SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
hoe bedoel je....?quote:Op vrijdag 6 januari 2012 12:35 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Een prima wapen voor spelers van jouw kaliber.
Vind die m26 ook heel fijn. Alleen past hij niet op elk wapen met underslug ofzo.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 03:15 schreef ABundy het volgende:
Gebruiken jullie weleens die M26 Mass als jullie Assault zijn? Wat een bazenwapen zeg. Had net een streak van 8 ofzo waarvan 5 met dat ding, elke kogel is bijna een kill. Ging ook ff met de F2000 spelen, kennelijk had ik dat nog nooit gedaan, maar ook dat is een heerlijk ding zeg. Nogal logisch dat hij 1 van de favoriete is bij de mensen die dit spel spelen.
Ik speel met 2 maten van me altijd in attack helicopters met deze instellingen:quote:Op zaterdag 7 januari 2012 20:29 schreef Laat77 het volgende:
Wat voor equipment lijkt jullie het beste als je samenwerkt in een attack helikopter?
Pilot
- Stealth
- ECM Jammer
- Heatseaker
Gunner
- Stealth
- IR flares
- TV Missle
Over de eerste ben ik nog niet uit, want een van de 2 kan dan stealth gebruiken.
Iemand een keer zin te testen (PS3) of dit een goede combinatie is voor de helikopter?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Narf!
Ik heb hem al wel (laser painter), dat is echt dik ownen met een gunner die guided missile heeft.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 20:53 schreef BORRREETJEEE het volgende:
Gunner:
-Stealt
-optic-zoom
-guided missiles
Pilot:
-Laser painter (heb nog nooit een pilot gehad die deze al heeft, ik heb hem zelf ook nog niet unlocked)
-IR-flares
-Heatseakers.
Sinds ik optic zoom als gunner heb gaat het veel beter, je knalt ze van ver naar de kloten. Autoloader vind ik niet nodig voor de gunner, gewoon je reload goed timen.
Laser painter heb ik ook. Hoef nog maar 2 unlocks voor de chopper.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 20:53 schreef BORRREETJEEE het volgende:
Gunner:
-Stealt
-optic-zoom
-guided missiles
Pilot:
-Laser painter (heb nog nooit een pilot gehad die deze al heeft, ik heb hem zelf ook nog niet unlocked)
-IR-flares
-Heatseakers.
Sinds ik optic zoom als gunner heb gaat het veel beter, je knalt ze van ver naar de kloten. Autoloader vind ik niet nodig voor de gunner, gewoon je reload goed timen.
Ik ben wel bij om het eea te tesen, heb alleen nog niet alles unlockt.. Kwesie van goede communicatie denk ik om goed guided missles te kunnen ontwijkenquote:Op zaterdag 7 januari 2012 20:29 schreef Laat77 het volgende:
Wat voor equipment lijkt jullie het beste als je samenwerkt in een attack helikopter?
Pilot
- Stealth
- ECM Jammer
- Heatseaker
Gunner
- Stealth
- IR flares
- TV Missle
Over de eerste ben ik nog niet uit, want een van de 2 kan dan stealth gebruiken.
Iemand een keer zin te testen (PS3) of dit een goede combinatie is voor de helikopter?
quote:
Ik had gisteren voor het eerst alleen maar positieve K/D en gisteravond zelfs 3 potjes waarin ik helemaal niet dood ging, dus toen ben ik er ook meteen mee gestopt, want toen dacht ik: als ik nu verder ga dan kan het alleen maar minder worden ....quote:
quote:Op zaterdag 7 januari 2012 21:51 schreef Sickert het volgende:
Kut spel! ik stop er mee! ik ga voortaan MW3 spelen.Laatst heb ik die gehaald(geld teveel ikweeetSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.) en geloof mij: het is geen ruk aan.
woensdag 8 september 2010 20:32 schreef Lurk_Kloon het volgende:[/b]
Hoe word je een gewaardeerd user op fok?
Ik word nooit gequete enzo... ;( ;( ;( ;(
Hangt af van welke map je op speelt. Bij Demavand Peak kun je altijd nog proberen achter die rotsen aan de zijkanten van de map te duiken met je chopper.quote:Op zondag 8 januari 2012 01:07 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..].
Ik word al gek als ik een potje speel met 1 k/d.
Net een potje gehad waarbij ik gewoon niets kon doen met mijn chopper. De vijand had guided missile en laser painter op zn scout heli waardoor ik helemaal niets kon doen.
Het was noshahr canals.quote:Op zondag 8 januari 2012 14:54 schreef Baalhaar het volgende:
[..]
Hangt af van welke map je op speelt. Bij Demavand Peak kun je altijd nog proberen achter die rotsen aan de zijkanten van de map te duiken met je chopper.
Had ik laatst ook, joinde een game waarin mijn team nog 50 tickets had en de vijand nog 140, uiteindelijk wonnen wij met nog 30 tickets.quote:Op zondag 8 januari 2012 16:23 schreef dreamzk het volgende:
Begonnnen het spel met zn 4en met een achterstand van 120 punten, dit was eindresultaat:
http://battlelog.battlefi(...)0897634/2/216779248/
Xbox of Ps3?quote:Op zondag 8 januari 2012 14:37 schreef stoereboii het volgende:
Hallon ik ben nieuw hier, nuja ik had al een account gemaakt (duboii) maar was nog met het standaard wachtwoord dat ik was vergeten veranderen dus daarom deze. ben level 36
Laatste tickets waren ook tering spannendquote:Op zondag 8 januari 2012 17:52 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Had ik laatst ook, joinde een game waarin mijn team nog 50 tickets had en de vijand nog 140, uiteindelijk wonnen wij met nog 30 tickets.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |