idd leuk boek.quote:Op maandag 16 april 2012 21:52 schreef GuitarJJ het volgende:
Zijn boek over boekhoudschandalen schijnt nog best goed te zijn. Staat in ieder geval op mijn leeslijst.
Dat boek dat hij geschreven heeft samen met Pieter Lakeman bedoel je?quote:Op maandag 16 april 2012 21:52 schreef GuitarJJ het volgende:
Zijn boek over boekhoudschandalen schijnt nog best goed te zijn. Staat in ieder geval op mijn leeslijst.
http://barracudanls.blogspot.com/quote:Micha Kat opgepakt
Het wordt voorlopig stil op Klokkenluideronline. Micha Kat, die maar niet naar Nederland durfde te komen en in Laos verbleef, is vannacht op Schiphol aangehouden door de marechaussee. De politie was al enige tijd op zoek naar hem in verband met verschillende aangiftes van bedreigingen, meldde de NOS in het holst van de nacht.
Update:quote:
Good riddance. Zou ook een uitstekende bestemming zijn voor een flink deel van die uiterst lijpe achterban van 'm.quote:Maar het interessantste nieuws sijpelde in de loop van de ochtend door. Blijkt dat Kat gedwongen is opgenomen door GGZ Delftland in het Sint Joris Gasthuis: één van de oudste psychiatrische ziekenhuizen in Nederland. De paar fans die zijn nog zijn overgebleven en totaal door het lint gaan (te herkennen aan de gebruikelijke wartaal) willen de instelling gaan bestormen. Dat lijkt Barracuda een prima idee: de deuren wagenwijd open, dan is het hele rariteitenkabinet meteen onder de pan.
Bron: NOSquote:Publicist Micha Kat opgepakt
Publicist en actievoerder Micha Kat is de afgelopen avond op Schiphol aangehouden door de marechaussee. De politie was al enige tijd op zoek naar hem in verband met verschillende aangiftes van bedreigingen. Kat zou hebben aangezet tot geweld tegen leden van het Koninklijk Huis en valse bommeldingen hebben gedaan.
Kat werkte jarenlang als freelancejournalist voor NRC Handelsblad. Na een conflict beschuldigde hij de krant in een boek en op internet van onrechtmatigheden. Later kreeg Kat het aan de stok met De Telegraaf. Hij gaf zich ten onrechte uit als medewerker van de krant, oordeelde de rechter.
Kat publiceert tegenwoordig vooral op internet. Op zijn website, Klokkenluideronline, neemt hij vooral het koningshuis en de hoogste ambtenaar van het ministerie van Veiligheid en Justitie op de korrel. De laatste wordt door Kat beschuldigd van seksueel misbruik van kinderen.
Doodsbedreiging
Vorig jaar werd Kat veroordeeld tot 120 uur dienstverlening, waarvan de helft voorwaardelijk, wegens doodsbedreiging van Telegraaf-verslaggever Bart Mos. De journalistenbond NVJ schrapte naar aanleiding van deze bedreiging Kat als lid.
De rechtbank in Den Haag veroordeelde Kat dit jaar tot twee maanden voorwaardelijke celstraf en een geldboete voor het bekladden van de woning van de topambtenaar van Justitie. Kat was bij het proces niet aanwezig. Hij woont tegenwoordig in Laos.
MK ULTRA zeg ik je.quote:Op woensdag 25 april 2012 22:27 schreef Terecht het volgende:
Het zou mij helemaal niets verbazen. Zijn geestelijke aftakeling begon zich al een tijdje te openbaren, zijn teksten werden steeds warriger en zijn videoverslagen steeds lijper. Hij heeft al eens toegegeven dat hij aan een bipolaire stoornis leed, het is niet voor niets dat-ie naar het zich laat aanzien gedwongen is opgenomen.
hmm in Mauthausen stond ik toch echt wel in de gaskamer en stond er ook een mooi verbrandingsoven.quote:ik kende natuurlijk alle namen van alle concentratiekampen uit mijn hoofd, maar in welke waren nou gaskamers? Treblinka? Chelmno? Sobibor? Dachau? Stutthof? Neuengamme? Mauthausen? Niemand wist het. Niemand kon het me vertellen
Is het niet ietwat merkwaardig om Kat te arresteren voordat hij iemand kwaad heeft gedaan, als ze werkelijk van plan zijn om hem om te toveren tot de Nederlandse Breivik?quote:Op donderdag 26 april 2012 13:00 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
MK ULTRA zeg ik je.
Micha Kat wordt omgetovert tot Nederlandse Breivik. Ben bang dat net als Breivik de verkeerde mensen neerschiet.
Quoted For Truthquote:Op donderdag 22 december 2011 13:18 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Toch een stuk minder triest dan zo'n Demmink en al die mensen die hem onvoorwaardelijk op zijn positie laten zitten of dat hier op fok komen goedpraten.
Vanavond eens ff langsgaanquote:Op donderdag 26 april 2012 13:34 schreef GoedeVraag het volgende:
Het lijkt me vreemd om iemand in een gesticht te stoppen voor strafbare feiten als bedreiging etc. Hoort daar niet gewoon een rechtszaak bij?
http://barracudanls.blogspot.com/2012/04/micha-k.htmlquote:Micha K.
Vandaag wordt Micha K. - zo mogen we hem onderhand echt wel noemen - uit zijn koelcel gehaald en voorgeleid. Gisteren was er nog volop verwarring over diens verblijfplaats. De complottertjes van Klokkenluideronline hadden, toen ze hoorden dat K. naar Delft was overgebracht, weer eens wat gegoogled en ontdekt dat zich in Delft het Joris Gasthuis bevindt: één van de oudste psychiatrische ziekenhuizen in Nederland.
Het is nergens misgegaan hij wordt gewoon lijp van al die mafketels die ons totaal beheersen ons geld afpakken,onze kinderen verkrachten en vermoorden en als je er wat tegen wilt doen wordt je tegengewerkt door politie en justitie waar deze mensen door beschermd worden en dan zeg jij waar het is misgegaan......ongelofelijk!!!!quote:Op maandag 19 december 2011 10:15 schreef Copycat het volgende:
[..]
Waar is het toch mis gegaan in het hoofd van kat? Als kind te vaak erop gevallen?
quote:Op donderdag 10 mei 2012 22:29 schreef Nonverbaal het volgende:
[..]
Het is nergens misgegaan hij wordt gewoon lijp van al die mafketels die ons totaal beheersen ons geld afpakken,onze kinderen verkrachten en vermoorden en als je er wat tegen wilt doen wordt je tegengewerkt door politie en justitie waar deze mensen door beschermd worden en dan zeg jij waar het is misgegaan......ongelofelijk!!!!
quote:Michahoax
Een week lang zit Micha Kat nu al in een cel in afwachting van zijn berechting en zijn paranoïde volgelingen trekken het niet meer. Niet alleen sijpelt er geen enkel nieuws naar buiten, zijn 'naasten' hebben ook nog eens verzocht om tot nader orde geen artikelen meer op Klokkenluideronline te plaatsen. En dat is nauwelijks te bevatten voor een volk dat toch al grotendeels achter gesloten gordijnen leeft en niet eens in staat moet worden geacht om een halfje bruin bij de bakker te halen.
De ware toedracht rond de aanhouding van Kat wordt dan ook niet meer geaccepteerd. Het was al verdacht dat Micha, die drommelsgoed wist welke risico's hem te wachten stonden als hij van Laos naar Nederland zou vliegen, gewoon op Schiphol was gearresteerd, en dan wordt er godbetert ook nog a la ‘Friso-case’ om ‘stilte’ en geen contact verzocht. 'Ik heb dan ook al heel wat staaltjes van geinfilteerde (...) gestoorde regenjassen meegemaakt en accepteer deze flauwekul dan ook niet.'
En dus hebben onze slimmeriken inmiddels allerlei waarschijnlijke scenario's uitgedokterd, zoals daar zijn: 1. Micha is reeds vermoord in Laos (zijn adres daar was bekend) en tzt wordt dat gecoverd met een ‘zelfmoord’ in de cel/inrichting waar hij zou verblijven. 2. Micha is in Laos ‘opgehaald’ en ‘begeleid’ naar Nederland, en komt na behandeling te voorschijn in ‘milde vorm’ een positief inzetbare ‘Breivikvariant’ zeg maar. 3. Hij gaat weer Klokkenluideronline doen, maar dan 'gecontroleerd'. Met andere woorden: Micha gaat complottertjes bekeren tot een volgzaam burgermansleven.
Zo nu en dan richt de woede zich op de naamloze moderator van Klokkenluideronline, die weliswaar net doet alsof hij een klap van de David Icke-molen heeft gehad, doch iets te nadrukkelijk doorgeschoten complottertjestaal bezigt ('Anunnaki Spelen', 'Zionistische Draconische Naziblog'), en dus wel een gatekeeper moet zijn. 'Kom achter die donkere steen vandaan, maak bekend wie je bent en toon aan dat je niet het verlengstuk bent van het corrupt verziekte apparaat genoemd Nederland.'
En waarom wil ene Nico den Boer - de enige echte adverteerder op Klokkenluideronline - met de complottertjes in godesnaam een 'chain of trust' opzetten, terwijl een naamgenoot bij de politie werkt? Een van de volgelingen formuleert het als volgt: 'Beste mensen Kat-gate begint Friso-gate-trekjes te krijgen.'
http://barracudanls.blogspot.com/2012/04/michahoax.html
Als Micha Kat een slechts een schreeuwende gek is, waarom wordt hij dan op Schiphol aangehouden en zit hij een week in voorarrest?quote:Op donderdag 10 mei 2012 22:37 schreef Terecht het volgende:
[..]![]()
Ik moest al net zo hard lachen om het volgende geweldige stukje van Barracuda:
[..]![]()
![]()
quote:Barracuda zei
Ach, nu er bij Klokkenluideronline niks te doen is, komen jullie hier weer uithuilen. Met alle gebruikelijke (complot)clichés van dien.
Misschien wordt dat op 17 juli a.s. duidelijk.quote:Op vrijdag 11 mei 2012 09:00 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Als Micha Kat een slechts een schreeuwende gek is, waarom wordt hij dan op Schiphol aangehouden en zit hij een week in voorarrest?
Ik ben benieuwd wat een week op water en brood rechtvaardigt.
http://barracudanls.blogspot.com/2012/05/mediastilte.htmlquote:Mediastilte
Godzijdank, de held van het complotvolk is weer vrij. De rechter-commissaris heeft de gevangenhouding van Micha Kat in een Delftse koelcel 'geschorst'. Kat moet echter in het land blijven voor zijn proces op 17 juli. Tot die tijd wordt een mediastilte in acht genomen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |