quote:Op maandag 16 januari 2012 09:05 schreef Sjapoela het volgende:
[..]
De trein is beter bedoel je te zeggen?
Dit, dus. En je dan medelijdend aankijken, alsof JIJ de grap niet begrijpt of niet op waarde weet te schatten. Van die jongetjes die nog niks zelf gepresteerd hebben in het leven maar zich superieur aan jou voelen omdat ze uit een rijk nest komen.quote:Op maandag 16 januari 2012 09:16 schreef grrrbeer het volgende:
Ja vervelende knulletjes vaak.
Vervelendste is dat ze altijd publiek zoeken om te laten merken hoe lollig ze zijn. Net te hard lachen om een net niet leuk genoeg zijnde grap.
Niet veel anders dan de 15 jarige negertjes achterin de bus dus.
Ja, meerdere zelfs.quote:Op maandag 16 januari 2012 09:39 schreef EngineerA het volgende:
[..]
Like duh. Ooit een ingenieur gezien met een auto van de zaak?
Ja. Regelmatig.quote:Op maandag 16 januari 2012 09:39 schreef EngineerA het volgende:
[..]
Like duh. Ooit een ingenieur gezien met een auto van de zaak?
Dat is kamp tuig, zie de ketting.quote:Op maandag 16 januari 2012 09:57 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
[..]
Nee, smaballen.
Fig. 1.1.
[ afbeelding ]
Hoezo ga je op kettingen letten?quote:Op maandag 16 januari 2012 09:59 schreef Yreal het volgende:
[..]
Dat is kamp tuig, zie de ketting.
Wel lekkere tieten
Die bevind zich in tiet gebiedquote:Op maandag 16 januari 2012 09:59 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Hoezo ga je op kettingen letten?
die stropdazjez ik wil gelijk prikkenquote:Op maandag 16 januari 2012 09:09 schreef Dj_Day-V het volgende:
[ afbeelding ]
Ik wil deze figuren gelijk prikken, djoeken jeweettogh
En wat een lelijke zonwering!!quote:
Goedendag amice, nog gecopuleerd?quote:Op maandag 16 januari 2012 10:43 schreef HJVanNigtevegtenBisschop het volgende:
Ik bespeur enige vorm van kinnesinne bij onze burgerlijke OP, presumptief kunnen wij appercipiëren dat deze clochard niet van goede huizen komt ergo generlei een remarquabele studie heeft volvoerd.
Je kunt het moreel verwerpelijk vinden. Maar eigenlijk hebben ze nog gelijk ook, om de kans om ver te komen in het leven met beide handen aan te grijpen, als dat door de juiste afkomst slechts een schot voor open doel is.quote:Op maandag 16 januari 2012 09:21 schreef SadKingBilly het volgende:
[..]
Dit, dus. En je dan medelijdend aankijken, alsof JIJ de grap niet begrijpt of niet op waarde weet te schatten. Van die jongetjes die nog niks zelf gepresteerd hebben in het leven maar zich superieur aan jou voelen omdat ze uit een rijk nest komen.
Helaas blijkt inderdaad telkens weer dat ze daarin ok nog gelijk hebben. Ook na die acht jaar studie krijgen ze nog steeds de leuke snoepbaantjes (veelal via het 'old boys network' van papa), de dikke auto's en het ruime inkomen. Waarna ze nóg arroganter worden. En blijkt dat ze totaal incompetent zijn op de werkvloer? Gewoon promotie geven tot ze ergens zitten waar ze wél lekker kunnen cashen maar geen schade meer toebrengen aan het bedrijf. En dan herhaalt de cyclus zich...
Vanzelfsprekend mijn beste, alvorens de dageraad toucheerde mijn formidabel aan de maat zijnde jongeheer al de diepste regionen van de flamoes van een attractieve, verleidelijke jonge Deerne.quote:
quote:Op maandag 16 januari 2012 08:56 schreef Straatcommando. het volgende:
Toch klinkt dat best wel als goodlife, mijn beste man.
Goeden huize. Pretentie Faal.quote:Op maandag 16 januari 2012 10:43 schreef HJVanNigtevegtenBisschop het volgende:
dat deze clochard niet van goede huizen komt
Overigens, laten we allen eerlijk zijn. Als ik via via aan een prinsheerlijk baantje kon komen waar ik weinig tot niets hoef te presteren om een dikke bonus te ontvangen en waar ik tevens de beschikking krijg over een inkomen van vier keer modaal en een leaseauto van een ton.. Zou ik me vandaag nog gaan melden. Jullie niet?quote:Juist zijn: van goeden huize en te goeder trouw.
Toelichting
Bijvoeglijke naamwoorden die bij een mannelijk of onzijdig zelfstandig naamwoord horen, kregen vroeger na een voorzetsel de uitgang -en. Bijvoeglijke naamwoorden die bij een vrouwelijk zelfstandig naamwoord horen, kregen na een voorzetsel de uitgang -er. In een aantal vaste wendingen zijn die oude vormen (naamvalsvormen) gehandhaafd..
Ik zit al sinds 9:00 aan de whisky mijn beste, om die reden is mijn grammatica en spelling onderhevig aan enige per abuis gepositioneerde imperfecties en irreguliere constructies.quote:Op maandag 16 januari 2012 12:28 schreef SadKingBilly het volgende:
[..]
Goeden huize. Pretentie Faal.
[..]
Denken dat het zo werkt tegenwoordigquote:Op maandag 16 januari 2012 12:28 schreef SadKingBilly het volgende:
[..]
Goeden huize. Pretentie Faal.
[..]
Overigens, laten we allen eerlijk zijn. Als ik via via aan een prinsheerlijk baantje kon komen waar ik weinig tot niets hoef te presteren om een dikke bonus te ontvangen en waar ik tevens de beschikking krijg over een inkomen van vier keer modaal en een leaseauto van een ton.. Zou ik me vandaag nog gaan melden. Jullie niet?
Zeker hendig sjiek om ergens binnen te komen en snel iets leuks te doen krijgen waardoor je je vroeg in je carrière al kunt bewijzen.quote:Op maandag 16 januari 2012 12:38 schreef Splutje het volgende:
[..]
Denken dat het zo werkt tegenwoordigLid zijn geweest is hoogstens een voordeel omdat je veel contacten in het bedrijfsleven hebt, het is zeker geen substituut voor competentie
Nuchterquote:Op maandag 16 januari 2012 13:05 schreef DuTank het volgende:
TS is gewoon een laffe borrelaar.
Nu ga ik een schoonmaakster bellen om mijn toko aan de Prinsengracht schoon te laten maken.. Is wel nodig na die heerlijke huisborrel met allemaal leuke neukobjecten en bier.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |