Zoals ik al dacht dus een hoop gezeik om niets.quote:
YOU WANT PRAY GAME?quote:Second, a smaller number of accounts were warned or temporarily suspended for exploiting loot containers on Ilum. To be completely clear, while players may choose to travel to Ilum earlier than the recommended level (40+) and may loot containers if they can get to them, in the cases of those customers that were warned or temporarily suspended, they were systematically and repeatedly looting containers in very high numbers resulting in the game economy becoming unbalanced.
Je kunt er niet om heen dat deze mensen onterecht gebanned worden.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:01 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
YOU WANT PRAY GAME?
END OF RINE
GRORIOUS COMMUNIST BIOWALE
Leuk geprobeerd, maar nee. Suspension, geen ban.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:18 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Je kunt er niet om heen dat deze mensen onterecht gebanned worden.
Biodrones kijken helemaal niet naar die tweede groep en lezen hier gewoon expres overheen.
EA MASTER RACE
quote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:24 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Leuk geprobeerd, maar nee. Suspension, geen ban.
Ze zijn tijdelijk gebanned, dus jawel.quote:A temporary debarment, as from school or a privilege, especially as a punishment
Zoiets heet dus een suspension.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:28 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
[..]
Ze zijn tijdelijk gebanned, dus jawel.
En je vindt het niet erg dat ze mensen suspenden omdat ze het spel spelen? 'o maar het is geen ban, dan is het niet zo erg'.quote:
Ik persoonlijk vind het niet erg dat er mensen suspend worden die doelbewust een systeem misbruiken om meer geld te verdienen. Dat Ilum gebeuren is willens en wetens een feature van het spel misbruiken om fiks te cashen.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:32 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
En je vindt het niet erg dat ze mensen suspenden omdat ze het spel spelen? 'o maar het is geen ban, dan is het niet zo erg'.
Nee, gewoon nee.
Gewoon slechte bioware damagecontrol.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:34 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Ik persoonlijk vind het niet erg dat er mensen suspend worden die doelbewust een systeem misbruiken om meer geld te verdienen. Dat Ilum gebeuren is willens en wetens een feature van het spel misbruiken om fiks te cashen.
Dat is een ander punt. Het gaat hier over semantiek.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:32 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
En je vindt het niet erg dat ze mensen suspenden omdat ze het spel spelen? 'o maar het is geen ban, dan is het niet zo erg'.
Nee, gewoon nee.
Nou ja 'goedpraten' ik ben het met de bans eens voor de Ilum-feature misbruikers. Mensen die slim het auctionhouse bespelen om winst te maken bannen ben ik het dan weer niet mee eens.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:35 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Gewoon slechte bioware damagecontrol.
Valt niks over goed te praten.
Hoezo misbruiken? Je mag er gewoon heen gaan hoor. Als je op laag level telkens gedood wordt door de mobs daar dan is dat je eigen schuld maar je verdient er wel wat mee.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:34 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Ik persoonlijk vind het niet erg dat er mensen suspend worden die doelbewust een systeem misbruiken om meer geld te verdienen. Dat Ilum gebeuren is willens en wetens een feature van het spel misbruiken om fiks te cashen.
Dit dusquote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:42 schreef Enjoirobbin het volgende:
Hou nou eens op met trollen en laat ons biodrones ons slechte spel spelen.
En alle haters haten toch wel, dus who cares?quote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:41 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
je denkt toch niet dat ze daar een goede naam mee krijgen? Behalve bij de Biodrones maar die eten toch al hun schijt wel.
Als men zich wat minder passief zou opzetten tegen bepaalde dingen, zoals in dit geval het gedrag van Bioware, zou Bioware nu misschien hun gedrag aan passen en dingen beter maken voor iedereen, maar misschien is die schijt wel te lekker voor sommigen, niks aan te doen helaas.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:46 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
En alle haters haten toch wel, dus who cares?
Oh ja, op de barricaden met z'n allen. Occupy Bioware!quote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:49 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Als men zich wat minder passief zou opzetten tegen bepaalde dingen, zoals in dit geval het gedrag van Bioware, zou Bioware nu misschien hun gedrag aan passen en dingen beter maken voor iedereen, maar misschien is die schijt wel te lekker voor sommigen, niks aan te doen helaas.
Als ik er nu actief last van had was het wat anders geweest, maar ik ben te druk met werk en gewoon het spel spelen (naast alle andere dingen) om me überhaupt wat aan te trekken van de problemen van wat veredelde gold-farmers.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:49 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Als men zich wat minder passief zou opzetten tegen bepaalde dingen, zoals in dit geval het gedrag van Bioware, zou Bioware nu misschien hun gedrag aan passen en dingen beter maken voor iedereen, maar misschien is die schijt wel te lekker voor sommigen, niks aan te doen helaas.
Even 'not done' zeggen tegen Bioware voldoet hoor, maar ik vind je enthousiasme wel lekker.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:50 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Oh ja, op de barricaden met z'n allen. Occupy Bioware!
Amen to that!quote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:51 schreef pl4kkie het volgende:
Haters gonna hate. Jankerds allemaal. Bevalt het je niet speel het dan niet. Klaar, basta, over en uit.
Ik speel met plezier mijn trooper. Morgen een nieuwe videokaart. Weg fps lag
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |