Ja, maar die heeft WF zelf aangepast..quote:Op woensdag 4 januari 2012 13:42 schreef robdriessen het volgende:
Verrek, kijk eens wat ik gevonden heb. Wordfeud krijgt zijn woordenlijst van de stichting OpenTaal. En ze hebben een FAQ er over:
http://www.opentaal.org/h(...)-worfeud-en-opentaal
Ik heb een aantal dagen terug nog touwen gelegd hoor.quote:Daardoor worden bepaalde woorden ('Nederlands', 'touw', 'gauw' en 'lul') in Wordfeud onterecht afgekeurd.
Het is ook een bericht van 30 september. Sindsdien is er veel veranderd... Touwen is bijvoorbeeld toegevoegd in de database van WF (niet die van OT dus..), maar een hoop woorden zoals bijvoorbeeld CD en WC zijn (onterecht imo) verwijderd..quote:Op woensdag 4 januari 2012 13:43 schreef starla het volgende:
[..]
Ik heb een aantal dagen terug nog touwen gelegd hoor.
Als ik thuis scrabble speel, hanteren we voor afkortingen de regel dat deze alleen mogen als ze ook zo uitgesproken worden. Op die manier mogen woorden als CD, WC, HAVO enzo wel, maar afkortingen als o.a., e.d., etc. niet.quote:Op woensdag 4 januari 2012 13:44 schreef Maringo het volgende:
[..]
Het is ook een bericht van 30 september. Sindsdien is er veel veranderd... Touwen is bijvoorbeeld toegevoegd in de database van WF (niet die van OT dus..), maar een hoop woorden zoals bijvoorbeeld CD en WC zijn (onterecht imo) verwijderd..
ED mag in Wordfeud dan weer wel viel mij op. En wat ook raar is is dat ID bijvoorbeeld wel mag maar IQ niet. Best frustrerend als er zo inconsistent geredeneerd wordt.quote:Op woensdag 4 januari 2012 13:47 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
[..]
Als ik thuis scrabble speel, hanteren we voor afkortingen de regel dat deze alleen mogen als ze ook zo uitgesproken worden. Op die manier mogen woorden als CD, WC, HAVO enzo wel, maar afkortingen als o.a., e.d., etc. niet.
Dus s.v.p., www en KNVB mogen allemaal?quote:Op woensdag 4 januari 2012 13:47 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
[..]
Als ik thuis scrabble speel, hanteren we voor afkortingen de regel dat deze alleen mogen als ze ook zo uitgesproken worden. Op die manier mogen woorden als CD, WC, HAVO enzo wel, maar afkortingen als o.a., e.d., etc. niet.
Hmmm. svp niet (spreek jij dat gewoon zo uit? ik zie dat wel echt als schriftelijke afkorting), www en KNVB vind ik twijfelgevallen. Komt niet veel voor gelukkig dat iemand zoiets wil leggenquote:Op woensdag 4 januari 2012 13:54 schreef starla het volgende:
[..]
Dus s.v.p., www en KNVB mogen allemaal?
Ja, dat was een goeie thriller. Zeker toen jij óók zeven letters tegelijk legde.quote:Op woensdag 4 januari 2012 17:09 schreef AnneX het volgende:
On topic.
Eindstand Ziggy - Elisabed 352 - 340
Dat was een adrenaline roes vanaf 12 uur tot zojuist.
Spannend.
Beiden geswapt en wisslende voorsprong.
NB ( mag ook niet van WF) mijn resterende 12 punten gingen eraf en bij ziggy erbij! SIp
en begonnenquote:Op woensdag 4 januari 2012 17:30 schreef Thomas B. het volgende:
Eindstanden
40: D.8 - Skatespeare: 439 - 405
42: larsvanderheide - Skatespeare: 193 - 552
51: FSTEO - Skatespeare: 377 - 471
svk1985 uitgenodigd
Ms wil de wedstrijdleider je plaatsen ipv DoeNutz ???quote:
Om met Theo Koomen te spreken, achter op de motor in de Tour, toen hij op zijn koptelefoon hoorde dat Van Agt (?) was gevallen: rugnummers heb ik nodigquote:
quote:Op woensdag 4 januari 2012 19:37 schreef WordFreud het volgende:
[..]
Om met Theo Koomen te spreken, achter op de motor in de Tour, toen hij op zijn koptelefoon hoorde dat Van Agt (?) was gevallen: rugnummers heb ik nodig!
quote:Op woensdag 4 januari 2012 08:00 schreef crv het volgende:
ik kan het schema niet openen (restricties met internet hier)
Maar ben bezig met de volgende potten
D8, djeep_64, Faithy-Miranda, Larsvanderheide
En een uitnodiging uitstaan voor Elisabed
Het is maar naar welke kolom je wilt kijkenquote:Op woensdag 4 januari 2012 20:15 schreef AnneX het volgende:
En ik ben koploper ,![]()
Met 5 gespeelde games en verloren
Ik heb zo gruwelijk verloren echt en Maringo richt ook een slachting aanquote:Op woensdag 4 januari 2012 20:02 schreef WordFreud het volgende:
Zelf ook nog gespeeld tussen de bedrijven door:
pot 11 tegen PBwfeud 466-386
pot 15 tegen Elisabed 468 - 344
en gestart tegen MVPMD
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |