SC staat altijd openquote:Op donderdag 12 januari 2012 18:11 schreef Soempie het volgende:
[..]
Nouja, er stonden geen tikfouten of iets dergelijks in de berichten.. En ze kon Fok! zelfs nog vinden.
Die was niet te missen neequote:Op donderdag 12 januari 2012 18:13 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Dat zegt echt niets. Ik kan met mijn rete-zatte kop nog volledig spelfoutloze sms-jes typen.
De boodschap was vrij duidelijk lijkt me.
[..]
Addblocker?quote:Op donderdag 12 januari 2012 18:18 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
SC staat altijd openVooral de laatste dagen (schiet eens op jij!)
Fok doet wel heel raar, kan nog steeds niet quoten, smileys invoeren en dat soort dingen. Volgens mij refreshed hij ook niet meer automatisch
Hij had gewoon op moeten zouten voor jij wakker werd?quote:Op donderdag 12 januari 2012 18:19 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Ik was dan ook wel in staat om aan te geven dat ik verder niks wilde hoor. Maar ik maak soms stomme beslissingen wanneer niet nuchterEn het was ook helemaal niet de bedoeling dat ie er vanochtend nog zou zijn
Dat vroeg ik vanmorgen ook al, nu snap ik waarom ze niet reageerdequote:
Ah..en hier zijn we aangekomen op de scheidslijn tussen mannen en vrouwen.quote:Op donderdag 12 januari 2012 18:23 schreef MaJo het volgende:
Ik lees net dat Herman Bleker een vriendin heeft van 26, 32 jaar jonger dan hijwaarom?
![]()
Omdat het zo'n leuke man is natuurlijk.quote:Op donderdag 12 januari 2012 18:23 schreef MaJo het volgende:
Ik lees net dat Herman Bleker een vriendin heeft van 26, 32 jaar jonger dan hijwaarom?
![]()
Omdat (hij) het kanquote:Op donderdag 12 januari 2012 18:23 schreef MaJo het volgende:
Ik lees net dat Herman Bleker een vriendin heeft van 26, 32 jaar jonger dan hijwaarom?
![]()
quote:Op donderdag 12 januari 2012 18:21 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Hij had gewoon op moeten zouten voor jij wakker werd?
Kijk, jij denkt als een man.quote:
En moest je als vent een keer opzouten voordat ze wakker wordt, dan praat ze nooit meer met jequote:Op donderdag 12 januari 2012 18:21 schreef _Ophelia_ het volgende:
Hij had gewoon op moeten zouten voor jij wakker werd?
Jaquote:Op donderdag 12 januari 2012 18:21 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Hij had gewoon op moeten zouten voor jij wakker werd?
[..]
Dat vroeg ik vanmorgen ook al, nu snap ik waarom ze niet reageerde![]()
Ja, vanuit het perspectief van de vrouw kun je het ook bekijken. En dan snap ik het ook niet.quote:Op donderdag 12 januari 2012 18:24 schreef Soempie het volgende:
[..]
Omdat het zo'n leuke man is natuurlijk.
Nou ja, addblockers zorgen op FOK! ervoor dat die dingen die bij jou niet meer werken, niet meer werken. Dus vandaar mijn vraagquote:Op donderdag 12 januari 2012 18:27 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Ja
En add blocker, waarom zou dat opeens zo zijn??
Dat heb ik vaker gehoordquote:
Ik zou het wel weten op zijn leeftijd.quote:Op donderdag 12 januari 2012 18:23 schreef MaJo het volgende:
Ik lees net dat Herman Bleker een vriendin heeft van 26, 32 jaar jonger dan hijwaarom?
![]()
volgens mij vraagt ze zich af waarom ze opeens een addblocker zou hebbenquote:Op donderdag 12 januari 2012 18:28 schreef Bart het volgende:
[..]
Nou ja, addblockers zorgen op FOK! ervoor dat die dingen die bij jou niet meer werken, niet meer werken. Dus vandaar mijn vraag. Zo ja, zonder FOK! uit in je addblocker, dan zou alles weer moeten werken
.
Ah. Dat weet ze beter dan ikquote:Op donderdag 12 januari 2012 18:29 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
volgens mij vraagt ze zich af waarom ze opeens een addblocker zou hebben
Of ze heeft geen addblocker.,quote:
Browser met ingebouwde feature misschien?quote:Op donderdag 12 januari 2012 18:27 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Ja
En add blocker, waarom zou dat opeens zo zijn??
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |