Thanks.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 22:06 schreef shiznuts het volgende:
http://www.tabletguide.nl(...)-nadelen-op-een-rij/
Anders kijk je op YouTube of Google en zoek je naar reviews. Ik heb het ook maar op internet gevonden.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 20:32 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Cool. Maar werkt dat wel met een standard tablet? (let's say een Ainol Novo 7 bijvoorbeeld)
In feite dus meerdere tablets in een. (ik sta ingelogd met HTC Desire (custom Rom: Runnymede) en die zegt dat het gratis is?) Die moet ik onthouden voor als er een tablet met 9/10" IPS scherm, 1GB RAM, nieuwe processor en geld komt...
Vind de china tablets wel te vergelijken met archos, je mist inderdaad BT, maar thats it.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 18:44 schreef shiznuts het volgende:
DealExtreme... En dan ook nog voor tablets die ok zijn?
Eerder Pandawill, Merimobiles of Chinagrabber of iets in die trant. Of gewoon Aliexpress natuurlijk.
En de kwaliteit verschilt enorm met de tijden dat het 63-euro-ding populair was. Schermen zijn beter en vaak niet meer resistief en van goede kwaliteit en resolutie (zelfs IPS-schermen). De formfactor en bouw zelf kruipt steeds meer richting de westerse tablets. De internals worden massageproduceerd en goedkoop, zonder echt veel te hoeven laten schieten. Vaak geen 3G en bluetooth ingebouwd, maar bijvoorbeeld qua RAM en (grafische) processor-vermogen niets te klagen.
Hij is inderdaad nog aanwezigquote:Op zaterdag 18 februari 2012 18:07 schreef shiznuts het volgende:
Neem gewoon die van RobertNL over (mits 'ie 'em nog heeft).
Groter scherm, tobo, 7'' is te klein om aantekeningen te maken tijdens het college. Tevens loopt alles net wat soepeler, maar er zit dan ook een verschil in prijsquote:Op zondag 19 februari 2012 12:22 schreef secondant het volgende:
Wat heeft de TF beter in jouw optiek? En wat moet je voor de ainol hebben
Kun je je tablet niet via de recovery modus aan je computer hangen via USB en vervolgens benaderen?quote:Op zondag 19 februari 2012 15:21 schreef GuitarJJ het volgende:
Klote! Mijn zus komt net boven met mijn tablet met de volgende melding in het scherm:
[ afbeelding ]
Ze zij dat ze hem alleen maar aan had gezet. Ik gebruik verder geen encryptie (behalve een patroon als welkomstscherm), dus ik vind het nogal vaag.
Nja, na het resetten heb ik dus weer een geheel kale tablet zonder apps en instellingen.![]()
Ik hoop dat ik nog wat instellingen via Google kan terugzetten. Heb nog een oude back-up van mijn apps, maar het kost toch weer veel tijd om alles zoals vanouds te krijgen.
Bij mijn heeft Google helaas alleen de instellingen van alle apps bewaard. Mja, het is toch nog iets!quote:Op maandag 20 februari 2012 13:06 schreef Devolution het volgende:
Bij mij was het zo dat op Android 4.0, na inloggen met mijn Google account, bijna alles teruggezet werd (heb een telefoon en tablet met 4.0 en op mijn telefoon had ik alles al ingesteld voordat ik 4.0 op mijn tablet had). Apps, instellingen en foto's werden er vanuit mijn Google account weer opgezet. Alleen een aantal documenten had ik er niet meer op maar dat was geen probleem.
Misschien was dat een optie, alleen ben ik er dan nu al te laat mee.quote:Op maandag 20 februari 2012 13:29 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Kun je je tablet niet via de recovery modus aan je computer hangen via USB en vervolgens benaderen?
Wat wil je?quote:Op maandag 20 februari 2012 18:38 schreef Miniem het volgende:
Even een paar pagina's gelezen.
Maar wat is nu het 'koopje' van dit moment?
Goeie tip. Al weet ik 100% zeker dat ze daar van die ¤69-150 dingen van de Kruidvat e.d. 'testen' wat Chinese tablets beginnen zij écht niet aan.quote:[b]Op maandag 20 februari 2012 19:54 schreef
Vanavond even RADAR kijken, daar gaan ze het hebben over de beste tablet voor onder de 200 euro (zal wel geen China tabs vergeleken worden)
Daarom ga ik alleen al kijken. Denk dat de conclusie is dat die dingen van 100 euro tegenwoordig best redelijk zijn (InterT), daarnaast voor onder de 200 euro: Archosquote:Op maandag 20 februari 2012 20:11 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Goeie tip. Al weet ik 100% zeker dat ze daar van die ¤69-150 dingen van de Kruidvat e.d. 'testen' wat Chinese tablets beginnen zij écht niet aan.
Vervolgens is de conclusie dat deze tablets niet goed zijn en dat mensen beter een iPad kunnen halen. Tja, dan kan ik je zo ook wel vertellen.
je kan de uitslag gewoon lezen..quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 20 februari 2012 23:27 schreef n00b13 het volgende:
[..]
je kan de uitslag gewoon lezen..Klopt, maar de video kijken is vaak interessanter; kun je bijvoorbeeld al uithalen hoe ze de test in zijn gegaan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar ik vond de test eigenlijk best achterhaald. Die tablets zijn al lang te koop (én dus verouderd).
En ook de echte instappers die voor NL-prijzen worden verkocht.
Als de tablets rechtstreeks uit China hadden gehaald (zoals de Ainol Elf, Momo V99 e.d. welk mij ook erg leuke tablets lijken) hadden ze al wat positiever over geweest.
Maar goed, je gaat als vér doorgaande consumentenprogramma geen tablets aanraden die je uit China moet halen, waar je eventuele extra kosten voor moet betalen e.d.
De nieuwste processor is toch de A10, maar ik ben verward met al die namen. Ik dacht dat de Cortex A10 de beste/nieuwste van dit moment was, maar vervolgens heb je ook benamingen als Allwiner A10 - Cortex A processor. Beetje confusing...
A10 is een type naam van het merk allwinnerquote:Op maandag 20 februari 2012 23:39 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Klopt, maar de video kijken is vaak interessanter; kun je bijvoorbeeld al uithalen hoe ze de test in zijn gegaan.
Maar ik vond de test eigenlijk best achterhaald. Die tablets zijn al lang te koop (én dus verouderd).
En ook de echte instappers die voor NL-prijzen worden verkocht.
Als de tablets rechtstreeks uit China hadden gehaald (zoals de Ainol Elf, Momo V99 e.d. welk mij ook erg leuke tablets lijken) hadden ze al wat positiever over geweest.
Maar goed, je gaat als vér doorgaande consumentenprogramma geen tablets aanraden die je uit China moet halen, waar je eventuele extra kosten voor moet betalen e.d.
De nieuwste processor is toch de A10, maar ik ben verward met al die namen. Ik dacht dat de Cortex A10 de beste/nieuwste van dit moment was, maar vervolgens heb je ook benamingen als Allwiner A10 - Cortex A processor. Beetje confusing...
Ook ''hij geeft alleen mobile sites weer''quote:Op dinsdag 21 februari 2012 01:01 schreef Splackavellie02 het volgende:
Vrij waardeloze test inderdaad, met absoluut geen relevante informatie voor mensen die op zoek zijn naar een echt goede tablet.
Dualcore 7'' is er niet/weinigquote:Ik ben zelf op zoek naar een snel 7" tablet met bij voorkeur de volgende kenmerken:
- IPS scherm met behoorlijke resolutie (dus minstens 1024 pixels in de breedte)
- Beetje recente dualcore processor
- Android 3.0 of hoger, bij voorkeur ICS
Camera's boeien mij niet, en het hoeft echt niet zo goedkoop mogelijk. Maar wel goedkoper dan de 7.7" Galaxy Tab. De 7" Asus zou eigenlijk perfect zijn, maar ik heb geen idee wanneer die uitkomt.
Heeft iemand een suggestie?
Nee dit kan niet, je zou evt een extra battery pack kunnen kopen?quote:Op maandag 20 februari 2012 22:55 schreef Tarski het volgende:
Ik overweeg ook een tablet te kopen. Ben echter nogal een zuinige jongen... en dus ook erg nieuwsgierig naar de vervangbaarheid van de batterij. Kan de batterij van de Zenithink C91 en de Ainol Novo Aurora vervangen worden?
Dat vind ik zonde, dan wacht ik liever tot er wel een tablet is die doet wat ik wil. Ik wil er ook best wat meer voor betalen. De adviesprijs van 200-250 euro die Asus noemde, heb ik er wel voor over.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 19:41 schreef RobertNL het volgende:
Dualcore 7'' is er niet/weinig
Je zou kunnen kijken bij Ainol Aurora , Onda (?), Cube (?) en Bmorn V99. Dan heb je voor 150 euro eerst een oplossing tot de 7'' met dualcore voor een betaalbare prijs te krijgen zijn.
Wat is de nieuwste/snelste processor dan? De Alwinner A** Cortex A10? Of toch die Allwiner A10 Cortex A8?quote:Op dinsdag 21 februari 2012 19:41 schreef RobertNL het volgende:
A10 is een type naam van het merk allwinneren het is een Cortex A8 processor. De naam is dus enigszins misleidend.
Zie hieronder, de tablet voldoet vast voor wat je wil.quote:Op woensdag 22 februari 2012 01:40 schreef wolferl het volgende:
10.2" Zenithink ZT280 C91 Capacitive Screen Cortex A9 Android 4.0 8GB Tablet PC
Ik vind deze tablet zo gaaf.
Bij Pandawill was hij (zover ik kon peilen) 150 euro.
Ik zie hem nu nieuw op Ebay voor 130 euro.
Ik mag aannemen dat dit toch een redelijke tablet is?
Speel overigens geen spellen. Alleen maar filmpjes, emailen en beetje internetten.
Allwinner A10 is de één van de nieuwste bangforbuck cortex A8 processorsquote:Op dinsdag 21 februari 2012 20:30 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Wat is de nieuwste/snelste processor dan? De Alwinner A** Cortex A10? Of toch die Allwiner A10 Cortex A8?
En eigenlijk het beste wat je op dit moment kunt krijgen is:
- Bovenstaande Allwinner processor.
- 1GB RAM
- IPS scherm
- En uiteraard ICS.
Die zijn er toch nog niet? Meestal is het dan 1GB RAM maar dan mindere processor, of goede processor maar 512mb RAM.
Rockchip moet ik dus niet naar kijken?
En wat zijn de grootste/meest gewenste ontwikkelingen die er aan komen?
thanksquote:Op woensdag 22 februari 2012 13:57 schreef wolferl het volgende:
Bedankt RobertNL, veel informatie waar ik zeker wat aan heb.
Nog niks van gehoord, maar dat is met mijn TF101 ook nog niet het gevalquote:Op woensdag 22 februari 2012 15:47 schreef admiraal_anaal het volgende:
Robert, heb jij al gehoord of Archos is begonnen met het uitrollen van ICS? Want daar zouden ze de eerste week van februari toch mee beginnen?
Cortex A8/A9/A15 zegt iets over de manier waarop de processor is opgebouwd, net zo iets dat er verschil is tussen de opbouw van AMD en Intel processoren.quote:Op woensdag 22 februari 2012 15:53 schreef Iemand91 het volgende:
Ah, dat verduidelijkt veel idd. Klopt het dan wat ik hieronder zeg?
ARM Cortex-A8/9 e.d. is gewoon de processor dus, en Allwinner, Rockchip, Texas Instruments e.d. zijn fabrikanten die deze processors gebruiken; als het ware zijn Allwinner e.d. de moederborden en ARM Cortex de processor zelf.
Correct, de A8 is nu echt de budget processor (dit was hier voor de Infotmic x2xx, Via 8650 etc). Minder moet je ook niet meer willen.quote:Vervolgens is de Cortex-A8 nu redelijk ingeburgerd en de (dualcore) A9 nog niet. Maar de A9 is potentieel wel beter, mits in combinatie met goede GPU, voldoende RAM, schermresolutie e.d.
Vind zelf 7'' ook niet heel groot, maar het werk in een volle trein wel fijn een 10'' tablet is een beetje overkill als je moet staanquote:Als dit zo is, wacht ik nog even. 7" vind ik dus te klein (zeker in vergelijking met huidige gsm's met 4,2"+ schermen) dus het moet sowieso 9,7" worden.
Cortex A10 bestaat niet, dat is gewoon China, die bedenken maar wat. Allwinner = Cortex A8. De UPPO ziet er goed uit maar hoe zit het met firmware updates? Onda, Ainol en Zenithink hebben zich al bewezen met een update cylus van minimaal een jaar. Teclast heeft bijvoorbeeld tot nu toe bijna maar 1 update per tablet gedaan.quote:Er zijn een aantal tablets met Cortex-A8, 1GB RAM, IPS scherm, Android 4.0 e.d. zoals de UPPO PO8003 (handige benaming bij deze: ARM Cortex-A10, de A10 wordt toch nog nauwelijks gebruikt),
De V99 staat ook nog op mijn lijst, wil dan wel de aluminium versie maar die is moeilijk te krijgen/te duur.quote:BMORN V99 (schijnt nu ook 1GB RAM te hebben), Sysbay S-MP99 en Elinx noemt er nog een paar op Tweakers.
Jup, Zelf verwacht ik dat het nog even duurt voordat de Cortex A9 zo goedkoop wordt dat de prijs van China tabs daalt. Wellicht als de volgende gen Tegra3/4 devices komt?quote:Maar goed, hoe langer ik wacht, komen er ook nieuwe (betere) specs op de markt en zo blijf je bezig.
Hoewel wachten niet gek is; ik wordt nu al thuis aangekeken wat voor spul ik allemaal wel niet uit China haal en m'n geld aan weggooi
Dat moet ik ook nog een keer op mijn TF101 proberen, lijkt me wel fun met een dualbootquote:Op woensdag 22 februari 2012 17:16 schreef Klonk het volgende:
[ afbeelding ]
http://www.engadget.com/2(...)lock-tool-ubuntu-pr/
Het beste van twee werelden
Nee, dan had ik wel een goedkoop netbookje gekocht en daar een touchscreen op gemonteerdquote:Op woensdag 22 februari 2012 21:04 schreef Klonk het volgende:
Dualboot, als ze de touchscreen werkend krijgen zou ik dat hele android gedag zwaaien
Dat is toch niet chique? Koop dan zo'n transformer ding.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:18 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Nee, dan had ik wel een goedkoop netbookje gekocht en daar een touchscreen op gemonteerd
quote:de HTC Magic Pen werkt met batterijtjes en heeft magische eigenschappen die iets verder gaan dan het aanraken van het scherm
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |