Dikke kans dat die toets van jou wordt nagekeken door iemand uit Latijns Amerika ofzo, en je zal niet de enige in de wereld zijn die dat doet. Drie kantjes Writing à 40 mensen per keer is wel wat werk.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 21:49 schreef MacorgaZ het volgende:
Duurt in ieder geval wel lang die uitslag, 6 weken terwijl het enige nakijkwerk naast multiple-choice de 3 kantjes Writing is.
Vraag me af of dat uberhaupt wel mag, zo lang. Meestal is het 3 weken....check het examenreglement ffquote:Op vrijdag 14 juni 2013 21:49 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Duurt in ieder geval wel lang die uitslag, 6 weken terwijl het enige nakijkwerk naast multiple-choice de 3 kantjes Writing is.
Oh haha, wist niet dat het zo outsourced werd, maar totaal is het natuurlijk wel veel inderdaad.quote:Op zaterdag 15 juni 2013 01:15 schreef Omentuva het volgende:
[..]
Dikke kans dat die toets van jou wordt nagekeken door iemand uit Latijns Amerika ofzo, en je zal niet de enige in de wereld zijn die dat doet. Drie kantjes Writing à 40 mensen per keer is wel wat werk.
Mjah, ik kreeg via zo'n officieel Cambridge ESOL-emailtje een bericht dat ik op 25 juli het resultaat zou krijgen, en na e-mailregistratie 'zodra de resultaten bekend zijn via e-mail', dus ik denk dat het wel gewoon mag. Heb al erg veel van die documenten bekeken om te kijken wat precies het verschil qua percentages tussen A, B en C was (100-80, 79-75, 74-60 volgens een Portugese bron) en daar vond ik niks wat betreft de nakijkduur, maar zal wel even zoeken naar dat reglement.quote:Op zaterdag 15 juni 2013 09:23 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Vraag me af of dat uberhaupt wel mag, zo lang. Meestal is het 3 weken....check het examenreglement ff
Dat is niet de vraagstelling.quote:Op donderdag 20 juni 2013 14:14 schreef motorbloempje het volgende:
Zeg gewoon 'this Friday' en 'next week's Friday' en een mongool moet nog kunnen begrijpen wat je bedoelt.
Daar ben ik dus ook bang voor. Was wel benieuwd wat de officiële leer erover zegt.quote:Op donderdag 20 juni 2013 14:32 schreef MacorgaZ het volgende:
Denk dat het inderdaad meer iets uit de cultuur is, juist als er zoveel discussie is zal je waarschijnlijk geen eenduidig antwoorden krijgen.
Onderschat het niet. Ik heb hiervoor een telefoonhoorn door de ruimte gegooid naar het hoofd van een collega.quote:Op donderdag 20 juni 2013 14:44 schreef motorbloempje het volgende:
Overal zijn discussies over te voeren, die stuk voor stuk niet te winnen zijn.
Scóne vs scòne, roll vs butty, etc. zijn de discussies hier in Yorkshire. Nou ja, je kunt je er maar druk om maken
"Next" is datgene dat na "this" komt. "Next Friday" is dus de vrijdag die na "this Friday" komt, en "last Friday" is de vrijdag die voor "this Friday" komt. Als je het in het weekend over "last Friday" hebt, dan wordt daar doorgaans dus niet afgelopen vrijdag, maar de vrijdag daarvoor mee bedoeld.quote:Op donderdag 20 juni 2013 23:08 schreef Omentuva het volgende:
Ik snap niet waarom die New Yorkers zeggen dat next (volgende ding na het moment van spreken, om maar even een woordenboekdefinitie te vertalen) juist volgende week vrijdag is...
Anyway, altijd terugvragen of je het juist hebt staan enzovoort.Zelf gebruik ik this Friday and next week Friday / Friday after next, maar die laatste wil inderdaad nog wel eens voor een rare blik zorgen.
Volgens die New Yorkers dus wel, maar dat is dus ook tegen de woordenboekdefinitie in als je 'm op een bepaalde manier leest. (Immediately adjacent volgens mw.com -- het leuke is dat de uitleg voor ELL wél de distinctie maaktquote:Op donderdag 20 juni 2013 23:18 schreef thabit het volgende:
[..]
"Next" is datgene dat na "this" komt.
Daarom altijd terugvragen.quote:Om verwarring te voorkomen, is het altijd het best om termen als "next", "this", en "last" te mijden in dit soort contexten.
Heb je 'm al uit?quote:Op zondag 7 juli 2013 16:48 schreef kimandthedoctor het volgende:
Goh, ben nog niet eens begonnen met de studie, en ik heb nu al huiswerk! Mag voor 9 september Midnight's Children van Salman Rushdie lezen. Heb het boek besteld, ben benieuwd!
Nee, nog niet eens binnen!!! Ik krijg hem denk ik vandaag (nog weinig kans) en anders morgen binnen, en dan ga ik meteen lezen. Heb jij 'm gelezen?quote:
ik ben intussen klaar maar ik ben nooit gestopt met lezen, al deed ik Engels en Literatuurwetenschap tegelijkquote:Op vrijdag 19 juli 2013 17:10 schreef kimandthedoctor het volgende:
Dankje! Ik ben heel benieuwd naar Midnight's Children, en ook zijn andere werk (wat ik erover heb opgezocht) spreekt me erg aan. Ik vraag me af, heb je genoeg tijd (en zin) om ook voor je plezier te lezen naast de studie?
Dat wist ik (heb uit nieuwsgierigheid ook de oudere topics doorgelezen)! "Heb je" was meer algemeen bedoeld. Dat is wel heel fijn! Ik heb mijn profielwerkstuk over Harry Potter gedaan, niet erg 'vwo' vonden veel mensen, maar heb uiteindelijk toch mooi een 9 gehaald. Al las ik boeken voor een verslag op school toch anders dan boeken voor de lol, neem aan dat dat tijdens de opleiding ook gebeurt. Al is het dan ook weer heel leuk, om echt na te denken.quote:Op vrijdag 19 juli 2013 17:16 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
ik ben intussen klaar maar ik ben nooit gestopt met lezen, al deed ik Engels en Literatuurwetenschap tegelijkop een gegeven moment krijg je ook meer vrijheid in welke boeken je voor je studie gebruikt, dan is het mits je een goede onderzoeksvraag hebt "anything goes"
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |