Ja daarom, met javascript kun je het ook weer uit klembord halen desnoods. En anders leert hij maar ctrl + c & ctrl + vquote:Op donderdag 2 februari 2012 23:06 schreef Cue_ het volgende:
[..]
aah op die manier ,een echte paste in mijn app. Is idd ook een mogelijkheid
dat kan deze gelukkig welquote:Op donderdag 2 februari 2012 23:10 schreef totalvamp het volgende:
[..]
Ja daarom, met javascript kun je het ook weer uit klembord halen desnoods. En anders leert hij maar ctrl + c & ctrl + v
1 2 3 | <Directory /var/www/vhosts/qino-tool.nl/httpdocs/Qino/1.4/public/> php_admin_value open_basedir none </Directory> |
Dat is denk niet helemaal de bedoeling, als ik het goed zeg zet je hiermee de inhoud van de string om in kleine characters. Wat ik juist wil is dat als mijn input gelijk is aan een stringnaam de inhoud van die bepaalde string opgeslagen wordt in een nieuwe string.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 21:50 schreef mstx het volgende:
$nieuwestring = ${strtolower($input)};
Wel erg lelijke code, maargoed. Ik zou alles in een array zetten.
Jij zegt:quote:Op vrijdag 3 februari 2012 21:55 schreef YazooW het volgende:
[..]
Dat is denk niet helemaal de bedoeling, als ik het goed zeg zet je hiermee de inhoud van de string om in kleine characters. Wat ik juist wil is dat als mijn input gelijk is aan een stringnaam de inhoud van die bepaalde string opgeslagen wordt in een nieuwe string.
Daarom zet ik het in mijn voorbeeld om naar kleine letters. Daarna pakt hij de (inhoud van de) variabele die de naam in kleine letters matcht.quote:
Waarom maak je dan niet simpelweg gebruik van een array?quote:Op vrijdag 3 februari 2012 21:55 schreef YazooW het volgende:
[..]
Dat is denk niet helemaal de bedoeling, als ik het goed zeg zet je hiermee de inhoud van de string om in kleine characters. Wat ik juist wil is dat als mijn input gelijk is aan een stringnaam de inhoud van die bepaalde string opgeslagen wordt in een nieuwe string.
1 2 3 4 5 6 7 8 | <?php $input = 'Januari'; $aMaanden = Array('Januari' => 1, 'Februari' => 2, 'Maart' => 3, 'April' => 4, 'Mei' => 5, 'Juni' => 6, 'Juli' => 7, 'Augustus' => 8, 'September' => 9, 'Oktober' => 10, 'November' => 11, 'December' => 12); if(array_key_exists($input,$aMaanden)){ $nieuwewaarde = $aMaanden[$input]; //In dit geval krijgt $nieuwewaarde dus de waarde; 1 } ?> |
Ja misschien niet helemaal lekker uitgelegd.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 21:58 schreef mstx het volgende:
[..]
Jij zegt:
[..]
Daarom zet ik het in mijn voorbeeld om naar kleine letters. Daarna pakt hij de (inhoud van de) variabele die de naam in kleine letters matcht.
Omdat ik ook maar een noob ben, zit gewoon een beetje te testen enzo. Zal zo wel eens gaan kijken naar arrays.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 21:59 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Waarom maak je dan niet simpelweg gebruik van een array?
Zie de code boven jouw post, ik denk dat dat wel is wat je zoekt.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 22:07 schreef YazooW het volgende:
[..]
Ja misschien niet helemaal lekker uitgelegd.
[..]
Omdat ik ook maar een noob ben, zit gewoon een beetje te testen enzo. Zal zo wel eens gaan kijken naar arrays.
Maar om toch even terug te komen op waar ik net mee bezig was.
Met deze code check ik zeg maar of twee variabelen gelijk zijn:
$var1 = 1;
$var2 = 2;
if($var1 == $var2){
doe iets
}
else{
doe iets
}
Wat dit bovenstaande stukje code nu doet is kijken of de inhoud van de strings gelijk zijn, wat ik nu wil is dat de waarde van variabele 1 gelijk is aan de naam van variabele 2.
Dus stel:
$var1 = var2;
$var2= blablaishelemaalnietvantoepassing;
if(de inhoud van $var1 == de naam van $var2 ){
doe iets
}
Hoop dat ik het nu wel een beetje duidelijk heb uitgelegd![]()
Jup, zo te zien wel ja. Helaas geen tijd om het nu te testen, zal morgen wel laten weten hier of het gelukt is. In ieder geval bedankt weer iedereenquote:Op vrijdag 3 februari 2012 22:09 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Zie de code boven jouw post, ik denk dat dat wel is wat je zoekt.
Dan is het:quote:Op vrijdag 3 februari 2012 22:07 schreef YazooW het volgende:
[..]
Ja misschien niet helemaal lekker uitgelegd.
[..]
Omdat ik ook maar een noob ben, zit gewoon een beetje te testen enzo. Zal zo wel eens gaan kijken naar arrays.
Maar om toch even terug te komen op waar ik net mee bezig was.
Met deze code check ik zeg maar of twee variabelen gelijk zijn:
$var1 = 1;
$var2 = 2;
if($var1 == $var2){
doe iets
}
else{
doe iets
}
Wat dit bovenstaande stukje code nu doet is kijken of de inhoud van de strings gelijk zijn, wat ik nu wil is dat de waarde van variabele 1 gelijk is aan de naam van variabele 2.
Dus stel:
$var1 = var2;
$var2= blablaishelemaalnietvantoepassing;
if(de inhoud van $var1 == de naam van $var2 ){
doe iets
}
Hoop dat ik het nu wel een beetje duidelijk heb uitgelegd![]()
1 2 3 | if($var1 == 'var2' ){ doe iets } |
En daarom dus; Arrays.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 22:19 schreef mstx het volgende:
[..]
Dan is het:
[ code verwijderd ]
Want de variabele heet $var2 en dat kan niet veranderen.
Het is een beveiliging die je weghaalt. Als er een lek in je script zit, zijn de gevolgen groter.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 10:08 schreef ursel het volgende:
Yeah probleem is nu opgelost.![]()
Plesk zet elke site al binnen zijn eigen Vhost en daar heb je de mogelijkheid een eigen vhost file bij te plaatsen.
Uiteindelijk werkt het nu met het volgende in de vhost file:
[ code verwijderd ]
Nu ben ik zelf niet geheel bekend met wat goed en slecht is qua settings. Kan dat kwaad?![]()
En zo ja, Hoe kan ik het dan beter inregelen. Heb ut geprobeerd door nog de specifieke paden te geven, maar daar bleef ik ook telkens meldingen krijgen.
Zit trouwens mijn eigen posts nog even na te lezen, maar zie nu dat ik er niet geheel duidelijk in ben geweest. De index.php staat dus in de map public. de files die hij include staan in de library, welke buiten de documentroot is.
Het is gelukt nu. Een array maken dus en dan kijken met array_key_exists of een bepaalde waarde zich bevindt in die array. Maar ik vraag me nog wel steeds af hoe ik stringwaarde == stringnaam moet doen.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 22:07 schreef BBQSausage het volgende:
Dan zou het zoiets worden;
[ code verwijderd ]
Zoals je zelf al zegt is dat heel ongebruikelijk en betekent het dat je code eigenlijk een puinhoop is.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 11:50 schreef YazooW het volgende:
Dus dat je bijvoorbeeld true krijgt als een variabele met een bepaalde naam bestaat in je code en false als die niet bestaat in je code. (natuurlijk zwaar onlogisch om zoiets in het echt te bouwen)
1 2 3 4 5 | <?php if( isset( $$input ) ) { //doe iets } ?> |
1 2 3 4 5 | <?php if ( isset( ${strtolower($input)} ) ) { //doe iets } ?> |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | <?php $hallo = 'abc'; $input = 'hallo'; if ( isset($$input) ) { // $hallo bestaat } else { // $hallo bestaat niet } ?> |
Als je die code ooit nodig hebt dan pak je het verkeerd aan.quote:
Ik zou dat gewoon niet bouwenquote:Op zaterdag 4 februari 2012 11:50 schreef YazooW het volgende:
[..]
Het is gelukt nu. Een array maken dus en dan kijken met array_key_exists of een bepaalde waarde zich bevindt in die array. Maar ik vraag me nog wel steeds af hoe ik stringwaarde == stringnaam moet doen.
Dus stel je hebt bijvoorbeeld een pagina gebouwd met daarin 100 verschillende strings, hoe zouden jullie daar een input aan toevoegen die in je code zoekt of je een variabele hebt met de naam die je hebt ingevuld in de input? Dus dat je bijvoorbeeld true krijgt als een variabele met een bepaalde naam bestaat in je code en false als die niet bestaat in je code. (natuurlijk zwaar onlogisch om zoiets in het echt te bouwen)
Ja, daar was ik al bang voor. alleen jammer dat je dan geen antwoord geeft op het belangrijkste gedeelte van de vraag. Hoe moet ik het dan doen?quote:Op vrijdag 3 februari 2012 23:35 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Het is een beveiliging die je weghaalt. Als er een lek in je script zit, zijn de gevolgen groter.
alleen de paden die je nodig hebt erin zettenquote:Op zaterdag 4 februari 2012 13:26 schreef ursel het volgende:
[..]
Ja, daar was ik al bang voor. alleen jammer dat je dan geen antwoord geeft op het belangrijkste gedeelte van de vraag. Hoe moet ik het dan doen?
Hmmm, dan zal ik er wel eentje vergeten zijn, of een tikfout erin gemaakt hebben. Ga er maandag nog even naar kijken, Bedanktquote:Op zaterdag 4 februari 2012 14:25 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
alleen de paden die je nodig hebt erin zetten
Je zou file_get_contents('/path/naar/zend.php') kunnen proberen, dan wordt de melding wat duidelijkerquote:Op zaterdag 4 februari 2012 15:34 schreef ursel het volgende:
[..]
Hmmm, dan zal ik er wel eentje vergeten zijn, of een tikfout erin gemaakt hebben. Ga er maandag nog even naar kijken, Bedankt
Thanks. Zal er naar kijkenquote:Op zaterdag 4 februari 2012 15:44 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Je zou file_get_contents('/path/naar/zend.php') kunnen proberen, dan wordt de melding wat duidelijker
En zo iemand verdient er ook nog geld mee ook, een website bouwen met kant en klare scriptsquote:Op dinsdag 7 februari 2012 12:42 schreef YuckFou het volgende:
n00bvraagje...
Een vriend van me heeft de website van mijn werk gebouwd en komt daar een heel end mee, nu heeft íe via Phorm version 3.5.2 een contact formulier gemaakt en dat werkt keurig.
Daarna heb ik hem gevraagd of hij in dezelfde opzet ook een reparatie-aanmeld formulier wil maken met al "klein" verschil dat het niet alleen naar een adres van mijn werk maar ook naar het opgegeven mail adres van de klant die het formulier invult wordt gestuurd, en nu loopt ie spaak![]()
Hij is best goed met css en html, maar php is onnavolgbaar voor hem en als ik zelf in de code duik heb ik geen idee waar ik moet beginnen, iemand hier die me de juiste kant op kan sturen zonder dat ik eindeloze hoeveelheden code hier neerplemp?
alvast dank
Zo iemand heeft een vriendelijke vergoeding gehad, geen "geld verdient" ermee dus je reaktie is nogal overtrokken, hij heeft het overgrote deel volledig zelf gemaakt waarbij ik dan weer een invulling qua content en ideeën heb gegeven die hij heeft uitgewerkt, als je dan dingen wilt waar je verder geen verstand van hebt dan zijn K&K scripts uiteindelijk wel de oplossing...quote:Op dinsdag 7 februari 2012 13:03 schreef remi1986 het volgende:
En zo iemand verdient er ook nog geld mee ook, een website bouwen met kant en klare scripts![]()
Daar zou ik in moeten duiken, ik ben globaal eroverheen gegaan maar php code is voor redelijk onleesbaar vandaar de verder vriendelijk bedoelde vraag of medeFok!kers me hierin een juiste kant op kunnen wijzen, in plaats van op hun pik getrapt reageren omdat ze bang zijn dat hun business verneukt wordt door een stel geldharkende scriptkiddiesquote:Op dinsdag 7 februari 2012 13:03 schreef remi1986 het volgende:
Tja, dan kom je nu in de problemen, als je iets extra's wil. Zit er geen beheerkant aan, waar je die opties kan aangeven? Of staat er in de documentatie niet hoe je een (B)CC kan versturen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |