De zwarte t-shirts met rode opdruk, waarin je BN-ers de laatste tijd op televisie zag, is een initiatief voor 3FM Serious Request.![w200_73094c4d2e5bf8519651b1682fdd00c7.jpg]()
Bekende Nederlanders droegen hem de laatste tijd wel vaker op TV: het zwarte shirt met rode letters er kriskras overheen. Wilfred Genee, Jan-Joost van Gangelen en Frits Barend droegen hem en ook Irene Moors, Armin van Buuren, Jeroen Stomphorst en Ilse DeLange werden al gesignaleerd met het mysterieuze shirt.
T-shirt 3FM Serious Request onthuld in DWDDYvon Jaspers droeg hem ook bij DWDD en Matthijs wilde nou weleens weten waarom iedereen dat shirt toch draagt de laatste tijd. Ze legde het uit: Het shirt is ontworpen voor 3FM Serious Request en bevat songteksten over moeders.
Door het shirt online te kopen bij het grootste warenhuis van Nederland, steun je 3FM Serious Request en draag je bij aan de actie eind december.
>> Het shirt is hier te vinden3FM Serious Request webshopOok is er dit jaar weer de Serious Request Webshop. De volledige opbrengst van alle verkochte 3FM Serious Request merchandise artikelen komt ten goede van 3FM Serious Request 2011; This one's for mama!
>> De webshop is hier te vinden