FOK!forum / Culinesse à gogo / [CUL SC] Datingtips zijn welkom...
PdeHoogwoensdag 4 januari 2012 @ 22:05
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 21:57 schreef PdeHoog het volgende:
Dan maar een beetje leuk nieuws *) Op kantoor loopt een leuke meid rond. Echt een leuke meid! Het slechte nieuws is: over 6 weken is ze weg :') En ze is echt best wel leuk :@ Wat nu he :X
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:01 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

Je hebt 42 dagen om actie te ondernemen w/

'Heb je Facebook' is het nieuwe 'Wat is je telefoonnummer zodat ik je een keer mee uit kan vragen' :+
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:02 schreef PdeHoog het volgende:

[..]

Heb ik al *) En ze gaat ook nog mee buiten de deur lunchen *)
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:05 schreef PdeHoog het volgende:

[..]

Wel met IT-collega erbij hoor :P Maar misschien kan ik die wel wieberen *)
Jajaja. Kom maar op! :P
golferwoensdag 4 januari 2012 @ 22:08
Ik wil seks met je hebben. Wanneer heb je daar even tijd voor?
of werkt die tegenwoordig niet meer?
Blueswoensdag 4 januari 2012 @ 22:09
quote:
Een vrouw veroveren, hoe doe je dat eigenlijk?

De vaardigheid om een vrouw te veroveren, daar wil iedere man wel over beschikken. Het mooie is, dat je jezelf die vaardigheid redelijk eenvoudig eigen kunt maken. Het enige dat je er eigenlijk voor nodig hebt is tijd en lef.

Lef heb je nodig om te proberen vrouwen te veroveren. Tijd heb je nodig om te leren van de fouten die je maakt en om nog een aantal malen te proberen een vrouw te veroveren. Een vaardigheid leer je namelijk alleen maar in de praktijk. En zolang je nog aan het leren bent, is de kans op het maken van fouten zeer wel aanwezig.
Toon de beste versie van jezelf

Succesvol een vrouw veroveren begint met het leren tonen van de beste versie van jezelf. Niemand zit namelijk te wachten op een negatieve saaie vermoeiende zeurpiet die het leven maar moeilijk en vervelend vindt. Mensen willen juist graag de interessante, positieve, energieke, passievolle medemens met gevoel voor humor ontmoeten. Vrouwen vormen daar geen uitzondering op.

Kortom, om vrouwen te kunnen veroveren moet je eerst zorgen dat je zelf lekker in je vel zit. Zorgen dat je vertrouwen hebt in jezelf en oprecht vindt dat je best wel een lekker leventje hebt zo op jezelf. En dat je dat lekkere leventje best wel met iemand zou willen delen, mits deze persoon daadwerkelijk iets toevoegt aan je leven.

Wat je oprecht denkt en vindt over jezelf, dat straal je ook uit. En zeker vrouwen beschikken over een speciaal radartje dat ze heel snel kan vertellen of die vent die tegenover haar zit, of staat, lekker in zijn vel zit of niet.

Uiteraard voelt niemand zich elke dag even lekker in zijn vel zitten. Iedereen loopt in zijn leven tegen minder leuke dingen aan of heeft ergens zorgen over. Dus je bent al goed genoeg bezig wanneer je kunt zeggen dat je door de bank genomen lekker in je vel zit en dit ook meestentijds uitstraalt.
Verover haar gedachten en ze schenkt je haar lichaam

Ervoor zorgen dat een vrouw haar gedachten aan jou niet van zich af kan zetten en dus veel aan je denkt, is hetgeen er hoofdzakelijk toe leidt dat ze je weer wil zien, verliefd op je wordt en seks met je wil. Maar hoe krijg je als man dat nu voor elkaar?

De manier om de gedachten van een vrouw te veroveren is ervoor zorgen dat je jouw mannelijkheid naar haar communiceert. Je mannelijkheid naar een vrouw communiceren doe je door middel van de delicate mix van houding, gedrag, gesproken woord en niet te vergeten, lichaamstaal, flirten genaamd.

Flirten is spelen met woorden en lichaamstaal, waarbij je een vrouw laat merken en voelen dat je haar leuk vindt, maar je spreekt het niet uit. Een perfecte manier om een vrouw te laten merken en voelen dat je haar leuk vindt, is door haar te plagen.

Vrouwen vinden het heerlijk om door een man geplaagd te worden. Hoe jonger, mooier en zelfverzekerder een vrouw is, hoe groter het effect van plagen is. Plagen wordt namelijk alleen maar gedaan door mannen die, net als haar grote broer, niet onder de indruk zijn van haar schoonheid en die het bovendien niet boeit of zij hem leuk vindt.

En daarmee onderscheid je jezelf dan ook direct van de doorsnee man die ze in haar leven tegenkomt. De man die haar op een voetstuk plaatst, haar onderdompelt in complimenten, haar goedkeuring zoekt en haar probeert te overtuigen van het feit dat hij een perfecte partner voor haar zou zijn. Zorgzaam, lief en altijd voor haar klaarstaand.

Maar deze plagende man is anders, dus werkt hij haar nieuwsgierigheid op en wil ze absoluut meer van deze man weten. Wie is die man die zo brutaal en zeker van zichzelf is, dat hij haar zonder pardon op haar zwakheden wijst door haar ermee te plagen? Voilà, je hebt bezit genomen van haar gedachten en ze zal alles doen wat in haar mogelijkheden ligt om erachter te komen wie jij bent.

Had jij ooit gedacht dat een vrouw veroveren zo eenvoudig zou zijn? Zo eenvoudig is het uiteraard niet. Er komt nog wel wat meer kijken om vrouwen succesvol te veroveren. Maar je hebt een vrouw al voor de helft veroverd als je haar durft te plagen en haar met je plagerijtjes steeds weer aan het lachen weet te maken.
krakkemiekewoensdag 4 januari 2012 @ 22:09
PdeHoogwoensdag 4 januari 2012 @ 22:09
quote:
6s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:08 schreef golfer het volgende:
Ik wil seks met je hebben. Wanneer heb je daar even tijd voor?
of werkt die tegenwoordig niet meer?
Ik zou hem graag ff proberen, maar ik weet niet of ik daar ongeschonden uit kom. Deze dame kan voetballen en lijkt me dus zeer behendig met haar benen :X
Stereotomywoensdag 4 januari 2012 @ 22:10
quote:
10s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:09 schreef Bluezz het volgende:

[..]

Dat moet op een tegel :P
Blueswoensdag 4 januari 2012 @ 22:10
Bron

Ut klikt of ut klikt nie Pee, dat voel je meestal al snel.
Hoe was het op het werk? Vind ze je leuk?
golferwoensdag 4 januari 2012 @ 22:11
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:09 schreef PdeHoog het volgende:

Deze dame kan voetballen en lijkt me dus zeer behendig met haar benen :X
Nog eentje: ik heb gehoord dat je heel balvaardig bent. Wil je dat even bij mij uitproberen? ;)
Blueswoensdag 4 januari 2012 @ 22:11
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:10 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

Dat moet op een tegel :P
Clichétegels *O*
PdeHoogwoensdag 4 januari 2012 @ 22:11
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:10 schreef Bluezz het volgende:
Bron

Ut klikt of ut klikt nie Pee, dat voel je meestal al snel.
Hoe was het op het werk? Vind ze je leuk?
Geen idee :X Ze mailde wel over de lunch. Was ook de eerste keer eigenlijk. Ik weet het echt niet :@
krakkemiekewoensdag 4 januari 2012 @ 22:13
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:11 schreef PdeHoog het volgende:

[..]

Geen idee :X Ze mailde wel over de lunch. Was ook de eerste keer eigenlijk. Ik weet het echt niet :@
Klinkt wel goed!
krakkemiekewoensdag 4 januari 2012 @ 22:14
Gewoon voor die lunch gaan!
*O*
FutureFairytalewoensdag 4 januari 2012 @ 22:14
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:11 schreef golfer het volgende:

[..]

Nog eentje: ik heb gehoord dat je heel balvaardig bent. Wil je dat even bij mij uitproberen? ;)
Hoe heb jij Bluezz in godsnaam versierd? :D
Blueswoensdag 4 januari 2012 @ 22:14
quote:
12s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:14 schreef FutureFairytale het volgende:

Hoe heb jij Bluezz in godsnaam versierd? :D
Hij koketteerde met zijn golfballen :')
golferwoensdag 4 januari 2012 @ 22:16
quote:
12s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:14 schreef FutureFairytale het volgende:

Hoe heb jij Bluezz in godsnaam versierd? :D
Ze heeft mij versierd. :')
krakkemiekewoensdag 4 januari 2012 @ 22:16
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:14 schreef Bluezz het volgende:

[..]

Hij koketteerde met zijn golfballen :')
Oh lekker, ik heb een golfbal in mijn ribben! :+
Blueswoensdag 4 januari 2012 @ 22:16
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:16 schreef golfer het volgende:

[..]

Ze heeft mij versierdontvoerd . :')
>:)
FutureFairytalewoensdag 4 januari 2012 @ 22:17
Ik zit mezelf hier op te vreten.... dat 10-jarige meisje wordt gewoon volgepropt door haar moeder en als haar moeder dat te horen krijgt wordt ze boos dat ze geen slechte moeder is. Dat meisje wil diëten en die moeder bestelt bitterballen, patat, broodjes kroket, muffins en high teas en vertelt dan tegen het meisje (terwijl ze denkt dat de camera uit is) dat ze dat gewoon moet eten als de camera uit is. Zegt het meisje nog heel dapper 'nee, ik neem wel een komkommer', gaat die moeder bitterballen eten en zeggen 'mmmmmm wat lekker, dit mis je echt hoor! Ach neem gewoon'.

En bij het weegmoment zegt ze dat haar dochter te weinig discipline heeft.

OMG!!
golferwoensdag 4 januari 2012 @ 22:17
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:16 schreef Bluezz het volgende:

>:)
Ja, dat was een hole-in-one. *)
Blueswoensdag 4 januari 2012 @ 22:17
Zuidwester storm hier O+
Blueswoensdag 4 januari 2012 @ 22:18
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:17 schreef FutureFairytale het volgende:
Ik zit mezelf hier op te vreten.... dat 10-jarige meisje wordt gewoon volgepropt door haar moeder en als haar moeder dat te horen krijgt wordt ze boos dat ze geen slechte moeder is. Dat meisje wil diëten en die moeder bestelt bitterballen, patat, broodjes kroket, muffins en high teas en vertelt dan tegen het meisje (terwijl ze denkt dat de camera uit is) dat ze dat gewoon moet eten als de camera uit is. Zegt het meisje nog heel dapper 'nee, ik neem wel een komkommer', gaat die moeder bitterballen eten en zeggen 'mmmmmm wat lekker, dit mis je echt hoor! Ach neem gewoon'.

En bij het weegmoment zegt ze dat haar dochter te weinig discipline heeft.

OMG!!
Je kijkt pulp tv.
golferwoensdag 4 januari 2012 @ 22:18
We gaan weer verder met een Skandinavische politie-serie kijken: Irene Huss.
Hebben we 2 aflevering binnengehaald om even uit te testen.
FutureFairytalewoensdag 4 januari 2012 @ 22:19
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:16 schreef golfer het volgende:

[..]

Ze heeft mij versierd. :')
Wat zei je Bluezz :P
z80woensdag 4 januari 2012 @ 22:21
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:18 schreef Bluezz het volgende:

[..]

Je kijkt pulp tv.
is er dan nog iets anders op die wiebelkast te zien?
FutureFairytalewoensdag 4 januari 2012 @ 22:22
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:21 schreef z80 het volgende:

[..]

is er dan nog iets anders op die wiebelkast te zien?
Harry Potter 3, Brokeback Mountain, He's just not that into you... die eerste 2 films vind ik leuk maar heb ik al gezien dus 'Help' maar aan :).
boriszwoensdag 4 januari 2012 @ 22:23
MMH die zingt _O_. Totaal geen piepstem meer.
PdeHoogwoensdag 4 januari 2012 @ 22:23
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:22 schreef FutureFairytale het volgende:

[..]

Harry Potter 3, Brokeback Mountain, He's just not that into you... die eerste 2 films vind ik leuk maar heb ik al gezien dus 'Help' maar aan :).
Je kan hem ook uit zetten :Y Zo te horen mis je dan niet veel :')
krakkemiekewoensdag 4 januari 2012 @ 22:25
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:23 schreef PdeHoog het volgende:

[..]

Je kan hem ook uit zetten :Y Zo te horen mis je dan niet veel :')
:Y
boriszwoensdag 4 januari 2012 @ 22:26
liib5s:large
z80woensdag 4 januari 2012 @ 22:28
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:23 schreef PdeHoog het volgende:

[..]

Je kan hem ook uit zetten :Y Zo te horen mis je dan niet veel :')
FutureFairytalewoensdag 4 januari 2012 @ 22:28
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:23 schreef PdeHoog het volgende:

[..]

Je kan hem ook uit zetten :Y Zo te horen mis je dan niet veel :')
Als ik het maar leuk vind toch.
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:26 schreef borisz het volgende:
[ afbeelding ]
Heheh
FutureFairytalewoensdag 4 januari 2012 @ 22:29
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 22:23 schreef borisz het volgende:
MMH die zingt _O_. Totaal geen piepstem meer.
Ik moet bij MMH nog steeds denken aan de TV Kantine. Die stem wordt zooo goed nagedaan :D
krakkemiekewoensdag 4 januari 2012 @ 22:31
Bah! Van Morrison kan ik niet niet Copy=en!
krakkemiekewoensdag 4 januari 2012 @ 22:38
Ain't that a man?
krakkemiekewoensdag 4 januari 2012 @ 22:40
Muddy Waters en Johnny Waters.
krakkemiekewoensdag 4 januari 2012 @ 22:43
FFT, ga je dat luisteren Van Muddy Waters?
Stereotomywoensdag 4 januari 2012 @ 22:53
Goeie datingwebsite trouwens Bloes, minder schreeuwerig dan de meeste Amerikaanse varianten :P
krakkemiekewoensdag 4 januari 2012 @ 22:59
Oh, yeah, oh, yeah Everything, everything Everything gone be alright Oh, yeah
When I was a little girl, only twelve years old I couldn't do nothing to save my dog gone soul My mama told me the day I was grown She says, "Sing the blues child, sing it from now on"
I'm a woman, oh, yeah I'm a woman, I'm a ball of fire I'm a woman, I can make love to a crocodile I'm a woman, I can sing the blues I'm a woman, I can change old to new
Spell W O M A N, oh, yeah
krakkemiekewoensdag 4 januari 2012 @ 23:01
Vrouwelijke versie van Mannish Boy.
golferwoensdag 4 januari 2012 @ 23:03
Het belooft morgen weer een rustig dagje te worden op de chat. in de SC ;)
LieLiewoensdag 4 januari 2012 @ 23:05
quote:
7s.gif Op woensdag 4 januari 2012 23:03 schreef golfer het volgende:
Het belooft morgen weer een rustig dagje te worden op de chat. in de SC ;)
Waar ga je naartoe?
krakkemiekewoensdag 4 januari 2012 @ 23:08
quote:
7s.gif Op woensdag 4 januari 2012 23:03 schreef golfer het volgende:
Het belooft morgen weer een rustig dagje te worden op de chat. in de SC ;)
Ja. Ik wacht weer af of het veel pijn gaat doen.
z80woensdag 4 januari 2012 @ 23:10
zat een beetje op youtube rond te klikken. kwam deze van "doe maar" weer tegen.
Stereotomydonderdag 5 januari 2012 @ 00:01
Bizar, ik zie nu pas dat mijn ziektekostenverzekering 2 EUR/maand duurder is dan m'n oude. Dacht dat ik erop vooruit was gegaan :')

Nouja, we overleven het wel. Nu lekker slapen, morgen weer trainen. Helaas door de regen fietsen, denk ik...
FutureFairytaledonderdag 5 januari 2012 @ 00:04
quote:
7s.gif Op woensdag 4 januari 2012 23:03 schreef golfer het volgende:
Het belooft morgen weer een rustig dagje te worden op de chat. in de SC ;)
Je gaat toch niet storm in? Het gaat wel erg hard nu :{.
MissHobjedonderdag 5 januari 2012 @ 00:06
slapies doen, morgen deel 1 tandarts (van de 5 komende 2 maanden :') ) -O-

:*
boriszdonderdag 5 januari 2012 @ 00:08
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 00:01 schreef Stereotomy het volgende:
Bizar, ik zie nu pas dat mijn ziektekostenverzekering 2 EUR/maand duurder is dan m'n oude. Dacht dat ik erop vooruit was gegaan :')

Nouja, we overleven het wel. Nu lekker slapen, morgen weer trainen. Helaas door de regen fietsen, denk ik...
Ik zie in mijn polis een ander bedrag staan dan werkelijk is afgeschreven. :{
Maar even achteraan.

Ik zit in de stoel naast hobbels in de tandarts ik mag ook :+. Al is dit voor een tandsteenrondje :').


Tijd voor :Z
Memento-Moridonderdag 5 januari 2012 @ 00:10
Borisz, bij besured eenmalig 7,50 poliskosten, staat op pdf van de aamvraag, niet op polis
boriszdonderdag 5 januari 2012 @ 00:14
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 00:10 schreef Memento-Mori het volgende:
Borisz, bij besured eenmalig 7,50 poliskosten, staat op pdf van de aamvraag, niet op polis
Check.
Memento-Moridonderdag 5 januari 2012 @ 00:15
Dan klopt t bedrag precies ;)
Stereotomydonderdag 5 januari 2012 @ 00:20
ja, na ff mail nagelezen te hebben klopte dat :P
Memento-Moridonderdag 5 januari 2012 @ 00:23
T stond ook voor je definitief op ok klikte
Stereotomydonderdag 5 januari 2012 @ 00:24
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 00:23 schreef Memento-Mori het volgende:
T stond ook voor je definitief op ok klikte
dat ga ik dus niet onthouden maar zoek ik nu dus gewoon op he :P
MissHobjedonderdag 5 januari 2012 @ 00:25
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 00:08 schreef borisz het volgende:

[..]

Ik zie in mijn polis een ander bedrag staan dan werkelijk is afgeschreven. :{
Maar even achteraan.

Ik zit in de stoel naast hobbels in de tandarts ik mag ook :+. Al is dit voor een tandsteenrondje :').

Tijd voor :Z
Succes straks ;) en truste :W
golferdonderdag 5 januari 2012 @ 00:30
quote:
1s.gif Op donderdag 5 januari 2012 00:04 schreef FutureFairytale het volgende:

Je gaat toch niet storm in? Het gaat wel erg hard nu :{.
Hier gaat hier het nu echt flink te keer.
Maar de kans dat ik morgen buiten kom is klein.
Ben een beetje ziekjes. Heb een keelontsteking en mijn stem is bijna weg. Verder slappe vaatdoekgevoel.
Bluesdonderdag 5 januari 2012 @ 00:31
Ik ga om kwart over 7 lopend de storm trotseren *O* Regent het tranen met tuiten dan pak ik de auto :P
boriszdonderdag 5 januari 2012 @ 00:32
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 00:23 schreef Memento-Mori het volgende:
T stond ook voor je definitief op ok klikte
Ok :+. Maar goed het stond in een mail en die verwijder ik nooit. :P
FutureFairytaledonderdag 5 januari 2012 @ 00:36
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 00:30 schreef golfer het volgende:

[..]

Hier gaat hier het nu echt flink te keer.
Maar de kans dat ik morgen buiten kom is klein.
Ben een beetje ziekjes. Heb een keelontsteking en mijn stem is bijna weg. Verder slappe vaatdoekgevoel.
Ik vind de storm niet zo leuk, hopelijk kan ik een beetje slapen :@.

Klinkt niet leuk Golfer, niet zieker worden hoor :*
FutureFairytaledonderdag 5 januari 2012 @ 00:36
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 00:31 schreef Bluezz het volgende:
Ik ga om kwart over 7 lopend de storm trotseren *O* Regent het tranen met tuiten dan pak ik de auto :P
Zet de auto maar alvast klaar ;)
Bluesdonderdag 5 januari 2012 @ 00:37
Ik ben juist dol op storm, regen, donder en bliksem als ik in mn bedje lig O+
Bluesdonderdag 5 januari 2012 @ 00:40
Haha!
http://funfactoryblog.com/how-to-wear-mens-shirts/
golferdonderdag 5 januari 2012 @ 00:40
quote:
1s.gif Op donderdag 5 januari 2012 00:36 schreef FutureFairytale het volgende:

Ik vind de storm niet zo leuk, hopelijk kan ik een beetje slapen :@.
Lekker juist dat geraas om het huis en die harde regen tegen de ramen en op het dak hier.
quote:
Klinkt niet leuk Golfer, niet zieker worden hoor :*
Ik spoel de keel zoveel mogelijk met wat whisky door. Werkt vast ook wel bacterie-dodend. :')
FutureFairytaledonderdag 5 januari 2012 @ 00:41
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 00:37 schreef Bluezz het volgende:
Ik ben juist dol op storm, regen, donder en bliksem als ik in mn bedje lig O+
Jij slaapt niet alleen ;)
Bluesdonderdag 5 januari 2012 @ 00:41
quote:
1s.gif Op donderdag 5 januari 2012 00:41 schreef FutureFairytale het volgende:

Jij slaapt niet alleen ;)
Ook toen ik alleen sliep vond ik het O+
FutureFairytaledonderdag 5 januari 2012 @ 00:42
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 00:40 schreef golfer het volgende:

[..]

Lekker juist dat geraas om het huis en die harde regen tegen de ramen en op het dak hier.

[..]

Ik spoel de keel zoveel mogelijk met wat whisky door. Werkt vast ook wel bacterie-dodend. :')
Sterke drank schijnt een goede medicatie te zijn. Smaakt ook naar medicijn/apotheek :D.
golferdonderdag 5 januari 2012 @ 00:42
quote:
1s.gif Op donderdag 5 januari 2012 00:41 schreef FutureFairytale het volgende:

Jij slaapt niet alleen ;)
Oh nee? Mag ik weer van het logeerbed af? :')
FutureFairytaledonderdag 5 januari 2012 @ 00:43
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 00:41 schreef Bluezz het volgende:

[..]

Ook toen ik alleen sliep vond ik het O+
Dan ben je dapperder dan ik ;). Ik voel me een beetje klein in mn bed met de storm -O-.
golferdonderdag 5 januari 2012 @ 00:45
quote:
1s.gif Op donderdag 5 januari 2012 00:43 schreef FutureFairytale het volgende:

Dan ben je dapperder dan ik ;). Ik voel me een beetje klein in mn bed met de storm -O-.
Als je jezelf flink vastsjort waai je echt niet weg hoor. ~O>
FutureFairytaledonderdag 5 januari 2012 @ 00:46
quote:
6s.gif Op donderdag 5 januari 2012 00:45 schreef golfer het volgende:

[..]

Als je jezelf flink vastsjort waai je echt niet weg hoor. ~O>
Wil je me instoppen? :D
golferdonderdag 5 januari 2012 @ 00:48
quote:
1s.gif Op donderdag 5 januari 2012 00:46 schreef FutureFairytale het volgende:

Wil je me instoppen? :D
Ik ken vast nog wel een paar basisknopen uit mijn padvinderij-tijd. :')
FutureFairytaledonderdag 5 januari 2012 @ 00:58
quote:
11s.gif Op donderdag 5 januari 2012 00:48 schreef golfer het volgende:

[..]

Ik ken vast nog wel een paar basisknopen uit mijn padvinderij-tijd. :')
:D
FutureFairytaledonderdag 5 januari 2012 @ 02:23
Het stormt en ik kijk een aantal prachtige afleveringen van ATWT in bed O+. Net een ontroerende bruiloft gezien en nu is mijn kussen nat :D

/bigpussy
Stereotomydonderdag 5 januari 2012 @ 05:08
`* maag knort

* banaan en een lik pindakaas opeet

* terug naar bed
kaasplankjedonderdag 5 januari 2012 @ 06:34
quote:
11s.gif Op donderdag 5 januari 2012 05:08 schreef Stereotomy het volgende:
`* maag knort

* banaan en een lik pindakaas opeet

* terug naar bed
brrr :{w
Stereotomydonderdag 5 januari 2012 @ 06:51
[Upd] Grote brand Uithof Utrecht

Memo's ex-casa in de fik :o :P
Bluesdonderdag 5 januari 2012 @ 06:59
Goed afgelopen zo te zien.

Ik werd wakker naast een koortsachtige man met zwoele stem, ik storm naar mn werk, zorgen jullie goed voor hem vandaag? ;) :W
PdeHoogdonderdag 5 januari 2012 @ 07:08
Mogguh *O*
freecelldonderdag 5 januari 2012 @ 07:55
Goedemorgen!

*stopt Golfer nog even weer in*
Memento-Moridonderdag 5 januari 2012 @ 08:52
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 06:51 schreef Stereotomy het volgende:
[Upd] Grote brand Uithof Utrecht

Memo's ex-casa in de fik :o :P
ja :o had ik mooi gestaan met mn poezels in mandjes
freecelldonderdag 5 januari 2012 @ 08:53
quote:
1s.gif Op donderdag 5 januari 2012 08:52 schreef Memento-Mori het volgende:

[..]

ja :o had ik mooi gestaan met mn poezels in mandjes
Goed getimed!
DarkElfdonderdag 5 januari 2012 @ 08:56
Goedemorgen wat een storm he? :o
freecelldonderdag 5 januari 2012 @ 08:57
Nu je het zegt :D
Gisternacht was het hier op zijn ergst,dus ik vind het nu wel meevallen,maar het waait wel flink inderdaad!
boriszdonderdag 5 januari 2012 @ 09:06
Kapper check :)

Zo naar de mondhygiënist :'). Geen zin in maar ja het mot maar. Als die tandsteen weg is ziet het er toch wat beter uit.
freecelldonderdag 5 januari 2012 @ 09:08
Oh-ow.
Mijn oudste rent net de kamer binnen: Mama! Allemaal stormtroopers in de gang!
freecelldonderdag 5 januari 2012 @ 09:59
Code oranje hier met het weer.
Lijkt me wat voorbarig als ik naar buiten kijk..
Stereotomydonderdag 5 januari 2012 @ 10:16
http://www.nu.nl/binnenla(...)ijker-studenten.html

:r :r :r :r

afkalving van het onderwijssysteem
boriszdonderdag 5 januari 2012 @ 10:26
De mondhygiënist hebben we weer overleefd. Je wordt het altijd zo moe van, van al dat gepruts in je mond.

quote:
13s.gif Op donderdag 5 januari 2012 10:16 schreef Stereotomy het volgende:
http://www.nu.nl/binnenla(...)ijker-studenten.html

:r :r :r :r

afkalving van het onderwijssysteem
:{
Jagärtrutdonderdag 5 januari 2012 @ 10:33
ik hou van storm. Het zou hier gisteravond ook noodweer worden, maar ik heb er of doorheen geslapen, of het viel mee.

Storm, onweer, kaarsjes, regen op de ramen....wat wil een mens nog meer?
LieLiedonderdag 5 januari 2012 @ 10:34
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 10:33 schreef Jagärtrut het volgende:
ik hou van storm. Het zou hier gisteravond ook noodweer worden, maar ik heb er of doorheen geslapen, of het viel mee.

Storm, onweer, kaarsjes, regen op de ramen....wat wil een mens nog meer?
Thee of chocomel en een plaid :Y
Jagärtrutdonderdag 5 januari 2012 @ 10:35
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 10:34 schreef LieLie het volgende:

[..]

Thee of chocomel en een plaid :Y
een glas wijn en een toffe duutser!
LieLiedonderdag 5 januari 2012 @ 10:38
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 10:35 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

een glas wijn en een toffe duutser!
Zelfgebakken koekjes!
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 10:51
Ik zit op mijn werk bouwput. Leuk altijd van die managers die denken dat je gewoon kan doorwerken terwijl bouwvakkers de afdeling aanpakken :') Overal stof, lawaai, mannen die in en uit lopen en nu een enorm vieze lijmgeur waar ik koppijn van krijg. Iemand heeft voor de grap al mondkapjes gebracht :D

Vanmorgen stond er een leuke column in de Metro van Luuk Koelman over de CareClowns. Dat zijn Cliniclowns voor demente ouderen. En 1 zo'n clown kost dus 200.000 euro per jaar _O- Waarschijnlijk mager salarisje voor betreffende clown en voor de rest overhead kosten (reclame, fondswerving en de directeur). Hij vroeg zich af waarom niemand zich afvroeg hoeveel verpleegkundigen je wel niet voor 2 ton per jaar aan het werk kon zetten :D En hij moest er niet aan denken om zo'n afschuwelijke CareClown aan zijn bed te krijgen als hij dement was. Ik ook niet! Ik had als kind ook al een hekel aan clowns en dus ook dat hele fenomeen Cliniclown nooit begrepen. Brrrrr.
Stereotomydonderdag 5 januari 2012 @ 10:56
Vreemde beslissingen. Waarschijnlijk iemand die dit bedacht heeft en zichzelf werk verschaft. Ongelovelijk eigenlijk.
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 10:57
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 10:56 schreef Stereotomy het volgende:
Vreemde beslissingen. Waarschijnlijk iemand die dit bedacht heeft en zichzelf werk verschaft. Ongelovelijk eigenlijk.
Hij zit hier zelf natuurlijk niet :7

En het is overigens een grote verbouwing waarbij de muren naast me zijn uitgebroken, beton wordt gestort etc etc
Den_Haagdonderdag 5 januari 2012 @ 11:27
quote:
13s.gif Op donderdag 5 januari 2012 10:16 schreef Stereotomy het volgende:
http://www.nu.nl/binnenla(...)ijker-studenten.html

:r :r :r :r

afkalving van het onderwijssysteem
Beloningssysteem he.
Bij moeilijk krijgen ze niks. Bij makkelijk verdienen ze meer.
freecelldonderdag 5 januari 2012 @ 11:36
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 10:57 schreef Isabeau het volgende:

En het is overigens een grote verbouwing waarbij de muren naast me zijn uitgebroken, beton wordt gestort etc etc
Ow,handig :X

Twijfelgevalletje hier in de categorie ' bel ik de dokter of niet' F-je ziek, 3e dag flink koorts, wit, sneu enz. En ik mag NIET aan zijn oren zitten en hij heeft nogal een woeste hoest. En ik wil niet voor een simpele verkoudheid bij de HA zitten, maar ik wil hem ook niet misschien met oorpijn door laten lopen. Hum. En ik had het altijd (echt een keer of 20) goed met die oren,maar de laatste 2x niet :P Dus ik durf er niet meer op te rekenen.
DarkElfdonderdag 5 januari 2012 @ 11:38
nah lekker dan Isa :{

en dat van die TU is echt zo ontzettend :')
boriszdonderdag 5 januari 2012 @ 11:55
Bijna in Bloestreg :). We gaan naar het gelsmuseum. Wellicht ook nog shoppen.
Stereotomydonderdag 5 januari 2012 @ 11:58
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 11:55 schreef borisz het volgende:
Bijna in Bloestreg :). We gaan naar het gelsmuseum. Wellicht ook nog shoppen.
haargel-vip-superstrong-500ml-625071.jpg

:?
Stereotomydonderdag 5 januari 2012 @ 11:58
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 11:38 schreef DarkElf het volgende:
nah lekker dan Isa :{

en dat van die TU is echt zo ontzettend :')
Nog goed nieuws van moeders gehoord, DE?
DarkElfdonderdag 5 januari 2012 @ 12:25
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 11:58 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

Nog goed nieuws van moeders gehoord, DE?
Ja :)
SPOILER
Ik heb haar vanmorgen even gesproken, vannacht ging t weer mis; erge hoofdpijn en weer arm en been wat uitvielen dus ze hebben meer bloedverdunners erin gepompt, haar been kan ze weer wat bewegen, haar hand ook, arm nog niet. Ze kan gewoon praten, is wel in de war en kan soms niet op woorden komen maar goed, iig is dat dus niet aangetast. Ze krijgt vandaag meteen logopedie en fysio, ze gaan een scan maken weer en echo's van de vaten om te zien wat er precies mis is maar het lijkt er dus op, als ze t probleem oplossen dat ze enorm veel geluk gehad heeft hoewel t nog afwachten is hoe dat been en die arm zich ontwikkelen
Stereotomydonderdag 5 januari 2012 @ 12:31
Mooi, klinkt goed. :) Denk idd dat je in zulke situaties het best kunt kijken wat allemaal goed gaat, en niet wat er niet zo goed gaat.
DarkElfdonderdag 5 januari 2012 @ 12:33
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 12:31 schreef Stereotomy het volgende:
Mooi, klinkt goed. :) Denk idd dat je in zulke situaties het best kunt kijken wat allemaal goed gaat, en niet wat er niet zo goed gaat.
Idd ben allang blij dat ze nog gewoon helder is en kan praten :)

Ik zie natuurlijk sinds een jaar elke week gevolgen van hersenletsel dus dat was wel ff schrikken gisteren.. maar t klinkt iig positiever dan gisteren :)
DarkElfdonderdag 5 januari 2012 @ 12:36
Vanavond gaan we er even heen, ben benieuwd.
MissHobjedonderdag 5 januari 2012 @ 12:49
Heel veel sterkte DarkElf :)
DarkElfdonderdag 5 januari 2012 @ 12:50
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 12:49 schreef MissHobje het volgende:
Heel veel sterkte DarkElf :)
Tnx.

Hoe is het met jou eigenlijk? Ik zie af en toe geweldige baksels langskomen op fb :D
Stereotomydonderdag 5 januari 2012 @ 13:39
Sportschool :9 :W
DarkElfdonderdag 5 januari 2012 @ 13:41
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 13:39 schreef Stereotomy het volgende:
Sportschool :9 :W
veel plezier! Gaat t goed met je afval/spier kweekplan?
FutureFairytaledonderdag 5 januari 2012 @ 13:53
Sterkte vnv DE! Fijn dat haar spraak niet is aangetast.

En voor Golfer een kopje kippensoep, alsjeblieft!
Bluesdonderdag 5 januari 2012 @ 13:53
Het is niet het allerslechtste scenario Elf zo te lezen? :*
Bluesdonderdag 5 januari 2012 @ 13:54
Ja, die slaapt nog, heb nog geen mailtje dat ie wakker is :{
MissHobjedonderdag 5 januari 2012 @ 13:56
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 12:50 schreef DarkElf het volgende:

[..]

Tnx.

Hoe is het met jou eigenlijk? Ik zie af en toe geweldige baksels langskomen op fb :D
ja ik hobbel wel door hoor ;) Heb als afleiding mijn bak projecten :) maar heb wat gebit ellende op het moment, maar dat gaat over 4 weken weer verder *O* (soort mega apk grote beurt bij de tandarts hehe mag ik me 4 weken laten platspuiten haha
en gewrichtjes zijn behoorlijk stabiel op het moment (behalve mijn rug maar weet niet wat de oorzaakdaarvan is) misschien thanks to de slappe winter ofzo :o!
Ik ben allang blij :)
En bij jou gaat het ook weer wat beter dacht ik te lezen?
FutureFairytaledonderdag 5 januari 2012 @ 14:16
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 13:54 schreef Bluezz het volgende:
Ja, die slaapt nog, heb nog geen mailtje dat ie wakker is :{
Slapen is heel goed!
golferdonderdag 5 januari 2012 @ 14:16
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 13:54 schreef Bluezz het volgende:
Ja, die slaapt nog, heb nog geen mailtje dat ie wakker is :{
Ik ben eruit gekropen.
Heerlijk met tussenpozen liggen koortsdromen.
quote:
1s.gif Op donderdag 5 januari 2012 13:53 schreef FutureFairytale het volgende:

En voor Golfer een kopje kippensoep, alsjeblieft!
Lekker. O+
Kom je hem zelf even brengen, want ik ga maar niet de deur uit vandaag?
FutureFairytaledonderdag 5 januari 2012 @ 14:17
APK? Dat moet ik ook :P. Bah... Kost weer een hooop maar ja, moet. Hopelijk is er niet teveel mis.
FutureFairytaledonderdag 5 januari 2012 @ 14:19
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 14:16 schreef golfer het volgende:

[..]

Ik ben eruit gekropen.
Heerlijk met tussenpozen liggen koortsdromen.

[..]

Lekker. O+
Kom je hem zelf even brengen, want ik ga maar niet de deur uit vandaag?
Zou wel willen maar heb om 17u afgesproken sorry! Heb je t zelf nog in huis? Desnoods cup-a-soup.
golferdonderdag 5 januari 2012 @ 14:19
quote:
1s.gif Op donderdag 5 januari 2012 14:17 schreef FutureFairytale het volgende:
APK? Dat moet ik ook :P. Bah... Kost weer een hooop maar ja, moet. Hopelijk is er niet teveel mis.
Je kunt APK's soms al voor 10 euro laten doen en als je het in combi met een (kleine) beurt laat doen bij bijvoorbeeld Kwikfit ben je ook vrij weinig kwijt.
freecelldonderdag 5 januari 2012 @ 14:20
Mweh, dat klinkt toch wel als echt ziek GOlfer!

Kijk nou wat ik op facebook zag :D
Is de ingrediëntenlijst van de AH rundvleessalade.
Heel interessant _O-
salade.jpg
golferdonderdag 5 januari 2012 @ 14:20
quote:
1s.gif Op donderdag 5 januari 2012 14:19 schreef FutureFairytale het volgende:

Zou wel willen maar heb om 17u afgesproken sorry! Heb je t zelf nog in huis? Desnoods cup-a-soup.
Haha. Nee hoor. Wel nog zelfgemaakte groentensoep en die hap zout van cup-a-soup komt er hier niet in.
DarkElfdonderdag 5 januari 2012 @ 14:26
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 13:56 schreef MissHobje het volgende:

[..]

ja ik hobbel wel door hoor ;) Heb als afleiding mijn bak projecten :) maar heb wat gebit ellende op het moment, maar dat gaat over 4 weken weer verder *O* (soort mega apk grote beurt bij de tandarts hehe mag ik me 4 weken laten platspuiten haha
en gewrichtjes zijn behoorlijk stabiel op het moment (behalve mijn rug maar weet niet wat de oorzaakdaarvan is) misschien thanks to de slappe winter ofzo :o!
Ik ben allang blij :)
En bij jou gaat het ook weer wat beter dacht ik te lezen?
dat bakken gaat je goed af iig, ziet er prachtig uit.

Fijn dat het redelijk goed met je gaat, alleen vervelend van je rug en dat van je gebit, brr nou ja het zal voor een goed doel zijn ;)

Hier gaat het idd een stuk lekkerder. :)
DarkElfdonderdag 5 januari 2012 @ 14:26
beterschap golfer. :)
DarkElfdonderdag 5 januari 2012 @ 14:26
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 14:20 schreef freecell het volgende:
Mweh, dat klinkt toch wel als echt ziek GOlfer!

Kijk nou wat ik op facebook zag :D
Is de ingrediëntenlijst van de AH rundvleessalade.
Heel interessant _O-
[ afbeelding ]
:o :D
freecelldonderdag 5 januari 2012 @ 14:27
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 14:26 schreef DarkElf het volgende:

[..]

:o :D
Vreemd! _O-

Hallo Hobs! Gebitdingen zijn vervelend :X
FutureFairytaledonderdag 5 januari 2012 @ 14:38
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 14:19 schreef golfer het volgende:

[..]

Je kunt APK's soms al voor 10 euro laten doen en als je het in combi met een (kleine) beurt laat doen bij bijvoorbeeld Kwikfit ben je ook vrij weinig kwijt.
Heb nog trauma's van Kwikfit, nooit meer stelletje klote afzetters :(. Vertrouw geen een autobedrijf meer, kunnen van alles zeggen want hebt er toch geen verstand van. En groentensoep is ook goed :). Ik ga vnv naar Sherlock Holmes 2 *O*
DarkElfdonderdag 5 januari 2012 @ 14:38
Leuke film, ben er vorige week geweest.
FutureFairytaledonderdag 5 januari 2012 @ 14:39
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 14:20 schreef freecell het volgende:
Mweh, dat klinkt toch wel als echt ziek GOlfer!

Kijk nou wat ik op facebook zag :D
Is de ingrediëntenlijst van de AH rundvleessalade.
Heel interessant _O-
[ afbeelding ]
Werkelijk alle supermarktsalades hebben dat, vind t knap :P. Zelfs de 'ambachtelijke' bevatten 30 ingredienten.
freecelldonderdag 5 januari 2012 @ 14:40
quote:
1s.gif Op donderdag 5 januari 2012 14:39 schreef FutureFairytale het volgende:

[..]

Werkelijk alle supermarktsalades hebben dat, vind t knap :P. Zelfs de 'ambachtelijke' bevatten 30 ingredienten.
Lees eens beter onder allergieinfo? ;)
LieLiedonderdag 5 januari 2012 @ 14:41
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 14:40 schreef freecell het volgende:

[..]

Lees eens beter onder allergieinfo? ;)
En wat doet die vis in rundvleessalade?
MaximusTGdonderdag 5 januari 2012 @ 14:58
Zeekoe :p

edit: hier info over die inactiviteit en onoplettendheid:

http://www.evmi.nl/nieuws(...)southampton-six.html

is een kleurstof
FutureFairytaledonderdag 5 januari 2012 @ 15:14
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 14:40 schreef freecell het volgende:

[..]

Lees eens beter onder allergieinfo? ;)
Oh das fijn :{.
Ik zag het net niet want zat op mobiel en is een klein schermpje ;).
boriszdonderdag 5 januari 2012 @ 15:44
In de trein naar huis. Bij de stripwinkel daar wat DD Pockets ingeslagen. En jaargang 1957 in twee mooie boeken :)
Stereotomydonderdag 5 januari 2012 @ 15:52
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 13:41 schreef DarkElf het volgende:

[..]

veel plezier! Gaat t goed met je afval/spier kweekplan?
Ja, doelen worden gehaald. Wat een verschil met vroeger qua instelling... :Y
Den_Haagdonderdag 5 januari 2012 @ 15:57
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 15:52 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

Ja, doelen worden gehaald. Wat een verschil met vroeger qua instelling... :Y
En nu voor de Mr universe?
Stereotomydonderdag 5 januari 2012 @ 15:58
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 15:57 schreef Den_Haag het volgende:

[..]

En nu voor de Mr universe?
Da moe'k an de anaboluh jonguh....
DarkElfdonderdag 5 januari 2012 @ 16:02
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 15:52 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

Ja, doelen worden gehaald. Wat een verschil met vroeger qua instelling... :Y
goed hoor :)

wel grappig volgens mij is het heel 'normaal' bijna dat mensen op een gegevenpunt ineens weer de geest krijgen, beter gaan eten. gaan sporten en dat ook leuk vinden etc, ik zie het in mijn omgeving ook.
FutureFairytaledonderdag 5 januari 2012 @ 16:05
Begin januari he ;), de goede voornemens. Eind jan is t weer voorbij voor de meesten :P
PdeHoogdonderdag 5 januari 2012 @ 16:06
Stress hier *O* Alles komt tegelijk :')
FutureFairytaledonderdag 5 januari 2012 @ 16:07
Ik doe eigenlijk nooit echt iets leuks met mn zusjes, een keer per jaar maar; zussendag. Maar nu ga ik vlg week vrijdag met mn jongste zusje een dagje naar Maastricht, leuk! :)
TAV74donderdag 5 januari 2012 @ 16:07
quote:
1s.gif Op donderdag 5 januari 2012 16:05 schreef FutureFairytale het volgende:
Begin januari he ;), de goede voornemens. Eind jan is t weer voorbij voor de meesten :P
denk niet dat DE hier perse op januari doelt...

Goedemiddag allen, bijzonder brak dagje na een uitermate gezellige bijeenkomst gisteren :Y
FutureFairytaledonderdag 5 januari 2012 @ 16:16
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 16:07 schreef TAV74 het volgende:

[..]

denk niet dat DE hier perse op januari doelt...

Goedemiddag allen, bijzonder brak dagje na een uitermate gezellige bijeenkomst gisteren :Y
Weet ik maar vond t wel toevallig ;). En je werkdag is bijna weer klaar *O*
DarkElfdonderdag 5 januari 2012 @ 16:16
quote:
1s.gif Op donderdag 5 januari 2012 16:05 schreef FutureFairytale het volgende:
Begin januari he ;), de goede voornemens. Eind jan is t weer voorbij voor de meesten :P
ik bedoel dus op een punt in hun leven, niet van die halfzachte 'goede' voornemens.
DarkElfdonderdag 5 januari 2012 @ 16:16
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 16:07 schreef TAV74 het volgende:

[..]

denk niet dat DE hier perse op januari doelt...
idd :P
quote:
Goedemiddag allen, bijzonder brak dagje na een uitermate gezellige bijeenkomst gisteren :Y
heerlijk zulke dagen als je vakantie hebt :)
FutureFairytaledonderdag 5 januari 2012 @ 16:17
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 16:16 schreef DarkElf het volgende:

[..]

ik bedoel dus op een punt in hun leven, niet van die halfzachte 'goede' voornemens.
Ja, op een gegeven moment wordt je het gewoon helemaal zat en ga je het omgooien.
golferdonderdag 5 januari 2012 @ 16:25
quote:
1s.gif Op donderdag 5 januari 2012 16:07 schreef FutureFairytale het volgende:
Ik doe eigenlijk nooit echt iets leuks met mn zusjes, een keer per jaar maar; zussendag. Maar nu ga ik vlg week vrijdag met mn jongste zusje een dagje naar Maastricht, leuk! :)
Gezellig.
Met de trein?
DarkElfdonderdag 5 januari 2012 @ 16:29
zo nog even thee slurpen en dan eens richting ziekenhuis straks.

fijne dag verder allemaal :W
Den_Haagdonderdag 5 januari 2012 @ 16:50
quote:
11s.gif Op donderdag 5 januari 2012 15:58 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

Da moe'k an de anaboluh jonguh....
ech nie jonguh....puur natuur
Bluesdonderdag 5 januari 2012 @ 17:01
Aparte waarschuwing op die salade.

Lekker dagje gewerkt, en op de terugweg langs de molen voor maisbroodmeel.
Er was maar een klein inloopluikje geopend want de storm stond op de molen :o
boriszdonderdag 5 januari 2012 @ 17:20
Thuis :). Wel een leuk middagje Utreg :Y.
Bluesdonderdag 5 januari 2012 @ 17:25
Wat deed je in Bloestreg O+
boriszdonderdag 5 januari 2012 @ 17:28
Eerst het geldmuseum. Was wel aardig al had ik er iets meer van verwacht en toen de binnenstad in :).

Uiteindelijk een trui, vest gekocht en bij de stripwinkel donald duck jaargang 1957 in twee mooie boeken en een aantal pockets die ik nog niet had :P.
PdeHoogdonderdag 5 januari 2012 @ 17:34
Damn :{ Ik zit net de projectplanningen door te kijken en mijn project moet een week na de Roparun worden opgeleverd :X Ik twijfel nu of ik wel mee moet gaan met de Roparun -O- Het kost me een paar kostbare dagen die we nog wel eens hard nodig konden hebben :{
Bluesdonderdag 5 januari 2012 @ 17:39
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 17:28 schreef borisz het volgende:
Eerst het geldmuseum. Was wel aardig al had ik er iets meer van verwacht en toen de binnenstad in :).

Uiteindelijk een trui, vest gekocht en bij de stripwinkel donald duck jaargang 1957 in twee mooie boeken en een aantal pockets die ik nog niet had :P.
Was je bij de Munt? Bij het water en er tegenover het Oog in Al park? *O*
Daar heb ik mijn heule jeugd liggen!
LieLiedonderdag 5 januari 2012 @ 17:42
Morgen gezellig winkelen met Sun *O*
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 17:43
*O*
boriszdonderdag 5 januari 2012 @ 17:43
quote:
17s.gif Op donderdag 5 januari 2012 17:39 schreef Bluezz het volgende:

[..]

Was je bij de Munt? Bij het water en er tegenover het Oog in Al park? *O*
Daar heb ik mijn heule jeugd liggen!
:Y
PdeHoogdonderdag 5 januari 2012 @ 17:44
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 17:42 schreef LieLie het volgende:
Morgen gezellig winkelen met Sun *O*
Nou, in die grote Volvo kun je heel wat kookspullen kwijt *)
Sarabidonderdag 5 januari 2012 @ 17:46
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 17:42 schreef LieLie het volgende:
Morgen gezellig winkelen met Sun *O*
Foto's! ;)
Sarabidonderdag 5 januari 2012 @ 17:46
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 17:34 schreef PdeHoog het volgende:
Damn :{ Ik zit net de projectplanningen door te kijken en mijn project moet een week na de Roparun worden opgeleverd :X Ik twijfel nu of ik wel mee moet gaan met de Roparun -O- Het kost me een paar kostbare dagen die we nog wel eens hard nodig konden hebben :{
Kan je die paar dagen niet meenemen in de planning?
LieLiedonderdag 5 januari 2012 @ 17:47
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 17:46 schreef Sarabi het volgende:

[..]

Foto's! ;)
Van het winkelen? :P
Sarabidonderdag 5 januari 2012 @ 17:57
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 17:47 schreef LieLie het volgende:

[..]

Van het winkelen? :P
:Y
van de buit
LieLiedonderdag 5 januari 2012 @ 18:00
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 17:57 schreef Sarabi het volgende:

[..]

:Y
van de buit
Misschien, als het de moeite waard is ;)
boriszdonderdag 5 januari 2012 @ 18:08
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 17:57 schreef Sarabi het volgende:

[..]

:Y
van de buit
Wel bidden voor de buit he, moet van het piratengeloof :P
PdeHoogdonderdag 5 januari 2012 @ 18:23
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 17:46 schreef Sarabi het volgende:

[..]

Kan je die paar dagen niet meenemen in de planning?
Nope. Externe partij moet consultants aanleveren en die liggen al vast.
Sarabidonderdag 5 januari 2012 @ 18:30
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 18:23 schreef PdeHoog het volgende:

[..]

Nope. Externe partij moet consultants aanleveren en die liggen al vast.
Hmm dan is het lastig

Zo de katjes krijgen hun laatste voer voor vandaag, morgen vroeg worden ze geholpen en dan moeten ze nuchter zijn
PdeHoogdonderdag 5 januari 2012 @ 18:30
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 18:30 schreef Sarabi het volgende:

[..]

Hmm dan is het lastig

Zo de katjes krijgen hun laatste voer voor vandaag, morgen vroeg worden ze geholpen en dan moeten ze nuchter zijn
Mwjah...eens even nadenken hoe ik dit ga fixen :)
PdeHoogdonderdag 5 januari 2012 @ 18:37
't Is echt heerlijk rustig nu op kantoor O+ Echt super relaxed na een verschrikkelijk chaotische dag :X
LieLiedonderdag 5 januari 2012 @ 19:07
Rudolf maakt brownies :9
Sarabidonderdag 5 januari 2012 @ 19:21
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 19:07 schreef LieLie het volgende:
Rudolf maakt brownies :9
:9~
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 19:24
P, pas je op dat je werk niet alles wordt. Er is niemand die op zijn sterfbed zegt 'had ik maar meer gewerkt', maar herinneringen zoals de Roparun blijven je hele leven bij. Kijk eens of je het kan inpassen :*
LieLiedonderdag 5 januari 2012 @ 19:25
Isa, hoe is het met de wereldreis? :D
Stereotomydonderdag 5 januari 2012 @ 19:35
tegelgenerator.php?line1=Er_is_niemand&line2=die_op_zijn&line3=sterfbed_zegt&line4=Had_ik_maar&line5=meer_gewerkt&line6=-_Isabeau
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 19:36
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 19:25 schreef LieLie het volgende:
Isa, hoe is het met de wereldreis? :D
De jambalaya is zo klaar :9 Heb daarvoor oa een creole seasoning gemaakt met paprikapoeder, zout, knoflookpoeder, zwarte peper, uienpoeder, cayennepeper, oregano en tijm. Nu nog zat over in een potje en het rook erg lekker, dus kan het vast nog door andere gerechten doen.
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 19:36
quote:
O+ in de wc er mee, Steer!
TAV74donderdag 5 januari 2012 @ 19:36
quote:
:D :D
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 19:41
* Isabeau schenkt zichzelf een glas port in omdat capsaïcine goed in alcohol oplost :X
PdeHoogdonderdag 5 januari 2012 @ 19:52
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 19:24 schreef Isabeau het volgende:
P, pas je op dat je werk niet alles wordt. Er is niemand die op zijn sterfbed zegt 'had ik maar meer gewerkt', maar herinneringen zoals de Roparun blijven je hele leven bij. Kijk eens of je het kan inpassen :*
Wees niet bang ;) Komt goed! Is het niet dit jaar dan wel volgend jaar. Ik wil alleen niet een projectleider zijn die er op het belangrijkste moment niet is. Daar heb ik al genoeg ellende mee gehad ;)
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 19:53
quote:
1s.gif Op donderdag 5 januari 2012 19:52 schreef PdeHoog het volgende:

Wees niet bang ;) Komt goed! Is het niet dit jaar dan wel volgend jaar. Ik wil alleen niet een projectleider zijn die er op het belangrijkste moment niet is. Daar heb ik al genoeg ellende mee gehad ;)
Nee, snap ik :* Maar ik lees gewoon dat je continue voor werktijd op je werk bent en na werktijd lang blijft ;)
PdeHoogdonderdag 5 januari 2012 @ 19:53
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 19:36 schreef Isabeau het volgende:

[..]

De jambalaya is zo klaar :9 Heb daarvoor oa een creole seasoning gemaakt met paprikapoeder, zout, knoflookpoeder, zwarte peper, uienpoeder, cayennepeper, oregano en tijm. Nu nog zat over in een potje en het rook erg lekker, dus kan het vast nog door andere gerechten doen.
:9 Vind het echt een cool plan van je ^O^
LieLiedonderdag 5 januari 2012 @ 19:53
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 19:36 schreef Isabeau het volgende:

[..]

De jambalaya is zo klaar :9 Heb daarvoor oa een creole seasoning gemaakt met paprikapoeder, zout, knoflookpoeder, zwarte peper, uienpoeder, cayennepeper, oregano en tijm. Nu nog zat over in een potje en het rook erg lekker, dus kan het vast nog door andere gerechten doen.
Klinkt goed!
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 19:54
Morgen kliekjesdag hoor met dingen die nog in de koelkast aanwezig zijn :Y)
LieLiedonderdag 5 januari 2012 @ 19:55
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 19:54 schreef Isabeau het volgende:
Morgen kliekjesdag hoor met dingen die nog in de koelkast aanwezig zijn :Y)
En volgende week?
PdeHoogdonderdag 5 januari 2012 @ 19:55
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 19:53 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Nee, snap ik :* Maar ik lees gewoon dat je continue voor werktijd op je werk bent en na werktijd lang blijft ;)
Hahahaha. Goeie voornemen voor dit jaar is om dat zo min mogelijk te doen ;) Meer fotografie, meer koken, meer meets, meer genieten en bovendien ook nog ff goed voor mezelf zorgen :9
PdeHoogdonderdag 5 januari 2012 @ 19:56
Vandaag ook een weekje vrij gepland begin maart. Als iedereen het ermee eens is eens kijken of ik weer richting Ardennen kan :9
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 19:58
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 19:55 schreef LieLie het volgende:

En volgende week?
Argentinië geloof ik!
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 19:58
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 19:58 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Argentinië geloof ik!
Bief :9
TAV74donderdag 5 januari 2012 @ 19:59
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 19:58 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Argentinië geloof ik!
Meat good :7
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 19:59
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 19:58 schreef Sunnythesun het volgende:

Bief :9
Yeah baby 8-) Moeten we eigenlijk de barbecue buiten aansteken _O-
LieLiedonderdag 5 januari 2012 @ 19:59
Zeg, siamees lurkduo, doe even zeg :P
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 19:59
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 19:59 schreef LieLie het volgende:
Zeg, siamees lurkduo, doe even zeg :P
:D
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 20:00
Whut? :D
TAV74donderdag 5 januari 2012 @ 20:00
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 19:59 schreef LieLie het volgende:
Zeg, siamees lurkduo, doe even zeg :P
Ik snap de opdracht niet :+
LieLiedonderdag 5 januari 2012 @ 20:01
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:00 schreef TAV74 het volgende:

[..]

Ik snap de opdracht niet :+
Toe'eem!
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 20:01
Ik zit hier te smullen van die jambalaya :o Is met kip, spek, garnalen (ja, alle 3), paprika, ui, knoflook, bleekselderij, tomaten en dan risottorijst er in en kipbouillon toevoegen.
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 20:02
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:01 schreef Isabeau het volgende:
Ik zit hier te smullen van die jambalaya :o Is met kip, spek, garnalen (ja, alle 3), paprika, ui, knoflook, bleekselderij, tomaten en dan risottorijst er in en kipbouillon toevoegen.
:9 klinkt goed! Beetje een exotische paella :D
TAV74donderdag 5 januari 2012 @ 20:02
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:01 schreef LieLie het volgende:

[..]

Toe'eem!
Nee, dit helpt :P
PdeHoogdonderdag 5 januari 2012 @ 20:03
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:01 schreef Isabeau het volgende:
Ik zit hier te smullen van die jambalaya :o Is met kip, spek, garnalen (ja, alle 3), paprika, ui, knoflook, bleekselderij, tomaten en dan risottorijst er in en kipbouillon toevoegen.
Nice :9
Leintjeuhdonderdag 5 januari 2012 @ 20:03
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 19:41 schreef Isabeau het volgende:
* Isabeau schenkt zichzelf een glas port in omdat capsaïcine goed in alcohol oplost :X
LOL _O-

Vandaag voor het eerst echt een leuke dag gehad op werk, en echt zelf alles gedaan en geregeld enzo *O*
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 20:03
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:02 schreef Sunnythesun het volgende:

:9 klinkt goed! Beetje een exotische paella :D
Zou best kunnen! Je hebt in die regio natuurlijk veel Spaanse, Portugese en Caraibische invloeden.
LieLiedonderdag 5 januari 2012 @ 20:03
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:02 schreef TAV74 het volgende:

[..]

Nee, dit helpt :P
Ken je het niet? Het betekent gewoon iets als 'hou eens op' of 'doe eens normaal' :P
TAV74donderdag 5 januari 2012 @ 20:03
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:02 schreef Sunnythesun het volgende:

[..]

:9 klinkt goed! Beetje een exotische paella :D
Ik denk dat je daar wel een receptje van wilt :9
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 20:04
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:03 schreef Leintjeuh het volgende:

LOL _O-

Vandaag voor het eerst echt een leuke dag gehad op werk, en echt zelf alles gedaan en geregeld enzo *O*
Hoe tof! *O* *O*
LieLiedonderdag 5 januari 2012 @ 20:04
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:03 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Zou best kunnen! Je hebt in die regio natuurlijk veel Spaanse, Portugese en Caraibische invloeden.
"the main differences between paella and jambalaya are (1) the cooking pot: a paella is a wide, shallow, flat-bottomed pan whilst jambalaya is traditionally cooked in a deep cast-iron pot; (2) the rice: the Spanish use a round rice such as Valencia or Calasparra, which absorb more liquid without disintegrating. Jambalaya is usually made with American log grain rice; (3) the flavourings: saffron, rosemary and paprika are fundamental to the Spanish dishes, the Creole derivative is enlivened with cayenne, chilli, allspice, cloves and thyme—plus tomatoees in the New Orleans version."
TAV74donderdag 5 januari 2012 @ 20:04
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:03 schreef LieLie het volgende:

[..]

Ken je het niet? Het betekent gewoon iets als 'hou eens op' of 'doe eens normaal' :P
Stiekem snapte ik het wel. Maar de letterlijke vertalen in het Nederlands drong niet echt tot me door, dacht dat je een woord vergeten was :Y
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 20:06
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:04 schreef LieLie het volgende:

"the main differences between paella and jambalaya are (1) the cooking pot: a paella is a wide, shallow, flat-bottomed pan whilst jambalaya is traditionally cooked in a deep cast-iron pot; (2) the rice: the Spanish use a round rice such as Valencia or Calasparra, which absorb more liquid without disintegrating. Jambalaya is usually made with American log grain rice; (3) the flavourings: saffron, rosemary and paprika are fundamental to the Spanish dishes, the Creole derivative is enlivened with cayenne, chilli, allspice, cloves and thyme—plus tomatoees in the New Orleans version."
Genoeg cayenne en chili gebruikt hier O-) En tomaten, dus dit is een New Orleans versie, nice to know. Heb alleen wel risottorijst (rond) gebruikt :D In het recept stond 'rice' en toen ik las dat de bouillon erdoor geabsorbeerd moest worden dacht ik: dan bedoelen ze vast risottorijst :')
Stereotomydonderdag 5 januari 2012 @ 20:08
Jambalaya :9
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 20:08
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:06 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Genoeg cayenne en chili gebruikt hier O-) En tomaten, dus dit is een New Orleans versie, nice to know. Heb alleen wel risottorijst (rond) gebruikt :D In het recept stond 'rice' en toen ik las dat de bouillon erdoor geabsorbeerd moest worden dacht ik: dan bedoelen ze vast risottorijst :')
Ja, want andere rijst absorbeert geen water natuurlijk :+

:P

Maareh.. geloof dat TAV wil dat ik jou om het recept vraag O-)
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 20:09
Leuk ik ken dit keer best een aantal van de kandidaten van WIDM. Meer dan vorig jaar iig..
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 20:11
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:08 schreef Sunnythesun het volgende:

Maareh.. geloof dat TAV wil dat ik jou om het recept vraag O-)
Ik denk dat TAV dat best zelf kan vragen. Moet je het zeker ook nog klaarmaken voor hem ook? :?
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 20:11
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:09 schreef Sunnythesun het volgende:
Leuk ik ken dit keer best een aantal van de kandidaten van WIDM. Meer dan vorig jaar iig..
Ik ken er 0. Serieus.
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 20:12
quote:
10s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:11 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Ik denk dat TAV dat best zelf kan vragen. Moet je het zeker ook nog klaarmaken voor hem ook? :?
Ik ben er bang voor ja :P
Memento-Moridonderdag 5 januari 2012 @ 20:13
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:09 schreef Sunnythesun het volgende:
Leuk ik ken dit keer best een aantal van de kandidaten van WIDM. Meer dan vorig jaar iig..
dit zijn echt D bekendheden :P die kamps heb ik toevallig laatst in een kleine theaterzaal gezien :P
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 20:13
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:11 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Ik ken er 0. Serieus.
Die van Jeugdjournaal, die van de 'geweldige noten' reclame, de jongen die Shaffy speelt, de politicus, de zwemmer (zoon van mijn wiskundeleraar op de Havo), de rapper en die ene actrice van gezicht.. :P
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 20:14
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:13 schreef Memento-Mori het volgende:

[..]

dit zijn echt D bekendheden :P die kamps heb ik toevallig laatst in een kleine theaterzaal gezien :P
Dat valt echt wel mee. Marit is vrij bekend, Dio ook, Huffnagel, van der Weijden in de sportwereld, die jongen die Shaffy speelt wordt nog wel bekend ;)
Vind het minder 'onbekende-bekenden' dan vorig jaar..
Memento-Moridonderdag 5 januari 2012 @ 20:15
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:13 schreef Sunnythesun het volgende:

[..]

Die van Jeugdjournaal, die van de 'geweldige noten' reclame, de jongen die Shaffy speelt, de politicus, de zwemmer (zoon van mijn wiskundeleraar op de Havo), de rapper en die ene actrice van gezicht.. :P
_O- de beschrijvingen alleen al :P
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 20:15
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:15 schreef Memento-Mori het volgende:

[..]

_O- de beschrijvingen alleen al :P
Ja, aan namen heb je niets als ze je niets zeggen. :P
TAV74donderdag 5 januari 2012 @ 20:17
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:15 schreef Memento-Mori het volgende:

[..]

_O- de beschrijvingen alleen al :P
Presentatrice van het veelbekeken jeugdjournaal, bekende VVD politicus die oa lang in het Lagerhuis heeft gezeten, Rapper die een paar grote hits gehad heeft, Olympisch gouden medaille winnaar en de hoofdrolspeler in een grote musicalproductie

Zo beter :P
Memento-Moridonderdag 5 januari 2012 @ 20:18
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:15 schreef Sunnythesun het volgende:

[..]

Ja, aan namen heb je niets als ze je niets zeggen. :P
ik heb de foto's al bekeken maar echt grootse BN'ers zijn t niet, meer van oja bekend hoofd
boriszdonderdag 5 januari 2012 @ 20:19
Dio maakt boze negermuziek.
Frits Huffnagel zit bij BNR en is de uitgesproken homo van de VVD :P
Hadewych Minis, goed acteur. ^O^
Liesbeth Staats zit nu bij 1 vandaag
Maarten van der Weijden, pakte goud op de 10k open water ^O^
Marit van Bohemen van vroegah wat ze nu doet geen idee.

De rest ken ik niet.
golferdonderdag 5 januari 2012 @ 20:20
Ik ken er 2. Die Hufnagel en die zwemmer.
Rest zegt mij echt niks.
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 20:22
Cajun Jambalaya

Ingrediënten: Succes met de maten! ^O^

12 medium garnalen, gepeld
4 kippenpoten
1 el Creole seasoning
2 el olijfolie
1/4 cup bacon
1/4 cup gesnipperde ui
1/4 cup groene paprika
1/4 cup stukjes bleekselderij
2 el gehakte knoflook
1/2 cup blokjes tomaat
3 blaadjes laurier
1 tl Worcestershire saus (Ross liet me dat steeds weer zeggen omdat hij het zo grappig vond :{ )
1 tl hot sauce
3/4 cup rijst
3 cups kipbouillon

Doe in een kom de garnalen, de kip en 1 el Creole seasoning en meng goed.
Verhit in een grote gietijzeren pan op hoog vuur de olijfolie en doe de ui, bacon, paprika en bleekselderij hierbij. Verhit 3 minuten. Voeg knoflook, tomaten, laurier, Worcesteretc en hot sauce toe. Roer er de rijst doorheen en voeg de bouillon langzaam toe. Verlaag het vuur en voeg garnalen en kip toe. Laat alles langzaam koken tot rijst & kip gaar is en dan nog 10 extra ninuten.
Op smaak maken met peper, zout en/of Creole seasoning.

Creole seasoning:
2,5 tl paprikapoeder
2 tl zout
2 tl knoflookpoeder
1 tl zwarte peper
1 tl uipoeder
1 tl cayennepeper
1 tl oregano
1 tl tijm
golferdonderdag 5 januari 2012 @ 20:24
Worcestershire saus spreek je toch ongeveer uit als Woestersaus?
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 20:25
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:24 schreef golfer het volgende:
Worcestershire saus spreek je toch ongeveer uit als Woestersaus?
Ik weet het al niet meer :') Maar dat je nergens 'shire' zegt weet ik nog wel :D
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 20:26
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:24 schreef golfer het volgende:
Worcestershire saus spreek je toch ongeveer uit als Woestersaus?
:Y woestersos om precies te zijn

Oh en thanx Isa! Met de hoeveelheden lukt wel, beetje op de gok ;)
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 20:27
Ik heb het ook op de gok gedaan hoor :Y 2 tomaatjes, 3 stengeltjes bleekselderij, 1 paprika, zo'n 100 gram spekblokjes etc
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 20:28
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:27 schreef Isabeau het volgende:
Ik heb het ook op de gok gedaan hoor :Y 2 tomaatjes, 3 stengeltjes bleekselderij, 1 paprika, zo'n 100 gram spekblokjes etc
Beetje van alles ongeveer evenveel dus :)
En die kruidenmix ziet er lekker uit. ^O^
LieLiedonderdag 5 januari 2012 @ 20:28
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:26 schreef Sunnythesun het volgende:

[..]

:Y woestersos om precies te zijn

Oh en thanx Isa! Met de hoeveelheden lukt wel, beetje op de gok ;)
Heb je geen cups?
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 20:28
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:28 schreef Sunnythesun het volgende:

Beetje van alles ongeveer evenveel dus :)
En die kruidenmix ziet er lekker uit. ^O^
In het recept stond het in eetlepels met het commentaar van iemand eronder dat je alles natuurlijk ook in theelepels kon doen om niet héél veel te maken :+
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 20:29
quote:
1s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:28 schreef LieLie het volgende:

[..]

Heb je geen cups?
Nope. Wel tbs, 1/2 tsp, ts, 1/2 ts, 1/4 ts :P
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 20:29
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:28 schreef Isabeau het volgende:

[..]

In het recept stond het in eetlepels met het commentaar van iemand eronder dat je alles natuurlijk ook in theelepels kon doen om niet héél veel te maken :+
:Y gewoon de verhoudingen aanhouden, waarmee je schept maakt dan niet uit ;)
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 20:30
quote:
1s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:28 schreef LieLie het volgende:

Heb je geen cups?
Ik heb een maatbeker met cups, maar nadat ik de tomaat er in had gegooid en naar de rand staarde dacht ik: fuck it. Vloeistoffen en dingen als meel en suiker in cups meten snap ik nog, maar tomaat en paprika? :N
LieLiedonderdag 5 januari 2012 @ 20:31
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:30 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Ik heb een maatbeker met cups, maar nadat ik de tomaat er in had gegooid en naar de rand staarde dacht ik: fuck it. Vloeistoffen en dingen als meel en suiker in cups meten snap ik nog, maar tomaat en paprika? :N
Ik heb gewoon van die kleine pannetjes zeg maar, heel handig!
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 20:32
quote:
1s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:31 schreef LieLie het volgende:

Ik heb gewoon van die kleine pannetjes zeg maar, heel handig!
Die heb ik ook, van de IKEA :Y Heb het 'pannetje' voor theelepels gebruikt voor de kruiden en specerijen. Dat meet wat preciezer dan een 'echte theelepel'.
PdeHoogdonderdag 5 januari 2012 @ 20:33
Zo. Dat was een goed kipstoofpotje uit de vriezer :9
Leintjeuhdonderdag 5 januari 2012 @ 20:33
quote:
1s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:28 schreef LieLie het volgende:
Heb je geen cups?
Alleen in de ondergoedlade. Maar zijn ze toevallig ergens via een webshop te koop? Ik ben te lui om te googlen.
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 20:34
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:33 schreef Leintjeuh het volgende:

Alleen in de ondergoedlade. Maar zijn ze toevallig ergens via een webshop te koop? Ik ben te lui om te googlen.
IKEA, als je daar nog komt *O*
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 20:34
http://www.dille-kamille.(...)stvrij-staal-18-5-cm
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 20:35
quote:
Oeh, die zijn wel mooier dan de plastic dingen van mij O+
LieLiedonderdag 5 januari 2012 @ 20:35
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:33 schreef Leintjeuh het volgende:

[..]

Alleen in de ondergoedlade. Maar zijn ze toevallig ergens via een webshop te koop? Ik ben te lui om te googlen.
Jawel, maar weet zo even niet meer waar ik ze toen heb besteld.
boriszdonderdag 5 januari 2012 @ 20:35
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:34 schreef Isabeau het volgende:

[..]

IKEA, als je daar nog komt *O*
Daar hebben die maatpannetjes meegenomen :P
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 20:38
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:35 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Oeh, die zijn wel mooier dan de plastic dingen van mij O+
En webshop :Y Leuke toko :)
Leintjeuhdonderdag 5 januari 2012 @ 20:40
quote:
Die koop ik. Als we verhuisd zijn. Doe er de komende 2 maanden toch niks mee :+
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 20:45
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:40 schreef Leintjeuh het volgende:

Die koop ik. Als we verhuisd zijn. Doe er de komende 2 maanden toch niks mee :+
Maar straks heb je een geweldige keuken om in te koken *O*
Leintjeuhdonderdag 5 januari 2012 @ 20:52
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:45 schreef Isabeau het volgende:
Maar straks heb je een geweldige keuken om in te koken *O*
Oh ze verkopen ook een poffertblik! Zocht FreeCell niet zo'n ding?
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 20:57
omg _O- _O-
http://www.dumpert.nl/med(...)a_over_neuqseks.html

Man bijt Hond komt bij ouder echtpaar en op een gegeven moment komt het gesprek op seks.
"Hoe bedoel je 'genieten'?" En ze is serieus!
kaasplankjedonderdag 5 januari 2012 @ 20:59
Net een smakelijke aflevering van KVW gezien. Blijkt eens te meer dat je als consument bij AH in de maling genomen wordt. Dit gevoel had ik al veel langer. Nog een extra reden deze supermarktketen te omzeilen en elders mijn boodschappen te doen. :{w
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 20:59
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:59 schreef kaasplankje het volgende:
Net een smakelijke aflevering van KVW gezien. Blijkt eens te meer dat je als consument bij AH in de maling genomen wordt. Dit gevoel had ik al veel langer. Nog een extra reden deze supermarktketen te omzeilen en elders mijn boodschappen te doen. :{w
Waar ging het over?
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 21:00
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:52 schreef Leintjeuh het volgende:
Oh ze verkopen ook een poffertblik! Zocht FreeCell niet zo'n ding?
Heeft ze toch wel? Dacht ik hoor.
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 21:00
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:59 schreef kaasplankje het volgende:
Net een smakelijke aflevering van KVW gezien. Blijkt eens te meer dat je als consument bij AH in de maling genomen wordt. Dit gevoel had ik al veel langer. Nog een extra reden deze supermarktketen te omzeilen en elders mijn boodschappen te doen. :{w
hmm ff terug kijken dan, ben wel benieuwd.
boriszdonderdag 5 januari 2012 @ 21:01
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:59 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Waar ging het over?
Pleepapier
Leintjeuhdonderdag 5 januari 2012 @ 21:01
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:59 schreef Isabeau het volgende:
Waar ging het over?
AH Puur en Eerlijk ecologisch 100% gerecycled toiletpapier.
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 21:02
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:01 schreef borisz het volgende:

Pleepapier
...serieus? En hoe neem je iemand daarmee in de maling? :?
kaasplankjedonderdag 5 januari 2012 @ 21:02
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 20:59 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Waar ging het over?
Over AH "puur & eerlijk" ecologisch toiletpapier. Een farce en je betaald er 2x zoveel voor vergeleken met normaal wc papier.
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 21:02
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:01 schreef Leintjeuh het volgende:

[..]

AH Puur en Eerlijk ecologisch 100% gerecycled toiletpapier.
Niet goed?? Want die koop ik altijd.. :+
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 21:02
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:02 schreef Sunnythesun het volgende:

Niet goed?? Want die koop ik altijd.. :+
Blijkbaar betaal je al tijden het dubbele dan voor vergelijkbaar papier, Sun :D
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 21:03
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:02 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Blijkbaar betaal je al tijden het dubbele dan voor vergelijkbaar papier, Sun :D
Blijkbaar, maar wel met een goede intentie O-)
Leintjeuhdonderdag 5 januari 2012 @ 21:03
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:02 schreef Sunnythesun het volgende:
Niet goed?? Want die koop ik altijd.. :+
:P Dat je beter gewoon gerecycled wc-papier kan kopen. Want dat is veul goedkoper en net zo goed/slecht voor het miljeu.
kaasplankjedonderdag 5 januari 2012 @ 21:04
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:03 schreef Sunnythesun het volgende:

[..]

Blijkbaar, maar wel met een goede intentie O-)
Dat is eigenlijk nog het ergste. Dat men mensen probeert een poot uit te draaien omdat ze goede intenties hebben. Soort van TV dominee idee jeweets.
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 21:04
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:03 schreef Sunnythesun het volgende:

Blijkbaar, maar wel met een goede intentie O-)
Da's het halve werk ^O^

Mijn linkje ook bekijken! Ik vond het :o :o :o
TAV74donderdag 5 januari 2012 @ 21:05
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:03 schreef Leintjeuh het volgende:

[..]

:P Dat je beter gewoon gerecycled wc-papier kan kopen. Want dat is veul goedkoper en net zo goed/slecht voor het miljeu.
Gaat om het goede gevoel dat je er mee koopt :+
boriszdonderdag 5 januari 2012 @ 21:05
Popla _O_
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 21:06
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:04 schreef kaasplankje het volgende:

[..]

Dat is eigenlijk nog het ergste. Dat men mensen probeert een poot uit te draaien omdat ze goede intenties hebben. Soort van TV dominee idee jeweets.
Dat vind ik ook kwalijk ja :{

Maar ik ga daarom echt niet niet meer naar de ah :@ veel te fijne winkel verder..
kaasplankjedonderdag 5 januari 2012 @ 21:06
Wij hebben Arlex meestal, de goedkoopste van de Hoogvliet die niet schraal aan de aars voelt.
TAV74donderdag 5 januari 2012 @ 21:07
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:04 schreef kaasplankje het volgende:

[..]

Dat is eigenlijk nog het ergste. Dat men mensen probeert een poot uit te draaien omdat ze goede intenties hebben. Soort van TV dominee idee jeweets.
Kwam alleen AH er zo slecht af ?
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 21:07
Ik ga onderzoeken welk papier ik dan beter kan kopen :Y als het maar wel gerecycled en zo is..
kaasplankjedonderdag 5 januari 2012 @ 21:10
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:07 schreef TAV74 het volgende:

[..]

Kwam alleen AH er zo slecht af ?
Ja, het ging over AH wc papier en niets anders.

quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:07 schreef Sunnythesun het volgende:
Ik ga onderzoeken welk papier ik dan beter kan kopen :Y als het maar wel gerecycled en zo is..
Volgens een nederlandse papierverwerker in het programma is wc papier áltijd voor een gedeelte gerecycled, het zou anders te kostbaar zijn om te maken.
DarkElfdonderdag 5 januari 2012 @ 21:18
:W weer thuis, wat een weer onderweg zeg Pff!
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 21:32
IJsland O+ ik wil er heen :Y
Bluesdonderdag 5 januari 2012 @ 21:35
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:32 schreef Sunnythesun het volgende:
IJsland O+ ik wil er heen :Y
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 21:35
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:35 schreef Bluezz het volgende:

[..]

Ga je mee? O+
Memento-Moridonderdag 5 januari 2012 @ 21:36
ik wil ook mee :P
kaasplankjedonderdag 5 januari 2012 @ 21:36
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:18 schreef DarkElf het volgende:
:W weer thuis, wat een weer onderweg zeg Pff!
Reizen is weer een uitdaging met dit weer.

Ik heb buiten gefietst en ik ga zo naar bed want ik ben helemaal rozig. :@
golferdonderdag 5 januari 2012 @ 21:36
Eerst ONS geld terug naar Nederland! :P
golferdonderdag 5 januari 2012 @ 21:37
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:18 schreef DarkElf het volgende:
:W weer thuis, wat een weer onderweg zeg Pff!
Hoe was het met je moeder?
TAV74donderdag 5 januari 2012 @ 21:37
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:36 schreef golfer het volgende:
Eerst ONS geld terug naar Nederland! :P
Gaan we het toch gewoon ophalen *O*
Bluesdonderdag 5 januari 2012 @ 21:40
Jaaaaaaaaa *O*

En die yambalaya van Isa lijkt me lekker! mag het ook zonder garnalen :? :+

Elf? Oent?
DarkElfdonderdag 5 januari 2012 @ 21:40
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:37 schreef golfer het volgende:

[..]

Hoe was het met je moeder?
Gezien t feit dat ze vannacht en vanmiddag weer een aanval gehad heeft wel een soort van ok (beetje aanspreekbaar bedoel ik) maar Amai wat een zielig hoopje mens zeg. :{ ze wordt scherp in t oog gehouden want klaarblijkelijk is t nog niet over. En das eng.
Bluesdonderdag 5 januari 2012 @ 21:41
mmm klinkt wel heftig zeg -O-
DarkElfdonderdag 5 januari 2012 @ 21:41
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:36 schreef Memento-Mori het volgende:
ik wil ook mee :P
Ik ook!
DarkElfdonderdag 5 januari 2012 @ 21:41
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:41 schreef Bluezz het volgende:
mmm klinkt wel heftig zeg -O-
Ja ik schrok er echt van. Ze is ook heel emotioneel, logischerwijs, en bang.
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 21:41
Ok, een damesreis :D
Bluesdonderdag 5 januari 2012 @ 21:41
IJslandculmeet O+
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 21:42
quote:
1s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:40 schreef DarkElf het volgende:
Gezien t feit dat ze vannacht en vanmiddag weer een aanval gehad heeft wel een soort van ok (beetje aanspreekbaar bedoel ik) maar Amai wat een zielig hoopje mens zeg. :{ ze wordt scherp in t oog gehouden want klaarblijkelijk is t nog niet over. En das eng.
Dat is zeker heel erg eng -O- Ze is wel op de beste plek waar je kan zijn met zoiets en artsen en verpleegkundigen doen vast alles wat mogelijk is :* Hoe voelt ze zich, kan ze dat zeggen? Is ze ook bang? Lijkt me zo eng om niet te weten wanneer het over is en wat je er aan over gaat houden :{
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 21:42
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:41 schreef Bluezz het volgende:
IJslandculmeet O+
Ik ga alleen geen zeehond eten hoor :{w :+
Memento-Moridonderdag 5 januari 2012 @ 21:42
Wat naar DE --O- sterkte :*
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 21:42
quote:
1s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:41 schreef DarkElf het volgende:

Ja ik schrok er echt van. Ze is ook heel emotioneel, logischerwijs, en bang.
ok en heel begrijpelijk. Heel veel sterkte, DE :*
Bluesdonderdag 5 januari 2012 @ 21:43
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:42 schreef Sunnythesun het volgende:

[..]

Ik ga alleen geen zeehond eten hoor :{w :+
Maar wel wandelen met ijzertjes enzo O+
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 21:43
Ik geloof niet dat ik IJsland als thema heb dit jaar :7
Bluesdonderdag 5 januari 2012 @ 21:43
quote:
1s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:41 schreef DarkElf het volgende:

Ja ik schrok er echt van. Ze is ook heel emotioneel, logischerwijs, en bang.
:{
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 21:43
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:43 schreef Bluezz het volgende:

[..]

Maar wel wandelen met ijzertjes enzo O+
:Y en in Range Rovers rondscheuren :D
Sunnythesundonderdag 5 januari 2012 @ 21:43
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:43 schreef Bluezz het volgende:

[..]

:{
dat dus.. bah DE..
DarkElfdonderdag 5 januari 2012 @ 21:44
Tnx sweeties :*
nu ff mad men kijken, even afleiding.
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 21:45
quote:
1s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:44 schreef DarkElf het volgende:
Tnx sweeties :*
nu ff mad men kijken, even afleiding.
:Y slim om afleiding te zoeken, je kan verder ook zo weinig hè 15.gif
kaasplankjedonderdag 5 januari 2012 @ 21:45
Oei dat is niet best DE. Sterkte ermee.
FutureFairytaledonderdag 5 januari 2012 @ 21:58
quote:
1s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:40 schreef DarkElf het volgende:

[..]

Gezien t feit dat ze vannacht en vanmiddag weer een aanval gehad heeft wel een soort van ok (beetje aanspreekbaar bedoel ik) maar Amai wat een zielig hoopje mens zeg. :{ ze wordt scherp in t oog gehouden want klaarblijkelijk is t nog niet over. En das eng.
Ach jee klinkt heel verdrietig.... :{
FutureFairytaledonderdag 5 januari 2012 @ 21:59
Vanavond was leuk. En Sherlock Holmes 2 is leuker dan deel 1 :).

@ Golfer; we gaan met de trein ja :). Zij heeft een OV en ik een dagkaart waarmee ik kan reizen :).
FutureFairytaledonderdag 5 januari 2012 @ 22:00
De jambalaya klinkt super Isa! Ben benieuwd/hoop dat je dit voornemen vasthoudt want klinkt heel leuk! Heb je de meeste recepten van 1 bepaalde site of uit 1 bepaald boek of kijk je echt per recept naar verschillende sites/boeken?
Isabeaudonderdag 5 januari 2012 @ 22:07
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 22:00 schreef FutureFairytale het volgende:
De jambalaya klinkt super Isa! Ben benieuwd/hoop dat je dit voornemen vasthoudt want klinkt heel leuk! Heb je de meeste recepten van 1 bepaalde site of uit 1 bepaald boek of kijk je echt per recept naar verschillende sites/boeken?
Ik gebruik wikipedia voor de inspiratie (wat zijn 'typische gerechten' voor een bepaald land?) en dan ga ik mbv google op zoek naar iets wat me aanspreekt (of wat past bij wat er nog in de koelkast ligt).

Amerika was bijv behoorlijk uitgebreid: http://en.wikipedia.org/wiki/American_cuisine

Ik ga slapen :W
z80donderdag 5 januari 2012 @ 22:25
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 22:07 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Ik gebruik wikipedia voor de inspiratie (wat zijn 'typische gerechten' voor een bepaald land?) en dan ga ik mbv google op zoek naar iets wat me aanspreekt (of wat past bij wat er nog in de koelkast ligt).

Amerika was bijv behoorlijk uitgebreid: http://en.wikipedia.org/wiki/American_cuisine

Ik ga slapen :W
mocht je nog wat recepten zoeken voor de Turkse, Aziatisch (verschillende landen), Indonesië of Indiase (vegetarisch website http://tarladalal.com) keuken roep maar.
van ons ma een paar kookboeken van de boekenmarkt gekregen met allemaal leuke recepten zonder pakje/zakje.
golferdonderdag 5 januari 2012 @ 22:33
quote:
0s.gif Op donderdag 5 januari 2012 21:59 schreef FutureFairytale het volgende:

@ Golfer; we gaan met de trein ja :). Zij heeft een OV en ik een dagkaart waarmee ik kan reizen :).
Heel verstandig, want het is een rot eind rijden met de auto. ^O^
Bluesdonderdag 5 januari 2012 @ 22:33
Leuk Maastreech *O*
Bluesdonderdag 5 januari 2012 @ 22:34
Dat zeg ik :7