Omdat ik het vrijwel helemaal verleerd ben (en ik in mijn hoofd misschien beter was dan ik in werkelijkheid was ) ben ik eerst op rustige plekken maar wat aan het oefenen. Gaat op zich prima, ik kan al bijna weer een ollie, en rollen gaat ook wel.
Maar nu dat asfalt. Vroeger leek ik er veel harder overheen te gaan. Komt dat omdat ik zwaarder ben geworden (nou ja, ik weeg nog niet veel: 60Kg), dat de wieltjes van mijn skateboard slechter zijn, of dat het asfalt zo ruk is?
Let wel: ik heb een skateboard van 22 euro gekocht (bij de Blokker )), dus echt goed spul is het niet.
Maar het lijkt wel alsof ik nergens fatsoenlijk asfalt of een fatsoenlijke ondergrond kan vinden. Wat kan ik nu het beste doen? Contact opzoeken met een paar boarders? Ik ben inmiddels 34, het is dus niet zo dat ik automatisch geaccepteerd wordt door die jongens/meisjes .
Ik doe het ook niet om op te vallen of wat dan ook, maar om iets te hebben waarmee ik buiten lekker bezig kan zijn. Ik ben programmeur en zit al te vaak binnen, vind ik. Ik hou overigens niet van fietsen, en joggen is ook niets voor mij.
Ik zie overigens wel steeds meer mensen met een skateboard, is er weer een rage aan de gang (bijvoorbeeld door de Tony Hawk games )?
Ok, ik zou ook kunnen skaten, maar skateboarden ziet er toch wijzer uit .
[edit]Hoe kan ik nou het beste de tricks leren? Een skateboard goeroe opzoeken? Die zijn allemaal jonger dan ik
.[/edit]
Dan kun je nog eens ergens aankomen en is je 'slechte wieletjes' probleem ook opgelost.
suc6
tricks: Eerst ff wat aanklooien in op straat en daarna naar een park ofzo.
Zoek ons maar op in het park in Dordrecht.
Dordt heb het gekste park van het land!
oja, ik zou me daar als 34-jarige niet met een Blokker deck vertonen...en alsjeblieft ook niet in een soort van pantser-protectie, want die gasten lopen voor lul!!
Anders is in Rotterdam ook wel een relaxt park (Westblaak) en ga dan meteen ff naar Left skateboardwinkel aan de Hartmanstraat (vlakbij het park).
wielen: Wat wil je met een board van de blokker. Mijn buurjongetjes hebben ook zo'n deck en ik flikker er de hele tijd van af als ik alleen maar rij al, terwijl ik om mijn eigen plank daar toch echt geen moeite mee heb .
Als je er echt weer lol in begint te hebben, kkop dan een echt merk plank, bijv. Real plank, Thunder-trucks en Spitfire-wielen en een goed merk lagers, FKD ofzo. Je zult er geen spijt van hebben...
oja, Left heeft ook van die complete decks met allemaal goeie merken erin, kosten iets van €120.
Er leuk voor een beginner, zo ben ik ook begonnen.
Succes!
[Dit bericht is gewijzigd door Thomas B. op 15-07-2002 12:24]
Het lijkt mij een lager probleem (die lagertjes die tussen de as en het wieltje zitten.
Ik ben zelf helemaal geen skater of skeeler freak, maar heb wel skeelers. en toen ik daar nieuwe lagertjes op gezet had bleef ik zowat eindeloos door rijden nadat ik me 1x had afgezet!...
Dus het lijkt me raadzaam om toch eens naar een speciaalzaak te gaan (sportwinkel) en daar eens navraag te doen over het hoe en wat. Misschien kunnen hun jou wel in kontakt brengen met mensen die wat meer ervaring hebben en niet naar leeftijd kijken ...
(je bent zo oud als je je voelt!) ...
veel filmpjes, foto's, tricks etc.
er is ook een forum en een chatbox. alles in het nederlands !
RetepV : je schrijft dat je al aardig "oud" bent... ik zelf ben 26 en ook sinds een half jaar / jaar weer begonnen... iedereen neemt je gewoon op in hun midden, daar doen skaters niet zo moeilijk over gelukkig !
[Dit bericht is gewijzigd door JuG op 15-07-2002 12:34]
quote:Je hebt gelijk, maar in eerste instantie doe ik het liever op een plank waar ik niet gelijk telkens 'kaCHING!' denk als ik er weer een stuk uit rij
Koop eerst een goeie plank vriend...
Dan kun je nog eens ergens aankomen en is je 'slechte wieletjes' probleem ook opgelost.
Maar goed, van een skateboard waarvan de omschrijving "Luxe houten skateboard met stoere opdruk." is moet je natuurlijk ook niet te veel verwachten . HEt board kostte 22.65 euro, dan kun je er nog wel eens eentje kapot maken
.
Je denkt dus dat ik blijer wordt van bijvoorbeeld een beginnersboard van 70 euro uit de skateshop hier in Huizen?
quote:Nee, ik weeg maar 60Kg, dus ik val niet zo hard als de meeste andere mensen van mijn leeftijd
en alsjeblieft ook niet in een soort van pantser-protectie, want die gasten lopen voor lul!!
quote:Well, doorzettingsvermogen is er wel, wat moet ik anders met mijn vrijetijd doen? In een kroeg hangen? Whoeahahaha
oefenen oefenen oefenen
[Dit bericht is gewijzigd door RetepV op 15-07-2002 12:38]
quote:Best wel,ja. Tenminste, als je serieus met je hobby bezig wilt zijn. Anders moet je er gewoon niet aan beginnen.
Op maandag 15 juli 2002 12:33 schreef RetepV het volgende:[..]
Je denkt dus dat ik blijer wordt van bijvoorbeeld een beginnersboard van 70 euro uit de skateshop hier in Huizen?
Top spul - niet te duur
quote:Yep, daarom dacht ik te beginnen met een board van 22 euro
Ik zie ze overal: Die kopen een duur board, rijden er twee keer op en het staat vervolgens weg te rotten in de schuur achter een kast.
quote:Geen idee. Ik weet dat ze alleen maar merkdingen verkopen, maar natuurlijk hebben die merken ook goedkope beginnersboards. Voor 70 euro wil ik natuurlijk ook wel iets dat minimaal 3 keer zo goed is als mijn huidige board
BTW: €70...das best weinig. Wat voor merken zitten daar dan bij?
Maar goed, als ik dit Blokker board een beetje onder de knie heb, kan ik een ander board ook beter beoordelen. Ik zou nu nog niet het verschil tussen een goedkoop en een duur board voelen .
quote:Ik meen het serieus. Ik kan er niet eens op steppen, op zo'n ding. Ik vlieg alle kanten op. Dit zal ook wel met de truck-afstelling te maken hebben hoor.
Op maandag 15 juli 2002 12:43 schreef RetepV het volgende:Maar goed, als ik dit Blokker board een beetje onder de knie heb, kan ik een ander board ook beter beoordelen. Ik zou nu nog niet het verschil tussen een goedkoop en een duur board voelen
.
In Eindhoven gaat aanstaande zaterdag het 'Grootste indoor skatepark van Europa (2000 m^2)' open.
http://www.area51skatepark.nl/
Ik ga wel effe kijken, eens even zien hoe veel ik nog moet leren .
quote:Hehehe, dan zie ik je daar vast wel. Ik ben te herkennen aan dat ik een t-shirt met een spijkerbroek draag, kort haar in spikes (nou ja, niet echt spikes, meer 'pieken') heb en Adidas sportschoenen. Maar goed, zo zal iedereen er dus wel uit zien
Op maandag 15 juli 2002 16:12 schreef Thomas B. het volgende:
Ja, en het wordt GèèèK!
Ehm. Damn, sinds ik geen lang haar meer heb val ik niet meer op .
Hmm, ik zie wel. Ik ben vast de enige oudere daar die niet kan boarden, de andere ouderen zullen voornamelijk wel ervaren rotten zijn .
[edit]
Hier een foto van mij, van vorig jaar. Ik ben degene die links met zijn mond vol te kijken naar zijn pizza. Tegenwoordig zit mijn haar weer iets anders, maar daar kijk je toch wel doorheen.
http://www.q4o.nl/images/foto/lanamstelveen2/gandhi/foto12.jpg
Toevallig is de kleur van mijn schoenen die van mijn shirt in die foto.
[/edit]
Anyway, ik heb nu in totaal 4 keer een uurtje geskate en ik begin de ollie door te krijgen. Ik kom omhoog en 1 uit de 5 keer kan ik nu ook landen.
Grootste probleem is dat als ik mijn rechtervoet (ik sta goofy: rechts voor) omhoog glij, ik mijn board naar voren duw zodat ik steeds achterop mijn board weer neerkom. Kan dat komen vanwege dat het schuurpapier bovenop (griptape?) te ruw is? Ik heb dus een Blokker board van 23 euro .
Zaterdag koop ik een beter board.
Overigens heb ik de smaak te pakken gekregen door Tony Hawk 2 op de PSX . Ik heb Tony Hawk 3 wel op mijn PC, maar ik wordt schijtziek van die damn controllers op die PC's. Ik heb nu 2 dure controllers, maar geen van beide speelt zo lekker als de controller van de PSX.
quote:Lukt het al een beetje?
Op donderdag 18 juli 2002 11:32 schreef RetepV het volgende:
Grootste probleem is dat als ik mijn rechtervoet (ik sta goofy: rechts voor) omhoog glij, ik mijn board naar voren duw zodat ik steeds achterop mijn board weer neerkom. Kan dat komen vanwege dat het schuurpapier bovenop (griptape?) te ruw is? Ik heb dus een Blokker board van 23 euro.
Avril Lavigne
quote:Kijk, het zit zo met skateboarden:
Op woensdag 04 september 2002 16:20 schreef extreme het volgende:
er is maar een ding echt leuk aan skateboarding....Avril Lavigne
quote:
Op maandag 15 juli 2002 12:05 schreef RetepV het volgende:Let wel: ik heb een skateboard van 22 euro gekocht (bij de Blokker
)), dus echt goed spul is het niet.
Maar het lijkt wel alsof ik nergens fatsoenlijk asfalt of een fatsoenlijke ondergrond kan vinden. Wat kan ik nu het beste doen? Contact opzoeken met een paar boarders? Ik ben inmiddels 34, het is dus niet zo dat ik automatisch geaccepteerd wordt door die jongens/meisjes
.
ik ben 28 en heb net mijn eerste board gekocht. wel direct een goede van 120 euro natuurlijk. nu ja, er waren wel betere. maar je kunt ook weer echt overdrijven.
en ik kan het dus helemaal niet. trouwens. skateboardmeet?
ow ja, en retepv niet echt de moeite waard om op een blokker board te leren ollieen ofzo, als je strax (ow w8, die heb je nu al heh?) een echt board hebt gaat het heel anders zijn. Is goed dat je door dat blokker board hebt gemerkt dat je skaten echt leuk vind, maar dump dat ding dan ook zo snel mogelijk
quote:ff nog wat feitjes over wielen:
Op maandag 15 juli 2002 12:05 schreef RetepV het volgende:Maar nu dat asfalt. Vroeger leek ik er veel harder overheen te gaan. Komt dat omdat ik zwaarder ben geworden (nou ja, ik weeg nog niet veel: 60Kg), dat de wieltjes van mijn skateboard slechter zijn, of dat het asfalt zo ruk is?
-gekleurde wieletjes slijten sneller
-hoe groter de wielen, des te minder je hoeft te pushen
-aan te raden om op asfalt wat hardere wielen te nemen, zachte blijven als het ware aan het asfalt plakken en dat remt alleen maar af.
Wie hier skate trouwens al een aantal jaar of meer?
quote:Ik had vroeger slammers, zegt je dat wat? Ze waren in ieder geval zeer zacht. Voordeel hiervan is dat ze niet zo lawaaierig zijn.
Op maandag 23 september 2002 14:52 schreef Dave_Mustaine het volgende:[..]
ff nog wat feitjes over wielen:
-gekleurde wieletjes slijten sneller
-hoe groter de wielen, des te minder je hoeft te pushen
-aan te raden om op asfalt wat hardere wielen te nemen, zachte blijven als het ware aan het asfalt plakken en dat remt alleen maar af.Wie hier skate trouwens al een aantal jaar of meer?
quote:Slammers, ja die ken ik nog wel. De good ol' times. Die zaten zelfs nog weleens onder longboards. Gebruik zelf het liefst harde kleine wieletjes (38-42mm of zo)
Op maandag 23 september 2002 14:57 schreef -F- het volgende:[..]
Ik had vroeger slammers, zegt je dat wat? Ze waren in ieder geval zeer zacht. Voordeel hiervan is dat ze niet zo lawaaierig zijn.
quote:heb je ook wat tips over lagers? welk merk enzo? waarop je moet letten...
Op maandag 23 september 2002 14:52 schreef Dave_Mustaine het volgende:[..]
ff nog wat feitjes over wielen:
-gekleurde wieletjes slijten sneller
-hoe groter de wielen, des te minder je hoeft te pushen
-aan te raden om op asfalt wat hardere wielen te nemen, zachte blijven als het ware aan het asfalt plakken en dat remt alleen maar af.Wie hier skate trouwens al een aantal jaar of meer?
* Falcon4ever kan nog steeds geen ollie
quote:idd geen zorgen maken over het merk, dat wil zeggen, je moet ook geen bart smit skateboard kopen, wel een echt merk. Op die bart smnit dingen leer je het NOOIT.
Op maandag 4 november 2002 14:07 schreef Falcon4ever het volgende:[..]
heb je ook wat tips over lagers? welk merk enzo? waarop je moet letten...
* Falcon4ever kan nog steeds geen ollie
quote:Hoezo dat dan
Op maandag 23 september 2002 14:52 schreef Dave_Mustaine het volgende:
-gekleurde wieletjes slijten sneller
quote:k'ook niet!
Op maandag 4 november 2002 14:07 schreef Falcon4ever het volgende:* Falcon4ever kan nog steeds geen ollie
quote:wou al zeggen
Op zaterdag 16 november 2002 21:45 schreef Fatality het volgende:
Ik denk dat je bedoelt dat je bij gekleurde wieltjes eerder ziet dat ze slijten...voor de rest maakt het natuurlijk geen hol uit.
ben nou een half jaartje geleden begonnen op zo'n gaar deckje van de perrysport, maar die werd al snel vervangen door een complete van ATM, en nou sinds vorige week weer een nieuw deckje gekocht en ik merk dat ik steeds beter word (ben 21, beetje laat ook om nog te beginnen maar het is wel een zwaar relaxte bezigheid )
kan nu eindelijk heelflip landen, olieën gaat al prima en ook 180 ollies, alleen heb ik daardoor van de zomer 2 maanden niet kunnen skaten omdat ik mijn voet voor mijn nose neerzette en daardoor bijna mijn enkel brak maarja ik heb mijn lef inmiddels wel weer terug, alleen indroppen gaat nog steeds niet
quote:Enkel GEBROKEN en dan weer na 2 maanden kunnen skaten
Op maandag 25 november 2002 23:54 schreef jaap393 het volgende:
yeah, skateboarden roelt!!!ben nou een half jaartje geleden begonnen op zo'n gaar deckje van de perrysport, maar die werd al snel vervangen door een complete van ATM, en nou sinds vorige week weer een nieuw deckje gekocht en ik merk dat ik steeds beter word (ben 21, beetje laat ook om nog te beginnen maar het is wel een zwaar relaxte bezigheid
)
kan nu eindelijk heelflip landen, olieën gaat al prima en ook 180 ollies, alleen heb ik daardoor van de zomer 2 maanden niet kunnen skaten omdat ik mijn voet voor mijn nose neerzette en daardoor bijna mijn enkel brak
maarja ik heb mijn lef inmiddels wel weer terug, alleen indroppen gaat nog steeds niet
Tja ik begon net een beetje nieuwe dingen bij te leren... en dan weer zo'n kutenkel
quote:er staat dan ook BIJNA
Op dinsdag 26 november 2002 00:00 schreef moredragons het volgende:[..]
Enkel GEBROKEN en dan weer na 2 maanden kunnen skaten
Beetje onwaarschijnlijk... heb m'n enkel overigens nu gekneusd dus kan nu weinig doen
Tja ik begon net een beetje nieuwe dingen bij te leren... en dan weer zo'n kutenkel
quote:Nope gelukkig niet dik, maar wel zo dat ik er ook een week niet op kon lopen (heb rijlessen, kutzooi) en heb er nog steeds last van eigenlijk (maand geleden ofzo)
Op dinsdag 26 november 2002 00:40 schreef jaap393 het volgende:[..]
er staat dan ook BIJNA
dus zwaar gekneusd, heb er 2 weken niet op kunnen lopen, en 2 maanden niet op kunnen skaten en dat was dan nog midden in de zomer ook
, en ja dat is echt kut want je blijft er zwaar lang last van hebben, dus succes ermee
, is die van jouw ook net zo dik als een olifantenpoot, met een blauwpaarse rand eromheen?
gelukkig niet zo heftig maar iig heftig genoeg om weer minimaal 1 week niet te skaten
maarja, dat zijn de risico's
quote:had in maart, de eerste keer van het seizoen dat ik weer in het park was, een kleie week nadat ik terug was van snowboarden mijn middenhandsbeentje gebroken. Liep een week met normaal gips en mitella enzo.... toen nog 6 weken met van dat spul wat keihard wordt, maar daar kon ik gelukkig gewoon mee skaten
Op woensdag 27 november 2002 21:40 schreef jaap393 het volgende:
Damn, net door mijn slechte enkel gegaan toen ik een heelflip deedgelukkig niet zo heftig maar iig heftig genoeg om weer minimaal 1 week niet te skaten
![]()
maarja, dat zijn de risico's
quote:mja, maar enkel is toch kutter, want om te skaten heb je je hand niet echt nodig, alleen om jezelf op te vangen als je pleurt ofzo, en als je je middevoetsbeentje breekt kun je ook meteen 2 maanden niet skaten
Op woensdag 27 november 2002 21:52 schreef Thomas B. het volgende:[..]
had in maart, de eerste keer van het seizoen dat ik weer in het park was, een kleie week nadat ik terug was van snowboarden mijn middenhandsbeentje gebroken. Liep een week met normaal gips en mitella enzo.... toen nog 6 weken met van dat spul wat keihard wordt, maar daar kon ik gelukkig gewoon mee skaten
trouwens nog wel geluk gehad dat ie niet heel heftig gekneusd was, want ik ga over een maandje weer snowboarden en dan kun je geen dikke enkel gebruiken
quote:2 maanden niet skaten... brrrrr *huiver*
Op woensdag 27 november 2002 22:44 schreef jaap393 het volgende:[..]
mja, maar enkel is toch kutter, want om te skaten heb je je hand niet echt nodig, alleen om jezelf op te vangen als je pleurt ofzo, en als je je middevoetsbeentje breekt kun je ook meteen 2 maanden niet skaten
trouwens nog wel geluk gehad dat ie niet heel heftig gekneusd was, want ik ga over een maandje weer snowboarden
en dan kun je geen dikke enkel gebruiken
tis zo goed als winter en hier in de buurt zijn nauwelijks koele indoor banen en outdoor skatepark het hulsbeek (oudste outdoor skatepark in nederland
) is bezaaid met bladeren.
bleh!
* Henkmanz wacht tot het weer eind februari is om weer outdoor te skaten
quote:Als er van die blaupaarse randen op je enkel zitten dan heb je je enkelbanden gescheurd....dat heb ik zelf ook al een keer gehad. Je hoort van een heleboel boarders dat ze wel problemen hebben gehad met de enkel, volgens mij zijn de meest voorkomende blessures bij skateboarders aan de enkels...
is die van jouw ook net zo dik als een olifantenpoot, met een blauwpaarse rand eromheen?
quote:die indoor is wel koel jah, maar westblaak is 10x cooler.
Op donderdag 5 december 2002 19:56 schreef vegeta het volgende:
Dan moet je naar rotterdam daar is een indoor baan vet park.En druk is het zeker niet. het is het skate haven in nederland
Zelf skate altijd in utrecht,grifpark.
Burnside in deventer is ook relaxed, daar kom ik zelf wel redelijk vaak.
Maar hebben jullie nog tips voor wat voor board ik zou moeten kopen en hoe ik het beste kan oefenen? (les is er niet volgens mij he? )
quote:in een ander topic vroeg je wat tik-takken was ...nou dat is gewoon met je plank links en rechts 'tikken' en dan zo vooruit komen ..zonder af te zetten dus.
Op maandag 17 maart 2003 22:31 schreef Sneakie het volgende:
ik skate nu ongeveer 5 dagen lolhet enige wat ik tot nu toe kan ik fatsoendelijk rollen, sturen, en van de stoeprand, alleen vraag ik me af hoe ik een switch zonder problemen kan maken ? en waar is ie eigenlijk goed voor?
quote:dus je bedoeld gewoon op en neer de hele tijd bewegen totdat je vooruit komt zeg maar?, en nog een vraagje hoe lang duurt het ongeveer voordat je een ollie kunt?
Op dinsdag 18 maart 2003 19:55 schreef Phat Lip het volgende:[..]
in een ander topic vroeg je wat tik-takken was ...nou dat is gewoon met je plank links en rechts 'tikken' en dan zo vooruit komen ..zonder af te zetten dus.
quote:Dat bedoel ik ja ..beetje gevoel voor je plank kweken..
Op dinsdag 18 maart 2003 19:58 schreef Sneakie het volgende:[..]
dus je bedoeld gewoon op en neer de hele tijd bewegen totdat je vooruit komt zeg maar?, en nog een vraagje hoe lang duurt het ongeveer voordat je een ollie kunt?
quote:Gewoon naar een skatewinkel gaan. Koop daar gewoon zo'n complete deck ..prima dingen!
Op dinsdag 11 maart 2003 16:05 schreef qweenix het volgende:
In de zomer wil ik eigenlijk ook gaan beginnen met skateboarden. Ik surf ook al 3 jaar maar als er weinig wind is verveel ik me qua sporten meestal een beetje en skateboarden lijkt me erg cool om te doen. Vorige zomer heb ik het ook ff gedaan (alleen beetje rijden) maar dit jaar wil ook wel leren springen enzo en natuurlijk een eigen board kopen. Ik ken alleen eigenlijk niemand die skateboard hier in de omgeving dus ik moet nog ff rondvragen om mensen mee te krijgen zodat ik niet alleen op mn plaat hoef te gaanMaar hebben jullie nog tips voor wat voor board ik zou moeten kopen en hoe ik het beste kan oefenen? (les is er niet volgens mij he?
)
quote:dus jij kunt echt skaten op zo'n plank??
Op vrijdag 21 maart 2003 11:58 schreef ikkenietwete het volgende:
Ik ben net ook 3 dagen geleden begonnen met boarden, ben 20 jaar en heb het daarvoor nog nooit gedaan. Maar doe wel sporten zoals surfen, en kan nu iig al wel de ollie. Dus als het niet waait heb ik tegenwoordig eens wat te doen buiten. Board heb ik gekocht bij perry voor 60 pleuro met abec 3 lagers (tevreden over). Alleen is het jammere van de sport dat je veel kinders ziet skaten.
quote:ok dan, het zal een openbaring voor je zijn!
Op vrijdag 21 maart 2003 15:31 schreef ikkenietwete het volgende:
Het is een K2 board, en zoals ik al melde heb ik nog eigenlijk geen ervaring met skaten. Dus zodra ik beter wordt zal er heus wel een betere komen.
quote:Precies de reden dat ik het ook wil gaan doen
Op vrijdag 21 maart 2003 11:58 schreef ikkenietwete het volgende:
Ik ben net ook 3 dagen geleden begonnen met boarden, ben 20 jaar en heb het daarvoor nog nooit gedaan. Maar doe wel sporten zoals surfen, en kan nu iig al wel de ollie. Dus als het niet waait heb ik tegenwoordig eens wat te doen buiten. Board heb ik gekocht bij perry voor 60 pleuro met abec 3 lagers (tevreden over). Alleen is het jammere van de sport dat je veel kinders ziet skaten.
quote:waarom is het jammer dat je veel kinders ziet skaten??
Op vrijdag 21 maart 2003 11:58 schreef ikkenietwete het volgende:
Ik ben net ook 3 dagen geleden begonnen met boarden, ben 20 jaar en heb het daarvoor nog nooit gedaan. Maar doe wel sporten zoals surfen, en kan nu iig al wel de ollie. Dus als het niet waait heb ik tegenwoordig eens wat te doen buiten. Board heb ik gekocht bij perry voor 60 pleuro met abec 3 lagers (tevreden over). Alleen is het jammere van de sport dat je veel kinders ziet skaten.
hier wat pics:
quote:Damn! is dit for real? ..vet!
Op woensdag 26 maart 2003 19:25 schreef flippie_flink het volgende:
wisten jullie trouwens al van dat nieuwe skatepark wat op het malieveld in den haag komt, ze zijn 1 januari begonnen met de bouwhier wat pics:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
quote:Die "kinders" leren het anders wel het snelst hoor
Op vrijdag 21 maart 2003 11:58 schreef ikkenietwete het volgende:
Alleen is het jammere van de sport dat je veel kinders ziet skaten.
quote:
Ik ben net ook 3 dagen geleden begonnen met boarden
[...]
en kan nu iig al wel de ollie.
quote:Op de linker funbox en flatbank na, lijkt het me een te stijl inline park..
Op woensdag 26 maart 2003 19:25 schreef flippie_flink het volgende:
wisten jullie trouwens al van dat nieuwe skatepark wat op het malieveld in den haag komt, ze zijn 1 januari begonnen met de bouwhier wat pics:
quote:Ben wel van plan daar een keer heen te gaan. Hoor goede dinge van BMX-ers die ik ken dus waarschijnlijk kom ik wel een keer in de volgende vakantie
Op zondag 6 april 2003 18:07 schreef Thomas B. het volgende:
Wie skate hier wel is in het park in Dordrecht?
quote:Zeg het dan hier even, of mail me even ofzo... dan kom ik ook
Op zondag 6 april 2003 18:09 schreef koston het volgende:[..]
Ben wel van plan daar een keer heen te gaan. Hoor goede dinge van BMX-ers die ik ken dus waarschijnlijk kom ik wel een keer in de volgende vakantie
l
En ik heb een heel droog trukkje met een lange naam
nollie shov-it crossed footed landed
En heb een redelijke one foot manual iets van 6o meter
Kan zo nog wel uren door gaan vind skaten echt gruwelijk leuk
Gr Paul
quote:Burnside is wel een vet park... Alleen moet je wel op een schooldag gaan en wat vroeg anders is het veel te druk.
Op zondag 6 april 2003 18:09 schreef koston het volgende:[..]
Ben wel van plan daar een keer heen te gaan. Hoor goede dinge van BMX-ers die ik ken dus waarschijnlijk kom ik wel een keer in de volgende vakantie
Ik kom er bijna elke week. Meestal donderdag middag/avond.
Vooral dat nieuwste gedeelte, met die vertwall en die twee blokjes ernaast is cool. Die ledge naast die spine daar is ook super!
En moet je de kickflip eens gaan proberen .. tering , daar word je helemaal tierelier van !
Ik heb denk anderhalve week echt elke dag lopen oefenen en uiteindelijk kon ik em .. stilstaand :S
Maar vooral blijven oefnen.
Powell deckjes zijn trouwens het beste vind ik zelf in prijs/kwaliteit verhouding.
Die deckjes met van die plaatjes erop en namen erop , zijn misschien van iets betere kwaliteit, maar zijn wel 80 euro duurder ofzo
Bij Dreams in Naaldwijk kan je een compleet board dus deck+wielen+trucks+griptape etc. voor 120 euro halen.
Best een redelijk prijsje vind ik zelf
ik skateboard 3,5 jaar
ik kan het nog niet zo heel goed, maar doe het wel veel
kan nu een beetje 360 flippen en frontsideflips een beetje. Ik heb 18 decks gebroken
verder hebben we net een heel cool parkje gekregen in veenendaal dus daar moet je zeker een keer komen kijken
Maar de laatste tijd vind ik het skaten niet zo leuk meer, ik weet ook niet waarom, meestal heb ik het na 4 min al weer gezien. IK ben op zoek naar iets anders maar heb nog geen id wat.
maarja
Patrick
quote:ollie = oefenen & oefenen & oefenen
Op woensdag 7 mei 2003 20:23 schreef pniezen het volgende:
Hallo daar,
sinds 4 dagen skateboard ik zo'n 2 uur per dag, vet kewl allemaal. Alleen probeer ik telkens de ollie, die wil continu maar niet. Wanneer zou je ongeveer een ollie moeten kunnen? Trouwens over dat skateboard, ik heb er een bij Intertoys, 20 Euro; eentje met aluminium-Heavy-Duty-Truck, zegt mij niets. En ABEC 3-Kogellagers. Wielen: PU-HR-Wielen 85A- 50x36 mm. Ik vind hem perfect, maar heb er geen verstand van, kan iemand oordelen?
Patrick
overings is mijn ervaring met een goedkoop knake boardje dat die veel en veel te zwaar is om een mooie ollie mee te maken
kijk eens op www.sk8world.nl trouwens
quote:De ollie verschilt bij iedereen, ik kom m pas na 2 maanden en vooral omdat ik m zelf moest leren. Mn vriende die later begonne had ik het binne een week geleerd. Gewoon veel oefenen en blijven oefenen. En je deck is helemaal nix waard, en dat zal je merke als je beter word. Dus begin vast met sparen voor een duurder deck, en dan van een skateshop ipv Intertoys
Op woensdag 7 mei 2003 20:23 schreef pniezen het volgende:
Hallo daar,
sinds 4 dagen skateboard ik zo'n 2 uur per dag, vet kewl allemaal. Alleen probeer ik telkens de ollie, die wil continu maar niet. Wanneer zou je ongeveer een ollie moeten kunnen? Trouwens over dat skateboard, ik heb er een bij Intertoys, 20 Euro; eentje met aluminium-Heavy-Duty-Truck, zegt mij niets. En ABEC 3-Kogellagers. Wielen: PU-HR-Wielen 85A- 50x36 mm. Ik vind hem perfect, maar heb er geen verstand van, kan iemand oordelen?
Patrick
Laterz
Decks zijn duur idd, ik ben wel World Industries aanhanger, maar dat komt voornamelijk door FlameBoy & Wet Willy.. Powell heeft ook wel goede boards..
quote:Als je een beter deck koopt zit er ook betere pop in. Waardoor je hoger kan komen. En check Skateboarding.pagina.nl voor betere decks. En niet al te dure decks zijn completes van Powell en ATM.
Op donderdag 8 mei 2003 13:16 schreef pniezen het volgende:
He daar,
Na uren zwoegen op mijn skateboard, kan ik eindelijk een redelijke ollie . Een probleem is alleen dat ik niet hoger kom, iemand tips hiervoor? Eigenlijk ook een vraag over een goed skateboard, weet iemand nog een goed merk die niet te duur is (damn, die dingen zijn duur:().Laterz
Edit: FF wa vergete
Ben vandaag naar Gemert geweest, daar is een skatepark en dat bestond vijf jaar, dus was er zo'n event georganiseerd met dj's en contests enzo. Heb niet echt vette dingen gemaakt, vooral lekker rondrijden, hoge dingen ollieen, wat crookeds gemaakt op de lage curb, frontside noseslides op de grote curb en op het tafelblad zo'n picknick tafel, maar die laatste niet geland (backside ook niet ) En bij het wachten op de bus terug naar huis flink door m'n enkel gegaan met een switch 360 flip
quote:Was ik ook van plan heen te gaan, maar was veelste lam om dat hele end te fietse
Op zondag 11 mei 2003 00:08 schreef Dirrrrk het volgende:
Ben vandaag naar Gemert geweest, daar is een skatepark en dat bestond vijf jaar, dus was er zo'n event georganiseerd met dj's en contests enzo. Heb niet echt vette dingen gemaakt, vooral lekker rondrijden, hoge dingen ollieen, wat crookeds gemaakt op de lage curb, frontside noseslides op de grote curb en op het tafelblad zo'n picknick tafel, maar die laatste niet geland (backside ook niet) En bij het wachten op de bus terug naar huis flink door m'n enkel gegaan met een switch 360 flip
quote:tip om hoger te gaan is er niet. gewoon blijven oefenen. Over iets heen is het makkelijker omdat het dan wel moet.
Op donderdag 8 mei 2003 13:16 schreef pniezen het volgende:
He daar,
Na uren zwoegen op mijn skateboard, kan ik eindelijk een redelijke ollie . Een probleem is alleen dat ik niet hoger kom, iemand tips hiervoor? Eigenlijk ook een vraag over een goed skateboard, weet iemand nog een goed merk die niet te duur is (damn, die dingen zijn duur:().Laterz
En een goedkoper merk wat goed is?
Nou, Zorlac heeft goedkopere boards, die schijnen wel in de smaak te vallen, maar ik heb er zelf nog nooit een gereden eigenlijk. Ik rijd nu zelf op een dNA. Vind ik hele fijne planken. Ze breken wel relatief snel, maar dat doen duurdere planken net zo goed bij mij. Ik vind dat de dna's wel een fijne pop hebben. Ze zijn erg flexibel.
alvast bedankt
quote:Als je al 4-5 jaar met dezelfde lagers skate dan skate je imo niet echt intensief.. Mijn lagers altijd binnen een half jaar wel kapot, en dan heb ik ze nog goed onderhouden ook
Op donderdag 29 mei 2003 15:34 schreef bubbelbobbel het volgende:
ik weet niet wat je psies met speed washers bedoelt, de lagers of de washer ringen ?, ik zelf zkate al jaren (4 of 5?? ) met dezelfde lagers , zonder washers of andere troep.
maar ik kan wel vertellen, abec is flinke geblaat. Abec staat voor de perfecte verhouding van de lagers met 1 laagste graad en 7 het hoogst. maar wij skaaters voelen daar niets van tenzij we met de raketsnelheden zouden skaate,, aangezien we dit niet doen, is het gewoon gelul. Ik skate op dacht ik op abec 3 en mn lagers rollen beter dan menig abec 7 of wat dan ook die ik ben tegengekomne, Het geheim is je moet ze geowon inskaaten.
alvaszt bedankt
quote:Een ollie in goofy stand dat betekend
Op woensdag 4 juni 2003 16:45 schreef markyboy het volgende:
ik heb nog een vraag... wat is eigenlijk een "fakie ollie" das toch een ollie in goofy stand??alvaszt bedankt
Fakie staan betekend dat je gewoon staat, maar de andere kant op rijdt.
En een fakie ollie is dat je een gewone ollie maakt, maar dat je de andere kant op rijdt. (je rijdt dus wel met je rechter voet voor, maar popt je bord ook met die voet).
Switch is dan weer dat je helemaal andersom op je bord staat (dus als je normaal links voor staat, ga je nu rechts voor staan), en pop je je bord ook met je andere voet.
Nollie betekend eigenlijk "switch fakie", dus dat je gewoon op je bord staat, maar met je voorste voet je bord popt in plaats van met je achterste. (je mag trouwens nooit "switch fakie" ofzo zeggen, dan word je enorm uitgelachen ).
Geen dank
Las vandaag een stukje in De Volkskrant over nieuw fenomeen: het flowboard.
Is een variant op het skateboard, maar dan met 7 wieltjes voor en achter.
Zijn er al Fok!ers die daarmee kennis hebben gemaakt?
Ben ook even op zoek gegaan op Internet en kwam deze site tegen met mee info erover:
http://www.flownation.nl/
Het apparaat ziet er dus zo uit:
het is een heel vreemd gevoel
quote:Hep je er zelf op gereden of hep je dit weer van iemand gehoord? Ik ben er zelf ook naar opzoek, lijkt me wel kewl om een keer te proberen. Weet iemand hoeveel die ongeveer kost?
Op maandag 16 juni 2003 17:44 schreef Spartacuz2 het volgende:
Die flowbaords zijn dus niet leuk als je eenmaal kunt skaten, je kunt namelijk niet een beetje scheef staan, en ollie of wat dan ook gaat dus niet.het is een heel vreemd gevoel
Edit: Of je bent een heel slechte skater of je hebt er nog nooit opgestaan
Kun je trucs doen op de boards?
De meeste trucs die je op een gewoon skateboard kunt doen, kun je ook op boards van Flowlab doen, met als uitzondering natuurlijk de "grinds". Het scheelt ook op welk board je staat. De DCS-36 en de DCS- 32 zijn de beste boards voor "bust" trucs. De meeste mensen die skate ervaring hebben kunnen binnen een paar minuten bijna alle basis "flip" trucs doen.
De DCS-42 is een longboard ( 42 inch) en daarom is het dus moeilijker om hem te laten flippen, vooral als je wat kleiner van stuk bent.
[Dit bericht is gewijzigd door koston op 17-06-2003 14:00]
quote:http://www.funbox.nl/shop.html
Op dinsdag 17 juni 2003 13:54 schreef koston het volgende:[..]
Weet iemand hoeveel die ongeveer kost?
rond de 250,00 euro dus
quote:Dank u
Op dinsdag 17 juni 2003 14:24 schreef robbish het volgende:[..]
http://www.funbox.nl/shop.html
rond de 250,00 euro dus
[offtopic]Waarom ben je niet online?[/offtopic]
quote:Inderdaad
Op donderdag 12 juni 2003 13:05 schreef Goofup het volgende:
ja, als je gewoon street gaat skaten heeft het weinig zin abec 7 te halen naar mijn mening. Dan is het alleen weggooien van je geld. Ik rijd abec 3 op dit moment en dat rijdt prima.
Als je vert gaat skaten of parkrijden dan merk je het verschil wel tussen lagers, maar op straat moeten ze tegen een stootje kunnen.
Zo
over de ollie. je trapt op je achterkant van je board, is het de bedoeling dat de tail dan tegen de straat botst en zo omhoog komt?
ollie van 5cm. reeds. zonder dat ik het in de gaten had. het is dat iemand anders het toevallig zag.
het begin is er.
quote:zit er eentje tegenover offerein..., de heurne ozo...,
Op woensdag 2 juli 2003 21:07 schreef kipknots het volgende:
Weet iemand een goede skatewinkel in Enschede? Ik ga morgen samen met m'n broertje z'n eerste board ophalen. (skate zelf (nog) niet)
M'n bedoeling was om bij de panic te kijken maar ik vraag me dus af wat er verder allemaal nog is.
dom vraagje misschien..., maar als je een leuk begin bordje wil.., hoeveel ben je dan ongeveer kwijt?
quote:ik was 120 euro kwijt.
Op maandag 14 juli 2003 16:51 schreef flappiewappie het volgende:[..]
dom vraagje misschien..., maar als je een leuk begin bordje wil.., hoeveel ben je dan ongeveer kwijt?
maar ik ben er zeer tevreden over.
Arto Saari. Omdat hij altijd relaxedheid uitstraalt tijdens het skaten. Doet ook zonder moeite een switch 360flip over een stairset.
Jamie Thomas. Omdat hij zo ontzettend veel lef heeft. De enige persoon die de Leap of Faith op een skateboard heeft geollied zonder iets te breken.
Marc Johnson. Omdat hij soms Rodney Mullen overtreft met de meest indrukwekkende lines ooit. (Nollieflip to nosemanual varial kickflip to manual out ).
Dit deck dus:
Independent trucks
Spitfire wieltjes.
Dat dus,
Doen of niet?
[Dit bericht is gewijzigd door demonseeker14 op 22-08-2003 01:29]
quote:jeuj, ik heb ook een mini logo deck, was toen met andere trucks en wieltjes 120 euro. bevalt prima, doen dus.
Op vrijdag 22 augustus 2003 01:22 schreef demonseeker14 het volgende:
Hmm iemand bied me net een Minilogo-deck aan voor 40 euro . Hij board nooit en omdat ik hem goed ken mag ik hem voor 40 euro hebben. Zal ik het doen of niet ?Dit deck dus:
[afbeelding]Independent trucks
[afbeelding]Spitfire wieltjes.
Dat dus,
Doen of niet?
Iemand in Harderwijk, en omgeving, die het mij kan leren?
quote:bord kopen, instructie video erbij, en gaan.
Op zaterdag 23 augustus 2003 18:22 schreef Parvus het volgende:
Ik heb nog nooit geboard maar lijkt mij kei leuk om te doen.
Nu het probleem ik ken niemand die board, en het mij dus kan leren.
(Lijkt mij het handigste als je het van iemand leert -- > aanwijzingen opvolgen etc.)Iemand in Harderwijk, en omgeving, die het mij kan leren?
of ff bij de skate shop om de hoek gaan kijken. daar hangen altijd wel anderen rond.
quote:Wat voor board heb jij dan? .
Op maandag 25 augustus 2003 22:13 schreef Hrun het volgende:[..]
bord kopen, instructie video erbij, en gaan.
of ff bij de skate shop om de hoek gaan kijken. daar hangen altijd wel anderen rond.
quote:hier ook mini logo, zoals ik al eerder zei.
Op dinsdag 26 augustus 2003 00:42 schreef demonseeker14 het volgende:[..]
Wat voor board heb jij dan? .
Ik ga denk ik een Mini logo kopen
zorg alleen dat er goede grip-tape op zit. want van een vriend van me hoef je er maar naar te kijken en het valt er al af...
quote:Hmm...wtf heeft grip tape voor nut eigk? :$
Op dinsdag 26 augustus 2003 18:27 schreef Hrun het volgende:[..]
hier ook mini logo, zoals ik al eerder zei.
zorg alleen dat er goede grip-tape op zit. want van een vriend van me hoef je er maar naar te kijken en het valt er al af...
Dankjullie bij voorbaat
en 1 meter manuallen...
dus.. helaas kan ik je niet helpen.
Die backside shovit is idd best lastig, die lukt mij ook nog steeds niet.
Gaat er trouwens nog iemand meedoen aan de BOK-Series in burnside?
quote:11 pieter de bruijn
Op maandag 8 september 2003 23:19 schreef hond_in_de_goot het volgende:
Gaat er trouwens nog iemand meedoen aan de BOK-Series in burnside?
ik deed een manual. en ik dacht, ik kan dan wel ff een bochtje fixen.
ik ging zo hard op mijn bek.
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2003 19:14 schreef Hrun het volgende:ik deed een manual. en ik dacht, ik kan dan wel ff een bochtje fixen.
ik ging zo hard op mijn bek.
Na een jaar kom ik er achter dat er een CENTRAAL TOPIC is geopend op mijn post! Hehehehe .
Dan zal ik maar gelijk zeggen waarom ik daar nu pas achter ben gekomen... Sommigen zullen het wel weten, maar ik heb dus vorig jaar 30 juli mijn been gebroken met skateboarden
. 12 dagen na mijn laatste optimistische post in dit topic.
Anyway, ik loop weer en dergelijke (ik had het wel echt k*t gebroken, zie mijn brakke homepage waar ik al tijden niks aan heb gedaan). En ik ben ook al weer aan het skateboarden voor zo ver het weer het toelaat.
Ik heb ook een beter skateboard en kan inmiddels stoepjes op en af ollieen en ik was bezig met miniramps en kickflips (maar helaas: het weer...).
Ik heb wat plaat- en schroefwerk in mijn been en 20 november gaat het er uit.
Wat ik wou zeggen: ga nooit in je eentje skateboarden. Er kan altijd iets gebeuren en dan ben je blij als er iemand bij is. Ik was met mijn broertje aan het skateboarden, dus gelukkig was er bij mij iemand bij, maar als jij op de grond ligt om hulp te roepen, dan komen mensen je niet automatisch helpen ofzo.
Ik merk dat mijn ollies beter worden naarmate mijn kickturns beter worden. Doe maar eens een paar middagen achter elkaar alleen maar backside en frontside 180 kickturns (op je achterwiel en dan in één keer 180 graden omdraaien en weer beide wieltjes op de grond). Geheid dat je merkt dat backside makkelijker is dan frontside. En zo lang je dat gevoel hebt is je balans eigenlijk nog niet goed genoeg om hoog te komen met je ollie.
Backside is als je 'voorover' kickturned, dwz. als je regular staat rechtsom en als je goofy staat linksom. Frontside is de andere kant op.
Als je zelf wil snappen wanneer iets frontside of backside is... Het is relatief aan de coping van een halfpipe. Backside is als je met je rug naar de coping staat, je staat dan met je gezicht naar de halfpipe. Frontside is als je met je gezicht naar de coping staat, met je rug naar de halfpipe. Op flat ground moet je het zien als dat de halfpipe plat geslagen is. Daarom als je regular staat is frontside linksom, terwijl je eigenlijk juist met je rug naar het draaipunt staat.
Teken het maar eens als je het nu nog niet snapt .
quote:Ik was pop shuvits aan het oefenen, en dan komen ze ook wel van pas. Eén keertje schopte ik zo hard met mijn scheen tegen mijn board aan dat 'ie 3 meter verder pas op de grond neerkwam. *AUW* En natuurlijk *had* ik al X keer met dezelfde plek op mijn scheen tegen mijn board aan geschopt
Op vrijdag 10 oktober 2003 09:50 schreef bosbanaan het volgende:[..]
Met een 360 shuvit zijn by the way scheenbeschermers aangeraden!
quote:je kunt wel de frontsideflip, maar niet een kickflip? vreemd.
Op dinsdag 2 september 2003 07:36 schreef bosbanaan het volgende:
Kickflip?! Anyone?! Backside Shuvit?!
Ik erger me er zo aan, ik kan de frontside flip, de varial kickflip, de heelflip, de pop Shovit ( Vooruit )...
Maar ik oefen al heel lang op de Shovit naar achter met je deck en de kickflip. Moet ik daarmee kappen omdat ik het toch niet kan of is er iets dat ik moet weten aan techniek or what the fuck ever?verveeelend...
Frontside (nose naar achteren schoppen) shove-it is een kwestie van met je achterste voet een schuif-/pop-beweging maken en met je voorste voet in de tegenoevrgestelde richting schuiven. Het gaat vooral om de achterste voet. De voorste voet is er meer voor zodat je plank niet gaat flippen en om de plank weer te catchen (op te vangen).
Kickflip. Is gewoon een ollie, maar aan het einde van het schuiven met je voorste voet schuif je hem opzij en schop je een klein beetje naar beneden. Belangrijk is dat je met je gewicht boven de plank blijft. Concentreer je er niet op de flip voor elkaar te krijgen, maar concentreer je erop dat je met je lichaam en dus ook allebei je voeten boven de plank blijft hangen. (Als je landt en je voeten staan dwars naast je board heb je je schouders gedraaid tijdens het springen. Dan draai je automatisch zelf om, net als bij 180 ollies.
Maar het belangrijkste is gewoon oefenen en een beetje naar anderen kijken en aan hen vragen wat je eventueel fout doet. Over internet is het bijna onmogelijk adviezen te geven, want je ziet niet wat er fout gaat.
quote:bedankt, dit soort replys zijn nou welkom!
Op maandag 13 oktober 2003 17:45 schreef Goofup het volgende:[..]
je kunt wel de frontsideflip, maar niet een kickflip? vreemd.
Frontside (nose naar achteren schoppen) shove-it is een kwestie van met je achterste voet een schuif-/pop-beweging maken en met je voorste voet in de tegenoevrgestelde richting schuiven. Het gaat vooral om de achterste voet. De voorste voet is er meer voor zodat je plank niet gaat flippen en om de plank weer te catchen (op te vangen).
Kickflip. Is gewoon een ollie, maar aan het einde van het schuiven met je voorste voet schuif je hem opzij en schop je een klein beetje naar beneden. Belangrijk is dat je met je gewicht boven de plank blijft. Concentreer je er niet op de flip voor elkaar te krijgen, maar concentreer je erop dat je met je lichaam en dus ook allebei je voeten boven de plank blijft hangen. (Als je landt en je voeten staan dwars naast je board heb je je schouders gedraaid tijdens het springen. Dan draai je automatisch zelf om, net als bij 180 ollies.
Maar het belangrijkste is gewoon oefenen en een beetje naar anderen kijken en aan hen vragen wat je eventueel fout doet. Over internet is het bijna onmogelijk adviezen te geven, want je ziet niet wat er fout gaat.
quote:Cool
Op woensdag 17 september 2003 17:38 schreef Goofup het volgende:[..]
11 pieter de bruijn
Die shovit-tailgrab iets in die grote quarter zijn hip
--------------------------------------
Hier ff een foto van mijn mooie (gelande) heelflip
quote:thanx. Is bigspin-tailgrab.
Op zondag 19 oktober 2003 18:46 schreef hond_in_de_goot het volgende:[..]
Cool
Die shovit-tailgrab iets in die grote quarter zijn hip
[off-topic]ben jij toevallig leon uit Enschede?[/off-topic]
tof dat je het probeert man.
maar wat er eerder al wert gezecht koop een beter skateboard
dan is je plank lichter soepeler je truks zijn beter en je lagers zijn beter en je wieltjes zelf zijn ook beter .
maar nog maals echt tof ^O^dat je het weer wil leeren ik denk dan ik dan voor feel meer mensen spreek.:Y
quote:Ow ok.. Het zag er iig zeer koel uit.
Op maandag 20 oktober 2003 13:06 schreef Goofup het volgende:[..]
thanx. Is bigspin-tailgrab.
[off-topic]ben jij toevallig leon uit Enschede?[/off-topic]
Nee, ik ben Leon uit Apeldoorn, ik heb alleen zelf niet meegedaan aan de BOK.
Komt volgend jaar wel, kan ik nu nog een jaar lang oefenen
quote:[offtopic,maarkannietopfotoboekreagerenomdatdaarslotjeopzit]
Op dinsdag 28 oktober 2003 22:28 schreef hond_in_de_goot het volgende:[..]
Ow ok.. Het zag er iig zeer koel uit.
Nee, ik ben Leon uit Apeldoorn, ik heb alleen zelf niet meegedaan aan de BOK.
Komt volgend jaar wel, kan ik nu nog een jaar lang oefenen
Is het nog een beetje gezellig daar op dat ene skateveldje. (Dat asfaltveldje met allemaal stalen banks ed.)
[Dit bericht is gewijzigd door Goofup op 29-10-2003 12:36]
quote:nou en jo ik kan ook niet droppen.
indroppen gaat nog steeds niet
[Dit bericht is gewijzigd door Face_oF op 05-11-2003 22:06]
quote:[offtopic, ikwistnietdatereenslotjeopzitmaarhetisernuaf]
Op woensdag 29 oktober 2003 12:36 schreef Goofup het volgende:
[offtopic,maarkannietopfotoboekreagerenomdatdaarslotjeopzit]
Apeldoorn...Groeten van Pieter aan Jeroen van Frosty en aan Dieter. [/offtopic,maarkannietopfotoboekreagerenomdatdaarslotjeopzit]Is het nog een beetje gezellig daar op dat ene skateveldje. (Dat asfaltveldje met allemaal stalen banks ed.)
quote:makkelijkste wat er is..
Op zaterdag 8 november 2003 01:50 schreef RAM_ het volgende:
Droppen is gewoon angst overwinnen! Gewoon DOEN ik vond het ook eng! nu drop in in op een vert!!
het enige waar ik nog steeds moeite mee heb zijn handrails.. een gewone slide wil nog, maar een 5050 of nose-slide.... brrrrr.. eng..
het rare is dat ik vaak 50's op een handrail heb gedaan, maar ik ben een paar keer fuckin hard gevallen, zo hard dat ik deze trick niet meer durf...
quote:makkelijkste wat er is..
Op zaterdag 8 november 2003 01:50 schreef RAM_ het volgende:
Droppen is gewoon angst overwinnen! Gewoon DOEN ik vond het ook eng! nu drop in in op een vert!!
het enige waar ik nog steeds moeite mee heb zijn handrails.. een gewone slide wil nog, maar een 5050 of nose-slide.... brrrrr.. eng..
het rare is dat ik vaak 50's op een handrail heb gedaan, maar ik ben een paar keer fuckin hard gevallen, zo hard dat ik deze trick niet meer durf...
quote:Noseslide is nog enigzins te doen, maar een 50-50 erop leggen is echt moeilijk eng.
Op zondag 9 november 2003 22:04 schreef NullPointer het volgende:
het enige waar ik nog steeds moeite mee heb zijn handrails.. een gewone slide wil nog, maar een 5050 of nose-slide.... brrrrr.. eng..
quote:Goofup = Fok! skate instructor
Op maandag 10 november 2003 12:49 schreef Goofup het volgende:
dan moet je geen 50-50 proberen maar een smith of crooked. Daarbij kan je board niet omklappen op de buis als je je truck(s) erop zet, zoals bij een 50-50.
heb laatst weer zitten oefenen op switch heelflip.. wel een paar keer netjes gelukt.
quote:ja of je doet gewoon nix en dan gaat er helemaal nix fout..
Op maandag 10 november 2003 12:49 schreef Goofup het volgende:
dan moet je geen 50-50 proberen maar een smith of crooked. Daarbij kan je board niet omklappen op de buis als je je truck(s) erop zet, zoals bij een 50-50.
ik weet wel hoe het moet, alleen het blijft riskant..
quote:heej, riskant is juist het mooie aan skaten toch?
Op woensdag 10 december 2003 21:38 schreef NullPointer het volgende:[..]
ja of je doet gewoon nix en dan gaat er helemaal nix fout..
ik weet wel hoe het moet, alleen het blijft riskant..
[off-topic]je komt uut greuning zie ik.. ken je klaas, stephen of boyd ook dan?[/off-topic]
quote:hehe, ik deed pas per ongeluk switch heelflip switch frontside crooked to fakie.. per ongeluk ja
Op woensdag 10 december 2003 21:34 schreef NullPointer het volgende:
yea idd. alleen niet teveel achterover leunen..![]()
heb laatst weer zitten oefenen op switch heelflip.. wel een paar keer netjes gelukt.
quote:als je in groningen skate, weet je ook wie Klaas is..
Op donderdag 11 december 2003 12:41 schreef Goofup het volgende:[..]
heej, riskant is juist het mooie aan skaten toch?
[off-topic]je komt uut greuning zie ik.. ken je klaas, stephen of boyd ook dan?[/off-topic]
quote:ja, Frosty-Dieter!
Op donderdag 11 december 2003 18:15 schreef ill_Bill het volgende:
Ik kom uit apeldoorn.. Dieter zullen sommige personen ook wel kennen.
Ik heb een tijd terug ook nog in het Frosty team gezeten
quote:Stephen Jacobs, Stigmatic? Ik weet wel dat Klaas daarvoor rijdt, maar Stephen weet ik niet zeker eigenlijk.
Op donderdag 11 december 2003 20:50 schreef NullPointer het volgende:[..]
als je in groningen skate, weet je ook wie Klaas is..
stephen is van stigmatic right? (ik ben fuckin slecht in namen)
quote:Ik kom ook uit Apeldoorn. Dieter ken ik wel ja, maar dat lijkt me logisch
Op donderdag 11 december 2003 18:15 schreef ill_Bill het volgende:
Ik kom uit apeldoorn.. Dieter zullen sommige personen ook wel kennen.
quote:Veenendaal? daar rij ik iedere dag langs! (A12). Waar zit dat parkje ergens? In de buurt van die miniramp die er al stond misschien? En wat voor obstakels staan er allemaal?
Op dinsdag 6 mei 2003 21:37 schreef theroots het volgende:[..]
.....verder hebben we net een heel cool parkje gekregen in veenendaal dus daar moet je zeker een keer komen kijken......
[..]
Ik kan het niet zelf opmeten omdat ik ze nog niet heb liggen.
Alvast bedankt.
quote:hoe wil je dat dan regelen met de kogellagers, als die banden groter zijn (ik neem aan dat er dan ook geen 'normale' kogellagers in passen?)
Op maandag 16 februari 2004 14:03 schreef GenesiZ het volgende:
Ik ga een mountainboard maken en gebruik de trucks voor de banden en het sturen. Alleen zijn de banden een heel stuk groter en moeten de trucks verlengd worden.
quote:Daar zitten standaard 20mm lagers in, maar er zijn verloopbussen. Alleen dan moet ik wel de maat weten van de as van een truck.
Op maandag 16 februari 2004 17:25 schreef Goofup het volgende:[..]
hoe wil je dat dan regelen met de kogellagers, als die banden groter zijn (ik neem aan dat er dan ook geen 'normale' kogellagers in passen?)
quote:Daar zitten standaard 20mm lagers in, maar er zijn verloopbussen. Alleen dan moet ik wel de maat weten van de as van een truck.
Op maandag 16 februari 2004 17:25 schreef Goofup het volgende:[..]
hoe wil je dat dan regelen met de kogellagers, als die banden groter zijn (ik neem aan dat er dan ook geen 'normale' kogellagers in passen?)
Een los deck is meestal rond de 80 euro ja.quote:Op dinsdag 23 maart 2004 21:52 schreef Timens het volgende:
Hoe duur is een prof skateboard tegenwoordig eigenlijk? eurotje of 80/100?
Ik durf nog niet eens van een funbox afquote:Op zondag 9 november 2003 22:04 schreef NullPointer het volgende:
[..]
makkelijkste wat er is..![]()
het enige waar ik nog steeds moeite mee heb zijn handrails.. een gewone slide wil nog, maar een 5050 of nose-slide.... brrrrr.. eng..
het rare is dat ik vaak 50's op een handrail heb gedaan, maar ik ben een paar keer fuckin hard gevallen, zo hard dat ik deze trick niet meer durf...
blanko boardje is altijd goedkoper, maar dan heb je wel weinig keus in shapesquote:Op woensdag 24 maart 2004 13:44 schreef Timens het volgende:
hmm... dus compleet gemiddeld zon 120 pleuro... en zijn er nog tips voor een goed maar niet al te duur merk/bord?
ik heb zo ff n gemiddelde genomen, maar wat denk jij wat een redelijk goedkoop bord is? maar dan merk geen prijs... heb er genoeg voor overquote:Op woensdag 24 maart 2004 15:38 schreef NullPointer het volgende:
voor 120 euro kan ik niet een board noemen die echt goed is sorry, misschien dat ze er wel zijn, maar ik ken ze niet.. wat betreft die koters, een board kan je heel mooi mee slaan, en wat betreft durf, gewoon met de board meegaan, niet forceren, en altijd loodrecht met je board zijn..(dwz niet te veel voor/achter over leunen)
wat voor plank had je in gedachten? smal/breed, lang/kort, veel/weinig concavequote:Op woensdag 24 maart 2004 19:11 schreef Timens het volgende:
[..]
ik heb zo ff n gemiddelde genomen, maar wat denk jij wat een redelijk goedkoop bord is? maar dan merk geen prijs... heb er genoeg voor over
\quote:Op donderdag 25 maart 2004 12:52 schreef Goofup het volgende:
[..]
wat voor plank had je in gedachten? smal/breed, lang/kort, veel/weinig concave
Ik houd zelf van Popwar, Real, New Deal, dNA (goedkoop ook nog, maar moet je wel van houden. zijn erg flexibel)
Wat vind je fijn? grote/kleine wielen, breed/smal hard/zacht
Ik heb zelf Accel wielen. 52mm, ze zijn keihard en smal (je hebt ook bredere)
Vind je het belangrijk dat je trucks goed kunnen sturen (vloeiend) of draai je ze helemaal vast?
Ik heb al aardig wat merken gehad en vind de meeste wel fijn. Alleen tracker kreeg ik axleslip en ik geloof dat ik bij gullwing altijd kingpins brak.
Alleen qua lagers kan ik zeggen dat je hier niet al je geld aan moet uitgeven, want hetgene wat je meer betaald aan abec-heleboel dan bijv. abec-3 is het niet waard. Ze gaan net zo snel kapot of ze vragen om meer onderhoud. Ik heb Powell Reds. Niet duur en goede kwaliteit
Ja. Iedereen heeft zo zijn smaak en andere eisen. Gewoon naar een skateshop gaan en zeggen wat je precies van plan bent (op straat, in een park, in een ramp of allemaal? en of je het al een beetje kan enzo...)quote:Op donderdag 25 maart 2004 18:52 schreef Timens het volgende:
[..]
\
veel data ineens.. dus het komt er gewoon op neer dat ik het best in een skateshop(wat ik soweiso van plan was) om advies te gaan vragen etc.?
Ik ben begonnen met een Blokker board, maar het ding heeft als grootste nadeel dat het gemaakt is voor mensen die hooguit 40 kilo wegen ofzo. Ik heb hem al heel snel weggedaan, voornamelijk omdat de lagers zo ruk waren. Omdat ik nog geen ollies of andere dingen deed, waren het deck en de trucks op zich sterk genoeg. Maar nu ik zo eens de trucks van mijn huidige board vergelijk met die van dat Blokker board, denk ik dat ik met een half uurtje door de Blokker trucks heen zou zakken. En da's gevaarlijk. Ook het deck is niet zo stevig. Als je netjes op de trucks landt, zal het wel gaan, maar als je verkeerd landt is het *krak*.quote:Op maandag 29 maart 2004 22:50 schreef Timens het volgende:
hehe:P Ik hoop dak t n beetje kan, op zn intertoys dingetje wil t wel dus neem aan dat n probord het er niet slechter opmaakt
Ik had full protection (behalve dan een helm) toen ik mijn been brakquote:Op maandag 29 maart 2004 23:49 schreef NullPointer het volgende:
misschien is het ook wel handig om (goede) protection te kopen, knie, elleboog en pols.. leer je sneller van, ook hoe je het beste kan vallen, durf je ook meer, doe je ook meer en sneller..
ik ben 26.quote:Op dinsdag 30 maart 2004 15:09 schreef MR.JAY het volgende:
Ik ben 24 en ik heb afgelopen weekend een nieuw board gekocht (Area Voodoo Skull), maar nu moet ik opnieuw beginnen met het leren ervan. Ik heb vroeger geskateboard (ook in de halfpipe en op funramps), maar ik kan er geen f@ck meer vanKan iemand mij makkelijk van mijn Mongo-style afhelpen, of weet iemand een goeie NL-site met tips.
Leuk dat er ook leeftijdsgenoten zijn die nog skateboarden
L8R
Mwoa, moet ik hier op reageren?quote:Op dinsdag 30 maart 2004 15:09 schreef MR.JAY het volgende:
Ik ben 24
[knip]
Leuk dat er ook leeftijdsgenoten zijn die nog skateboarden
Mijn deck is een huidig model, dus geen old-school (visvorm) .. het is wel ff anders dan mijn oude vertrouwde Visionquote:Op dinsdag 30 maart 2004 17:14 schreef Goofup het volgende:
[..]
ik ben 26.
Zo'n Area Voodoo Skull is dat zo'n oldskool model?
PS. waar woon je ergens in de buurt?
daar hebben we je profiel voorquote:Op dinsdag 30 maart 2004 21:36 schreef RetepV het volgende:
[..]
Mwoa, moet ik hier op reageren?
Misschien is dat gewoon de pivotcup (zo'n rubbertje tussen de hanger en baseplate, waar de pin van de hanger in de baseplate gaat. Maar als het metaal daar ook is uitgesleten heeft een nieuw rubbertje weinig zin) of gewoon de bushings (normale rubbertjes in truck)quote:Ik ben mijn deck nu echt zat. De trucks zitten een beetje los en willen niet recht blijven zitten.
symetrisch... ik weet niet of die nog gemaakt worden. Vroeger had je nog Vision double tailsquote:Dus de vraag, wat is een goedkoop en goed deck? De ATM decks zijn niet zo duur, maar hadden die niet een gekke shape? Ik wil een niet zo diepe concave en de nose en tail moet hetzelfde zijn, gewoon symmetrisch.
Ik wist nie eens dat Orion nog bestondquote:Trucks doe ik gelijk goed, die hou je veel langer heel dan je deck. Maar toch effe de vraag naar een goedkope en lichte truck. Ik wilde Grind King AXL's, maar volgens mij zijn er wel net zulke lichte trucks voor minder geld. Ik weeg 60kg, dus die trucks hebben het bij mij toch al makkelijk. Is Orion wat?
Nee, de hele baseplate wil niet goed blijven zitten. Ik kan de schroefjes wel harder aandraaien, maar dan trek ik ze op een gegeven moment door het deck heenquote:Op woensdag 31 maart 2004 09:00 schreef Goofup het volgende:
[..]
Misschien is dat gewoon de pivotcup (zo'n rubbertje tussen de hanger en baseplate, waar de pin van de hanger in de baseplate gaat. Maar als het metaal daar ook is uitgesleten heeft een nieuw rubbertje weinig zin) of gewoon de bushings (normale rubbertjes in truck)
Nou, de meeste decks zijn symmetrisch volgens mij. Of in ieder geval *bedoeld* om symmetrisch te zijn, nose en tail zijn even lang en even hoog. Maar ATM was dacht ik een uitzondering, die had een kortere en minder hoge nose. Maar goed, ik denk dat ik maar even in de winkel moet gaan kijken. Beetje vervelend, ik hou er niet zo van om 2 uur lang in een winkel alle decks uit te proberen en dan niks te kopenquote:[..]
symetrisch... ik weet niet of die nog gemaakt worden. Vroeger had je nog Vision double tails. Maareh.. ATM een gekke shape? Weet ik niet. Ik weet wel dat er geen keuze is in shapes, alleen breder of smaller. Maar ik las dat je van plan was een element te halen; die zijn goed hoor.
Hoge trucks sturen scherper, is het niet? Ik wil trucks die ik vrij strak kan zetten, maar waar ik toch redelijk snel mee kan sturen. Maar gewicht en prijs zijn toch belangrijker.quote:[..]
Ik wist nie eens dat Orion nog bestondIk dacht dat daar de kingpins snel van braken.
Ik rijd zelf op Krux (high, niet die lage dingen) en ze bevallen me prima. Ik houd ervan om mijn trucks lekker los te hebben en ik vind er fijne rubbertjes in zitten.
dan is het probleem al opgelost als je een nieuwe plank en nieuwe hardware (schroefjes) koopt. Let bij het kopen van de schroefjes een beetje op hoe de kop eruit ziet. Als ze wat breder zijn boren ze minder gauw je board in.quote:Op woensdag 31 maart 2004 10:28 schreef RetepV het volgende:
Nee, de hele baseplate wil niet goed blijven zitten. Ik kan de schroefjes wel harder aandraaien, maar dan trek ik ze op een gegeven moment door het deck heen. Ik denk dat er wat dikkere schroefjes in moeten en dan is het wel weer goed. De pivotcups zijn iig. ook al niet zo lekker meer, maar die kosten toch geen ruk.
bij de meeste boards is de nose langer dan de tail en minder steil. Maar bij de meeste boards zie je het niet zo overduidelijk. Ik weet wel dat je bij de Guy Mariano-modellen van girl bijvoorbeeld een heel klein punt-tailtje hebt en je overduidelijk het verschil ziet, maar bij ATM valt dat wel mee dacht ik?quote:Nou, de meeste decks zijn symmetrisch volgens mij. Of in ieder geval *bedoeld* om symmetrisch te zijn, nose en tail zijn even lang en even hoog. Maar ATM was dacht ik een uitzondering, die had een kortere en minder hoge nose. Maar goed, ik denk dat ik maar even in de winkel moet gaan kijken. Beetje vervelend, ik hou er niet zo van om 2 uur lang in een winkel alle decks uit te proberen en dan niks te kopen.
hogere trucks kun je losser zetten, omdat bij lage trucks je wielen tegen de plank komen en je gelijk stilstaat dan.quote:Hoge trucks sturen scherper, is het niet? Ik wil trucks die ik vrij strak kan zetten, maar waar ik toch redelijk snel mee kan sturen. Maar gewicht en prijs zijn toch belangrijker.
Ik breek nooit kingpins. Laatste keer is al zo'n 10 jaar geleden schat ikquote:En kingpins breken? Ach, dat doen ze toch wel. Dan koop je een nieuwe en die is meestal toch al van betere kwaliteit dan degene die je meekrijgt.
Nou, ik heb nog nooit een deck gebroken. Versleten, dat welquote:Op donderdag 1 april 2004 01:22 schreef NullPointer het volgende:
kingpins vallen wel mee idd, boardjes breken sneller..
Goofy is met rechtervoet voor of linker?:-squote:Op dinsdag 30 maart 2004 17:14 schreef Goofup het volgende:
[..]
ik ben 26.
Zo'n Area Voodoo Skull is dat zo'n oldskool model?
Ehm... Mongo afleren.. gewoon de hele tijd 'normaal' steppen, totdat het niet meer vreemd voelt.
Ik ben trouwens goofy begonnen met skateboarden en na een winterstop (ik kon al ollie-en enzo.) zochten mijn broer en ik samen ons skateboard weer op en rolden naar buiten.
Ik zag dat de Bison-marathon aan de verkeerde schoen zat, dus moest ik die van mijn broer aanhebben. Bij hem zat de bison-marathon echter aan dezelfde kantBlijkt dus dat ik ineens geswitcht was van goofy naar regular
vreemd.... skate nu nog altijd regular
PS. waar woon je ergens in de buurt?
Goofy = rechtervoet voorquote:Op vrijdag 2 april 2004 09:39 schreef Timens het volgende:
[..]
Goofy is met rechtervoet voor of linker?:-s
Ik snap niet waarom mensen daar zo moeilijk over doenquote:Op vrijdag 2 april 2004 18:16 schreef RetepV het volgende:
Oh, en dan wordt het NOG leuker met frontside en backside tricks.
en fakie?quote:Op maandag 5 april 2004 21:54 schreef Sjaeck het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom mensen daar zo moeilijk over doen, fs is gewoon als je met je voorkant naar het obstakel toe gedraaid bent voor je de trick doet of als je met je voorkant naar voren draait. En bs dus het tegenovergestelde.
ga ik niet zeggen! ik zeg et als ze geweest zijnquote:Op dinsdag 6 april 2004 17:55 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
waar?
Nietquote:Op dinsdag 6 april 2004 17:22 schreef slutch het volgende:
backside blunt is als je backside 50-50 langs de curb/rail/ledge rijdt
Ehm.. ik rij altijd met mijn zijkant in de rijrichtingquote:Op dinsdag 6 april 2004 23:55 schreef slutch het volgende:
[..]
ga ik niet zeggen! ik zeg et als ze geweest zijn:D.. anders komt heel skatend fok er ook...
maar ja
bs ollie is ollie met je rug (back) naar de rijrichting
fs ollie is dus met je voorkant naar de rijrichting!!!
Blunt = joint, reefer, stick, fuwacka, spliff, roker, sigaar.quote:Op woensdag 7 april 2004 15:38 schreef Sjaeck het volgende:
Niet. Volgens mij heb je geen idee wat een blunt is.
quote:Op dinsdag 6 april 2004 17:22 schreef slutch het volgende:
backside blunt is als je backside 50-50 langs de curb/rail/ledge rijdt
wtf is dit nou weer voor slappe onzin? Durf te wedden dat je zo'n domme kutskatenerd bent die al zn maatjes naait.... NEPSKATER!!!quote:Op dinsdag 6 april 2004 23:55 schreef slutch het volgende:
[..]
ga ik niet zeggen! ik zeg et als ze geweest zijn:D.. anders komt heel skatend fok er ook...
maar ja
bs ollie is ollie met je rug (back) naar de rijrichting
fs ollie is dus met je voorkant naar de rijrichting!!!
jouw antwoord zegt al genoeg over jou, zou ik zeggenquote:Op woensdag 7 april 2004 19:00 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
wtf is dit nou weer voor slappe onzin? Durf te wedden dat je zo'n domme kutskatenerd bent die al zn maatjes naait.... NEPSKATER!!!
ik rijd zelf ook op keiharde wielen en dat gaat best, ook in de pool, maar de meeste poolskaters hebben juist superzachte wielen, zodat je niet wegglijdt en een powerslide maakt als je met hoge snelheid door de boacht curved (maar zo hard ga ik toch nog niet in de poolquote:Op woensdag 7 april 2004 18:21 schreef RetepV het volgende:
[..]
Iets anders: ik zal er zaterdag zijn, ik neem zelfs mijn deck mee. Effe een vraagje, want ik heb nog nooit in een bowl geskate:
Wat voor wieltjes kan ik het beste gebruiken? Ik heb nu 100a 54mm wieltjes, keihard en supersnel. Maar ik heb dus nog nooit in een bowl geskate, dus dat is misschien wat te veel van het goede? Ik heb nog een setje 95a 54mm wieltjes, maar die vond ik veel te zacht voor street. Misschien iets voor in de bowl?
En is er ook een gedeelte voor beginners? Ik wil wel leren indroppen zonder dat ik een gevorderde skater dood rij. Hier in het skateparkje zijn de ramps meer dan 2 meter hoog, niet iets voor een beginner, of in ieder geval durf ik er nog niet vanaf.
In Area 51 hebben ze een perfekte miniramp om het te leren, maar daar ben ik 2 keer geweest en beide keren liep ik op krukken (de eerste keer vanwege een gebroken been, de tweede keer omdat de platen en schroeven er net uit waren).
quote:Op donderdag 8 april 2004 12:30 schreef Goofup het volgende:
Ik had heel toevallig wel mijn skateboard bij me, dus effe gerold nog.. Ook in Scheveningen zelf nog.
vaak wel ja; mijn zwembroek niet daarentegenquote:Op donderdag 8 april 2004 12:50 schreef RetepV het volgende:
[..]
[afbeelding][afbeelding][afbeelding]
Jaja, wel je zwembroek vergeten, maar heel toevallig niet je skateboard. Tja, je zal hem wel net als ik altijd achterin je auto hebben liggen
.
ja ben ik zeker!quote:Op woensdag 7 april 2004 19:00 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
wtf is dit nou weer voor slappe onzin? Durf te wedden dat je zo'n domme kutskatenerd bent die al zn maatjes naait.... NEPSKATER!!!
Met mijn 100a wieltjes glij ik niet weg hoorquote:Op donderdag 8 april 2004 20:01 schreef Sjaeck het volgende:
Ik hou het altijd op zachte wieltjes, maar wel kleine, omdat ik een teringhekel heb aan wegglijden bij te snel bochtenwerk, maar ik kan wel voldoende corrigeren,( als ik bijvoorbeeld een 180 net niet helemaal doordraai of juist te ver) omdat mijn wielen zo klein zijn.
Wat is een mooiere plek, Westblaak of Overground? Ik woon in Huizen, Amsterdam is voor mij het dichtst bij. Is het het waard om helemaal naar Rotterdam te karren, met alle files, flitspalen en bullshit van dien?quote:Op vrijdag 9 april 2004 00:38 schreef slutch het volgende:
kijk maar op de left site aap
Misschien valt het mee? Zijn er in Scheveningen nog of Den Haag nog indoor skateparken? Volgens mij niet, hé.quote:Op vrijdag 9 april 2004 13:37 schreef Goofup het volgende:
ik denk dat het wel heel letterlijk in een 'pool' skaten wordt morgen![]()
Niet dat ik ga...
Owkee Westblaak dus.... maasterquote:Op vrijdag 9 april 2004 00:38 schreef slutch het volgende:
[..]
ja ben ik zeker!
hahahahaha
kijk maar op de left site aap
weet iemand trouwes waar je de grijd met rode ellingtons kan kopen (die hij hij anheeft in zijn line in this is skateboarding waar die oa een treflip en een shove-it frontside board doet?
ik heb nu de bruin met beige
Ik wist niet dat er echte boarders waren die zulke trieste slang-woorden voor tricks gebruiktenquote:Op vrijdag 9 april 2004 00:38 schreef slutch het volgende:
[..]
een treflip en een shove-it frontside board doet?
ik wist niet dat er echte boarders waren die zo onnodig zeuren om dingenquote:Op vrijdag 9 april 2004 19:04 schreef Sjaeck het volgende:
[..]
Ik wist niet dat er echte boarders waren die zulke trieste slang-woorden voor tricks gebruikten.
Das altijd grappigquote:Op vrijdag 9 april 2004 19:04 schreef Sjaeck het volgende:
[..]
Ik wist niet dat er echte boarders waren die zulke trieste slang-woorden voor tricks gebruikten.
Moet je binnen is proberen komt steeds meer te staan. (Idd mooi dakquote:Op woensdag 14 april 2004 00:00 schreef Goofup het volgende:
ja, ken de yard wel, maar nog niet dat ondergrondse parkje daar. Alleen bovengronds.. Is een perfecte locatie, alleen als het geregend heeft blijft het nog dagen nat. Ik was er toen ook toen er allemaal plassen lagen.
Toen moest ik van zo'n blok af, over de blubber truukjes maken. Was wel vet, maar een vriend van me ging door zijn enkel en ik kreeg de dag erna ook last van mijn enkel en dat bleken achteraf rondslingerende botsplinters te zjin. Ben er nu nog zoet mee.. (operatie achter de rug en wel weer een beetje aan het rollen, maar nog niet voluit)
Naar rechtsleunen jij gaat rechtsquote:Op woensdag 14 april 2004 01:08 schreef NgInE het volgende:
heb daarnet ff geoefend op een lege parkeerplaats (wel relaxed: om 12 uur s'nachts zijn er niet zo veel dingen meer waar je dan tegenaan kan rijden) en het rijden zelf gaat wel ok al. alleen wat is de beste manier om te sturen? ik heb nu heel weinig controle over welke kant ik op ga.
sowieso bij die speelgoedplanken zijn die trucks niet zo fijn, maar goed..quote:Op woensdag 14 april 2004 01:08 schreef NgInE het volgende:
heb daarnet ff geoefend op een lege parkeerplaats (wel relaxed: om 12 uur s'nachts zijn er niet zo veel dingen meer waar je dan tegenaan kan rijden) en het rijden zelf gaat wel ok al. alleen wat is de beste manier om te sturen? ik heb nu heel weinig controle over welke kant ik op ga.
omdat de makers weten dat skateboarden een verslaving is... als je er eenmaal ingerold bent kun je er niet meer uitstappenquote:Op woensdag 14 april 2004 16:58 schreef NgInE het volgende:
ah ok. ja, ik wil wel een echt dek kopen, maar die krengen kosten mij te veel geld en de kans dat ik over een maand niet meer skate zit er ook in. waarom moeten ze alles zo duur maken?
ja, maar 75 euro is ook al veel voor zo'n arm studentje zoals ik :p en idd, dat board is nogal langzaam. op asfalt nog wel aardig, maar op straatstenen doet ie niks. en ik kan al ongeveer 1 cm ollienquote:Op woensdag 14 april 2004 18:12 schreef Sjaeck het volgende:
Achja voor 75 euro heb je al beginnerboards, je hoeft niet meteen te beginnen met een pro-board van ¤250.
Maar van die Bart Smit boards van 20 euro zijn echt bagger hoor, zijn heel moeilijk onder controle te houden en je kunt er totaal geen snelheid mee krijgen.
Well, toch ben ik van mening dat jij sneller weer zal stoppen met skateboarden als je zo'n goedkoop plankie hebt. Niks lukt er mee namelijk en binnen de kortste keren ben je gefrustreerd en gooi je hem in de hoek. Zo'n Bart Smit plank is voor kinderen van 8 jaar ofzo die toch nog niet de kracht hebben om tricks te doen.quote:Op woensdag 14 april 2004 23:22 schreef NgInE het volgende:
ja, maar 75 euro is ook al veel voor zo'n arm studentje zoals ik :p en idd, dat board is nogal langzaam. op asfalt nog wel aardig, maar op straatstenen doet ie niks. en ik kan al ongeveer 1 cm ollien
Hehehe, ik kan je zeggen dat je dat nog zal tegenvallen. Er is niets moeilijkers dan wennen aan een sneller board. Alles draait om evenwicht en als jij van een langzaam naar een sneller board overstapt, zul je heel veel van je zelfvertrouwen kwijtraken omdat het board zo snel onder je uitschiet bij elk foutje dat je maakt. En zonder zelfvertrouwen lukt niets.quote:trouwens, hoe beter ik met dit board word, hoe beter ik ben mocht ik een echte kopen...niet?
ja, helemaal mee eens.quote:Op donderdag 15 april 2004 16:14 schreef RetepV het volgende:
[..]
Well, toch ben ik van mening dat jij sneller weer zal stoppen met skateboarden als je zo'n goedkoop plankie hebt. Niks lukt er mee namelijk en binnen de kortste keren ben je gefrustreerd en gooi je hem in de hoek.
skateboarden draait inderdaad 100% om vertrouwen in je kunnen. Het zal inderdaad wel anders zijn op een goed deck, maar ik denk niet dat hij zijn balans kwijt zal zijn. Dat zit meer in de trucks denk ik...quote:Hehehe, ik kan je zeggen dat je dat nog zal tegenvallen. Er is niets moeilijkers dan wennen aan een sneller board. Alles draait om evenwicht en als jij van een langzaam naar een sneller board overstapt, zul je heel veel van je zelfvertrouwen kwijtraken omdat het board zo snel onder je uitschiet bij elk foutje dat je maakt. En zonder zelfvertrouwen lukt niets.
geven ze dat tegenwoordig nog aan dan 92A, 100A? Vroeger lette ik er altijd op, maar tegenwoordig valt het me niet meer op eigenlijk.quote:Trust me, ik heb het meegemaakt. De wieltjes die onder mijn skateboard zaten waren 92a wieltjes, erg zacht, en de lagers waren goedkope dingen. Ik heb de wieltjes vervangen voor 100a wieltjes, kneiterhard en snel, en snelle en goede lagers, Bones Reds. De eerste dagen durfde ik niks meer.
daar heb ik het op geleerd. Van die wielen dat als je er drie keer mee rijdt ze zo glad als ijs wordenquote:Maar toch nog altijd stukken beter dan een Bart Smit board met PVC wieltjes. PVC moet je voor vuilniszakken en regenbuizen gebruiken, niet voor skateboard wieltjes. Polyurethaan all the way!
Yep, die maten zijn er nog steeds. Is ook best belangrijk omdat je verschillende hardheden hebt voor verschillende ondergronden. Op hout kun je het best middelharde wieltjes gebruiken, zeg 95a. Maar als het stoffig is kun je beter weer iets hardere wieltjes nemen. En bla en bla en bla, er zit een hele wetenschap achterquote:Op donderdag 15 april 2004 16:30 schreef Goofup het volgende:
[wieletjes]
geven ze dat tegenwoordig nog aan dan 92A, 100A? Vroeger lette ik er altijd op, maar tegenwoordig valt het me niet meer op eigenlijk.
Je ziet de context niet juist (en dat is ook precies de bedoeling van Bam). Luister, als jij zijn Pa of Ma was, zou je dan al die dingen pikken die Bam je aandoet?quote:Op dinsdag 13 april 2004 17:28 schreef NullPointer het volgende:
hij is niet grappig, niet in Viva La Bam.. gewoon anderen voor schut zetten en pijn doen, maar zodra iemand hem pakt, of aan zijn spullen zit dan is het foute boel.. dankzij deze serie krijg je de echte Bam te zien, een verwend kut kind..
Ik kan er ook nog bij zeggen dat het bij alle basistricks superbelangrijk is dat je zo veel mogelijk boven het middelpunt van je deck blijft. Dus als je een ollie inzet, heb je je voorste voet achter de schroefjes (een cm of 2) en je achterste voet op je tail. Om nu toch met het centrum van je lichaam (eigenlijk gaat het om je gewicht) boven het midden van je board te blijven moet je iets voorover gaan hangen. En dan precies recht omhoog springen.quote:Op vrijdag 16 april 2004 09:10 schreef Goofup het volgende:
ollie: zoals SuperFruitig net gepost heeft. Denk eraan dat je eigenlijk een sprong maakt en dus allebei je benen moet gebruiken voor de sprongkracht. Hurk een beetje, spring dan op vanuit allebei je benen en tijdens die sprongbeweging druk je de tail in een korte, statische beweging in. Je board komt dan mee de lucht in als je hem 'meeneemt' met je voorste voet.
Maak daar van:quote:Op vrijdag 16 april 2004 15:24 schreef RetepV het volgende:
[..]
Je ziet de context niet juist (en dat is ook precies de bedoeling van Bam). Luister, als jij zijn Pa of Ma was, zou je dan al die dingen pikken die Bam je aandoet?
Ik denk het niet, want je vindt Bam een klootzak.
Maar bedenk nou eens hoeveel Bam verdient met zijn 'gedrag'... In de serie zie je Bam's Pa lekker iedere dag naar zijn werk gaan en Bam uitschelden als dat weer eens niet lukt. MAAR HIJ HOEFT HELEMAAAL NIET MEER TE WERKEN! Bam is druk bezig multi-multi miljonair te worden en zijn ouders zijn zijn zaakwaarnemers enz.
Het is dus zo: zo gauw de camera aan staat is iedereen een werknemer van Bam. Als de camera uit staat is het anders. Maar ja, de camera staat altijd aan. En wat zie jij altijd? De momenten dat de camera aan staat.
Luister: Bam is niet gek, hij heeft alleen maar ADHD.
Ja, ok, ik wou niet gelijk overdrijvenquote:Op vrijdag 16 april 2004 15:43 schreef SuperFruitig het volgende:
[..]
Maak daar van:
hij IS multi multi miljonair
Yep, als ik fotogeniek was als hij en de fysiek van hem (tenslotte blesseert hij zich niet zo vaak als ik), dan had ik het ook gedaanquote:Ach Bam, een hele goeie skater, super stylish! Ik vind zn shows geniaal ( zowel CKY als VLB ) en het concept kun je zo lang uitmelken als je wil. Het blijft leukDe hele VLB series is gewoon: geld uitgeven bij de vleet en het daardoor 3 dubbel terugverdienen
Ach, ik zie het toch een beetje als ideaal beeld. De hele dag kutten met je vrienden, daarmee geld verdienen, doen waar je zin in hebt...
Marketingquote:Op vrijdag 16 april 2004 15:46 schreef RetepV het volgende:
[..]
Ja, ok, ik wou niet gelijk overdrijven.
[..]
Yep, als ik fotogeniek was als hij en de fysiek van hem (tenslotte blesseert hij zich niet zo vaak als ik), dan had ik het ook gedaan.
Maar als ik de dingen zou doen die hij doet en ik zou het op film uitbrengen, dan zou niemand het waarschijnlijk kijken.
lopen? wat is dat?quote:Op vrijdag 16 april 2004 17:26 schreef Goofup het volgende:
Wat RetepV postte is inderdaad ook belangrijk. Niet alleen op het ollieën concentreren, maar raak vertrouwd met je board.
Het moet makkelijker worden dan lopen
Het schijnt dat sommige mensen de stoep gebruiken om eroverheen te lopen. Best gek eigenlijk. Je kunt toch zo zien dat die voor skateboarders gemaakt zijn! Waarom zitten er anders stoepranden aanquote:Op vrijdag 16 april 2004 17:34 schreef SuperFruitig het volgende:
[..]
lopen? wat is dat?
tsssk, lopen is zo 1971quote:Op vrijdag 16 april 2004 17:39 schreef Goofup het volgende:
[..]
Het schijnt dat sommige mensen de stoep gebruiken om eroverheen te lopen. Best gek eigenlijk. Je kunt toch zo zien dat die voor skateboarders gemaakt zijn! Waarom zitten er anders stoepranden aan
ofje kijkt Clue van billy pols, vrij nieuwe tricktip video, ook veel spots te zienquote:Op zaterdag 17 april 2004 00:45 schreef NgInE het volgende:
de beste uitleg over hoe je een ollie moet doen kon ik hiero vinden. goede site!:
http://www.exploratorium.(...)l
ellington, romero, reynolds, tony t, duffel te veel om op te noemenquote:Op maandag 12 april 2004 09:25 schreef Sjaeck het volgende:
Wie is eigenlijk jullie favoriete pro-skater?
.
wha?quote:Op zondag 18 april 2004 14:29 schreef Sjaeck het volgende:
Ugh Wieger van Wageningen heeft nog ooit mijn fles water gestolen.
Wieger is de manquote:Op zondag 18 april 2004 20:00 schreef Sjaeck het volgende:
Ja naja ik weet het ook niet zeker, maar ik was opeens mijn fles water kwijt en toen zag ik Wieger van Wageningen uit precies zo'n fles drinken. Vorige zomer.
Goede skater, dat wel. Vette nollie transitions enzo en inward heelflip noseslides enzo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |