Ervaringsdeskunige zegt: het werkt wel echt zo'n partystarterquote:Op woensdag 15 februari 2012 17:57 schreef Lily1987 het volgende:
Wat betreft de openingsdans...wij hebben een act bedacht. Wij gaan samen met onze getuigen I gotta feeling van The Black Eyed Peas doen. Zij beginnen, en wij komen halverwege binnenvallen.
Dit is als een grapje begonnen, maar hoe langer we er over na gingen denken, des te beter we het plan vonden. We hebben nu een leuke opkomst. Iedereen is meteen in een feeststemming en we ontwijken hiermee de traditionele openingsdans. Waarschijnlijk komen er op het eind van de avond genoeg van die romantische nummers langs waarop wij staan te dansen en de rest om ons heen staat. Dan vind ik het wel leuk. Is het niet zo geforceerd.
Betekent wel dat wij ipv dansles zangles krijgen
En de nummers tijdens de ceremonie zijn:
* Dat komt door jou - Guus Meeuwis (openingsnummer)
* Gelukkigst - Paul de Leeuw (na het tekenen)
* Lente me - Toon Hermans (slotnummer)
Wij hebben het meer na de binnenkomst en het tekenen en voor het weggaan. Nummers worden ook live gezongen. Tijdens de binnenkomst, het tekenen en het weggaan wordt de pianomelodie van de nummers gespeeld.
Oeh ja ik wist dat er nog iemand was. Nog gefeliciteerd! Ken je de ambtenaar die jullie gaat trouwen ook goed?quote:Op donderdag 16 februari 2012 10:16 schreef Patapon het volgende:
Afgelopen dinsdag in ondertrouw gegaan![]()
Was erg leuk en informeel, ik ben zelf ambtenaar en de degene die de ondertrouw verzorgde ken ik.
Zaterdag worden mijn maten opgenomen voor de jurk
Jeetje wat rotquote:Op vrijdag 17 februari 2012 07:00 schreef Mangostine het volgende:
Patapon nog gefeliciteerd met je ondertrouw!Grappig dat je collega het deed.
Tja dames, bij mij is het andersom, als alles goed gaat vliegen de kilo's er juist aan.![]()
En het hangt er een beetje vanaf of je stress hebt en hoe je daarmee omgaat denk ik... ik zelf ga dan minder eten, maar anders kon het nog wel een uitdaging worden...
Succes iig!
Over stress gesproken: de vriendin van mijn broertje is onze ceremoniemeester, maar sinds gisteren is het uit tussen die 2. Mijn broertje is er helemaal kapot van, zo sneu.
Gisteren zijn de uitnodigingen binnengekomen, daar zijn we heel tevreden over! Alleen staat dus haar naam en mailadres erop. Nouja, moeten we dan nog maar eens over nadenken hoe we dat oplossen. Eerst maar eens een nieuwe ceremoniemeester... en dan met stickertjes werken ofzo?pfff
Oh, fijn om te horen! Dat is ook wel een heel leuk idee hoor. Wij willen ook meteen de feeststemming er in hebben met iedereen op de dansvloer dus als ik jouw verhaal zo hoor denk ik ook wel dat dat helemaal goed komt!quote:Op vrijdag 17 februari 2012 12:18 schreef Rimpelsteeltje het volgende:
[..]
Ervaringsdeskunige zegt: het werkt wel echt zo'n partystarter![]()
Wij hadden ook zoiets. Beetje andersom alleen, we begonnen met n overdreven melige zoete openingswals die net iets te lang moest duren zodat iedereen zich ergerde (dat lukte niet, mensen vonden t blijkbaar juist leuk ><) en halverwege hoorde je de plaat haperen en krassen en kwamen er breakdancende lakeien dansen (die de gasten eerst ontvangen hadden bij de deur). En toen was t feestje wel meteen aan de gang daarna![]()
Gefeliciteerd en welkom!quote:Op maandag 20 februari 2012 10:00 schreef Stormqueen het volgende:
Hoi!
Na jarenlang lurken mag ik me eindelijk komen melden
We leerden elkaar ruim 5,5 jaar geleden kennen op Fok, en dit weekend heeft ie de vraag gepopt. We gaan trouwen!Wanneer weet ik nog niet, het is dan òf eind september, of voorjaar 2013. Het hoe weten we gelukkig al wel in grote lijnen, daar staan we behoorlijk eender in
![]()
ik mag nu dus lekker de bruidzilla uit gaan hangen
quote:Op maandag 20 februari 2012 10:00 schreef Stormqueen het volgende:
Hoi!
Na jarenlang lurken mag ik me eindelijk komen melden
We leerden elkaar ruim 5,5 jaar geleden kennen op Fok, en dit weekend heeft ie de vraag gepopt. We gaan trouwen!Wanneer weet ik nog niet, het is dan òf eind september, of voorjaar 2013. Het hoe weten we gelukkig al wel in grote lijnen, daar staan we behoorlijk eender in
![]()
ik mag nu dus lekker de bruidzilla uit gaan hangen
gefeliciteerd, en welkom hierquote:Op maandag 20 februari 2012 10:00 schreef Stormqueen het volgende:
Hoi!
Na jarenlang lurken mag ik me eindelijk komen melden
We leerden elkaar ruim 5,5 jaar geleden kennen op Fok, en dit weekend heeft ie de vraag gepopt. We gaan trouwen!Wanneer weet ik nog niet, het is dan òf eind september, of voorjaar 2013. Het hoe weten we gelukkig al wel in grote lijnen, daar staan we behoorlijk eender in
![]()
ik mag nu dus lekker de bruidzilla uit gaan hangen
Ja wij dus ook niet. Alleen wel een kaartje bij de uitnodiging. Maar we weten niet zo goed of we de complete planning er op moeten zetten of algemener houden.quote:Op maandag 20 februari 2012 12:57 schreef martine1984 het volgende:
wij doen geen aparte kaart voor de dag gasten (besparen op drukkosten) we doen een losbriefje bij de avondkaart. Tekst word waarschijnlijk 'wij zouden het fijn vinden als jullie de hele dag aanwezig zijn, vanaf 1400 uur in (insert locatie). Het thema voor de dag is rood, dus wij zouden het leuk vinden als u een rood accent in uw kleding laat terug komen.
Verschilt per winkel, per merk en per jurk. Soms duurt het wel een half jaar, dus het is wel hendig om op tijd te beginnen. (Jurken van Maggie Sottero en Ladybird hebben, meen ik, een vrij lange levertijd.) Ik moest zelf een krappe week voor de bruiloft nog komen voor een laatste pas etc. Normaal gesproken is ie dan wel helemaal goed, maar als er dan toch nog iets aan mankeert, kan dat nog wel aangepast worden.quote:Op maandag 20 februari 2012 15:31 schreef Stormqueen het volgende:
Even een n00bvraag stellen he, hoeveel tijd moet je minimaal uittrekken bij het bestellen van een jurk? En tot hoelang van tevoren kunnen ze 'm nog aanpassen?
Het is ook niet per se onhaalbaar, maar het kan zijn dat niet alle jurken dan beschikbaar zijn. Mijn eigen jurk (Ladybird) heb ik gekocht op 9 oktober en die kwam 30 januari binnen ofzo. Die was dus vrij snel. Maar mijn schoonzusje kocht een 'huismerk'jurk in januari, en die kwam begin juli pas binnen. En het is zo spannend als je 'm hebt uitgezocht en je moet dan nog zo lang wachten :pquote:Op maandag 20 februari 2012 18:22 schreef Stormqueen het volgende:
een half jaar wtf
Ik ben echt heel bleu. Ik dacht echt dat deze nazomer nog wel haalbaar zou zijn![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |