Idd, een echte kampioen komt overal bovendrijven, en juist in zulke omstandigheden wordt duidelijk wie 'echte' mannen zijn, net als bij het wielrennen in de regen ofzoquote:Op zondag 8 januari 2012 18:20 schreef Van_Poppel het volgende:
Echte kampioenen winnen ook in de buitenlucht....
Vertel dat dus maar eens aan Wüst.quote:Op zondag 8 januari 2012 18:20 schreef Van_Poppel het volgende:
Echte kampioenen winnen ook in de buitenlucht....
Idd dik gezwijnd....op sprinttoernooien is dit echt ondenkbaar.quote:Op zondag 8 januari 2012 19:11 schreef Van_Poppel het volgende:
Toch had Blokhuijsen gediskwalificeerd moeten worden...
Als Kramer op 2 punten gereden was, dan had iedereen het ook een heel sneue manier van winnen gevonden.quote:Op zondag 8 januari 2012 19:15 schreef Van_Poppel het volgende:
Had een Noor of Rus dit gedaan, dan waren er al 3 topics schande erover geschreven
Ik wilde het net melden inderdaad.quote:Op zondag 8 januari 2012 19:24 schreef marcodej het volgende:
HavardBokko: ...and come on you dutch. Norway did NOT protest on Sven's finish. I know the ISU looked at the block-kicking of Jan...nothing more!
Original Tweet: http://twitter.com/HavardBokko/status/156077389380718594
Sent via TweetDeck (www.tweetdeck.com)
twitter:HavardBokko twitterde op zondag 08-01-2012 om 19:18:44...and come on you dutch. Norway did NOT protest on Sven's finish. I know the ISU looked at the block-kicking of Jan...nothing more! reageer retweet
Tja, ongelooflijk...je schaatst een EK en denkt om 9 uur 's ochtends "laat ik 's geen boterham met pindakaas eten"quote:Op zondag 8 januari 2012 19:15 schreef danos het volgende:
Dan liever Bloemen die zijn prakkie vergeet
Als je puur naar de regels kijkt, dan zat Blokhuijsen fout. Om een 2e plaats bij het EK-Allround maalt niemand, maar Jan heeft vaker de bochtjes krap aangesneden; Op de OS wordt dit keihard afgestraft.quote:Op zondag 8 januari 2012 19:19 schreef marcodej het volgende:
[..]
Als Kramer op 2 punten gereden was, dan had iedereen het ook een heel sneue manier van winnen gevonden.
Maar dan wordt er over het hele toernooi streng gecontroleerd, dus dan zou het fair zijn als hij een DQ zou krijgen.quote:Op zondag 8 januari 2012 19:37 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Als je puur naar de regels kijkt, dan zat Blokhuijsen fout. Om een 2e plaats bij het EK-Allround maalt niemand, maar Jan heeft vaker de bochtjes krap aangesneden; Op de OS wordt dit keihard afgestraft.
Niet waar. Kijk nou eens de beelden terug i.p.v. rücksichtslos te zitten zwammen. Normaal staan de blokjes naast de lijn zodat je buiten de baan bent als je een blokje aantikt. Dit toernooi echter, en in ieder geval op de 10 km., stonden de blokjes op de lijn. Kijk de beelden nog maar eens terug.quote:Op zondag 8 januari 2012 19:37 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Als je puur naar de regels kijkt, dan zat Blokhuijsen fout. Om een 2e plaats bij het EK-Allround maalt niemand, maar Jan heeft vaker de bochtjes krap aangesneden; Op de OS wordt dit keihard afgestraft.
Eigenlijk heeft het geen zin, discussiëren met iemand die eerst de regels niet kende en als je diegene dan de regels voorhoudt op zijn eigen verzoek dan kijkt ie er niet eens naar en begint gewoon wat in het wilde weg te raaskallenquote:Op zondag 8 januari 2012 19:48 schreef DennisDeBengel het volgende:
[..]
Maar dan wordt er over het hele toernooi streng gecontroleerd, dus dan zou het fair zijn als hij een DQ zou krijgen.
Nu wordt er niet opgetreden tegen kleine overschrijdingen van de regels, dus was dat ook niet te verwachten bij dit blokje.
quote:Op zondag 8 januari 2012 20:01 schreef TheArt het volgende:
[..]
Eigenlijk heeft het geen zin, discussiëren met iemand die eerst de regels niet kende en als je diegene dan de regels voorhoudt op zijn eigen verzoek dan kijkt ie er niet eens naar en begint gewoon wat in het wilde weg te raaskallen
twitter:HavardBokko twitterde op zondag 08-01-2012 om 20:47:23I'm on the #EKAllround banquet for the 8th time, and for the 5th time we're all waiting for @SvenKramer86 to come one hour to late... reageer retweet
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |