Mongolië?quote:Op zaterdag 14 januari 2012 15:13 schreef picardmike het volgende:
Indonesisch, Peruaans, Surinaams en zwakzinnige(iq80)
Ja, loser.quote:Op zaterdag 14 januari 2012 23:10 schreef FreckleSs het volgende:
Ben ik de enige die binnen 1 nationaliteit is gebleven?
Vandaar dat iedereen opeens gaat backpackenquote:Op zaterdag 14 januari 2012 23:16 schreef Weissman het volgende:
[..]
Ja, loser.
Een beetje vrouw heeft minstens van elk continent wel iemand gehad.
Hier geloof ik trouwens geen zak van hequote:Op zaterdag 14 januari 2012 22:45 schreef Seraphine het volgende:
nederlands, turks, marrokaans, antilliaans, italiaans, spaans, surinaams, amerikaans, braziliaans en mexicaans.
Waarom niet..quote:Op zondag 15 januari 2012 12:45 schreef FreckleSs het volgende:
[..]
Hier geloof ik trouwens geen zak van he
Jij was met haar mee?quote:Op zondag 15 januari 2012 12:52 schreef Bombshell het volgende:
[..]
Waarom niet..
In Nederland met de nederlander, turk, marrokaan en antiliaan
Toen de eerste vakantie zonder ouders in spanje met de spanjaard
En op de backpackreis in zuid-amerika met de surinamer, amerikaan, braziliaan en mexicaan
Het is misshien wat veel maar zou best kunnen
Nee maar zo stel ik het me voor als ik dat lees hahaquote:Op zondag 15 januari 2012 12:54 schreef FreckleSs het volgende:
[..]
Jij was met haar mee?
Het kan, maar lijkt dan wel alsof je echt selecteert op afkomst
Dat kan, misschien kon ze anders niet aan een slaapplek komenquote:Op zondag 15 januari 2012 13:01 schreef Bombshell het volgende:
[..]
Nee maar zo stel ik het me voor als ik dat lees haha
Misschien dat ze pas het idee heeft dat ze het land echt heeft meegemaakt als ze daadwerkelijk sex heeft gehad met een inwoner ervan?
Onmogelijk. Dat lukt geen enkele vrouw (geen enkele man ook trouwens).quote:Op zaterdag 14 januari 2012 23:16 schreef Weissman het volgende:
Een beetje vrouw heeft minstens van elk continent wel iemand gehad.
Hoezo is dat onmogelijk? Volgens de west-Europese definitie bestaan er maar 7 continenten.quote:Op zondag 15 januari 2012 13:12 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Onmogelijk. Dat lukt geen enkele vrouw (geen enkele man ook trouwens).
Noem jij ze eens?quote:Op zondag 15 januari 2012 13:16 schreef Sinosappel het volgende:
[..]
Hoezo is dat onmogelijk? Volgens de west-Europese definitie bestaan er maar 7 continenten.
Lijkt me prima te doen.
Van Antarctica neuk je gewoon een pinguin, of een zeehond.quote:
Lastig, die pinguïns blijken opeens nog verdomde hard weg te waggelenquote:Op zondag 15 januari 2012 13:24 schreef Sinosappel het volgende:
[..]
Van Antarctica neuk je gewoon een pinguin, of een zeehond.
en daar moet ik mee zitten omdat...?quote:Op zondag 15 januari 2012 12:45 schreef FreckleSs het volgende:
[..]
Hier geloof ik trouwens geen zak van he
ik val inderdaad voornamelijk op "getinte" mannenquote:Op zondag 15 januari 2012 12:54 schreef FreckleSs het volgende:
[..]
Jij was met haar mee?
Het kan, maar lijkt dan wel alsof je echt selecteert op afkomst
Klinkt alsof jij vaak op De Wallen te vinden bent!quote:Op zondag 15 januari 2012 14:33 schreef AntiChrist het volgende:
chinees, thais, hongaars, bulgaars, pools, russisch, turks, marrokaans, surinaams, colombiaans, braziliaans
ja want je kan alleen maar met Nederlandse meisjes een relatie hebben uiteraard..quote:Op zondag 15 januari 2012 14:35 schreef Dven het volgende:
[..]
Klinkt alsof jij vaak op De Wallen te vinden bent!
Wat betekend ONS eigenlijk?quote:Op zondag 15 januari 2012 14:42 schreef AntiChrist het volgende:
[..]
ja want je kan alleen maar met Nederlandse meisjes een relatie hebben uiteraard..
niet dat het allemaal relaties waren hoorzitten ook wat scharrels en ONS tussen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |