Goed voorbeeld doet volgen Lavenderr.quote:Op woensdag 29 februari 2012 18:48 schreef Lavenderr het volgende:
Of is alleen kreupelrijm , cliché's en sinterklaasversjes de bedoeling?![]()
(denk nog steeds dat Gertje ons enorm in de maling aan het nemen is)
Okee Gert, dit topic is van jouquote:Op woensdag 29 februari 2012 19:13 schreef Gertje-Plongers het volgende:
[..]
Goed voorbeeld doet volgen Lavenderr.
Mij maakt het niet uit wat er staat, als het maar leuk is. Iedereen kan het zo uitgebreid, diep, intelligent etc, doen als hij/zij zelf wil. Daar gaat het om.
Maar wat ik wel persoonlijk op prijs zou stellen is als er zelf wat wordt gemaakt, en niet direct qequote van iemand anders. Al zijn ze mooi, een eigen creatie is veel leuker denk ik.
'k Pleeg geen plagiaat, of piraterij,quote:Op woensdag 29 februari 2012 19:13 schreef Gertje-Plongers het volgende:
[..]
Goed voorbeeld doet volgen Lavenderr.
Mij maakt het niet uit wat er staat, als het maar leuk is. Iedereen kan het zo uitgebreid, diep, intelligent etc, doen als hij/zij zelf wil. Daar gaat het om.
Maar wat ik wel persoonlijk op prijs zou stellen is als er zelf wat wordt gemaakt, en niet direct qequote van iemand anders. Al zijn ze mooi, een eigen creatie is veel leuker denk ik.
Klinkt als een bootycall, slettebakquote:Op woensdag 29 februari 2012 22:28 schreef Lavenderr het volgende:
Zullen we nog 1 gedichtje doen om de avond te besluiten?
Roses are red, violets are blue,
I go to bed, why don't you
Truste
Geen van beiden my sweet friendquote:Op woensdag 29 februari 2012 22:31 schreef Gray het volgende:
[..]
Klinkt als een bootycall, slettebak
Of een welverdiende trap, in m'n zak.
Slaap zacht,quote:Op woensdag 29 februari 2012 22:49 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Geen van beiden my sweet friend
ben eigenlijk gewoon een beetje aan mijn end
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.-Staal 2004Un certain jeune homme
Saint-Mandé, 6 octobre 1929 - Paris, 7 août 2010.
Als je teveel denkt aan de tijd die je nog hebt vergeet je te leven.
Wat een schattig vogeltje.quote:Op woensdag 29 februari 2012 15:31 schreef Gertje-Plongers het volgende:
[..]
Wát zie je ze niet![]()
![]()
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 29 februari 2012 23:43 schreef Staal het volgende:
Dartelende veulentjes in forumweilanden.... Proest.Het lijkt me geweldig om zo romantisch als jij te kunnen zijn,SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.-Staal 2004
Maar ik hou nog niet eens van wijn.
Geef mij maar een grote harde pik,
Waar ik bijna in stik.
Kaarsen blaas ik altijd uit,
TL-licht is beter, want dan kan ik tenminste zien waar hij spuit.
- Joipoidoipoipoi 2012"If you don't stop lying about me, I'll start telling the truth about you."
quote:
Zeg eh, maart is net begonnen hoor. Beetje rustig aan dus met deze prachtquotes, want:quote:Op donderdag 1 maart 2012 13:55 schreef Bosbeetle het volgende:
Als het regent in mei, is april voorbij
Haagse speed is zelden goedquote:Op donderdag 1 maart 2012 14:02 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
[..]
[..]
Zeg eh, maart is net begonnen hoor. Beetje rustig aan dus met deze prachtquotes, want:
Haastige spoed is zelden goed!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |