Dat meisje heeft ook echt niks door he. Wat schattigquote:Op zondag 8 januari 2012 14:45 schreef Mani89 het volgende:
[..]
En niet eens een hover hand, wat een baas.
quote:
dat gaat sowieso niet gebeurenquote:Op zondag 8 januari 2012 14:49 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Inderdaad...op die manier kan het allrounden de olympische status krijgen
Zal nooit gebeuren, programma wordt eerder uitgekleed dan dat er iets bij komt. Allrounden maakt het programma ook te zwaar.quote:Op zondag 8 januari 2012 14:49 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Inderdaad...op die manier kan het allrounden de olympische status krijgen
Je kunt de individuele nummers met het allrounden combineren...quote:Op zondag 8 januari 2012 14:51 schreef Ericr het volgende:
[..]
Zal nooit gebeuren, programma wordt eerder uitgekleed dan dat er iets bij komt. Allrounden maakt het programma ook te zwaar.
Dat is zeker makkelijk ja, maar dat doet niets af aan het feit dat het zo isquote:Op zondag 8 januari 2012 15:01 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Lekker makkelijk om te zeggen ook, thuis op de bank..
Wust heeft het op buitenijs gewoon lastig, maar in Moskou gaat ze het Sablikova weer lastig makenquote:Op zondag 8 januari 2012 15:04 schreef TheGOAT het volgende:
[..]
Dat is zeker makkelijk ja, maar dat doet niets af aan het feit dat het zo isOf vind je dat ik dit niet mag zeggen omdat ik zelf niet op zo'n hoog niveau schaats?
Dat is wel het voornaamste probleem ja. Bij de dames natuurlijk al jaren, bij de heren heeft Kramer natuurlijk enorm gedomineerd maar daaronder....quote:Op zondag 8 januari 2012 14:58 schreef KimmoKim het volgende:
misschien weer wat jongens en meisjes opleiden voor allrounden, als je dit toernooi bekijkt doen er eigenlijk maar 5 mensen fatsoenlijk mee voor de prijzen, Sablikova, Wust en Pechstein bij de vrouwen en bij de mannen alleen maar kramer en Blokhuijsen en de nummer 3 word gewoon de persoon die het daarna het minst slecht doet, de top begint heeeeel smal te worden, daarom vind ik van het allrounden nog weinig aan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |