wat is de oorzaak van 't zoveel willen drinken? regelen? troost? in 't laatste geval, je meest lege borst aanbieden. Dan heeft ze wel de troost, maar niet de grote hoeveelheden melk zeg maar.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 21:30 schreef bitterend het volgende:
Vlindur trouwens hoe doe je dat met die verdikking van het BV?
mijn meisje wil de hele avond het liefst aan de borst...maar zo veel melk dat kan ze niet hebben want ze spuugt het met golven uit!! ZO zielig...en viesdacht misschien dat het hielp als ik het ging indikken?
Ik maak er hier een papje van 1 schepje poeder en 25 ml water. Het komt er dan uit te zien als behanglijm (ja echtquote:Op vrijdag 13 januari 2012 21:30 schreef bitterend het volgende:
Vlindur trouwens hoe doe je dat met die verdikking van het BV?
mijn meisje wil de hele avond het liefst aan de borst...maar zo veel melk dat kan ze niet hebben want ze spuugt het met golven uit!! ZO zielig...en viesdacht misschien dat het hielp als ik het ging indikken?
haha cement? ok ben benieuwd!quote:Op vrijdag 13 januari 2012 21:38 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Ik maak er hier een papje van 1 schepje poeder en 25 ml water. Het komt er dan uit te zien als behanglijm (ja echt) en dan geef je dat voor of na de bv. Ik deed de eerste keer met een lepetje, maar we hadden nog spuitjes en nu geef ik 1 spuitje (3.5 ml) en dat gaat perfect. Ik gaf zonet niet en hij spuugde gelijk weer
Ik vind het nog vrij duur trouwens en je gooit elke keer ook vrij veel weg, want wat overblijft mag je niet bewaren. (kan ook niet, want het wordt heel hard)
Ik ga ff een foto zoeken, heb het getwittert vanmiddag
Bij de jumbo is nutritron het goedkoopst. scheelt best wel wat met het kruidvat.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 21:42 schreef bitterend het volgende:
[..]
haha cement? ok ben benieuwd!
misschien ook proberen
pinken al geprobeerd? (je pink met je nagel op 't tongetje zeg maar, zodat je 't gehemelte niet kan beschadigen)quote:Op vrijdag 13 januari 2012 21:38 schreef bitterend het volgende:
Ja regelen nee ze doet het elke avond...denk troost of clusteren...ze wil geen speen(probeer ik steeds)...ik geef haar altijd dezelfde borst in de avond...maar het helpt niet altijd tegen spuug
Waauw, wat scheelt dat een hoop zeg! We hebben hier ook een Jumbo, dus een volgende keer haal ik het daar. Dank je wel!quote:Op vrijdag 13 januari 2012 21:49 schreef ferrari_rood het volgende:
Bij de jumbo 4,75 dacht ik.
OOk de luuf is bij de plus/jumbo/c1000 goedkoper dan bij het kruidvat 4,49 bij p/j/c en bij het kruidvat 5,95
jazeker...soms wil ze en soms niet..quote:Op vrijdag 13 januari 2012 21:47 schreef DJMO het volgende:
[..]
pinken al geprobeerd? (je pink met je nagel op 't tongetje zeg maar, zodat je 't gehemelte niet kan beschadigen)
Dank!!quote:Op vrijdag 13 januari 2012 21:49 schreef ferrari_rood het volgende:
Bij de jumbo 4,75 dacht ik.
OOk de luuf is bij de plus/jumbo/c1000 goedkoper dan bij het kruidvat 4,49 bij p/j/c en bij het kruidvat 5,95
Bibi en Difrax heb ik, morgen Avent proberen(schoonzus gaf dat als tip)quote:Op vrijdag 13 januari 2012 21:49 schreef Vlindur het volgende:
Rienk pakte ook met 4 maanden pas de speen. Hij wilde (en heeft) de combispeen van Difrax. Jelte heeft nu een bibispeen (dental) die pakte hij eerst ook niet. Maar vanaf 3 weken ongeveer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |