Inderdaadquote:Op donderdag 5 januari 2012 22:04 schreef Aneurysma het volgende:
Oh en die kale man die zegt 'in principe geen relatie' te hebben is echt fúcking creepy. Gafferdamme wat een kastpedo.
Ze ziet er wel uit als een normaal meisje.quote:Op donderdag 5 januari 2012 22:20 schreef Franktastic1984 het volgende:
Best leuk programma, vorig jaar niet zo gevolgd.
Dit is die vriendin van de Michael Jackson look-a-like
https://www.facebook.com/naomi.derijcke
Helemaal fanaat van Michael, vandaar ook op die kerel gevallen
Helemaal mee eens. Gatverdarrie zeg. Echt zo'n man die alleen op reis gaat en dan de reisleidster wil batsen.quote:Op donderdag 5 januari 2012 22:04 schreef Aneurysma het volgende:
Oh en die kale man die zegt 'in principe geen relatie' te hebben is echt fúcking creepy. Gafferdamme wat een kastpedo.
Iedereen wil deze specifieke reisleidster batsen.quote:Op donderdag 5 januari 2012 22:25 schreef loezzzje het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Gatverdarrie zeg. Echt zo'n man die alleen op reis gaat en dan de reisleidster wil batsen.
Je hebt er altijd weer van die betweters bij zitten. Zoals Jamai zegt; de rotte appel.quote:
Oh, niet gehoord.quote:Op donderdag 5 januari 2012 22:45 schreef loezzzje het volgende:
[..]
Je hebt er altijd weer van die betweters bij zitten. Zoals Jamai zegt; de rotte appel.
Zeiden die 2 meisjes nou dat ze elkaar van Fok kenden? Ik ben benieuwd wie het zijn
Nee, FoX.quote:Op donderdag 5 januari 2012 22:45 schreef loezzzje het volgende:
[..]
Je hebt er altijd weer van die betweters bij zitten. Zoals Jamai zegt; de rotte appel.
Zeiden die 2 meisjes nou dat ze elkaar van Fok kenden? Ik ben benieuwd wie het zijn
Ja ik vond het al vreemd hoe ze het uitsprak en omdat ze er forum achteraan zei. Maar ze bedoelde dus Fox forumquote:Op donderdag 5 januari 2012 22:54 schreef Franktastic1984 het volgende:
[..]
Nee, FoX.
Je weet wel, die reismaatschappij waar dit programma 1 grote reclamespot voor is..
Ik heb al meerdere keren zo'n reis gemaakt en de groepssamenstelling is wel belangrijk bij zo'n reis maar zeker niet allesbepalend. En natuurlijk staat het reisschema vast maar daar binnen heb je genoeg mogelijkheden om je eigen plan te trekken, heel veel excursies zijn namelijk optioneel.quote:Op donderdag 5 januari 2012 23:51 schreef loezzzje het volgende:
[..]
Ja ik vond het al vreemd hoe ze het uitsprak en omdat ze er forum achteraan zei. Maar ze bedoelde dus Fox forum
Mijn vader zou dat dus echt nooit toelaten he, ik met een wildvreemde op stap naar amerika.
Ik ben zelf nou ook 3x in het westen van amerika geweest en alle 3 zelfstandig geregeld, zo'n groep lijkt me zo rete irritant he, altijd maar wachten op elkaar, nooit eens je eigen plan trekken. Tenminste zo kwam het over op tv.
In principe ook niks voor mij zo'n groepsreis.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 11:25 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik heb al meerdere keren zo'n reis gemaakt en de groepssamenstelling is wel belangrijk bij zo'n reis maar zeker niet allesbepalend. En natuurlijk staat het reisschema vast maar daar binnen heb je genoeg mogelijkheden om je eigen plan te trekken, heel veel excursies zijn namelijk optioneel.
Dat is eigenlijk totaal niet storend moet ik zeggen, het is ook weer niet zo'n moorddadig reistempo dat daar niet gewoon tijd voor isquote:Op vrijdag 6 januari 2012 14:11 schreef Franktastic1984 het volgende:
[..]
In principe ook niks voor mij zo'n groepsreis.
Misschien zou ik het naar de USA overwegen. Je ziet namelijk wel alle hotspots in 3 weken.
Maar dat wachten op anderen idd...
Dat voorbeeld in het programma ook van de 1e lunch: het afrekenen dat een half uur duurt.
Vervolgens is er afgerekend, moeten er opeens weer mensen naar de WC.
Een pedo wil ik niet zeggen want gigi is volwassenquote:Op zondag 8 januari 2012 16:37 schreef Sneeuwvlok_2 het volgende:
Haha ik lach me ziek om die gozer die jullie pedo noemen.
Sowieso, het leuke aan reizen is toch ook zelf dingen uitzoeken/uitvinden en zelf bepalen waar je naar toe gaat. Ik snap er echt geen klote van, dit soort reizen.quote:Op zondag 8 januari 2012 16:46 schreef loezzzje het volgende:
[..]
Een pedo wil ik niet zeggen want gigi is volwassenmaar een creep is het wel zeg
En over zo'n groepsreis, ik heb er zelf nooit 1 gedaan dus kan er niet over oordelen maar mij lijkt het iig niks. Ik kan me ook heel goed voorstellen dat mensen zo'n reis boeken omdat ze geen zin hebben om alles uit te zoeken. 1 nadeel vind ik dat als je ergens langer wil blijven dat dat dan niet kan. Ik weet niet hoe lang ze in Vegas blijven maar ik ben daar toen ik de eerste keer er was 3 nachten geweest zodat we alles op ons gemak konden bekijken. Als je met een groep bent kun je natuurlijk niet zeggen ja maar eigenlijk wil ik nog een nachtje langer blijven.
Mee eens. Ik ga dit jaar een rondreis maken door Zweden. Ga ik ook helemaal zelf uitzoeken, kun je tenminste zelf bepalen waar je heen gaat en hoe lang.quote:Op zondag 8 januari 2012 16:47 schreef Caland het volgende:
[..]
Sowieso, het leuke aan reizen is toch ook zelf dingen uitzoeken/uitvinden en zelf bepalen waar je naar toe gaat. Ik snap er echt geen klote van, dit soort reizen.
wanneer komen die dan ??quote:Op donderdag 12 januari 2012 21:41 schreef tralalala het volgende:
Die uitzendingen met Jamai en Henkie worden echt saai ben ik bang.
Stuk minder goeie tieten idd.quote:Op donderdag 12 januari 2012 21:41 schreef tralalala het volgende:
Die uitzendingen met Jamai en Henkie worden echt saai ben ik bang.
nah zorgzame reisleider.quote:Op donderdag 12 januari 2012 22:08 schreef TUFKAL het volgende:
Die Gigi bemoeit zich ook overal meelaat haar ziek zijn.
Leuk samen hints spelen.quote:Op donderdag 12 januari 2012 22:10 schreef TUFKAL het volgende:
Wat een nachtmerrie 3weken met zo'n groep opgescheept zitten
aandacht van gigi weigeren? man wtf :pquote:Op donderdag 12 januari 2012 22:11 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Ik zou dan niet steeds die aandacht willen.
Mja Oke Gigi mag m'n kamer wel in.quote:Op donderdag 12 januari 2012 22:12 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
aandacht van gigi weigeren? man wtf :p
Bromsnor Jan.quote:Op donderdag 12 januari 2012 22:08 schreef tralalala het volgende:
Dat wijf van Jan houdt zich niet aan de planning
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |