Ja.quote:Op zondag 21 december 2014 11:05 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wordt er iets gedaan aan van die mensen die negatief komen doen in het livetopic?
Kneiterhard valt ook nog wel mee.quote:Op zondag 21 december 2014 11:15 schreef Mord_Sith het volgende:
[..]
We zijn er niet altijd, en die live-topics gaan kneiterhard.
Het beste advies is een TR zetten, dan kunnen we bijhouden wat er allemaal voorkomt, en er eventueel op handelen.
Dat gezeik ook.quote:
Maar ik wel.quote:Op zondag 21 december 2014 12:48 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Daar had ik het dan ook niet over.
Je kan er ook gewoon geen aandacht aan besteden.quote:Op zondag 21 december 2014 12:52 schreef Mexicanobakker het volgende:
Het is gewoon ronduit irritant als mensen het topic proberen te verstieren met opmerkingen als 'iedereen die 3fm luistert moet zn stemrecht inleveren' enzo. Daar hebben we een ander topic voor
als het 1x is stoor ik me niet, maar als dat vervolgens het halve topic vergalt door door te blijven gaanquote:Op zondag 21 december 2014 12:55 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Je kan er ook gewoon geen aandacht aan besteden.
Ik heb het nog niet voorbii zien komen. Dramaqueens.
Het is een topic op een website, niet een kwestie van leven of dood.
oh oke, dat snap ik wel. Vannacht gebeurd ofzo? Ik heb het totaal gemist.quote:Op zondag 21 december 2014 12:56 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
als het 1x is stoor ik me niet, maar als dat vervolgens het halve topic vergalt door door te blijven gaan
Was al teruggezet!quote:Op zondag 21 december 2014 22:51 schreef Pino112 het volgende:
Mag de OP van het vorige deel in het huidige deel worden geplaatst?
Vroeger was alle beter op FOK!quote:
Nu nog? Stuur ze naar bed dan, sesamstraat is al lang afgelopen.quote:Op woensdag 24 december 2014 20:58 schreef Vlindur het volgende:
Vroeger, toen ik nog de hele dag de tv op Serious Request kon hebben
Nu lopen er koters rond die de tv op dora willen
Ik vind dat hij er volgend jaar weer in moetquote:Op woensdag 24 december 2014 20:58 schreef Vlindur het volgende:
Dootje doet het wel goed he? Valt me eigenlijk niks tegen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |