Inderdaad. Ik heb al erg veel moeite moeten doen om een 2e Samick lp te vinden. Laat staan dat ik nog 2 andere moet vinden.quote:Op maandag 2 januari 2012 16:59 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Pff, inderdaad. Niet zozeer de kosten, maar volgens mij is het qua gitaren praktisch onmogelijk. Je kan nog hetzelfde model en bouwjaar hebben, maar in mijn ervaring is elk instrument anders. Dat is ook het leuke.
Die gitarist van dat ene bandje laatst in Leeuwarden had er toch eentje?quote:Op maandag 2 januari 2012 20:31 schreef The_Dean het volgende:
Ja, waar vind ik nog eens zo'n Dean...
Destruction, kloptquote:Op maandag 2 januari 2012 20:35 schreef brother52 het volgende:
[..]
Die gitarist van dat ene bandje laatst in Leeuwarden had er toch eentje?
Dan weet jij ten minste wie je moet bellenquote:
Wat heb je nu dan met die Brian May gedaanquote:Op maandag 2 januari 2012 05:04 schreef Braddie het volgende:
[..]
Mijn hoofd gear is een Crafter ST-200 Strat en een Boss GT-6 pedaal
Versterker? wat is dat?, gewoon via de Mixer over 2 oude Bose HiFi boxen! klinkt beter dan elke 6,5-8" Transistor versterker waar ik op gespeeld heb.
Die heb ik een kleine 4 maanden geleden verkocht omdat ik het gled wat harder nodig had!quote:Op dinsdag 3 januari 2012 00:22 schreef Niles-Crane het volgende:
[..]
Wat heb je nu dan met die Brian May gedaan
Trouwens, als je dat denkt heb je nog niet op een heerlijke Roland Spirit 50 gespeeldNja, ik speel tegenwoordig vrij weinig elektrisch omdat ik de kabel van mijn effectpedal kwijt ben en ik al een hele tijd composities maak op een oude akoestische gitaar (nostalgie
oude kutgitaren
)
Dude! PM gestuurd, wat mij betreft kan het welquote:Op dinsdag 3 januari 2012 02:06 schreef Braddie het volgende:
[..]
Die heb ik een kleine 4 maanden geleden verkocht omdat ik het gled wat harder nodig had!
@Dean, waar blijft den DM?
Klinkt echt lekker man. Heb er van genoten vannacht om half 6quote:Op dinsdag 3 januari 2012 03:26 schreef Dribbel_ het volgende:
Midden in de nacht rondfucken op de gitaar omdat je niet kan slapen is okee
Helemaal top man!quote:Op dinsdag 3 januari 2012 12:57 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Dude! PM gestuurd, wat mij betreft kan het wel
Ik heb hem redelijk hard gezet rond die tijd, klonk echt fijn!quote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:37 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Klinkt echt lekker man. Heb er van genoten vannacht om half 6
Nicequote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:48 schreef Dribbel_ het volgende:
Thnx, ja kan kloppen hij is neit helemaal goed geintoneerd en afgesteld nu (andere set snaren)
Straks nog een skrillex cover
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |