Ben meer xtc-fanquote:Op woensdag 21 december 2011 17:20 schreef wise het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
zo'n beeld krijg ik van TS met zijn cocaine
quote:kwamen er enkele mensen met ski’s binnen??????? “ja we hebben LSD op en we zijn aan het skiën” Helaas kon ik niet lachen, ik vond het alleen maar super. Echt supergaaf dat ze aan het skiën waren. Ze deden het gewoon.
180-220, 230 is wel overdreven zegquote:Op woensdag 21 december 2011 15:11 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
230 dubbele breeklijn alles jwz
220-230.. een verschil van 10mg overdreven noemenquote:Op vrijdag 23 december 2011 22:21 schreef Hardrebel het volgende:
[..]
180-220, 230 is wel overdreven zeg
Samenvatting:quote:Op woensdag 21 december 2011 15:06 schreef sinepedraap het volgende:
Samenvatting? Ik las drugs in de TT
Zat ik ook al aan te denken!quote:Op donderdag 22 december 2011 13:01 schreef DSS24 het volgende:
Best knap dat je hart pas ging bonken op de terugweg toen je politie zag
Zo sprak de student die 3dagen per week strontlazerus thuiskomt.quote:Op zaterdag 24 december 2011 20:10 schreef achterlijke_gladiool het volgende:
[..]
Samenvatting:
TS is een kansloze junk.
Volgens mij verwar je mij met iemand anders.quote:Op zaterdag 24 december 2011 23:27 schreef Maikuuul het volgende:
[..]
Zo sprak de student die 3dagen per week strontlazerus thuiskomt.
Maar hey ! alcohol is geen drugs he
Royal
ik zie in je fobo dat je een dikkertje ben.quote:Op zondag 25 december 2011 14:48 schreef achterlijke_gladiool het volgende:
[..]
Volgens mij verwar je mij met iemand anders.
Ik ben geen student, laat staan dat ik ooit gestudeerd heb.
Ach ja, iemand die wat dikker is dan de standaard is gelijk een junkquote:Op zondag 25 december 2011 22:47 schreef Golden_Pauper het volgende:
[..]
ik zie in je fobo dat je een dikkertje ben.
kansloze junk dus.
Misschien geen junk maar dom en kortzichtig wel.quote:Op zondag 25 december 2011 23:42 schreef achterlijke_gladiool het volgende:
[..]
Ach ja, iemand die wat dikker is dan de standaard is gelijk een junk
jup, foodjunk welterverstaanquote:Op zondag 25 december 2011 23:42 schreef achterlijke_gladiool het volgende:
[..]
Ach ja, iemand die wat dikker is dan de standaard is gelijk een junk
quote:Mensen hadden nintendo’s meegenomen, speelden Mariokart tegen elkaar voor zover ik dat kon waarnemen, en er werd hardop gebruld. Op een gegeven moment zag iemand ergens pampers/luiers hangen, veel luiers. We werden terug gesleurd naar onze baby-periode en besloten om er allemaal 1 om te doen en te gaan kruipen in (mijn hersens zijn nog zo toegetakeld dat ik nu niet op het woord kan komen wat ik achter ‘in’ wil zetten, bedroevende zaak, gotcha!!2 min later) POLONAISE, maar dan kruipend. We kropen achter elkaar aan, de leider voorop zoals gewoonlijk. Hij bepaalde de route en maakte af en toe gekke geluiden, en dan deden we het na. Terwijl wij lekker met luier aan in ons kruip-walhalla vertoefden, kwamen er enkele mensen met ski’s binnen??????? “ja we hebben LSD op en we zijn aan het skiën” Helaas kon ik niet lachen, ik vond het alleen maar super. Echt supergaaf dat ze aan het skiën waren. Ze deden het gewoon
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |