Mavado het volgende:
@Pharmacist nou nie echt toevallig. Ik was klaar met kickboxen en toen stond ze voor de gym te wachten op mij.
Ja dat zei ik ook al, maar dat wordt genegeerdquote:Op woensdag 18 januari 2012 16:27 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Kun je a.u.b. wat beter je best doen op je taalgebruik? Het hoeft niet geweldig te zijn maar dit is eigenlijk onleesbaar.
Dit is geen MSN, maar een openbaar forum.quote:Op woensdag 18 januari 2012 16:29 schreef Mavado het volgende:
@Thinkk-Pinkk et is geen correct nederlands maar zo typen we op msn altijd. afkortingen enzow. et is volgens mij wel te lezen kom op zeg :p
Volgens mij komt het helemaal goed, je hebt je tweede kans.quote:Op woensdag 18 januari 2012 16:28 schreef Mavado het volgende:
@zuipuzuipu jhaa heeel moeilijk, ik liet haar zien dat ik om haar gaf (eigenlijk geef ik nog steeds om haar). ik haalde haar zowat elke dag op vn werk enzow. ik weet nie echt. ze zei wel altijd tegen mij dat ze vn me houdt maar ik zei et nooit terug omdat ik nie weet wat 'houden van' precies betekent.
Ah, dus ze heeft dit geplanned. Misschien is dat "emotioneel onbeschikbaar" verhaal van haar een excuus naar haarzelf toe waarom het uitging en waarom het nu een tweede kans verdient omdat jij nu niet "emotioneel onbeschikbaar" bent.quote:Op woensdag 18 januari 2012 16:26 schreef Mavado het volgende:
@Pharmacist nou nie echt toevallig. Ik was klaar met kickboxen en toen stond ze voor de gym te wachten op mij.
Nee, dat is het niet.quote:Op woensdag 18 januari 2012 16:29 schreef Mavado het volgende:
@Thinkk-Pinkk et is geen correct nederlands maar zo typen we op msn altijd. afkortingen enzow. et is volgens mij wel te lezen kom op zeg :p
Ja, en wat moeten wij er aan doen?quote:Op woensdag 18 januari 2012 16:35 schreef Mavado het volgende:
@Angel-Joy jhaa dat klopt, bn gwn heel erg in de war ..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |