Vond het wel meevallenquote:Op zaterdag 7 januari 2012 17:02 schreef Braddie het volgende:
[..]
i will, heb er al lekker op zitten spelen, hij klinkt čnorm goed, die pick-ups kunnen ook flink schreeuwen zeg!
Ja, appels en perenquote:Op zaterdag 7 januari 2012 17:28 schreef genakt het volgende:
[..]
Vond het wel meevallen![]()
Zeker vergeleken met ene 81/85 set of 81/60
Welke kwamen eigenlijk uit die bariton LTD?quote:Op zaterdag 7 januari 2012 17:29 schreef The_Dean het volgende:
Heb ook nog een set SD liggen, misschien weer eens in de LP bouwen. Dan heb ik nog een set EMG-HZ, de H4, moeten die maar in mijn backup V, nu de Explorer weg is
En dan de andere projecten nog... Mag bijna wel een blog bijhouden
Juist. Iets met metal...quote:Op zaterdag 7 januari 2012 17:28 schreef brother52 het volgende:
[..]
Ah, die uit mijn Samick, die eerst nog van iemand anders van hier waren.
Die H4.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 17:29 schreef Cynic het volgende:
[..]
Welke kwamen eigenlijk uit die bariton LTD?
Wat is eigenlijk het verschil tussen de H3 en H4? Leeftijd? Of is er echt een wezenlijk verschil?quote:
Helaas wel, dat is juist het grote probleem, de bekendere nummers gaan nog enigszins, maar de rest... Door het gehuil van die zanger krijg ik spontaan zelfmoordneigingen... Echt vreselijk vind ik dat. Destijds op Pinkpop weggelopen omdat ik het echt niet trok en dat heb ik niet gauw bij een optreden...quote:Op zaterdag 7 januari 2012 15:01 schreef brother52 het volgende:
[..]
Ooit goed naar ze geluisterd? Of loop je gewoon met de meute mee?
Ja, H3 is naar mijn weten de vorige serie, en de H4 zullen wat ge-update zijn, qua geluid. Heb het idee dat ze net nog iets ruiger gaan dan de H3.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 17:32 schreef brother52 het volgende:
[..]
Wat is eigenlijk het verschil tussen de H3 en H4? Leeftijd? Of is er echt een wezenlijk verschil?
Nu je het zegtquote:Op zaterdag 7 januari 2012 17:53 schreef Zorro het volgende:
Ik zie dat gitaarsolo lijstje nu pas, maarreehh...
10:Solo van Roger Waters in ‘Shine On You Crazy Diamond’ (Pink Floyd)
Wie!?
Ah, ok. Je hebt het ten minste een kans gegeven.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 17:36 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Helaas wel, dat is juist het grote probleem, de bekendere nummers gaan nog enigszins, maar de rest... Door het gehuil van die zanger krijg ik spontaan zelfmoordneigingen... Echt vreselijk vind ik dat. Destijds op Pinkpop weggelopen omdat ik het echt niet trok en dat heb ik niet gauw bij een optreden...
Waren niet zulke hele verkeerde dingen geloof ik. Het is ook niet helemaal eerlijk om ze met 81's te vergelijken, dat zijn actieve elementen.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 17:51 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Ja, H3 is naar mijn weten de vorige serie, en de H4 zullen wat ge-update zijn, qua geluid. Heb het idee dat ze net nog iets ruiger gaan dan de H3.
Hangt er vanaf wat voor geluid je zoekt natuurlijk. Ik vind ze een beetje aan de kille kant.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 18:04 schreef The_Dean het volgende:
Ja, ben er wel
En ze klinken inderdaad erg goed
Voor metal zijn ze inderdaad wel leuk. Voor punk vind ik ze alweer een stukje minder daarvoor zijn ze niet rauw genoeg.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 18:07 schreef The_Dean het volgende:
True, maar voor wat punk en metal doen ze het prima. Ook voor andere stijlen wel natuurlijk
Ja, die gaan er ook nooit weer uit.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 18:13 schreef The_Dean het volgende:
Zit ook wat in. Dan ben je met die Gibsons al een mooie stap verder
Klopt, beetje drive erop en dan zijn ze heerlijkquote:Op zaterdag 7 januari 2012 18:14 schreef Braddie het volgende:
Voor Classic Rock zijn ze ook erg goed, en voor U2 vind ik ze perfect, ik hoorde geen verschil tussen de Gibson Explorer en deze met die EMG`s! U2 riffs zijn bijna plaat perfect qua sound!
Dan zou ik nog eens goed luisteren. Zit echt een wereld van verschil tussen die pups.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 18:14 schreef Braddie het volgende:
Voor Classic Rock zijn ze ook erg goed, en voor U2 vind ik ze perfect, ik hoorde geen verschil tussen de Gibson Explorer en deze met die EMG`s! U2 riffs zijn bijna plaat perfect qua sound!
Ja, een op reserve is ideaal, alles omzetten en klaarquote:Op zaterdag 7 januari 2012 18:15 schreef brother52 het volgende:
[..]
Ja, die gaan er ook nooit weer uit.
Nou ja, tenzij ik de hals een keer breek. Dan gaan ze in die andere LP
Ja, ik had hem eerst wel als reserve gekocht maar sinds daar die Dream90 in zit gebruik ik die ook erg veel.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 18:17 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Ja, een op reserve is ideaal, alles omzetten en klaar
Coolquote:Op zaterdag 7 januari 2012 18:18 schreef brother52 het volgende:
[..]
Ja, ik had hem eerst wel als reserve gekocht maar sinds daar die Dream90 in zit gebruik ik die ook erg veel.
Het verwatert door die effecten inderdaad, het klinkt allemaal zo digitaal...quote:Op zaterdag 7 januari 2012 18:17 schreef brother52 het volgende:
[..]
Dan zou ik nog eens goed luisteren. Zit echt een wereld van verschil tussen die pups.
Alleen dat verwatert natuurlijk wel een beetje door alle effecten die er overheen gegooid worden.
Inderdaad, Clean met een beetje chorus zijn ze ook hččrlijk, totaal andere sound dan die strat, maar wel heel erg lekker!quote:Op zaterdag 7 januari 2012 18:16 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Klopt, beetje drive erop en dan zijn ze heerlijk
Dat is toch zo'n ding waar de die kaartjes bij kon kopen?quote:Op zaterdag 7 januari 2012 18:28 schreef Braddie het volgende:
Ja, Dean absoluut, 2012 kan voor mij niet beter beginnenook maar even kijken voor zo`n A3 binnenkort van Korg.
Een en al bagger. Ik vind dat je betere dingen hebt gespeeld. Neem een stuk dat (veel) makkelijker is en dat je (veel) beter kent en neem daar iets van op. Ik gun het je echt dat je gitaar wilt spelen en dat leuk vindt, maar dit klinkt gewoon echt helemaal nergens naar. De enige feedback die ik je nu kan geven, op basis van dit stuk, is: Heel erg veel oefenen op 1 nummer of 1 ding en als je dat kan, dan pas posten. Het hoeft echt niet perfect, maar we moeten wel feedback kunnen geven op kleine dingen en niet op het hele stuk.quote:Op zondag 8 januari 2012 05:27 schreef Braddie het volgende:
http://soundcloud.com/bradleyvandijk/samba-pa-ti-explorer
Samba Pa Ti op m`n Explorer, er zitten wat foutjes hier en daar, en wat slordigheden maar ik heb dit nummer in geen tijden meer gespeeld.
Als het goed is wel, alleen op maandag niet.quote:Op zondag 8 januari 2012 09:05 schreef The_Dean het volgende:
Anders zijn je snaren even op
Zijn gitaarwinkels open op zondag?
Die noot op 0:18, waarom speel je die?quote:Op zondag 8 januari 2012 05:27 schreef Braddie het volgende:
http://soundcloud.com/bradleyvandijk/samba-pa-ti-explorer
Samba Pa Ti op m`n Explorer, er zitten wat foutjes hier en daar, en wat slordigheden maar ik heb dit nummer in geen tijden meer gespeeld.
Ik heb nog wel een pakje Ernie Ball .11 liggen, maarja, dan moet je helemaal naar Zwolle reizen!quote:Op zondag 8 januari 2012 09:05 schreef The_Dean het volgende:
Anders zijn je snaren even op
Zijn gitaarwinkels open op zondag?
Ik gebruik hem wel, maar als jij het nodig bent, haal ik dinsdag wel een nieuw setje! Kun je meteen mijn Drawmer compressor mee nemen om na te kijken! Ik heb ook nog wel een D'darrio .10 setje zonder hoge E liggen..quote:Op zondag 8 januari 2012 10:59 schreef The_Dean het volgende:
En weer terug naar huis, en snel monteren en Floyd afstellen. Voordat Cynic hier straks is
Hij wou het thuis wel even doen, gelukkig.
Wel lullig
Maar als je die niet gebruikt wil ik hem wel van je overnemen.
Je geeft zelf get probleem al. Ik zou een fatsoenlijke interface en software zoeken.quote:Op zondag 8 januari 2012 15:53 schreef CaptainCookie het volgende:
http://soundcloud.com/jeweettoch/jeweettoch2
Ik heb net deze opname gemaakt (koptelefoonuitgang van de versterker op de microfooningang van m'n laptop), maar ik ben niet tevreden met hoe het klinkt.
Iemand hier tips om het geluid van de gitaar beter te maken? Let btw niet op de vele fouten in het spel, het was een haastige opname
Explorers klinken altijd goedquote:Op zondag 8 januari 2012 16:06 schreef Witchfynder het volgende:
Gister gespeeld met Wizard. Een van de gitaristen speelden op een witte Explorer van BaCH en dat ding klonk geweldig.
Hmm, dat gaat wel een duur grapje worden dan. Mijn versterker heeft geen line-out (Roland Cube 30X) en dan zou ik er ook nog een nieuwe (externe) geluidskaart bij moeten hebben.quote:Op zondag 8 januari 2012 16:32 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Je geeft zelf get probleem al. Ik zou een fatsoenlijke interface en software zoeken.
Daar was dit al mee opgenomen, aangesloten op de microfooningang van de interne geluidskaart van m'n laptop. Software was Ableton trouwens.quote:Op zondag 8 januari 2012 16:40 schreef Scary_Hairy het volgende:
Probeer je hoofdtelefoonuitgang eens.
Ik ben nog niet heel erg bekend met m`n fretboard, en ik moet het allemaal op gehoor doen, aangezien ik niet heb gestudeerd/geoefend voor het nummerquote:Op zondag 8 januari 2012 10:56 schreef guitarist het volgende:
[..]
Die noot op 0:18, waarom speel je die?
quote:Op zondag 8 januari 2012 17:21 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ik ben nog niet heel erg bekend met m`n fretboard, en ik moet het allemaal op gehoor doen, aangezien ik niet heb gestudeerd/geoefend voor het nummer
Ok, ik snap het, maar zoals je misschien nu kunt horen ben ik niet echt perfectionistisch ingesteld, misschien maar iets makkelijkers kiezen jaquote:Op zondag 8 januari 2012 05:54 schreef CoiLive het volgende:
[..]
Een en al bagger. Ik vind dat je betere dingen hebt gespeeld. Neem een stuk dat (veel) makkelijker is en dat je (veel) beter kent en neem daar iets van op. Ik gun het je echt dat je gitaar wilt spelen en dat leuk vindt, maar dit klinkt gewoon echt helemaal nergens naar. De enige feedback die ik je nu kan geven, op basis van dit stuk, is: Heel erg veel oefenen op 1 nummer of 1 ding en als je dat kan, dan pas posten. Het hoeft echt niet perfect, maar we moeten wel feedback kunnen geven op kleine dingen en niet op het hele stuk.
Ik heb het nummer wel vaak beluisterd en ook wel een paar keer gespeeld, maar de keer hier voor is denk ik 2-3 maanden geleden of zo.quote:
Meteen maar een V van Bach besteld?quote:Op zondag 8 januari 2012 16:06 schreef Witchfynder het volgende:
Gister gespeeld met Wizard. Een van de gitaristen speelden op een witte Explorer van BaCH en dat ding klonk geweldig.
Afstellen is niet nodig als hij bij Dean vandaan komt.quote:Op zondag 8 januari 2012 17:26 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ik heb het nummer wel vaak beluisterd en ook wel een paar keer gespeeld, maar de keer hier voor is denk ik 2-3 maanden geleden of zo.
Maar wat CoiLive al zei, misschien maar iets makkelijkers kiezen, en de gitaar even laten afstellen helpt ook wel!
Hij heeft wel wat zwakke puntjes hoor... als ik bend op m`n e snaar (17e fret) dan kapt ie het geluid halverwege al af, en bij bepaalde frets loopt ie wat aan...quote:Op zondag 8 januari 2012 17:29 schreef brother52 het volgende:
[..]
Afstellen is niet nodig als hij bij Dean vandaan komt.
Denken dat dat meteen aan de afstelling van je gitaar ligt.quote:Op zondag 8 januari 2012 17:30 schreef Braddie het volgende:
[..]
Hij heeft wel wat zwakke puntjes hoor... als ik bend op m`n e snaar (17e fret) dan kapt ie het geluid halverwege al af, en bij bepaalde frets loopt ie wat aan...
Beetje een non-opmerking ditquote:Op zondag 8 januari 2012 17:53 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Denken dat dat meteen aan de afstelling van je gitaar ligt.
Je gitaar afstellen is echt niet de oplossing voor alles. Ga eerst maar eens de techniek perfect leren, voordat je je gitaar de schuld geeft.
Denken dat ik geen techniek hebquote:Op zondag 8 januari 2012 17:53 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Denken dat dat meteen aan de afstelling van je gitaar ligt.
Je gitaar afstellen is echt niet de oplossing voor alles. Ga eerst maar eens de techniek perfect leren, voordat je je gitaar de schuld geeft.
Ik zeg niet dat je geen techniek hebt. Maar je geeft wel heel makkelijk elke keer gewoon je gear de schuld.quote:Op zondag 8 januari 2012 18:04 schreef Braddie het volgende:
[..]
Denken dat ik geen techniek hebwat Dribbel zegt, een beetje een Non-Opmerking.
Maar, waarom oefen je dan niet even voordat je het op neemt, zo kunnen we natuurlijk niet echt serieus nemen hč?quote:Op zondag 8 januari 2012 17:21 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ik ben nog niet heel erg bekend met m`n fretboard, en ik moet het allemaal op gehoor doen, aangezien ik niet heb gestudeerd/geoefend voor het nummer
Daarnaast is je bends dood druken niet een kwestie van afstelling van je materiaal maar de radius van je hals daar kan je niks aan doenquote:Op zondag 8 januari 2012 18:04 schreef Braddie het volgende:
[..]
Denken dat ik geen techniek hebwat Dribbel zegt, een beetje een Non-Opmerking.
Als ik normaal gesproken bend gaat dat soms anderhalve noot, en dat klinkt dan toch echt prima, maar ik merk gewoon duidelijk dat de afstelling niet super is.quote:Op zondag 8 januari 2012 18:05 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat je geen techniek hebt. Maar je geeft wel heel makkelijk elke keer gewoon je gear de schuld.
True, misschien maar eens doen, maar of dat nog echt nut heeft vraag ik me af, het grotendeel van de mensen hier denkt waarschijnlijk toch al dat ik geen gitaar kan spelen..quote:Op zondag 8 januari 2012 18:05 schreef guitarist het volgende:
[..]
Maar, waarom oefen je dan niet even voordat je het op neemt, zo kunnen we natuurlijk niet echt serieus nemen hč?
NIet om t een of ander maar als je een filmpje post waarbij je dingen zegt als 'ja, ik weet dat dat en dat mis gaat en de snaren nog niet goed zijn gestemd etc' dna zijn dat toch dingen die je even kan fixen voordat je post?quote:Op zondag 8 januari 2012 18:09 schreef Braddie het volgende:
[..]
True, misschien maar eens doen, maar of dat nog echt nut heeft vraag ik me af, het grotendeel van de mensen hier denkt waarschijnlijk toch al dat ik geen gitaar kan spelen..
Nee, dat is het niet, maar je mag wel wat meer zelfkritisch zijn, en vooral misschien wat langer met één liedje bezig zijn tot je die perfect kan, in plaats van heel veel liedjes een beetje kunnen spelen.quote:Op zondag 8 januari 2012 18:09 schreef Braddie het volgende:
[..]
True, misschien maar eens doen, maar of dat nog echt nut heeft vraag ik me af, het grotendeel van de mensen hier denkt waarschijnlijk toch al dat ik geen gitaar kan spelen..
Zo heb ik het eigenlijk nog nooit bekeken, ik ga me vanaf nu gewoon storten op goede dingen, ik wil geen verstrooid beeld van mezelf neer zetten hier.quote:Op zondag 8 januari 2012 18:11 schreef BurnaBoy het volgende:
Het punt is meer dat als jij rotzooi post en geen goed materiaal hoe moet men hier dan kunnen concluderen dat jij goed kan spelen ?
Ik ben totaal niet kritisch tegenover mezelf, zal ik wel eens moeten doen, dan klinken m`n opnames waarschijnlijk een stuk fijner!quote:Op zondag 8 januari 2012 18:12 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
Nee, dat is het niet, maar je mag wel wat meer zelfkritisch zijn, en vooral misschien wat langer met één liedje bezig zijn tot je die perfect kan, in plaats van heel veel liedjes een beetje kunnen spelen.
Hoewel ik je eerlijk gezegd op een keyboard vele malen beter vind dan op een gitaar.
Bijvoorbeeld dat laatste liedje dat je gepost hebt in dit topic. Luister er nog eens naar, en zeg eens heel eerlijk wat je daar zelf van vind?quote:Op zondag 8 januari 2012 18:16 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ik ben totaal niet kritisch tegenover mezelf, zal ik wel eens moeten doen, dan klinken m`n opnames waarschijnlijk een stuk fijner!
Ik vind het nummer persoonlijk, voor mijn doen niet heel slecht gespeeld, maar ik had nog wel 50 x mogen oefenen ja... Ik vind eigenlijk alleen dat stuk rond 0:59 iets....quote:Op zondag 8 januari 2012 18:19 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld dat laatste liedje dat je gepost hebt in dit topic. Luister er nog eens naar, en zeg eens heel eerlijk wat je daar zelf van vind?
Je kan door het liedje heen horen dat je veel moeite hebt bij het spelen ervan, waardoor het je ook niet lukt om enig gevoel in het liedje te leggen omdat je de muziek nauwelijks bij kan houden. Gewoon meer oefenen op het liedje, tot je hem (nagenoeg) perfect kan spelen.
Zelf speel ik overigens ook verre van perfect hoor, maar ik speel dan ook vrijwel geen gitaar meer.
Haha, ach, ik laat hem morgen even afstellen, even iets lager op de hals laten liggen, dan speelt ie als een zonnetje!quote:Op zondag 8 januari 2012 18:40 schreef The_Dean het volgende:
Kan afstelling zijn hoor. Stond nog beetje in mijn stand. En ik bend nooit op het 17e fret, dus daar was ik nooit achter gekomen
Steel Panther is inderdaad čcht een goede band "50 cent`s a fag, so is kanye west, shooting hot sperm on eachothers chests"quote:Op zondag 8 januari 2012 18:43 schreef stefanhaan het volgende:
Echt jammer, facking goeie band. Maar ze zijn niet echt serieus ofso.
Ze zetten wel een geweldige parodie neer van al die jaren 80 metalbandjes.quote:Op zondag 8 januari 2012 18:43 schreef stefanhaan het volgende:
Echt jammer, facking goeie band. Maar ze zijn niet echt serieus ofso.
Absoluut, Death To All But Metal, is een heerlijk nummer van ze, geniaal hoe ze Sweet Child O Mine een beetje te kakken zetten:Dquote:Op zondag 8 januari 2012 18:49 schreef brother52 het volgende:
[..]
Ze zetten wel een geweldige parodie neer van al die jaren 80 metalbandjes.
Exact,quote:Op zondag 8 januari 2012 22:00 schreef The_Dean het volgende:
Eerste handel van 2012 is alweer een feit. Gitaar en pedaal eruit, gitaar en versterker erin.
Goed begin
Yep, oprekken, stemmen en dat een keer of 4 achter elkaar.quote:Op zondag 8 januari 2012 23:47 schreef -Menn0- het volgende:
Ligt er aan wat je er mee doet, altijd gewoon even hard aan trekken zodat de rek d'r uit is. Je kan ook alle snaren even inspelen door te benden als een mongool. Maar ik trek er gewoon altijd even aan
[ afbeelding ]
Ja aan m'n snaren ja
Ik speel ze altijd in door te benden als een gek, en dan weer te stemmen, en dat een keer of 5 - 6 meestal met de Hotel California soloquote:Op zondag 8 januari 2012 23:47 schreef -Menn0- het volgende:
Ligt er aan wat je er mee doet, altijd gewoon even hard aan trekken zodat de rek d'r uit is. Je kan ook alle snaren even inspelen door te benden als een mongool. Maar ik trek er gewoon altijd even aan
[ afbeelding ]
Ja aan m'n snaren ja
Dat is nogal zacht uitgedrukt. Kan funest zijn voor een gitaar.quote:Op maandag 9 januari 2012 00:04 schreef The_Dean het volgende:
Ja, verschillende temperaturen en vocht is niet ideaal.
Ok, aii... hoop niet dat het dan erg word voor de Explorer... dit hokje is wel geisolleerd, maar bij de deur zit een vrij brede kier die aardig wat tocht door laat....quote:Op maandag 9 januari 2012 00:34 schreef brother52 het volgende:
[..]
Dat is nogal zacht uitgedrukt. Kan funest zijn voor een gitaar.
Ik zou hem snel uit dat hokje halen. Als er een behoorlijke kier zit, heb je waarschijnlijk behoorlijk last van vocht en grote temperatuurschommelingen. Hout kan daar niet zo heel erg goed tegen.quote:Op maandag 9 januari 2012 10:27 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ok, aii... hoop niet dat het dan erg word voor de Explorer... dit hokje is wel geisolleerd, maar bij de deur zit een vrij brede kier die aardig wat tocht door laat....
Het probleem is meer, waar moet ik het dan laten?, in dat hokje heb ik al m`n spullen staan voor muziek opnames en kleine repetitie`s , het is niet zo dat de warmte weggaat door die kier hoor, je merkt alleen dat er een klein beetje wind door komt als het hard waait ...quote:Op maandag 9 januari 2012 10:58 schreef brother52 het volgende:
[..]
Ik zou hem snel uit dat hokje halen. Als er een behoorlijke kier zit, heb je waarschijnlijk behoorlijk last van vocht en grote temperatuurschommelingen. Hout kan daar niet zo heel erg goed tegen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |