Het zag er inderdaad niet zo appetijtelijk uit. Meestal houd ik het qua dode dieren in mijn drank bij vliegjes.quote:
Tof!quote:Op zondag 22 januari 2012 20:24 schreef k_man het volgende:
Hmm, ik ben wel in één van die barakken geweest, die OP de grens staan.
Als je tot achterin doorliep, was je dus feitelijk in ZK.
https://twitter.com/floortjedessingquote:Op woensdag 26 september 2012 11:01 schreef Staal het volgende:
Vraagje tussendoor. Weet iemand hoe het met Floortje Dessing gaat? Kreeg mee dat ze knokkelkoorts zou hebben en een nieraandoening?.
Laatste bericht, een week geleden. Dengue (= knokkelkoorts) is echt wel serieus vandaar dat ik het me afvroeg. Maar niets over bekend dus.quote:Op woensdag 26 september 2012 11:34 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
https://twitter.com/floortjedessing
Ze was vorige week te horen bij, ik geloof, RTL Boulevard. Daar maakte ze zich meer zorgen over de nieroperatie. Denk dus dat het niet kritiek zal zijn.quote:Op woensdag 26 september 2012 12:34 schreef Staal het volgende:
[..]
Laatste bericht, een week geleden. Dengue (= knokkelkoorts) is echt wel serieus vandaar dat ik het me afvroeg. Maar niets over bekend dus.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |