Mijn been is weer niet goed genoeg?quote:Op zondag 15 januari 2012 20:30 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Verrek, gewoon niet gespot. Thanks for noticing [ afbeelding ].
quote:Op zondag 15 januari 2012 20:28 schreef Juminelle het volgende:
[..]
Ik hou niet van katten, maar deze is wel echt mooiDit, wat een knapperdSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
quote:Op zondag 15 januari 2012 20:32 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Mijn been is weer niet goed genoeg?
Haha ik schrok al gek!quote:Op zondag 15 januari 2012 20:34 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Whehehe niks ik werkte van 1 tot 8 en dat voelt alsof ik in jail zit
Ja whiskas? Dat is ook hetzelfde rasquote:Op zondag 15 januari 2012 20:35 schreef ATOMIC_FUUU het volgende:
Hij lijkt op die kat uit die reclame van zo'n kattenvoer product, ook zo'n dikke grijze.
Onderschat ze niet hequote:Op zondag 15 januari 2012 20:36 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Ja whiskas? Dat is ook hetzelfde ras
Heb een krabpaal gekocht met een huisje enz. Beest past niet eens door het gat![]()
Hehe dat had ik al ondervonden ja. Maar hij moet eerst met zn kont er in wil hij er in passenquote:Op zondag 15 januari 2012 20:41 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Onderschat ze niet heDie krengen piepen overal tussendoor
Met oud&nieuw gedaan deze, gruwelijk spelquote:Op zondag 15 januari 2012 19:56 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Anyway, bazendrankspel.
[ afbeelding ]
Sta maar eens op voor schoolquote:Op maandag 16 januari 2012 08:03 schreef Juminelle het volgende:
Vroeg opgestaan op maandagochtend om te bikkelen in de sportschool. Mijn zelfdiscipline op dit moment
Hoeveel squat je, of welk excuus gebruik je om het niet te doen?quote:Op maandag 16 januari 2012 08:03 schreef Juminelle het volgende:
Vroeg opgestaan op maandagochtend om te bikkelen in de sportschool. Mijn zelfdiscipline op dit moment
Wat dan?quote:Op maandag 16 januari 2012 11:37 schreef Chocolatebear het volgende:
Ik heb het ergste wat op het internet te vinden is gevonden. Ik wil het posten maar ik ben oprecht bang dat jullie me dit nooit vergeven. Oprecht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |