Onderstaande informatie komt uit een topic dat door de Admins was gesloten omdat het geopend was door iemand met een permban. Omdat het toch wel een "RLS-fähig" onderwerp is, maakt het een herstart, de OP is verplaatst naar de eerste post daarna.
Hilde, die samen met dochter Milica meedeed aan Big Brother 6, is ongeveer drie maanden geleden overleden aan een hersenbloeding.
Milica was vorige week samen met haar halfzus Bibi te zien in het programma Joris' kerstboom. Daar konden mensen speciale kerstballen in een reuze kerstboom hangen ter ere van iemand. Milica en Bibi waren daar dus ook bij.
Milica is bij Joris 41 weken zwanger (de latere winnaar van BB6, Jeroen Visser, is de aanstaande vader) en dus al een week overtijd. Ze vertelt dat haar moeder 10 weken geleden is overleden aan een hersenbloeding.
Oorspronkelijke post van Metalfrost:
quote:
Al 3 maanden onder de zoden, het verdriet is al vergaan en nu pas wordt er over gesproken. Of het op dit moment enige nieuwswaarde heeft, het lijkt me sterk, maar enfin.
Sterkte aan de nabestaanden.
[ Bericht 56% gewijzigd door Gert op 03-01-2012 13:07:31 ]