Sowieso de kerstdagen staat het op de achtergrond meestal (eerste kerstdag films voor de kids) en oudejaarsavond is inderdaad ook wat minder. Toch blijft de Top2000 een uniek en gezeldschapsevenement voor mij. Op de achtergrond zetten is leuk en brengt je ook terug naar bepaalde momenten in je leven, maar het hele aspect dat je met andere mensen erover kan kletsen is zo leuk. Soms ook echt wachten tot die ene plaat langskomt. En dan aftellen tot nieuw jaar, het blijft uniek. Nu heb ik al iets van 8 of 9 edities geluisterd en is het misschien ook de verzadiging van de laatste dag.quote:Op zondag 1 januari 2012 23:18 schreef Eska het volgende:
[..]
Ik heb ook vanaf het eerste moment genoten, ja.
Klein beetje jammer dat het al op eerste Kerstdag begint, want dan zit ik nog volop in familie-samenzijn (wel héél gezellig!!) maar weinig tot geen aandacht voor de Top2000.
Datzelfde geldt ook voor oudejaarsdag/avond, maar daar vind ik het idd ook minder jammer.
Bedankt voor de gezelligheid!quote:Op zondag 1 januari 2012 23:28 schreef MaJo het volgende:
Ik ga weer slapenMorgen weer werken
Het was me een genoegen lieve top 2000 fokkersIk zie jullie vast wel ergens in MUZ en anders tot eind dit jaar
Jij hebt die tijd natuurlijk niet meegemaaktquote:Op zondag 1 januari 2012 23:29 schreef FritsFlits het volgende:
Ik verward dit op de een of andere manier altijd met het nummer van Elton John. Zit een beetje in dezelfde hoek qua titel
Slaap lekker en succes morgen!quote:Op zondag 1 januari 2012 23:28 schreef MaJo het volgende:
Ik ga weer slapenMorgen weer werken
Het was me een genoegen lieve top 2000 fokkersIk zie jullie vast wel ergens in MUZ en anders tot eind dit jaar
Heel veel Radio 10 Gold beluisterd vanaf jongs aan omdat ik zonder muziek nooit kon slapen (nog steeds moeite mee trouwens). Heel veel muziek ken ik wel, maar niet qua titel. Er was in die tijd ook nog geen internet of mobiele telefoons met Shazam of Soundhound, dus even zoeken ging ook niet.quote:Op zondag 1 januari 2012 23:31 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Jij hebt die tijd natuurlijk niet meegemaakt
quote:Op zondag 1 januari 2012 23:29 schreef FritsFlits het volgende:
Ik verward dit op de een of andere manier altijd met het nummer van Elton John. Zit een beetje in dezelfde hoek qua titel
Dat laatste scheelt idd een boel.quote:Op zondag 1 januari 2012 23:31 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Jij hebt die tijd natuurlijk niet meegemaakt
Ja, bij mij ook.quote:Op zondag 1 januari 2012 23:34 schreef Doedezemaar het volgende:
Mijn agenda stond echt vol met al die jaren 80 artiesten
quote:Op zondag 1 januari 2012 23:37 schreef FritsFlits het volgende:
Ik zit net de Top4000 van Radio10 te checken. Adele staat ook daar op nummer 6
Gelukkig is alles van voor 'jouw tijd' netjes bewaard gebleven.quote:Op zondag 1 januari 2012 23:40 schreef FritsFlits het volgende:
Popagenda's, die dingen ja!Helaas had ik crap van de Backstreet Boys en Britney Spears en zo.. wat een bagger jaren heb ik meegemaakt van de commerciële muziek.
De eerste dag dat ik kon zoeken op internet naar muziek.. wow
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |